Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, James Bond said:

Νομίζω (χωρίς να είμαι σίγουρος) ότι για να δουλέψει θέλει να το κάνεις χειροκίνητα, δηλαδή να πατήσεις ενημέρωση σε κάθε μία εφαρμογή και όχι να πατήσεις ενημέρωση όλων. Αν μπορείς τεσταρέ το και έτσι.

Δεν έχει βγει ακόμα επίσημη έκδοση που να το κάνει αυτό δλδ να κατεβάσεις 2 εφαρμογές ταυτόχρονα αργότερα με αναβάθμιση του play store θα γίνει λογικά 

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, lepe_21 said:

Πάντως η μπαταρία βλέπω έφτιαξε μια χαρά.    Και αργεί πιο πολύ να πέσει από το 100%   99%... 🔝🔝🔝

Έκανες κάποιο update ή κάποια ρύθμιση;γιατί εμένα μέχρι και χθες,προχθές που έκανα την τελευταία φόρτιση με το που το ανοίγω γράφει κατευθείαν 99%.Καλημέρα 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, George6633 said:

Έκανες κάποιο update ή κάποια ρύθμιση;γιατί εμένα μέχρι και χθες,προχθές που έκανα την τελευταία φόρτιση με το που το ανοίγω γράφει κατευθείαν 99%.Καλημέρα 

2 αναβαθμίσεις έχει πάρει μέχρι τώρα όσες έχουν δώσει.  Από ρυθμίσεις τα έχω όλα ανοιχτά... εγώ παίζω και παιχνίδια... καλημέρα 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα βγήκε η αναβάθμιση Μαρτίου και για THL csc...

 

984997945_Screenshot_20240312_071248_Softwareupdate.thumb.jpg.0978f1b3db342b692e3b9cab9e086352.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, supermario said:

Κατέβασα το συγκεκριμένο apk αλλά δεν κατεβάζει ταυτόχρονα όλες τις ενημερώσεις των εφαρμογών αλλά μια μια.... Το ίδιο κάνει κ σε εσάς; Θέλει κάποια ρύθμιση;

Καλημέρα.Εγώ το ποσταρα πιο πίσω για το Google Play Store για να κατεβάζεις ταυτόχρονα και όντως μετά από δοκιμές δεν το κανει.Ειχω αφήσει και ένα link με την τελευταία αναβάθμιση του store.Ίσως σε επερχόμενη αναβάθμιση να μας το δώσουν.Επίσης βγήκε η ενημέρωση συστήματος Φεβρουαρίου για το Google Play.

Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή ΟΑΣΑ telematics τις περισσότερες φορές θα κλείσει με το που την ανοίγω.

Συνήθως στη δεύτερη, τρίτη προσπάθεια μένει ανοιχτεί μετά και δε κρασαρει.

Μου έχει τύχει ομως μια δυο φορές  να χρειαστώ πάρα πολλές φορές να την ανοίξω γιατί όλο έκλεινε.

 

Με το S24 Ultra το πρώτο αντιμετώπισα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω πολύ κίνηση οπότε θα κάνω μια ερώτηση παγίδα. 

Το θέμα με το always on display διορθώθηκε σε κανεναν; Η τελευταία ενημέρωση διόρθωσε τον κορεσμό αλλά σύμφωνα με κάποιους, το aod έμεινε ίδιο. 

Το θέμα για όσους δεν το έχουν προσέξει, είναι ο χαμηλός φωτισμός που έχει όταν κλείνουν τα φώτα. Κάτι που στο s23 ultra δεν γίνεται.  

Τελικά δεν το πήρα ακόμα το κινητό,  πρόλαβε άλλος, το ήθελα σε κίτρινο και θα το έπαιρνα από αγγελία. Αν βρω άλλη στα 1000 περίπου θα το τσιμπήσω.  Φυσικά και 1000, γιατί πολλοί εδώ μέσα το πήρατε στα 900..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, EricssonyFan said:

Δεν βλέπω πολύ κίνηση οπότε θα κάνω μια ερώτηση παγίδα. 

Το θέμα με το always on display διορθώθηκε σε κανεναν; Η τελευταία ενημέρωση διόρθωσε τον κορεσμό αλλά σύμφωνα με κάποιους, το aod έμεινε ίδιο. 

Το θέμα για όσους δεν το έχουν προσέξει, είναι ο χαμηλός φωτισμός που έχει όταν κλείνουν τα φώτα. Κάτι που στο s23 ultra δεν γίνεται.  

Τελικά δεν το πήρα ακόμα το κινητό,  πρόλαβε άλλος, το ήθελα σε κίτρινο και θα το έπαιρνα από αγγελία. Αν βρω άλλη στα 1000 περίπου θα το τσιμπήσω.  Φυσικά και 1000, γιατί πολλοί εδώ μέσα το πήρατε στα 900..

Δεν έχω διαπιστώσει κάποιο πρόβλημα σε αυτό που λες. Η μόνη διαφορά που έχω δει με το s21u που είχα είναι ότι τα εικονίδια που εμφανίζει ειδοποίηση από κάτω δεν έχουν χρώμα που είχαν στο s21. Ίσως και να είναι κάποια ρύθμιση που δεν έχω δει.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, unwise said:

Η εφαρμογή ΟΑΣΑ telematics τις περισσότερες φορές θα κλείσει με το που την ανοίγω.

Συνήθως στη δεύτερη, τρίτη προσπάθεια μένει ανοιχτεί μετά και δε κρασαρει.

Μου έχει τύχει ομως μια δυο φορές  να χρειαστώ πάρα πολλές φορές να την ανοίξω γιατί όλο έκλεινε.

 

Με το S24 Ultra το πρώτο αντιμετώπισα.

Ειναι ενα προβλημα γενικο εαν στο ξανακανει κανε πρσπαθεια να προλαβεις να πατησεις το ρυθμισεις η γενικα κατω αριστερα και θα σου δουλεψει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, οποτε το εχω να φορτιζει και μιλαω στο ακουστικο, με χτυπαει το ρευμα στο αυτι. Δεν ειναι οδυνηρο πολυ αλλα ειναι εξαιρετικα ενοχλητικο. Μολις το βγαζω απο τον φορτιστη σταματαει να το κανει. Το κανει και στην γρηγορη και στην απλη φορτιση. Το εχει διαπιστωσει κανεις αλλος?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, lefteriskoy said:

Παιδια, οποτε το εχω να φορτιζει και μιλαω στο ακουστικο, με χτυπαει το ρευμα στο αυτι. Δεν ειναι οδυνηρο πολυ αλλα ειναι εξαιρετικα ενοχλητικο. Μολις το βγαζω απο τον φορτιστη σταματαει να το κανει. Το κανει και στην γρηγορη και στην απλη φορτιση. Το εχει διαπιστωσει κανεις αλλος?

'Εχω μιλήσει με το τηλέφωνο στην φόρτιση και δεν έχω παρατηρήσει κάτι αντίστοιχο. Κάνε μια δοκιμή να αλλάξεις πρίζα ή και φορτιστή, μου ακούγεται περίεργο. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν γείωση οι φορτιστές αυτοί και ίσως να περνάει από κάπου ρεύμα. Άλλαξε πρίζα όπως είπαν να δεις μήπως αλλάξει κάτι.  

Άσχετο αλλά σε macbook air που πήρα πέρυσι όσο το είχα στην πρίζα με χτύπαγε το ρεύμα όταν το ακουμπούσα και τελικά έφτιαξε αλλαζοντας καλώδιο φορτιστή από το κανονικό σε καλώδιο με γείωση. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, lefteriskoy said:

Παιδια, οποτε το εχω να φορτιζει και μιλαω στο ακουστικο, με χτυπαει το ρευμα στο αυτι. Δεν ειναι οδυνηρο πολυ αλλα ειναι εξαιρετικα ενοχλητικο. Μολις το βγαζω απο τον φορτιστη σταματαει να το κανει. Το κανει και στην γρηγορη και στην απλη φορτιση. Το εχει διαπιστωσει κανεις αλλος?

Δεν έχω δοκιμάσει αλλά μου ακούγεται περίεργο και επικίνδυνο. 

Με γνήσιο φορτιστή και καλώδιο? 

Δοκίμασε να τα αλλάξεις και αν γίνεται πάλι προτείνω να το στείλεις στο σέρβις για έλεγχο.

Τουλάχιστον εγώ αυτό θα έκανα. 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2024 at 12:04 ΜΜ, v@gelis said:

Καλημέρα 

Ας παραθέσω κι εγώ την άποψη μου για το S24 ultra. 2η φορά που περνάει από τα χέρια μου, αυτή τη φορά θα το κρατήσω λίγο παραπάνω. 

Γενικά εδώ και 3 χρόνια παίζω μόνο με Fold για κυρία συσκευή, οπότε θα κάνω συγκρίσεις... 

Οθόνη :πολύ καλη, αλλά η επίστρωση για τις αντανακλασεις καταλήγει να έχει δώσει μια οθόνη με ένα λευκό πέπλο παντού. Είναι σαν να βάλατε μια third party εφαρμογή και να έχετε επιλέξει φίλτρο. Ξεκάθαρα ανώτερη η οθόνη του Fold 5. Το S24 ultra λίγο πιο φωτεινό σε εξωτερικούς χώρους κι υπό το φως του ήλιου (χρήσιμο για το καλοκαίρι και τον ελληνικο ήλιο γενικότερα).

Κάμερα : ΑΠΟΡΏ με όσους είναι ευχαριστημένοι με την κάμερα. Η κάμερα είναι ξεκάθαρα "απλά καλή" , όσο "απλά καλή" είναι κι αυτή του Fold 5. Σε όλα τα σενάρια πλην του zoom που φυσικά το S24 ultra υπερτερεί οι κάμερες των S24 ultra, Fold 5 είναι ακριβώς στο ίδιο επίπεδο.

Ακουστικό, λήψη : GSM reception πολύ καλά, το ίδιο και οι κεραίες wifi, gps. Ένα κλικ καλύτερο το S24 ultra από το Fold 5.

Επίσης η ποιότητα συνομιλίας του S24 ultra ξεκάθαρα ανώτερη. Καμία απολύτως παραμόρφωση, κανένα distortion, στο Fold 5 σε φωνές με υψηλές συχνότητες το ακουστικό "τρίζει". Η σαμμυ ΔΕΝ σεταρε σωστά το ακουστικό στο 5αρι, σε αντίθεση με τα Fold 3,4...και δεν προσφέρει και κανένα ρυθμιστικό για να κάνει κάποιος πιο μπάσα τη φωνή του συνομιλητή και να γλυτώσει το τρίξιμο 

Μπαταρία: περίπου 20% πάνω στην πράξη με το ίδιο ακριβώς setup για το S24 ultra 

Απόδοση : γενικά ο gen3 δε δίνει κάτι ιδιαίτερα παραπάνω, ακόμα και σε παιχνίδια κλπ οι θερμοκρασίες ανεβαίνουν ελάχιστα και στα 2 soc. Γενικά εξαιρετικά soc και τα 2, χωρίς ιδιαίτερες διάφορες 

Συμπέρασματικα οι 2 καλύτερες συσκευές του εμπορίου, S24 ultra, Fold 5, αν αναλογιστεί κάνεις ότι η σαμμυ σου δίνει όλο το πακέτο (οικοσύστημα + best after sales / service) 

 

Για να μη λέμε τα ίδια, μετά από λιώσιμο στη συσκευή της συζύγου όλο το ΣΚΔ, με καλύπτει στα περισσότερα ο φίλος από πάνω. Δεν καταλαβαίνω καμία διαφορά ουσιαστική από το s23u, εκτός από τη φοβερή χρηστικότητα της συσκευής σε εξωτερικούς χώρους με έντονη ηλιοφάνεια. Απορώ και πάλι γιατί δεν το έχουν διαφημίσει. Είναι game changer. Εδώ η apple με το dynamic island έκανε σαν να ανακάλυψε τον τροχό.

Επίσης, βλέπω ελαφρώς καλύτερο σήμα και ποιότητα κλήσης.

Από εκεί και πέρα, η flat οθόνη βοηθάει με τζάμια κ.λπ., τα οποία όμως (πλην της επίσημης μεμβράνης) επηρεάζουν την αντανακλαστική επίστρωση της οθόνης. Η curved οθόνη παραμένει πολύ πιο premium στα δικά μου μάτια, αλλά όντως δυσκολεύει λίγο το πενάκι στις άκρες. Παραμένω οπαδός της curved η οποία θεωρώ ότι έφτασε στην τελειότητα με το s23u.

Εν ολίγοις, μια πληρέστατη συσκευή -ειδικά αν λάβουμε υπόψη την έλλειψη  επίσημου κορυφαίου android ανταγωνισμού στην Ελλάδα- η οποία όμως χωλαίνει στο θέμα της κάμερας, εν συγκρίσει με τον ανταγωνισμό ίδιου κόστους. Έκανα πολλές back to back συγκρίσεις στα ίδια σενάρια, τόσο με το s23u το δικό μου, όσο και με το s22u της αδερφής μου. Σίγουρα υπάρχει ο υποκειμενικός παράγοντας, αλλά πιστεύω ότι δεν έχουν εκμεταλλευτεί την AI όσο θα έπρεπε, ενώ πάσχει και ο αλγόριθμος. Είχα περίεργα αποτελέσματα. Από τη μία σε ζουμ τη νύχτα να είναι κορυφαίο, από την άλλη σε νυχτερινή λειτουργία με τον κύριο φακό να έχει πολύ περισσότερο θόρυβο ακόμη και από το s22 ultra. Γενικά, υπάρχει θέμα inconsistency, για το οποίο δεν ξέρω αν φταίει το  software ή ο γερασμένος ISOCELL. Ίσως θα έπρεπε να εφοδιάζει τα κορυφαία μοντέλα με αισθητήρα sony και να κρατάει τους isocell για midrange.

Σίγουρα είναι συσκευή που ο μέσος χρήστης μπορεί να την κρατήσει για αιώνες (μετά και το εκπληκτικό support που ανακοινώθηκε) και θα την απολαμβάνει κάθε μέρα. Όσοι όμως θέλουν ΚΑΙ κορυφαία κάμερα για τα λεφτά που δίνουν, θα πρότεινα να το ξανασκεφτούν.

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, lefteriskoy said:

Παιδια, οποτε το εχω να φορτιζει και μιλαω στο ακουστικο, με χτυπαει το ρευμα στο αυτι. Δεν ειναι οδυνηρο πολυ αλλα ειναι εξαιρετικα ενοχλητικο. Μολις το βγαζω απο τον φορτιστη σταματαει να το κανει. Το κανει και στην γρηγορη και στην απλη φορτιση. Το εχει διαπιστωσει κανεις αλλος?

Το κανει και σε μενα ρε συ. Ανεπαισθητο αλλα το νιωθεις...

Θα δοκιμασω και με αλλο καλωδιο. Φορτιστη εχω αυτον

https://www.e-shop.gr/samsung-power-adapter-trio-65w-ep-t6530nb-black-p-TEL.200793

Ayrton Senna

Fernando Alonso

Max Verstappen

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, unwise said:

Η εφαρμογή ΟΑΣΑ telematics τις περισσότερες φορές θα κλείσει με το που την ανοίγω.

Συνήθως στη δεύτερη, τρίτη προσπάθεια μένει ανοιχτεί μετά και δε κρασαρει.

Μου έχει τύχει ομως μια δυο φορές  να χρειαστώ πάρα πολλές φορές να την ανοίξω γιατί όλο έκλεινε.

 

Με το S24 Ultra το πρώτο αντιμετώπισα.

Εχω κι εγω αυτο το προβλημα. Η εφαρμογη κλεινει ασταματητα στο S24u, δε μπορω να τη χρησιμοποιησω. Εχω στειλει κ mail στον oasa.

6 minutes ago, stcp said:

Εχω κι εγω αυτο το προβλημα. Η εφαρμογη κλεινει ασταματητα στο S24u, δε μπορω να τη χρησιμοποιησω. Εχω στειλει κ mail στον oasa.

Edit:

Λοιπον, μολις τσεκαρα εχει βγει update στο playstore, το εκανα, μετα μου ζητησε να επιτρεψω αδεια για ειδοποιησεις και λειτουργει! Δε μου δειχνει ομως τις θεσεις των λεωφορειων, δεν ξερω γιατι.

Link to comment
Share on other sites

On 29/2/2024 at 2:01 ΜΜ, George6633 said:

Καλησπέρα.Μετα το update με το που βγάλω το κινητό από τη φόρτιση πάει κατευθείαν στο 99% χωρίς όμως να παρατηρήσω κάποια ιδιαίτερα προβλήματα στην μπαταρία.Ξερω ότι η Samsung στην αρχή που είναι 100% κατεβάζει γρήγορα το ποσοστό της μπαταρίας αλλα τόσο γρήγορα;το κάνει και σε σας όσοι το αφήνετε μέχρι το 100%?

Να επανέρθω με αυτό το θέμα.Το φορτίζω κλειστό το κινητό,το είχα φορτίσει κανονικά και για δύο μέρες το είχα κλειστό γιατί δούλευα με ένα xiaomi,το άνοιξα σήμερα και ήταν στο 98%,είναι φυσιολογικό αυτό;Είναι εκνευριστικό,αντε στο 99% πάει και έρχεται ξέρω ότι πέφτει γρήγορα... Αλλά δεν γίνεται να ανοίγει το τηλέφωνο στο 98% επειδή ήταν δύο μέρες κλειστό.Να αρχίσω να το φορτίζω σε λειτουργία πτήσης να μην το κλείνω καθόλου;Δεν μπορώ να καταλάβω..Ναι ξέρω υπάρχουν και σοβαρότερα προβλήματα αλλά δεν μπορώ να ανοίγω ένα κινητό φορτισμένο και να ξεκινάει με 98%. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, George6633 said:

Να επανέρθω με αυτό το θέμα.Το φορτίζω κλειστό το κινητό,το είχα φορτίσει κανονικά και για δύο μέρες το είχα κλειστό γιατί δούλευα με ένα xiaomi,το άνοιξα σήμερα και ήταν στο 98%,είναι φυσιολογικό αυτό;Είναι εκνευριστικό,αντε στο 99% πάει και έρχεται ξέρω ότι πέφτει γρήγορα... Αλλά δεν γίνεται να ανοίγει το τηλέφωνο στο 98% επειδή ήταν δύο μέρες κλειστό.Να αρχίσω να το φορτίζω σε λειτουργία πτήσης να μην το κλείνω καθόλου;Δεν μπορώ να καταλάβω..Ναι ξέρω υπάρχουν και σοβαρότερα προβλήματα αλλά δεν μπορώ να ανοίγω ένα κινητό φορτισμένο και να ξεκινάει με 98%. 

Μα το άνοιξε - κλείσε της συσκευής καταναλώνει ενέργεια, οπότε τουλάχιστον 1% είναι από αυτή τη διαδικασία και ακόμα 1% στις δυο μέρες που ήταν κλειστό, μου μοιάζει απολύτως φυσιολογικό. Δοκίμασε με ανοικτή τη συσκευή να κάνεις μία επανεκίνηση, θα δεις οτι θα σου φάει 1 - 2%. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, George6633 said:

Να επανέρθω με αυτό το θέμα.Το φορτίζω κλειστό το κινητό,το είχα φορτίσει κανονικά και για δύο μέρες το είχα κλειστό γιατί δούλευα με ένα xiaomi,το άνοιξα σήμερα και ήταν στο 98%,είναι φυσιολογικό αυτό;Είναι εκνευριστικό,αντε στο 99% πάει και έρχεται ξέρω ότι πέφτει γρήγορα... Αλλά δεν γίνεται να ανοίγει το τηλέφωνο στο 98% επειδή ήταν δύο μέρες κλειστό.Να αρχίσω να το φορτίζω σε λειτουργία πτήσης να μην το κλείνω καθόλου;Δεν μπορώ να καταλάβω..Ναι ξέρω υπάρχουν και σοβαρότερα προβλήματα αλλά δεν μπορώ να ανοίγω ένα κινητό φορτισμένο και να ξεκινάει με 98%. 

Κύκλωμα είναι. Είναι απόλυτα φυσιολογικό. Για αυτό σου λέει αν αποθηκεύεις ηλεκτρονικές συσκευές απενεργοποιημενες, καλό είναι να είναι φορτισμένες

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, George6633 said:

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά,όλα καλά λοιπόν!!!

ΔΟΚΙΜΑΣΕ  να καλιμπραρεις την μπαταρια , 

μπενεις σε recovery mode και κανεις ενα wipe cache και recovery apps  , μετα το φορτιζεις 100% , μετα πας στο dial  και πληκτολογεις  *#9900# και προσοχη επιλεγεις ΜΟΝΟ το reset battery stats , πατας εξοδο , χρειασιμοποιεις το κινητο μεχρι να σβησει μονο του , και το φορτιζεις κλειστο μεχρι 100% , λογικα μετα εχει στρωσει , 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Η curved οθόνη παραμένει πολύ πιο premium στα δικά μου μάτια, αλλά όντως δυσκολεύει λίγο το πενάκι στις άκρες.

Υπάρχει σχετική ρύθμιση που γράφει μέχρι τελείως άκρη χωρίς θέμα. Δυστυχώς δεν μπορώ να τη βρω κάποιος την είχε αναφέρει στο Νήμα του 23.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, fotisbasm_ said:

ΔΟΚΙΜΑΣΕ  να καλιμπραρεις την μπαταρια , 

μπενεις σε recovery mode και κανεις ενα wipe cache και recovery apps  , μετα το φορτιζεις 100% , μετα πας στο dial  και πληκτολογεις  *#9900# και προσοχη επιλεγεις ΜΟΝΟ το reset battery stats , πατας εξοδο , χρειασιμοποιεις το κινητο μεχρι να σβησει μονο του , και το φορτιζεις κλειστο μεχρι 100% , λογικα μετα εχει στρωσει , 

Πρεπει να τελειωνει μια και καλη το θεμα αυτο , οσο αξιοπιστα ειναι τα ζωδια και τα ξεματιασματα ειναι και αυτη η διαδικασια . 

Αν αυξανόταν η χωρητικότητά της μπαταρίας κάνοντας wipe από recovery ή με πλήρης αποφόρτιση , τι κοιτάμε τζάμπα τα mah .

H διαδικασία αυτή, απλά ίσως μηδενίζει τα στατιστικά και τίποτα παραπάνω .

Για να το πω λίγο μπακαλίστικα.

ΠΧ η μπαταρια του S24 κρατάει 10 ώρες SOT , με το wipe η την αποφόρτισή πάλι 10 ώρες θα έχεις , απλά ίσως αλλάξουν τα ποσοστά για να φτάσεις εκεί.

ΠΧ Από το 100% στο 50% το κανονικό είναι 5 ώρες   

Κάποιος όμως που μπορεί να θέλει καλιμπραρισμα στην μπαταριά, μπορεί να του αποφορτίζει ακανόνιστα

ΠΧ Από το 100% στο 50%     -3 ωρες SOT

      ΑΠΟ το 50% στο 20%      -4 ωρες SOT

     Από το 20% στο 0%          - 3 ώρες SOT

Σύνολο πάλι 10 ώρες

 

ΑΝ εχετε θεμα με την μπαταρία το πιο πιθανο είναι καποιο εφαρμογη να σας κανει την ζημία ή έχετε κακό σήμα.

Αρα δοκιμάστε επαναφορά και δουλέψτε 1 μερα το κινητο στεγνο, χωρις εφαρμογές για να δειτε την αποδοση  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...