Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

11 ώρες πριν, George6633 said:

Το Α14 που πήρα 130€ και το δοκίμασα από δίπλα,μπορεί να μην έχει καλό focus και σταθεροποιηση αλλά αλλάζει ομαλά στο ζουμ.Και αντε να βγάλεις άκρη μαζί τους,ειδικά όταν είσαι απο επαρχία. 

Τι άλλο θα ακούσουμε εδώ μέσα....

Έχει το Α14 οπτικό ζουμ ρε αδερφε; Μόνο ψηφιακό ζουμ κάνει. Συγκρίνουμε τις βούρτσες με τις ..

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Vlasismiriagos said:

Επειδή είμαι σε κρίσιμη ηλικία και διαβάζοντας το συγκεκριμένο τοπικ για το ίσως καλύτερο smartphone εκεί έξω, παραθέτω ένα βίντεο που τράβηξα πριν 1 λεπτό με το s20 plus που έχω για δεύτερο. Να τονίσω σε αυτό το σημείο ότι το κύριο τηλέφωνο μου είναι το s23 Ultra το οποίο έχει την ίδια ακριβώς συμπεριφορά. Για ποιο λόγο τώρα νομίζετε ξαφνικά ότι αυτό είναι πρόβλημα αδυνατώ να καταλάβω. Γίνεται ΕΝΑΛΛΑΓΗ φακών, που βρίσκονται σε άλλα σημεία ο ένας απο τον άλλον. Πώς θα μπορούσε να γίνει αλλιώς η μετάβαση; Ειλικρινά τώρα δε θα με τρελάνετε εδώ μέσα🤣🤣!

 

Πέστα αδερφέ, πολύ μουρμούρα για το τίποτα. 

Σώνει και ντε να έχει προβλήματα η νέα συσκευή, βρε χαρείτε την συσκευή σας χωρίς άγχος, ένα σκασμό λεφτά σκάσαμε θα το βγάλουμε άχρηστο χωρίς ουσιαστικό λόγο; 

 

 

Edited by anastasg
Link to comment
Share on other sites

Ρε σείς βγείτε λίγο έξω να σας χτυπήσει καθαρός αέρας 

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Να μαζευτειτε ολοι να πατε εξω απο τα γραφεια της sammy να φωναξτε ουυυ με πλακατ και γω να σας τραβω βιντεο να το ανεβασω στο τικ-τοκ:classic_tongue::classic_tongue::classic_tongue:

Θα βαλω και 5-6 απεναντι να βαρανε παλαμακια...

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Ότι και να λέτε παλικάρια σε όλα τα Samsung Communitys και σε αρκετά γνωστά τεχνολογικά sites αναφέρουν αυτό το πρόβλημα όλοι με το ζουμ του S24 ULTRA.

Δεν νομίζω εσείς να είστε οι έξυπνοι και όλοι εμείς οι χαζοί ας αποφασίσει η εταιρία αν είναι πρόβλημα η όχι και αφήστε εμάς τους ταλεπορους στην ησυχία μας. 

Δεν βγήκαμε σήμερα και αγοράσαμε την πρώτη συσκευή έχουν περάσει συσκευές και συσκευές από τα χέρια μας.

Μαζευτηκαμε όλοι οι τεχνικοί εδώ 😂😂

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Ταλεπωρους όπως Taleporus στα Λατινικά για πιο γρήγορα 

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, anastasg said:

Πέστα αδερφέ, πολύ μουρμούρα για το τίποτα. 

Σώνει και ντε να έχει προβλήματα η νέα συσκευή, βρε χαρείτε την συσκευή σας χωρίς άγχος, ένα σκασμό λεφτά σκάσαμε θα το βγάλουμε άχρηστο χωρίς ουσιαστικό λόγο; 

Θα πέσει η τιμή στις αγγελίες   😜 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, EricssonyFan said:

Τι άλλο θα ακούσουμε εδώ μέσα....

Έχει το Α14 οπτικό ζουμ ρε αδερφε; Μόνο ψηφιακό ζουμ κάνει. Συγκρίνουμε τις βούρτσες με τις ..

Ότι όλα όσα έχεις διαβάσει εδώ μέσα είναι νορμάλ και αυτό που έγραψα εγώ σε πείραξε.Μαθε να διαβάζεις σωστά "ρε αδερφε" όταν λέω κάτι που βλέπω (ακόμα και αν έκανα λάθος) γράφω "μη συγκρίσιμο",απλά το ανέφερα.Μάθετε να διαβάζετε μερικοί όλη την πρόταση και όχι ότι σας βολεύει για να πούμε κάτι απλά για να την πούμε.. Ήμαρτον! 

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, s_nova said:

spacer.png

Άντε να ξεκινήσουμε την απόσβεση.... 🙂 (Galaxy AI)

20240206_003701~2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα.

Το ίδιο πρόβλημα παρουσιάζει και εμένα το s24 ultra.Θεωρώ πως είναι πρόβλημα γιατί σε ίδιο μοντέλο κινητού φίλου μου δεν το κάνει και εκτός αυτού τα αποτελέσματα της φωτογραφίας αναμεσά τους έχουν μεγάλη διαφορά.

Για αυτόν τον λόγο επισκεφτήκαμε σήμερα  επίσημο σέρβις με τα δυο τηλεφώνα για να δει και ο τεχνικός τις διαφορές.

Ο τεχνικός είδε τις διαφορές που όντως ήταν τεράστιες, και αυτομάτως εφερε ένα τρίτο κινητό για να συγκρίνει, το κινητό που έφερε είχε ακριβώς το πρόβλημα το δικό μου, όποτε μόνο του φίλου μου δεν έκανε μετατόπιση της φωτογραφίας και είχε αρκετά καλύτερη ποιότητα στις λήψεις.

Μας ζήτησε και από τις 3 συσκευές να γίνει επαναφορά ρυθμίσεων κάμερας και να ανεβάσουμε την φωτεινότητα στο μέγιστο, όπως και έγινε αλλά και πάλι στο δικό μου κινητό και του καταστήματος το ίδιο πρόβλημα, ενώ του φίλου μου όχι.

Ο τεχνικός ζήτησε να πάρει το κινητό του φίλου μου να το κρατήσει στο μαγαζί ώστε να το στείλει σαν βίντεο στη samsung αλλά τον ενημέρωσε ότι θα του έκανε και hard reset πρώτα και εννοείται ότι δεν το δέχτηκε..

Η απάντηση του σε όλο αυτό είναι πως άμα το έκανε μόνο σε εμένα θα ήταν προβληματικό ,αλλά αφού το κάνει και στο δικό του είναι φυσικό. Σε ερώτηση μου γιατί στο άλλο δεν το κάνει και οι φωτογραφίες του είναι κλάσεις ανώτερες από εμάς ,μου απάντησε πως δεν ξέρει! και ότι ίσως είναι κάποιο θέμα στο software..(πως μπορεί να υπάρχουν διαφορές software σε ίδια καινούργια κινητά;;)επίσης μου είπε πως η samsung δύσκολα να μου κανει αντικατάσταση γιατί το κινητό είναι λειτουργικό!!!!! εκεί γέλασα πήρα το κινητό μου και έφυγα γιατί το λιγότερο ως αστεία μπορώ να δεχθώ την απάντηση ότι το κινητό είναι λειτουργικό.

Αύριο θα πάω στο κατάστημα που το πήρα για αίτηση αντικατάστασης ή επιστροφή χρημάτων και ο θεός βοηθός.

Υ.Γ 1 'Οσοι λέτε ότι είναι φυσικό λόγο αλλαγής κάμερας.. πρέπει να βρείτε ένα μη προβληματικό s24 ultra και να κάνετε σύγκριση, σίγουρα το αποτέλεσμα θα σας αλλάξει γνώμη.

Υ.Γ 2 Οι  συσκευές είναι S24 ultra 1 T made in Vietnam και οι 2.

 

 

 

Edited by billkal
Link to comment
Share on other sites

:classic_laugh::classic_laugh::classic_laugh:...........

4 ώρες πριν, billkal said:

 

Η απάντηση του σε όλο αυτό είναι πως άμα το έκανε μόνο σε εμένα θα ήταν προβληματικό ,αλλά αφού το κάνει και στο δικό του είναι φυσικό. Σε ερώτηση μου γιατί στο άλλο δεν το κάνει και οι φωτογραφίες του είναι κλάσεις ανώτερες από εμάς ,μου απάντησε πως δεν ξέρει! και ότι ίσως είναι κάποιο θέμα στο software..(πως μπορεί να υπάρχουν διαφορές software σε ίδια καινούργια κινητά;;)επίσης μου είπε πως η samsung δύσκολα να μου κανει αντικατάσταση γιατί το κινητό είναι λειτουργικό!!!!! 

Τι ζουμε ρε  . .  .Τα ιδια πινουν πολλοι μαζι δεν εξηγειται αλλιως:classic_laugh: Τι τουπε του ανθρωπου το Νουμερο ...Αφου το κανει και στο δικο του ειναι φυσικο δεν εχει σημασια που στη συσκευη του φιλου του ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ και δουλευει Νορμαλ χωρις σπασιματα  χαχαχαχ  ......Κανε μια χαρη στον εαυτο σου και αυτοκτονα ρε Νουμερο .  . .

Δηλαδη με απλα λογια ΝΟΡΜΑΛ  ειναι να υπαρχει το προβλημα στη καμερα... και  ΠΑΡΑΝΟΡΜΑΛ ειναι να μην εχει προβλημα η καμερα:classic_laugh:

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν ανεβάζετε ένα βίντεο όσοι λέτε κάποια δεν το κάνουν να  δούμε κ εμείς γιατι δεν μπορούμε να βγάλουμε άκρη έτσι. άλλος λέει το δικό μου το s24 ultra δεν το κάνει κ στα περισσότερα το κάνει αλλος τα iPhone 15 μόνο δεν το κάνουν κ βγήκαν παιδιά κ έδειξαν πως κ στο iPhone τα ίδια κάνει όπως κ πολλά παλιότερα άλλα μοντέλα από όλες τις εταιρείες.

Link to comment
Share on other sites

Μια απάντηση γιατί θα σκάσω και δεν μπορώ να βρω τι είναι 

Στις ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΕΣ ΡΎΘΜΙΣΗΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ - ΔΙΑΤΗΡΗΣΤΕ ΤΗΝ ΔΙΑΜΟΡΦΟΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΗ έχει έναν διακόπτη ,τι ακριβώς κάνει αυτή η ρύθμιση  ;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, scorpio3 said:

Ρε σείς βγείτε λίγο έξω να σας χτυπήσει καθαρός αέρας 

Θες να μου πεις ότι άμα η samsung πει ότι είναι όντως πρόβλημα και κάνει αντικατάσταση θα κρατήσεις αυτό που έχεις ας πούμε λέγοντας ααα ένταξη εμένα δε με νοιάζει μια χαρά είναι και έτσι.... γιατί ωραία τα λέτε αλλά εκεί θέλω να σας δω αν θα τρέξετε για αντικατάσταση η θα βγείτε έξω να σας βαρέσει αέρας χωρίς να σας νοιάζει 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, duck7 said:

Γιατί δεν ανεβάζετε ένα βίντεο όσοι λέτε κάποια δεν το κάνουν να  δούμε κ εμείς γιατι δεν μπορούμε να βγάλουμε άκρη έτσι. άλλος λέει το δικό μου το s24 ultra δεν το κάνει κ στα περισσότερα το κάνει αλλος τα iPhone 15 μόνο δεν το κάνουν κ βγήκαν παιδιά κ έδειξαν πως κ στο iPhone τα ίδια κάνει όπως κ πολλά παλιότερα άλλα μοντέλα από όλες τις εταιρείες.

Καλημέρα! Λοιπόν επειδή το θέμα έχει κουράσει και κάποιοι είστε δύσπιστοι ότι δεν είναι πρόβλημα αυτό με το ζουμ στο S24 Ultra και το κάνουν όλα αυτό δεν ισχύει σε καμιά περίπτωση και πολλοί πελάτες έχουν πάρει DOA για την κάμερα εξωτερικό με νέα συσκευή.

Ο αδερφός μου έχει το Iphone 15 Pro Max και μόλις τον έδειξα το πρόβλημα γελούσε πραγματικά. Το Iphone εστιάζει μια χαρά όπως και τα παλιά μου Samsung εστίαζαν μια χαρά.

μάλλον εθελοτυφλείτε κάποιοι και δεν θέλετε να παραδεχτείτε ότι κάποιοι έδωσαν 1500ευρώ και πήραν ελαττωματική συσκευή από την Samsung. 

Εδώ πελάτης που δεν έχει το πρόβλημα με S24 Ultra. 

https://twitter.com/ArtyDZor0/status/1753452007934021874?t=F-MkgNH33u-2k5M4I6jgXQ&s=19

 

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

@billkal φίλε μου μπορείς να ανεβάσεις ένα βιντεακι με του φίλου σου κ με το δικό σου να το δούμε κ εμείς;  δεν μπορεί τα 10εκατομυρια κινητά που έχουμε εδώ να λέμε ότι το κάνει κ μόνο ένα βρέθηκε καλό.... αν σου ήταν εύκολο ανέβασε να το δούμε κ εμείς οι αδαείς.....

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vwbestakos said:

Καλημέρα! Λοιπόν επειδή το θέμα έχει κουράσει και κάποιοι είστε δύσπιστοι ότι δεν είναι πρόβλημα αυτό με το ζουμ στο S24 Ultra και το κάνουν όλα αυτό δεν ισχύει σε καμιά περίπτωση και πολλοί πελάτες έχουν πάρει DOA για την κάμερα εξωτερικό με ένα συσκευή.

Ο αδερφός μου έχει το Iphone 15 Pro Max και μόλις τον έδειξα το πρόβλημα γελούσε πραγματικά. Το Iphone εστιάζει μια χαρά όπως και τα παλιά μου Samsung εστίαζαν μια χαρά.

μάλλον εθελοτυφλείτε κάποιοι και δεν θέλετε να παραδεχτείτε ότι κάποιοι έδωσαν 1500ευρώ και πήραν ελαττωματική συσκευή από την Samsung. 

Εδώ πελάτης που δεν έχει το πρόβλημα με S24 Ultra. 

https://twitter.com/ArtyDZor0/status/1753452007934021874?t=F-MkgNH33u-2k5M4I6jgXQ&s=19

 

Κάνεις κάποιο λάθος φίλε μου, στο βίντεο δείχνει κάποιον να αλλάζει zoom στο Mode για φωτογραφίες, εκεί το έχουμε πει πως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα στην εναλλαγή των φακών - εστίασης, το πρόβλημα είναι στο mode για το βίντεο...

Από την στιγμή που είδα να συμβαίνει σε όλα τα κινητά που είχα πριν, S23 ultra, S21 ultra κλπ αλλού λιγότερο, αλλού περισσότερο, όμως συμβαίνει, . δεν ασχολούμαι άλλο.

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, vwbestakos said:

Καλημέρα! Λοιπόν επειδή το θέμα έχει κουράσει και κάποιοι είστε δύσπιστοι ότι δεν είναι πρόβλημα αυτό με το ζουμ στο S24 Ultra και το κάνουν όλα αυτό δεν ισχύει σε καμιά περίπτωση και πολλοί πελάτες έχουν πάρει DOA για την κάμερα εξωτερικό με νέα συσκευή.

Ο αδερφός μου έχει το Iphone 15 Pro Max και μόλις τον έδειξα το πρόβλημα γελούσε πραγματικά. Το Iphone εστιάζει μια χαρά όπως και τα παλιά μου Samsung εστίαζαν μια χαρά.

μάλλον εθελοτυφλείτε κάποιοι και δεν θέλετε να παραδεχτείτε ότι κάποιοι έδωσαν 1500ευρώ και πήραν ελαττωματική συσκευή από την Samsung. 

Εδώ πελάτης που δεν έχει το πρόβλημα με S24 Ultra. 

https://twitter.com/ArtyDZor0/status/1753452007934021874?t=F-MkgNH33u-2k5M4I6jgXQ&s=19

 

Αυτό το βίντεο που έχεις ανεβάσει να δούμε το ξέρεις ότι είναι ότι είναι στην λειτουργία φωτογραφίας κ όχι στο βίντεο έτσι;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jimmis11 said:

Κάνεις κάποιο λάθος φίλε μου, στο βίντεο δείχνει κάποιον να αλλάζει zoom στο Mode για φωτογραφίες, εκεί το έχουμε πει πως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα στην εναλλαγή των φακών - εστίασης, το πρόβλημα είναι στο mode για το βίντεο...

Από την στιγμή που είδα να συμβαίνει σε όλα τα κινητά που είχα πριν, S23 ultra, S21 ultra κλπ αλλού λιγότερο, αλλού περισσότερο, όμως συμβαίνει, . δεν ασχολούμαι άλλο.

Κανένα λάθος δεν κάνω και στο mode της φωτογραφίας έχω το ίδιο θέμα.

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vwbestakos said:

Καλημέρα! Λοιπόν επειδή το θέμα έχει κουράσει και κάποιοι είστε δύσπιστοι ότι δεν είναι πρόβλημα αυτό με το ζουμ στο S24 Ultra και το κάνουν όλα αυτό δεν ισχύει σε καμιά περίπτωση και πολλοί πελάτες έχουν πάρει DOA για την κάμερα εξωτερικό με ένα συσκευή.

Ο αδερφός μου έχει το Iphone 15 Pro Max και μόλις τον έδειξα το πρόβλημα γελούσε πραγματικά. Το Iphone εστιάζει μια χαρά όπως και τα παλιά μου Samsung εστίαζαν μια χαρά.

μάλλον εθελοτυφλείτε κάποιοι και δεν θέλετε να παραδεχτείτε ότι κάποιοι έδωσαν 1500ευρώ και πήραν ελαττωματική συσκευή από την Samsung. 

Εδώ πελάτης που δεν έχει το πρόβλημα με S24 Ultra. 

https://twitter.com/ArtyDZor0/status/1753452007934021874?t=F-MkgNH33u-2k5M4I6jgXQ&s=19

 

Για δείξε μας μια περίπτωση τέτοια σε παρακαλώ ; δηλαδή που του αντικαταστάθηκε η συσκευή λόγω προβλήματος ζοομ στις κάμερες.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vwbestakos said:

Κανένα λάθος δεν κάνω και στο mode της φωτογραφίας έχω το ίδιο θέμα.

Αν στο κάνει και στις φωτογραφίες τότε μάλλον κάτι παίζει...

Στο βίντεο όμως το κάνει στους 99 από τους 100 και μάλιστα και σε κινητά άλλων εταιριών καθώς και στα παλαιότερα Samsung S, απλά κανείς δεν είχε ασχοληθεί ποτέ με αυτό στο παρελθόν, γιατί ίσως το θεωρούσαμε φυσιολογικό, μέχρι που έγινε ο κακός χαμός, αρχής γενομένης με την οθόνη και την απόδοση των χρωμάτων και επεκτάθηκε σε κάθε πιθανό και απίθανο "πρόβλημα" της συσκευής...

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, jimmis11 said:

Αν στο κάνει και στις φωτογραφίες τότε μάλλον κάτι παίζει...

Στο βίντεο όμως το κάνει στους 99 από τους 100 και μάλιστα και σε κινητά άλλων εταιριών καθώς και στα παλαιότερα Samsung S, απλά κανείς δεν είχε ασχοληθεί ποτέ με αυτό στο παρελθόν, γιατί ίσως το θεωρούσαμε φυσιολογικό, μέχρι που έγινε ο κακός χαμός, αρχής γενομένης με την οθόνη και την απόδοση των χρωμάτων και επεκτάθηκε σε κάθε πιθανό και απίθανο "πρόβλημα" της συσκευής...

Eίχα S22 Ultra και Note 20 Ultra δεν είχα κανένα θέμα με πρόβλημα σε εστίαση με zoom σε Video ίσως σε πάρα πολύ μικρό βαθμό πολύ λίγο ώστε να μην έδινα σημασία.

Oταν τράβηξα Vdeo με το S24 Ultra με εστίαση με zoom η εικόνα είναι για πέταμα σπάει σε μεγάλο βαθμό όπως και τα χρώματα.

Η μετακίνηση είναι τόσο αισθητή με γυμνό μάτι που σε κάνει να λες όπα κάτι τρέχει εδώ αυτό δεν είναι φυσιολογικό.

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πλέον αποφάσισα να μην ασχοληθώ άλλο με το συγκεκριμένο θέμα ή τα χρώματα της οθόνης κλπ.

Θα κοιτάξω να εξερευνήσω το τηλέφωνο το οποίο έχει πάρα πολλές δυνατότητες και κυρίως ΑΙ, το οποίο αποτέλεσε δέλεαρ απόκτησης για πολλούς.

Θα το παρακολουθώ όμως για να δω που θα καταλήξει αυτή η ιστορία και αν πραγματικά αποδειχθεί ότι αποτελεί ελάττωμα της συσκευής, πράγμα που δεν το πιστεύω, τότε θα κινηθώ κι εγώ αναλόγως.

Απλά σκεφτείτε το λογικά, υπάρχει περίπτωση να αντικατασταθεί το 99% των συσκευών;

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, jimmis11 said:

Εγώ πλέον αποφάσισα να μην ασχοληθώ άλλο με το συγκεκριμένο θέμα ή τα χρώματα της οθόνης κλπ.

Θα κοιτάξω να εξερευνήσω το τηλέφωνο το οποίο έχει πάρα πολλές δυνατότητες και κυρίως ΑΙ, το οποίο αποτέλεσε δέλεαρ απόκτησης για πολλούς.

Θα το παρακολουθώ όμως για να δω που θα καταλήξει αυτή η ιστορία και αν πραγματικά αποδειχθεί ότι αποτελεί ελάττωμα της συσκευής, πράγμα που δεν το πιστεύω, τότε θα κινηθώ κι εγώ αναλόγως.

Απλά σκεφτείτε το λογικά, υπάρχει περίπτωση να αντικατασταθεί το 99% των συσκευών;

Κατανοητο... περιμενεις να τραβηξουν αλλοι το  κουπι να βγαλουν το φιδι απ την τρυπα ε?:classic_laugh::classic_laugh::classic_laugh: κατσε τωρα με την επιστρωση Αρμοραλ στην οθονη και με το ζουμ μπολιγουντ....

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...