Jump to content

Poco X6 Pro 5G


s_nova
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 22/9/2024 at 1:23 ΠΜ, mixtri said:

Μακάρι γιατί δε βλέπω να καταφέρω να το πουλήσω. 

Θα πρέπει να πέσει αρκετά χρηματικά από όσο το αγόρασες για να το πουλήσεις. Και αυτό γιατί πλέον υπάρχουν πολλές προτάσεις μέχρι τα 450ευρώ(ένας από τους λόγους που αποφεύγουμε να αγοράζουμε σχεδόν full price Xiaomi συσκευή).

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και πάνω από μια ώρα δεν μ αφήνει να μπω στο ίντερνετ μέσω wifi με την αιτιολογία ότι δεν είναι δυνατή η πρόσβαση στον ιδιωτικό διακομιστή DNS... Έχω αυτό για τις διαφημίσεις το adguard που έχετε προτείνει εδώ και δεν είχα ποτέ θέμα.. Αν το απενεργοποιώ μπαίνει κανονικά αλλά φαντάζομαι μετά θα ξεκινήσει τις διαφημίσεις.. Τι μπορεί να φταίει; 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, George6633 said:

Εδώ και πάνω από μια ώρα δεν μ αφήνει να μπω στο ίντερνετ μέσω wifi με την αιτιολογία ότι δεν είναι δυνατή η πρόσβαση στον ιδιωτικό διακομιστή DNS... Έχω αυτό για τις διαφημίσεις το adguard που έχετε προτείνει εδώ και δεν είχα ποτέ θέμα.. Αν το απενεργοποιώ μπαίνει κανονικά αλλά φαντάζομαι μετά θα ξεκινήσει τις διαφημίσεις.. Τι μπορεί να φταίει; 

Οταν εχει προβλημα το dns.adguard.com γραψε dnsforge.de και εισαι κομπλε.

Προς το βραδυ ξαναγυρνατο παλι σε dns.adguard.com

Προφανως κανουν εργασιες στο server γιαυτο δεν λειτουργει.Συμβαινει 1-2 φορες το μηνα .

Link to comment
Share on other sites

Με την αναβάθμιση ΒΤ λύθηκε το θέμα με ΒΤ HD+ streaming με JBL. Επιτέλους!!!!!

7 ώρες πριν, Fulgore1 said:

Θα πρέπει να πέσει αρκετά χρηματικά από όσο το αγόρασες για να το πουλήσεις. Και αυτό γιατί πλέον υπάρχουν πολλές προτάσεις μέχρι τα 450ευρώ(ένας από τους λόγους που αποφεύγουμε να αγοράζουμε σχεδόν full price Xiaomi συσκευή).

Ούτε 280€ δεν το παίρνουν.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mixtri said:

Με την αναβάθμιση ΒΤ λύθηκε το θέμα με ΒΤ HD+ streaming με JBL. Επιτέλους!!!!!

Ούτε 280€ δεν το παίρνουν.

Μα στο skroutz ξεκινανε  Καινουργια απο  278ε το 256 και 330ε το 512 .

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έδωσα στην γυναίκα μου επέστρεψα στο P30pro και ηρέμησε το κεφάλι μου. Είχα βαρεθεί να βλέπω 150 φορές την ημέρα το μήνυμα welcome to alliexpress.... 🤣 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sotos86 said:

Εγώ το έδωσα στην γυναίκα μου επέστρεψα στο P30pro και ηρέμησε το κεφάλι μου. Είχα βαρεθεί να βλέπω 150 φορές την ημέρα το μήνυμα welcome to alliexpress.... 🤣 

Πού έβγαινε το μήνυμα;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sotos86 said:

Στα notifications. 

Πρώτη φορά ακούω φίλε μου κάτι τέτοιο, διαφημίσεις υπάρχουν σε άλλα σημεία όμως και αυτές απενεργοποιούνται πανεύκολα με ένα κλικ.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, s_nova said:

Μα στο skroutz ξεκινανε  Καινουργια απο  278ε το 256 και 330ε το 512 .

Α μάλιστα. Γιατί το είχα πάρει 400€.

Λογικό φαίνεται να έχει πέσει τόσο ωστόσο...

Παιδιά το λιγότερο που με ενδιαφέρει είναι να το πουλήσω. Είναι φθηνό τηλέφωνο. Αρκεί να βρω κάποια χρήση.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, p_k said:

Πρώτη φορά ακούω φίλε μου κάτι τέτοιο, διαφημίσεις υπάρχουν σε άλλα σημεία όμως και αυτές απενεργοποιούνται πανεύκολα με ένα κλικ.

Δεν γνωριζε ο φορουμιτης οτι μπορεις να εξαφανισεις πασης φυσεως διαφημιση...

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Sotos86 said:

Στα notifications. 

Από που το αγόρασες; Είναι επίσημη εισαγωγή; 

Δεν έχω καμία διαφήμιση πουθενά. Όπως και σε κανένα xiaomi - redmi - poco που είχα. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, s_nova said:

Δεν γνωριζε ο φορουμιτης οτι μπορεις να εξαφανισεις πασης φυσεως διαφημιση...

Επίσης λάθος. 

35 minutes ago, SERS1612 said:

Από που το αγόρασες; Είναι επίσημη εισαγωγή; 

Δεν έχω καμία διαφήμιση πουθενά. Όπως και σε κανένα xiaomi - redmi - poco που είχα. 

Global firmware φοράει. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Μόλις ήρθε μήνυμα για αναβάθμιση σε 1.0.11 UNLEUXM απο την 1.0.9.0 UNLEUXM

Μάλλον την προσπέρασαν την 1.0.10... 🤔

 

Redesigning the web! www.slumdog.gr
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, minotavros said:

Screenshot_2024-09-24-19-39-31-165_com.android.updater_copy_1440x3201.jpg

μολιs το τσεκαρα..και μενα μου βγηκε..(χωριs αλλαγη region..)..την κατεβαζω...

Link to comment
Share on other sites

Μερικές απορίες για την καμερα πριν το αγοράσω. Η νυχτερινή λειτουργία της κάμερας είναι αξιόλογη; Και όσον αφορά την ανάλυση με 64mp αν βγαίνουν καλύτερες από την προεπιλεγμένη 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Aksyros said:

Μερικές απορίες για την καμερα πριν το αγοράσω. Η νυχτερινή λειτουργία της κάμερας είναι αξιόλογη; Και όσον αφορά την ανάλυση με 64mp αν βγαίνουν καλύτερες από την προεπιλεγμένη 

Kαι να μην ειναι,πετάς μια Gcam πανω και καθαρισες...Ο επεξεργαστης να σε νοιαζει πρωταρχικα σε ενα κινητο.....

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι αυτό κοιτάω κυρίως.  Δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει το gcam. Είναι στο play store; Μπορώ να απενεργοποιήσω επιλεκτικά από κάποιες εφαρμογές τις πολλές διαφημίσεις;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Aksyros said:

 

Απενεργοποιουνται οι διαφημισεις.

 

 

-----------------------------

"Νεα γραμματοσειρα" βελτιστοποιημενη για hyper-os.

Χωρις σφαλματα με πολυ καλη διαυγεια και σε L και σε XL μεγεθος.

 

spacer.png

 

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους!

 

 

Screenshot_2024-09-26-12-21-36-809_com.android.updater.jpg

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στη δουλειά για 20-25 λεπτά μου έκανε τρελά πράγματα...Το είχα στην τσέπη με ανοιχτή εφαρμογή για ράδιο και δούλευα και μόλις το έβγαλα έκανε επανεκκίνηση,μου έβγαζε μόνο το logo poco και ξαναεσβηνε και έκανε τα ίδια..μολις άνοιξε εκανε διάφορες ενέργειες μόνο του και μου έβγαζε την επιλογή για επανεκκίνηση,κλείσιμο κλπ και μετά έκλεινε ξανά...Μόλις το έβγαλα από την τσέπη έκαιγε αρκετά,δουλεύω σε εξωτερικό χώρο αλλά δεν μπορώ να καταλάβω αν φταίει αυτό,κάθε μέρα στην ίδια φάση είμαι.Το πήρε ένας φίλος το έβαλε σε λειτουργία Fastboot αλλά τα ίδια..μετα το ένιωσα λίγο πιο κρύο και ηρέμησε..Εκτός ότι δεν μπορούσα να επικοινωνήσω κάποια στιγμή που χρειάστηκα,αναρωτιέμαι αν πρέπει να ανησυχώ με κάτι (πχ θερμοκρασία κλπ).

Link to comment
Share on other sites

Κάτι παρόμοιο είχα πάθει με άλλο κινητό, μια μέρα σχεδόν έκαιγε και δεν ανταποκρινόταν. Τελικά ήταν από κάποια εφαρμογή που είχε σκαλώσει και τα έδινε όλα στο παρασκήνιο... Το έκλεισα με παρατεταμένο πάτημα, το άφησα να κρυώσει, μετά το άνοιξα και μπήκα στα στατιστικά της μπαταρίας και βρήκα την ένοχη εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, diamantis_ said:

Κάτι παρόμοιο είχα πάθει με άλλο κινητό, μια μέρα σχεδόν έκαιγε και δεν ανταποκρινόταν. Τελικά ήταν από κάποια εφαρμογή που είχε σκαλώσει και τα έδινε όλα στο παρασκήνιο... Το έκλεισα με παρατεταμένο πάτημα, το άφησα να κρυώσει, μετά το άνοιξα και μπήκα στα στατιστικά της μπαταρίας και βρήκα την ένοχη εφαρμογή.

Δεν βρήκα κάτι περίεργο,πάνω κάτω τις ίδιες εφαρμογές χρησιμοποιώ κάθε μέρα..Μακάρι να ήταν αυτό και να μην το ξανακάνει γιατί έχω ένα θέμα με την επανεκκίνηση αυτού του κινητού αλλά είχε πολύ καιρό να μου το κάνει (και ποτέ σε τέτοιο βαθμό). 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...