Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανοιγω αυτο το θεμα,για να πουμε το ποσο ερωτευμενοι :love: ειμαστε τι εχουμε κανει και τι θα καναμε για να διεκδικισουμε το αλλο μας μισο!

οπως επισης και για τους χωρισμους που ειχαμε και ποσες φορες την γλυτωσαμε! :X

και τελικα τι μας εμεινε απο μια σχεση?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ο έρωτας είναι ένα ερέθισμα του εγκεφάλου για σεξουαλική ικανοποίηση.

 

Υ.Γ. Πρώτη φορά απαντάω πρώτος σε thread του c&f

Link to comment
Share on other sites

Μονο εσυ ρε Billlako θα μπορουσες να ανοιξεις τετοιο θεμα!!!!!Μια χαρα το βρισκω!!!!Λοιπον εγω με τον αρραβωνιαστικο μου σε λιγο θα κλεισουμε 7 χρονια μαζι συνεπως εχω περασει απιστευτες καταστασεις μαζι του και νιωθω ακομη ερωτευμενη οπως την πρωτη μερα!!!!Δεν μπορω να πω οτι τον διεκδικησα μαλλον ηταν μοιραιο να ειμαστε μαζι διοτι ειμασταν 2 αγνωστοι και παντα κατα τυχη γινοταν κατι και βρισκομασταν!!!Ημουν βεβαια αρκετα μικρουλα οταν πρωτογνωριστηκαμε (μολις 16) και μαλλον τον ταλαιπωρησα με την εφηβικη μου ανωριμοτητα αλλα περασαμε πολλα μαζι το στρατιωτικο του τις σπουδες μου, το ανοιγμα της επιχειρησης του,το ξεκινημα της δικης μου επαγγελματικης σταδιοδρομιας με λιγα λογια ειμαστε δοκιμασμενοι και σε δυσκολες συνθηκες και αυτο μας κανει να ειμαστε περισσοτερο ενωμενοι,δεμενοι και αγαπημενοι και αυτο ειναι το πιο σημαντικο!!!!!Ξερεις οτι παντα υπαρχει ενας ανθρωπος διπλα σου που σε αγαπαει και μπορεις να στηριχτεις σε αυτον και αυτο ειναι ευλογια!!!

Μπορει να σας φαινονται λιγο υπερβολικα αυτα που σας γραφω αλλα ετσι νιωθω και ειναι το ομορφοτερο συναισθημα!!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

σαφως και δεν ειναι υπερβολες αυτα που ειπες απο την στιγμη που τα νοιωθεις δεν ειναι υπερβολες. ειναι καταστασεις που εχεις βιωσει και αυτο ειναι το σημαντικοτερο σε μια σχεση να μη μασας στα δυσκολα και με το παραμικρο να την κανεις.

επισης το καλυτερο ειναι η αγαπη με την παροδο του χρονου να παραμεινει ανεξιτηλη,να μη καταντησει ρουτινα.

εγω αυτον τον καιρο ειμαι fuel ερωτευμενος και χτυπαω κοκκινα! :heat: σε σημειο που και γονεις & φιλοι απορουν!:what:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Μονο εσυ ρε Billlako θα μπορουσες να ανοιξεις τετοιο θεμα!!!!!Μια χαρα το βρισκω!!!!Λοιπον εγω με τον αρραβωνιαστικο μου σε λιγο θα κλεισουμε 7 χρονια μαζι συνεπως εχω περασει απιστευτες καταστασεις μαζι του και νιωθω ακομη ερωτευμενη οπως την πρωτη μερα!!!!Δεν μπορω να πω οτι τον διεκδικησα μαλλον ηταν μοιραιο να ειμαστε μαζι διοτι ειμασταν 2 αγνωστοι και παντα κατα τυχη γινοταν κατι και βρισκομασταν!!!Ημουν βεβαια αρκετα μικρουλα οταν πρωτογνωριστηκαμε (μολις 16) και μαλλον τον ταλαιπωρησα με την εφηβικη μου ανωριμοτητα αλλα περασαμε πολλα μαζι το στρατιωτικο του τις σπουδες μου, το ανοιγμα της επιχειρησης του,το ξεκινημα της δικης μου επαγγελματικης σταδιοδρομιας με λιγα λογια ειμαστε δοκιμασμενοι και σε δυσκολες συνθηκες και αυτο μας κανει να ειμαστε περισσοτερο ενωμενοι,δεμενοι και αγαπημενοι και αυτο ειναι το πιο σημαντικο!!!!!Ξερεις οτι παντα υπαρχει ενας ανθρωπος διπλα σου που σε αγαπαει και μπορεις να στηριχτεις σε αυτον και αυτο ειναι ευλογια!!!

Μπορει να σας φαινονται λιγο υπερβολικα αυτα που σας γραφω αλλα ετσι νιωθω και ειναι το ομορφοτερο συναισθημα!!!!!

Θα συμφωνήσω με τη φίλη μου την angelina_22. Πάνω κάτω η ιστορία μου μοιάζει με τη δική της. Όταν είσαι με έναν άνθρωπο και μπορείς να μοιραστείς ακόμα και τα πιο δύσκολα κομμάτια της ζωής σου νομίζω ότι έχεις βρεί την αγάπη. "-Οταν κάποιος σε αγαπά, ο τρόπος που προφέρει το όνομά σου είναι διαφορετικός. Ξέρεις οτι το όνομά σου είναι ασφαλές στο στόμα του.

-Η αγάπη είναι όταν είσαι στο δωμάτιό σου τα Χριστούγεννα κι ανοίγεις τα δώρα. Αν σταματήσεις το άνοιγμα...θ ακούσεις την αγάπη."Αυτές είναι κάποιες προτάσεις που έγραψαν παιδιά του δημοτικού στο ερώτημα "τι είναι αγάπη?"

Νομίζω ότι θα συμφωνήσω μαζί τους!!!!:O :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι και εγω...Λοιπον δεν μου φαινονται καθολου υπερβολικα οσα γραφετε..Αντιθετα σας νιωθω απολυτα..

Με το αγορι μου ειμαστε 1,5 χρονο μαζι,τον αγαπαω πολυ και ειμαι τρελα ερωτευμενη μαζι του οπως στις αρχες και πιο πολυ..Καθε μερα που περναει νιωθω να τον αγαπαω πιο πολυ και απο πολυ "νωρις" ενιωσα οτι ειναι ενα κομματι της ζωης μου,του ιδιου μου του εαυτου...:love: Νιωθω την αγαπη του να με αγκαλιαζει...Παντα ηταν και ειναι εκει...Εχουμε περασει δυσκολες,ομορφες στιγμες,στιγμες με πολυ γελιο...Ενα σωρο στιγμες αγαπης που οταν τις σκεφτομαι μοιαζουν με παραμυθι και αφηνουν μια γλυκια αισθηση...

Συμφωνω με την angelina_22 οτι ειναι ευλογια παντα να υπαρχει ενας ανθρωπος διπλα σου που σε αγαπαει και μπορεις να στηριχτεις σε αυτον!!!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ερωτευμένος με μία πρώην μου. Αυτή κάνει παρέα με κάτι *******, παλιοαδερφές-εχθρούς μου-που με αντιπαθούν και λένε τα χειρότερα για μένα σε αυτήν, επίσης της λένε ότι την βρίζω. Δηλαδή με λίγα λόγια μου κάνουν χαλάστρα. Δεν ξέρω πώς να την προσεγγήσω για να της πω τι αισθάνομαι γι` αυτήν, μιας και όλλες οι προσπάθιες μου πέφτουν στο κενό. Πιστεύω ότι και αυτή με γουστάρει επειδή όσες φορές την συνάντησα κοιτούσε, κλεφτά, προς το μέρος μου, μαθαίνω ότι μιλάει για μένα και μια φορά που περνούσα από μία καφετέρια και ήταν αυτή μέσα με κοιτούσε και γελούσε-μάλλον-ειρωνικά. Αν δεν με θέλει-όπως λέει-γιατί ασχολείτε τόσο πολύ μαζί μου;
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ερωτευμένος με μία πρώην μου. Αυτή κάνει παρέα με κάτι *******, παλιοαδερφές-εχθρούς μου-που με αντιπαθούν και λένε τα χειρότερα για μένα σε αυτήν, επίσης της λένε ότι την βρίζω. Δηλαδή με λίγα λόγια μου κάνουν χαλάστρα. Δεν ξέρω πώς να την προσεγγήσω για να της πω τι αισθάνομαι γι` αυτήν, μιας και όλλες οι προσπάθιες μου πέφτουν στο κενό. Πιστεύω ότι και αυτή με γουστάρει επειδή όσες φορές την συνάντησα κοιτούσε, κλεφτά, προς το μέρος μου, μαθαίνω ότι μιλάει για μένα και μια φορά που περνούσα από μία καφετέρια και ήταν αυτή μέσα με κοιτούσε και γελούσε-μάλλον-ειρωνικά. Αν δεν με θέλει-όπως λέει-γιατί ασχολείτε τόσο πολύ μαζί μου;

πανε γι'αλλα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

mhpos epeidh einai opos les prohn sou??

Απ’ ότι ξέρω οι γυναίκες όταν βλέπετε έναν πρώην, που έχετε μαλώσει μαζί του, αλλάζετε δρόμο και δεν θέλετε να ακούσετε κουβέντα για αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ερωτευμένος με μία πρώην μου. Αυτή κάνει παρέα με κάτι *******, παλιοαδερφές-εχθρούς μου-που με αντιπαθούν και λένε τα χειρότερα για μένα σε αυτήν, επίσης της λένε ότι την βρίζω. Δηλαδή με λίγα λόγια μου κάνουν χαλάστρα. Δεν ξέρω πώς να την προσεγγήσω για να της πω τι αισθάνομαι γι` αυτήν, μιας και όλλες οι προσπάθιες μου πέφτουν στο κενό. Πιστεύω ότι και αυτή με γουστάρει επειδή όσες φορές την συνάντησα κοιτούσε, κλεφτά, προς το μέρος μου, μαθαίνω ότι μιλάει για μένα και μια φορά που περνούσα από μία καφετέρια και ήταν αυτή μέσα με κοιτούσε και γελούσε-μάλλον-ειρωνικά. Αν δεν με θέλει-όπως λέει-γιατί ασχολείτε τόσο πολύ μαζί μου;

Αν την αγαπάς πραγματικά, "άστην να φύγει" και αν αξίζει αυτό που είχατε, θα γυρίσει σε εσένα η ίδια κάποια στιγμή... Αν όχι, απλά δεν ήταν κάτι που ήταν να γίνει.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχχχχχχ...γεια σου ρε bilakossssssss(εβαλα μερικα ''sssss'' παραπανω,ετσι να εχουμε!)

αν και το καλοκαιρι τελειωσε μια πολυχρονη σχεση απο....μαμακιες,φετος τα Χριστουγεννα και μετα απο διαφορες ανουσιες "καταστασεις" ,ξανα-γνωρισα μια κοπελα η οποια πραγματικα με "αγγιξε"...:love:

Και δεν μιλαω για ενθουσιασμο κτλ κτλ...

Ετδι κι αλλιως εχω ζησει πολλα και ξερω να διακρινω το καλο λαδι :tease: ....εννοω την κοπελα που πραγματικα εχει να μου δωσει πολλα αλλα και να βγαλει τον καλλιτερο Μαριο απο μεσα μου...:up::happy:

Με λιγα λογια και σταρατα ειμαι καρακαψουρης και το χαιρομαι.:p

Τι να πρωτοθυμηθω...τα ματια της που πραγματικα μου εκαναν να ταξιδευω,τον τροπο σκεψης της,το αγγιγμα της...ειναι πααααρα πολλα!

το ξερω οτι ειναι λιγος ο καιρος που ειμαστε μαζι αλλα εχω διακρινει κατι ξεχωριστο σε αυτην και κατι μαγικο σε "εμας".:O

Α γεια σου βρε bilakosssssssssssss....:D

 

 

P.S.-Respect και σε αυτο που λεει ο REG.

 

Γενικα:Ειναι πολυ μεγαλη μ@λακια,και να χωριζουν ζευγαρια απο λογια τριτων (το εχω ζηηηηησει!Ωπα!), αλλα και να μην δινεις την ευκαιρια στον αλλων να σου εξηγησει ορισμενα πραγματα.

Προσωπικα ειδικα εγω που ειμαι εξωτερικο ειχα παρα πολλους καλοθελητες οι οποιοι ελεγαν οτι μπορειτε να φανταστειτε για εμενα κατω.

Αλλα προσωπικα οτι και να μου που,σημασια δεν δινω...το μονο που ξερω ειναι οτι η ζωη ειναι ροδα και γυριζει και οτι τα παντα σ'αυτη την παλιοζωη πληρωνονται...

Οποτε, ας ειναι καλα ολα αυτα τα κ(W)αλοπαιδα;)

Link to comment
Share on other sites

πω ρε φιλε! εσυ τα χριστουγεννα και εγω την πρωτοχρονια! το καλυτερο δωρο της γιορτης μου! εξ ουρανου ηρθε!οχι αστεια!

αν εσυ εισαι καρακαψουρης εγω ειμαι καψουρης καργα!!! :up:

ειμαι στην καλυτερη φαση...αν οχι της ζωης μου του 2006! :up:

και το καλο ειναι ρε φιλε οτι ειναι αμοιβαια τα αισθηματα!

 

edit: και το αλλο? σκεφτομαστε τα ιδια! λεμε τα ιδια,εκπεμπουμε στο ιδιο μηκος κυματος(98,4fm :p )!αυτο ειναι καλυτερο για μια σωστη σχεση!

αχχχχχχχχχχχχχχχχχ την πατησα ασχημα! αλλα το χαιρομε!:rotfl:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Απ’ ότι ξέρω οι γυναίκες όταν βλέπετε έναν πρώην, που έχετε μαλώσει μαζί του, αλλάζετε δρόμο και δεν θέλετε να ακούσετε κουβέντα για αυτόν.

 

Συμφωνώ. Αν δεν γουστάρεις, δεν ασχολείσαι καθόλου. Ερεύνησε λίγο το ζήτημα - αν ασχολείται μαζί σου όντως, έστω και από μακρυά -στην καφετέρια όπως είπες. Μπορεί απλώς να της λένε μ@#$κίες οι φίλοι της.

Wendy let me in I wanna be your friend

I wanna guard your dreams and visions

Link to comment
Share on other sites

κ γω ρε σεις παιδια ειμαι κολλημενος με την πρωην μου. τα φτιαξαμε τον περσινο σεπτεβρη εκεινη στην κυπρο κ γω στο ΩΝΑΣΕΙΟ βεβαια ειχαμε γνωριστει πριν φυγω αλλα εχει κατι γονεις, σκυλους:mad: ο πατερας μεγαλοσ Ιερεας κ η μητερα βοηθοσ διευθυντρια σε δημοτικο κ να ειναι τελειως παλαιων αρχων να σπουδασει κ μετα ΒΛΕΠΟΥΜΕ δηλ με λιγα λογια της απαγορευσαν να εχει καποια σχεση κ ουτε ειχε ποτε κ ηταν 17. παρ ολα αυτα με τη βοηθεια του κολλητου μου καταφερε να μου τη φερει σε επαφη κ τα φτιαξαμε κ τα ειχαμε κρυφα(οπωσ τα παραμυθια). το ποσο ερωτευμενος ημουν ειναι απεριγραπτο :cry:

μετα απο 7 μηνες μπαινει στη μεση ο πατερας κ 1 βδομαδα μετα την εγχειρηση ολα τελειωνουν.......χωρις να μου χει πει η ιδια τιποτα.

κ τωρα οσο την βλεπω τοσο πιο πολυ την αγαπω παρ ολο που προσπαθησα με αλλην δεν τα καταφερα να την ξεπερασω.

το ξερω οτι κι αυτη με θελει επειδη οταν κοιτιομαστε υπαρχει μια ελξη πολυ παραξενη κ θελουμε να μιλησουμε αλλα στο τελος κανουμε πισω κ οι 2.(εχετε υπ οψιν οτι δε μου μιλαει):cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Ανοιγω αυτο το θεμα,για να πουμε το ποσο ερωτευμενοι :love: ειμαστε τι εχουμε κανει και τι θα καναμε για να διεκδικισουμε το αλλο μας μισο!

οπως επισης και για τους χωρισμους που ειχαμε και ποσες φορες την γλυτωσαμε! :X

και τελικα τι μας εμεινε απο μια σχεση?

 

Δε σκόπευα να εξομολογηθώ τον έρωτά μου δημοσίως, αλλά έχε χάρη που το θέμα το έφτιαξε ο μπιλάκος και θα με κράξει αν δε δηλώσω ερωτευμένη (ξέρεις εσύ μικρούλη τι κακό έχω πάθει, έ?).

Όσο για τους παλιούς έρωτες, δε έχω καμιά πίκρα, κανένα παράπονο και με αρκετούς έχω ακόμα φιλική επικοινωνία. Τώρα αν κάποιοι από αυτούς έχουν παράπονο από εμένα....αυτό είναι μια άλλη ιστορία. Εγώ πάντως τη συνείδησή μου την έχω πεντακάθαρη.

Είναι δώδεκα η ώρα είναι η ώρα των σκιών

Κάπου θα σε συναντήσω, κάπου θα σε βρω

Λύκε λύκε είσαι εδώ;

Link to comment
Share on other sites

Τώρα αν κάποιοι από αυτούς έχουν παράπονο από εμένα....αυτό είναι μια άλλη ιστορία.

 

Συμφωνω....

 

Εγώ πάντως τη συνείδησή μου την έχω πεντακάθαρη.

 

απολυτα!!!

 

 

Απλως προσωπικα οπως προεγραψα (κι ελπιζω να μην ξεφευγω) απο το θεμα με στεναχωρει οταν σε σχεση (οχι μια της πλακας) μπ[αιονουν τριτοι-τεταρτοι στην μεση και χωριζουν ζευγαρια....

Και μιλαμε να βαζουνμ λογια χωρις να εχει κανει κατι ο αλλος ε!

απλωβς να βαζουν ψυλλους στ' αυτια ενος εκ των δυο, και να επερχεται ρηξη..:(

 

Αnyway,οπως και να εχει προσωπικα ξερω πως να προστατευω τοσο την κοπελα μου οσο και την σχεση μου,αλλα απο εκει και περα ειναι καθαρα θεμα εμπιστοσυνης...δεν περνανε ολα απο το χερι μου.(Δοξασοι ο Θεος εμπιστευομαστε ο ενας τον αλλο παρολη την αποσταση και ειναι κατι πολυ σημαντικο!)

Επειδη το παρελθον περασε,τωρα πιστευω οτι εχω βρει αυτο που εψαχνα...(το ξαναειπα στο αλλο μου ποστ ε;:p :happy: ) και ευχομαι, πιστευω και θα κανω οτι ειναι δυνατον να ειμαστε παντα μαζι,καλα κι ερωτευμενοι...:love:

 

 

:p ........ΚΟΛΛΗΣΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!........:p

 

Μιλησε κανεις για σωρωπια;;;;:whistle: :drool: :nagger:

Οχι λεω...:p

Link to comment
Share on other sites

εγω αυτη την περιοδο δηλωνω φουλ καψουρα με τον πρωην μου που τα ξαναβρηκαμεεεεε!!!
Link to comment
Share on other sites

Δε σκόπευα να εξομολογηθώ τον έρωτά μου δημοσίως, αλλά έχε χάρη που το θέμα το έφτιαξε ο μπιλάκος και θα με κράξει αν δε δηλώσω ερωτευμένη (ξέρεις εσύ μικρούλη τι κακό έχω πάθει, έ?).

Όσο για τους παλιούς έρωτες, δε έχω καμιά πίκρα, κανένα παράπονο και με αρκετούς έχω ακόμα φιλική επικοινωνία. Τώρα αν κάποιοι από αυτούς έχουν παράπονο από εμένα....αυτό είναι μια άλλη ιστορία. Εγώ πάντως τη συνείδησή μου την έχω πεντακάθαρη.

αφου αγαπαμε γιατι να το κρυψουμε!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Αν δεν γουστάρεις, δεν ασχολείσαι καθόλου. Ερεύνησε λίγο το ζήτημα - αν ασχολείται μαζί σου όντως, έστω και από μακρυά -στην καφετέρια όπως είπες. Μπορεί απλώς να της λένε μ@#$κίες οι φίλοι της.

Χαίρομαι που βρήκα μια λογική γυναίκα! Πιστεύω ότι με γουστάρει αλλά ταυτόχρονα και με μισεί (για κάποια πράγματα που δεν μπορώ να σας πω). Μήπως όμως ασχολείται μαζί μου επειδή κι εγώ ασχολούμε μαζί της; Αλλά πάλι, αυτή, δεν θα έπρεπε να ασχολείται μαζί μου, εφόσον δεν την ενοχλώ... έτσι δεν είναι; Κάτι άλλο που να υποδηλώνει ότι μια γυναίκα είναι ερωτευμένη μαζί σου υπάρχει;

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που βρήκα μια λογική γυναίκα! Πιστεύω ότι με γουστάρει αλλά ταυτόχρονα και με μισεί (για κάποια πράγματα που δεν μπορώ να σας πω). Μήπως όμως ασχολείται μαζί μου επειδή κι εγώ ασχολούμε μαζί της; Αλλά πάλι, αυτή, δεν θα έπρεπε να ασχολείται μαζί μου, εφόσον δεν την ενοχλώ... έτσι δεν είναι; Κάτι άλλο που να υποδηλώνει ότι μια γυναίκα είναι ερωτευμένη μαζί σου υπάρχει;

Ως γυναίκα μπορώ να σου πω, με τα λίγα στοιχεία που μας έδωσες, ότι μάλλον αισθάνεται κάτι ακόμα αλλά υπάρχει κάτι που την εμποδίζει. Ίσως της έκανες κάτι, ίσως της είπες κάτι ή ίσως είδε κάτι. Από την άλλη όλα αυτά τα ίσως να είναι των φίλων της.......

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι με γουστάρει αλλά ταυτόχρονα και με μισεί

πως γινεται αυτο?:confused:

δεν θα έπρεπε να ασχολείται μαζί μου, εφόσον δεν την ενοχλώ... έτσι δεν είναι; Κάτι άλλο που να υποδηλώνει ότι μια γυναίκα είναι ερωτευμένη μαζί σου υπάρχει;

καταλαβαινω οτι σε απασχολει πολυ το θεμα πρωην,μπορεις να πας και να της μιλησεις ξεκαθαρα και να της πεις τι τρεχει?

με θελεις? με μισεις? τι αισθανεσαι για μενα? νοιωθουμε αραγε το ιδιο ή εσυ κατι πιο λιγο?:O

με το να βαζεις τον εαυτο σου να αναρωτιεται,αν πως γιατι και γιατι ετσι και οχι αλλιως..κακο στον εαυτο σου κανεις..και δεν θα λυσεις τα ερωτηματικα σου.

πιστευω να μην ειμαι παραλογος.:ninja:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Eγω παλι φιλε reg -μπορει για αυτο να φταιει κι οτι εχω εργαστηρια απο τις 8 το πρωι και δεν εχω κοιμηθει...-δεν εχω καταλαβει γιατι χωρισατε...:O

Και δεν μιλαω για λεπτομερειες.

Εφταιγες εσυ; (Εκανες κατι δηλαδη; )

Μηπως αυτη;

Και οι δυο;

'Η μηπως μπηκαν τριτοι στην μεση και της "αλλαξαν τα μυαλα";

 

Γιατι κι εμενα αυτο ρο με γουσταρει αλλα ταυτοχρονα με μισει αν και ναι ισχυει σε μερικες περιπτωσεις,με εχει μπερδεψει...:confused:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...