Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε νομίζω, μου είπε δεν ξαναμπλέκει με πιτσιρικάδες...

Γι'αυτό, μάλλον, σε όλα τα ζευγάρια ο άντρας έχει μεγαλύτερη ηλικία από τη γυναίκα.. Και έλεγα, τι φταίει και ποτέ η γυναίκα και ο άντρας δεν έχουν την ίδια ηλικία..; :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αν και μια πρωτη εικονα εχω (διοτι εγω τα μαθαινω απο πρωτο χερι πριν βγουν στην φορα του μαιφοουν) εχω να πω τα εξης:

1. της εχεις πει την δικη σου ηλικια;; το ζητημα "δε ξαναμπλεκω με πιτσιρικαδες" το ειπε αφου της το ειπες?

2. ειναι στανταρ πως λεει αληθεια για την ηλικια της;

3. μπορει να σου λεει εμμεσα "κοιτα να δεις.εγω ψαχνω γαμπρο και εχω εναν 38αρη σταντμπαι.αν εισαι διατεθιμενος για κατι εξισου σοβαρο,κανε κινηση.αν οχι,να σου συστησω μια φιλη μπας και σας βολεψω και τους δυο"

4.μπορει να σου λεει -σχεδον- ξεκαθαρα "φιλε δε γουσταρω"

 

περισσοτερες ψηφους δινω στο 4.

γυναικα που δε σε αφηνει να πληρωσεις στο 1ο ραντεβου-εστω και με τα 1000 ζορια- σημαινει πως δε σε γουσταρει.οχι φυσικα πως αν πληρωσεις, γουσταρει, απλα τοτε γλιτωνεις το ενδεχομενο να μη θελει να σε δει ξανα ουτε ζωγραφιστο.

 

προτεινω να κρατησεις πεαφη στο χαλαρο,να δεις και τι σοι φιλη εχει και μετα εδω ειμαστε ρε αδερφε!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με την Freak_Of_Nature (συγνώμη για τα μικρά γράμματα). Εμένα μου φαίνεται λίγο... κάπως να παντρευτεί από τόσο μικρή ηλικία.. Αυτό σημαίνει πως έχει ζήσει καλά τη ζωή της και τώρα ζητάει μόνιμη δέσμευση;; :worry:
Link to comment
Share on other sites

Mεταξυ μας τωρα αν ειναι 33 δεν μπορεις να πεις οτι ειναι μικρη ακομη για γαμο. Δηλαδη στα ποσα θα πρεπει να παντρευτει?

Δεν μου κανει εντυπωσει αν ειναι οντως τοσο να ψαχνει κατι σοβαρο..

Link to comment
Share on other sites

μα εγω δεν σχολιασα την ηλικια της σχετικα με το θεμα γαμου.

 

αν με ρωτας ομως πιστευω πως στα 33 ειναι μια καλη ηλικια για γυναικα να εχει ΗΔΗ παντρευτει.

φυσικα μιλαμε για μια γυναικα ωριμη,που ξερει τι θελει και τι της γινεται ,που εχει βρει τον καταλληλο κτλ κτλ

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μικρή ηλικία τα 33 για μια γυναίκα;
απο μονο του,σαν ηλικια, δε λεει κατι.

αλλα μικρη ηλικια τα 33 για γαμο,οχι δεν ειναι.για αλλα ναι

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μια ώριμη κοπέλα, που έχει ήδη χάσει ένα χρόνο από τη ζωή της, δεν θα ρισκάρει με κάποιον που τώρα φτιάχνεται επαγγελματικά και είναι 6 χρόνια μικρότερός της, όταν έχει ξανακάνει το ίδιο λάθος στο παρελθόν. Αυτό μου βγαίνει εμένα.
Link to comment
Share on other sites

αχμ...

ενα χρονο κρατησε η σχεση με τον "πιτσιρικα"?

εμενα παντως αυτο το "βουρ να παντρευτουμε μην μεινουμε στο ραφι" μου κανει τερμα ανωριμο.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Δεν είπε αυτό, αλλά ότι ψάχνει τον κατάλληλο. Ειπε ότι είναι "σχεδόν ελεύθερη" και το σχεδόν πήγαινε στο ότι βγαίνει με τον 38άρη. Η φίλη της είναι τελειως ελεύθερη.
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον johnthegreek.

Εφόσον είναι περίεργη η όλη φάση με την 38χρονη που αναφέρει, πλησίασε την φίλη της αν σου αρέσει, αφού είναι εντελώς ελεύθερη όπως λες δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα.Έχεις το πεδίο ελεύθερο :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να μου αρέσει και η δασκάλα είναι το είδος γυναίκας που μου αρέσει ΠΟΛΥ.

 

Τελικά η ιστορια έχει πολυ πλάκα...Μιλησαμε πριν από λιγο για το bowling που λεγαμε και μου λεει ότι η φίλη της δεν έχει ρεπό αυτη τη βδομάδα, αλλά να παω την Κυριακή για καφέ που θα είναι και η φίλη της...Νομίζω ότι είναι ξεκάθαρο ότι με κάνει πάσα στη φίλη της...

Link to comment
Share on other sites

η φιλη σε εχει δει??

γουρουνι στο σακι??η εναλλακτικα"ραντεβου στα τυφλα?"

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

βασικα δεν γουσταρει η κοπελα ειναι φως φαναρι. ποσο πιο φανερα να στο πει?αυτο δεν καταλαβαινω στους αντρες οτι δεν περνετε αμεσως το μηνυμα οτι ΔΕΝ γουσταρουμε,πως περιμενεις να στο πει για να το καταλαβεις? δεν θελω?
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Εσύ πώς το καταλαβαίνεις ότι δε γουστάρει; Αν δεν γούσταρε δεν θα ερχόταν ούτε τη μία ούτε την άλλη φορά. Δεν όμως και ότι γουστάρει.
Link to comment
Share on other sites

μα αφου σε κανει πασα στη φιλη της...

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Και πού ξέρεις ότι δεν θέλει να με εκγρίνει η φίλη της;

 

αν σε αυτην την ηλικια, δεν εχει προσωπικη αποψη η δεν εμπιστευεται την προσωπικη της αποψη και περιμενει σε ενα τοσο σοβαρο θεμα να παρει την συγκαταθεση η μη της φιλης της, τοτε συγνωμη αλλα κατι δεν παει καλα με την κοπελα. δεν ειναι 15χρονο που τα συζηταει ολα με την φιλεναδα της και μετα αποφασιζει

Link to comment
Share on other sites

soublaki-3 εμένα μου φαίνεται ότι σε κάνει πάσα την φίλη της, αλλά δεν ξέρεις παίζει να θέλει να σε δείξει και καλά στην φίλη της για έγκριση, γιατί και 100 χρονών να φτάσουν οι γυναίκες, πάντα θέλουν σε όλα ακόμη και στην επιλογή συντρόφου, την γνώμη της φίλης.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

παιδια πατε καλα? ειναι δυνατον να γουσταρει και να τον κανει πασα στην φιλη της?

το ειπε καθαρα αλλωστε θελει μεγαλυτερο, σορι αλλα ειναι λιγο ξενερα στις γυναικες ο αντρας να ειναι μικροτερος οντος.αμα ηθελε να σε εγκρινει η φιλη της θα βγαινατε απλα ολοι μαζι.ως εκει.δεν θα σου ελεγε τα υπολοιπα.μαλλον να σε ξεκολησει απο πανω της ευγενικα προσπαθει.και κακα τα ψεματα. αμα σου αρεσει ο αλλος δεν περιμενεις καμια εγκριση απο φιλους, αυτα τα καναμε στα 13 μας.

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

παιδια πατε καλα? ειναι δυνατον να γουσταρει και να τον κανει πασα στην φιλη της?

το ειπε καθαρα αλλωστε θελει μεγαλυτερο, σορι αλλα ειναι λιγο ξενερα στις γυναικες ο αντρας να ειναι μικροτερος οντος.αμα ηθελε να σε εγκρινει η φιλη της θα βγαινατε απλα ολοι μαζι.ως εκει.δεν θα σου ελεγε τα υπολοιπα.μαλλον να σε ξεκολησει απο πανω της ευγενικα προσπαθει.και κακα τα ψεματα. αμα σου αρεσει ο αλλος δεν περιμενεις καμια εγκριση απο φιλους, αυτα τα καναμε στα 13 μας.

 

συμφωνω απολυτα. μια γυναικα σε τετοια ηλικια αν θελει κατι το λεει και δεν κρυβεται πισω απο φιλες και αλλα χαζα.

Link to comment
Share on other sites

Και πού ξέρεις ότι δεν θέλει να με εκγρίνει η φίλη της;

 

αυτό λεγεται πως να το χαρακτηρίσω; "προυπηρεσία " ?:p:lol:

 

δε αντιλαμβάνομαι πως γινεται το προφανες για μια γυναικα να προκαλει τοσο λαθος συμπερασματα σε εναν αντρα...

 

για να σου λυθει η απορία, μια γυναικα που περιμενει εγκριση,βγαινει με τον αντρα που την ενδιαφέρει ΜΟΝΗ ΤΗΣ αρχικά και εφόσον δωσει η ίδια το ΟΚ τότε ζητάει έγκριση σε τυπικό και μόνο επίπεδο απο τη φίλη της (και αυτό,στο τονιζω ΟΧΙ ΟΛΕΣ...)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

και ακομα και οταν συμβαινει αυτο δε διευκρινιζει τοσες πολλες φορες πως στην επομενο εξοδο θα ειναι και η φιλη εκει.

εδω γινεται ξεκαθαρα πασαρισμα και μαλιστα οχι απο τα καλυτερα

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...