Jump to content

Tα πάντα για το Gmail


sadiagraxa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρυθμισεις για να μην εχει ελενχο για spam;;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 305
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

να ρωτήσω κάτι μήπως ξέρετε: μεσα στα μέιλ μου όποτε έχει ένα λινκ και το πατάω αυτο δεν ανοίγει και πρέπει να κάνω δεξί κλίκ,άνοιγμα σε νέο παράθυρο,όπως επίσης όταν έχω ανοιχτό ένα μείλ και κάτω κάτω μου έχει επιλογή κάνε πρόσκληση στον ταδε και το πατάω δεν κάνει τίποτε,όπως επίσης και στις ρυθμίσεις οταν θέλω να προσθέσω φώτο στο προφίλ μου πατάω το λίνκ αλλά τίποτε καμία ανταπόκριση.any ideas???:)
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
ρε παιδια, σε εμενα καμια φορα μου βγαζει προβληματακια. ειτε παω να διαβασω το e-mail, ειτε να το διαφραψω, μου λεει να δοκιμασω αργοτερα! οτι καποιο σφαλμα εχει.... μια το κανει, οποτε του καπνισει, δεν το κανει!!!
Mic is always on line!
Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση : αν επιλέξεις μερικά μυνήματα και πατήσεις το κουμπί αρχειοθέτηση μετά που βρίσκεις ακριβώς αυτά τα μυνήματα??????
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως μπορω να στειλω σε αλλο παραληπτη αρχεια mp3 γιατι παντοτε μου εμφανιζει προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση : αν επιλέξεις μερικά μυνήματα και πατήσεις το κουμπί αρχειοθέτηση μετά που βρίσκεις ακριβώς αυτά τα μυνήματα??????

ουδείς δεν ξέρει τι παίζει με την αρχειοθέτηση?

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Στο all mail τα βρισκεις. Και αν θες καποια τα κανεις και starred.

 

Οσο για τα mp3, εμένα στέλνει κανονικά χωρίς προβλήματα

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

ρε παιδια εχω εναν λογαριασμο gmail....

εχω βαλει ολες τις ρυθμίσεις στο microsoft outlook 2007 και ενω παιρνω κανονικα ολα μου τα μαιλ,στελνω κανονικα μικρα μαιλ..οταν ειναι να στειλω φωτογραφιες η γενικα κατι που να ειναι πανω απο 1mb η αποστολη " κολλάει" ...

ενω με τον yahoo λογαριασμο μου τα ιδια μαιλς φευγουν με την μια......

γνωριζει κανεις γιατι...???

Link to comment
Share on other sites

και σε μένα το ίδιο συνέβενε για αυτό αναγκάστηκα να χρησιμοποιώ το Outlook express
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

και σε μένα το ίδιο συνέβενε για αυτό αναγκάστηκα να χρησιμοποιώ το Outlook express

 

στον Outlook express ομως ολα δουλευουν ρολοι....περιεργα πραγματα.....:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

απορια: συχνα(σχεδον καθε φορα που ανοιγω τον λογαριασμο μου για να δω τα νεα μειλ μου) ενω μου γραφει πως κανει "ληψη" και "φορτωση",εν συνεχεια κατω κατω μου γραφει πως ειναι ετοιμη η σελιδα και παρολα αυτα η σελιδα ειναι λευκη-κενη:(

πρεπει καθε φορα να κανω ανανεωση,να ξανακανει ληψη και φορτωση και μετα να μου βγαλει κανονικα την σελιδα.τι μπορει να φταιει;;

αρχικα υπεθεσα πως ειχε καποιο προβλημα το μειλ(ασχετο αλλα ποτε δεν ξερεις) αργοτερα ομως που ανοιξα νεο ακαουντ,παλι τα ιδια μου εκανε.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

απορια: συχνα(σχεδον καθε φορα που ανοιγω τον λογαριασμο μου για να δω τα νεα μειλ μου) ενω μου γραφει πως κανει "ληψη" και "φορτωση",εν συνεχεια κατω κατω μου γραφει πως ειναι ετοιμη η σελιδα και παρολα αυτα η σελιδα ειναι λευκη-κενη:(

πρεπει καθε φορα να κανω ανανεωση,να ξανακανει ληψη και φορτωση και μετα να μου βγαλει κανονικα την σελιδα.τι μπορει να φταιει;;

αρχικα υπεθεσα πως ειχε καποιο προβλημα το μειλ(ασχετο αλλα ποτε δεν ξερεις) αργοτερα ομως που ανοιξα νεο ακαουντ,παλι τα ιδια μου εκανε.

Μήπως έχεις βάλει καταλάθος ή επίτηδες κάποιο security στον IE? Για κοίταξε το.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άδειασε την cache ή -ακόμα καλύτερα- χρησιμοποίησε έναν καλύτερο browser όπως ο Firefox π.χ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γεια σας,

Έχω κάποιες ερωτήσεις σχετικά με το gmail!

1) Πως μπορώ να κάνω shorting τα mail μου με αποστολέα ή θέμα ή γενικά???

2) Πως μπορώ να κάνω δεξί κλικ και να ανοίξω κάποιο mail σε άλλη σελίδα???

3) Ενώ κάποια mail τα έχω μεταφέρει στο inbox, συνεχίζει να μου τα βγάζει στα ανεπιθύμητα …..

 

 

Περιμένω τις οδηγίες σας.

 

 

Καλό Πάσχα να έχουμε!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλισπερα στον λαο...

κατεβαζω τα μειλ μου απο λογαριασμο gmail στο λαπτοπ κ μετα οταν παω να τα κατεβασω στο desktop μου λεει οτι δεν υπαρχουν μινιματα...

εχει καποιος λυσι??

na zisoun ta giwtompala!!!!!!!!!!!!!! :X
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να ενεργοποιήσεις το setting του Outlook "Keep a copy on server for 10 days"

Θα το βρεις εδώ:

 

Tools>options

Επιλέγεις την καρτέλα mail setup

Πατάς στο mail accounts και επιλέγεις "View or change"

Στη συνέχεια κάνεις ένα διπλό κλικ στον λογαριασμό σου.

Πας στο "More settings" και στο νέο παράθυρο στο Advanced.Εκεί λέει κάτω "Leave a copy on of messages on the server".Επέλεξε το.

Απο κάτω επέλεξε "Remove From Server after..." και διάλεξε για πόσες μέρες θέλεις να τα κρατάει.

Αυτά!

 

Θεωρητικά δουλεύει...

Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

το εχω κανει αρχιγε μου, αλλα δεν γουσταρει να υπακουσει...

μονο στουσ λογαριασμουσ του gmail εχω το προβλημα ρε παιδες!!!

αλλη ιδεα??

na zisoun ta giwtompala!!!!!!!!!!!!!! :X
Link to comment
Share on other sites

Το έχεις κάνει και στους 2 υπολογιστές φαντάζομαι ε;

 

Για δες λίγο και τα settings του gmail(αυτά που υπάρχουν στο Html).Αν και δεν είδα κάτι σχετικό. Ίσως να μην γίνεται...

Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις να μένουν τα mail στον server, καλύτερα να χρησιμοποιείς imap, το υποστηρίζει το gmail εδώ και καιρό.
Link to comment
Share on other sites

κ στα 3 πισι τα εχω κανει, αλλα τζιφος η δουλεια ρε αρχοντα...

ναι φιλε, για ιμαπ μου το ειπαν, θα το προσπαθισω το απογευματακι κ θα δω... :blink:

na zisoun ta giwtompala!!!!!!!!!!!!!! :X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...