Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

18 ώρες πριν, sbxgr said:

φωτογραφία δεν με απασχολεί καθόλου..
αυτονομία με ενδιαφέρει και πενάκι σαφώς..
το μόνο που μου κινεί το μικρόβιο για την μετάβαση είναι το ότι έχω το πενάκι στην συσκευή. και σίγουρα είναι πιο κινητό τηλέφωνο στη μεταφορά..
αν είναι όμως σαν επιδώσεις και μπαταρια σχεδόν ίδια τότε δεν ασχολούμαι και μένω με την οθοναρα του fold και την τσάκιση στη μέση..

Στάλθηκε από το SM-F936B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Επιδοσεις, πραγματικα δε θα δεις διαφορα.

Μπαταρια ειναι ~20% καλυτερη στο s23 ultra. Στο fold 3 δε μου εφτανε προσωπικα, στο 4 ειμαι μια χαρα.

Πενακι ειναι εντελως αλλη υποθεση στο screen estate του fold 4.

Να στο πω αλλιως. Με το 4 κατα 90% δε θα ψαχνεις tablet. Με το s23 ultra αυτο δεν ισχυει.

Επισης ξεκαθαρα καλυτερη χρηση του 4 με το ενα χερι (λογω της πιο μαζεμενης οθονης σε πλατος).

Κατα τα αλλα η καμερα του s23 ultra ανωτερη..

Επισης πιο ελαφρυ και ευκολο στη μεταφορα.

Προσωπικα μενω σε 4 και γενικα ριζωνω σε fold devices, περιμενοντας καποια στιγμη να δω rollables να ειναι mass market. 

Ομως εδω εχει traffic κι εχει ενδιαφερον να διαβαζω τη χαρα των νεων κατοχων της τηλεφωναρας που ακουει στο ονομα s23 ultra...

 

Link to comment
Share on other sites

Τι μπορούμε να κάνουμε για το notification led που δεν έχει;

Με μια γρήγορη ματιά δλδ να βλέπουμε αν υπάρχει κάτι, το always on δεν με βολεύει ιδιαίτερα.
Το λαμπάκι αν και μικρό έκανε μπαμ και από μακρυά και στο σκοτάδι.

Επίσης όταν είναι κλειδωμένο το κινητό, ακούω μεν την ειδοποίηση αλλά δεν ανάβει η οθόνη. Υπάρχει κάποια ρύθμιση για αυτο; Έχω βρει ρύθμιση όταν υπάρχει ειδοποίηση να ανάβει η always on οθόνη αλλά όπως είπα και πριν δεν με βολεύει και τόσο και αν γίνεται στην Always on οθόνη να φαίνεται preview ενός πχ email ή μηνύματος και όχι μόνο το εικονίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση το Smart View δεν δουλεύει με LG τηλεοράσεις ; δεν την βρίσκει καθόλου την δικιά μου σαν επιλογή μόνο την samsung που έχω στο υπνοδωμάτιο βλέπει σαν επιλογή. 

Edited by nikosaek2121
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, jimmis11 said:

Εμένα αυτό που με προβληματίζει στο DOME είναι πως όλες οι αρνητικές κριτικές που έχει,(όσες έχει), μιλάνε ότι σπάει πολύ εύκολα στις άκρες και επηρεάζει το δαχτυλικό.

εχω βαλει whitestone dome σε 1 s22 ultra και σε 3 s21 ultra. στα 3 απο τα 4 εχει κανει ραγισματακια σε καποια ακρη. Νομιζω παντως οτι το δακτυλικο αποτυπωμα δεν εχει επηρρεαστει. Παντως προτιμω την προστασια του Tempered glass αντι για απλη μεμβρανη. Σκεφτομαι οτι ισως περιμενω μετα τις καλοκαιρινες διακοπες για να βγαλω το παλιο tempered glass και να βαλω ενα νεο. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, nikosaek2121 said:

Παιδιά μια ερώτηση το Smart View δεν δουλεύει με LG τηλεοράσεις ; δεν την βρίσκει καθόλου την δικιά μου σαν επιλογή μόνο την samsung που έχω στο υπνοδωμάτιο βλέπει σαν επιλογή. 

LG έχω, την βλέπει κανονικά.

Την έχω  συνδέσει και μέσω smart view και μέσω LGThinQ.

Link to comment
Share on other sites

Το παρελαβα κι εγω σημερα το s23 ultra. Εχω το s22 ultra και τωρα κανω την μεταφορα. 

Ο μονος λογος που το πηρα ηταν οτι εδω που μενω (Βελγιο) ο παροχος τηλεφωνιας εκανε μια τρελη προσφορα που δεν μπορουσα να αντισταθω. Αλλιως, με την απλη προσφορορα της Samsung,  και ακομα περισσοτερο με τις ελαχιστες προσφορες της Samsung στην Ελλαδα, δεν θα πηγαινα απο το 22 στο 23 σε καμμια περιπτωση. 

20230210_201219.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Vlasismiriagos said:

Ναι κανονικά! Μίλησα μαζί τους μέσω mail!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σε περίπτωση που το κινητό που επιστρέφουμε δεν ενεργοποιείται παίρνουμε τα 100€ ή όχι;; 

Επίσης μπορούμε να επιστρέψουμε και 2ο τηλέφωνο μέσω pandas ή μόνο ένα;; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, bikerson said:

Τι μπορούμε να κάνουμε για το notification led που δεν έχει;

Με μια γρήγορη ματιά δλδ να βλέπουμε αν υπάρχει κάτι, το always on δεν με βολεύει ιδιαίτερα.
Το λαμπάκι αν και μικρό έκανε μπαμ και από μακρυά και στο σκοτάδι.

Επίσης όταν είναι κλειδωμένο το κινητό, ακούω μεν την ειδοποίηση αλλά δεν ανάβει η οθόνη. Υπάρχει κάποια ρύθμιση για αυτο; Έχω βρει ρύθμιση όταν υπάρχει ειδοποίηση να ανάβει η always on οθόνη αλλά όπως είπα και πριν δεν με βολεύει και τόσο και αν γίνεται στην Always on οθόνη να φαίνεται preview ενός πχ email ή μηνύματος και όχι μόνο το εικονίδιο.

Πώς γίνεται να μην σε βολεύει η aod κ να σε βολεύει ένα μικρό led? Τι ποιο καλό όταν έχεις ειδοποίηση να ανάβει η aod κ να ξέρεις τι σου έχει έρθει από το led που δεν γνωρίζεις τι σου έχει έρθει;τι ποιο ωραίο όταν διαβάζεις την ειδοποίηση σου να σβήνει μετά η aod μέχρι να σου έρθει καινούργια ειδοποίηση κ να ξανά ανάψει η οθοναρα του; Θα μου πεις ο καθένας με τα γούστα του.... Οκ τότε κατέβασε το nice lock να το προσαρμόσεις όπως θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Το παρελαβα κι εγω σημερα το s23 ultra. Εχω το s22 ultra και τωρα κανω την μεταφορα. 
Ο μονος λογος που το πηρα ηταν οτι εδω που μενω (Βελγιο) ο παροχος τηλεφωνιας εκανε μια τρελη προσφορα που δεν μπορουσα να αντισταθω. Αλλιως, με την απλη προσφορορα της Samsung,  και ακομα περισσοτερο με τις ελαχιστες προσφορες της Samsung στην Ελλαδα, δεν θα πηγαινα απο το 22 στο 23 σε καμμια περιπτωση. 
20230210_201219.thumb.jpg.c43f72ed119d5a9b517d142b59339c58.jpg
Καλησπέρα. Πες μας πάροχο και προσφορά αν μπορείς. Έχω συγγενείς στο Βέλγιο.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, efbill said:

Καλησπέρα. Πες μας πάροχο και προσφορά αν μπορείς. Έχω συγγενείς στο Βέλγιο.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Είναι όντως τόσο υποδεέστερο το λευκο στο s23 ultra; Ή φταίει η φωτογραφία;

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Είναι όντως τόσο υποδεέστερο το λευκο στο s23 ultra; Ή φταίει η φωτογραφία;

Δυο S23 Ultra απο public αγορασμενα εχω κανενα προβλημα με οθονη δεν ειναι τοσο καλη στην μεσαια αναλυση θελει αμεσως στην μεγιστη στην συνεχεια στα χρωματα εντονη η κεντρικη μπαρα τερμα αριστερα ,  τα τρια χρωματα  κοκκινο-πρασινο τερμα αριστερα ,μπλε τερμα δεξια.

 

Η Σαμμυ προσπαθωντας να μειωσει την ακτινοβολια του μπλε φωτος βαζει αλλες οθονες εχουν μια ελαχιστη πρασινη αποχρωση οταν το εχεις ορθιο και το κοιτας απο πανω , εαν δε το βλεπεις στην μεση ψιλο-κοκκινιζει χωρις ομως προβληματα...

 

Το S23 και S23 Plus απαραδεκτα εμφανισιακα πρεπει να εχουν χορηγο το Φλωρινιωτη....

Edited by swind
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Είναι όντως τόσο υποδεέστερο το λευκο στο s23 ultra; Ή φταίει η φωτογραφία;

ειναι οπως το πηρα και το ανοιξα, με τη φωτεινοτητα σχεδον στο μηδεν, δεν το εχω ρυθμισει οπως το s22. 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, swind said:

Δυο S23 Ultra απο public αγορασμενα εχω κανενα προβλημα με οθονη δεν ειναι τοσο καλη στην μεσαια αναλυση θελει αμεσως στην μεγιστη στην συνεχεια στα χρωματα εντονη η κεντρικη μπαρα τερμα αριστερα ,  τα τρια χρωματα  κοκκινο-πρασινο τερμα αριστερα ,μπλε τερμα δεξια.

 

Η Σαμμυ προσπαθωντας να μειωσει την ακτινοβολια του μπλε φωτος βαζει αλλες οθονες εχουν μια ελαχιστη πρασινη αποχρωση οταν το εχεις ορθιο και το κοιτας απο πανω , εαν δε το βλεπεις στην μεση ψιλο-κοκκινιζει χωρις ομως προβληματα...

 

Το S23 και S23 Plus απαραδεκτα εμφανισιακα πρεπει να εχουν χορηγο το Φλωρινιωτη....

Στο s22 u τα χρώματα πώς τα είχες?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, efbill said:

Καλησπέρα. Πες μας πάροχο και προσφορά αν μπορείς. Έχω συγγενείς στο Βέλγιο.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ειναι προσφορα απο την εταιρεια Telenet. Εχει συνεχως εκπτωτικες προσφορες σε συσκευες (οχι μονο κινητα), ειτε αν εισαι ηδη πελατης ή αν εγγραφεις τωρα, αρκει να μεινεις για 12 μηνες. Αν φυγεις νωριτερα, εισαι υποχρεωμενος να επιστρεψεις πισω την εκπτωση απο την κανονικη τιμη, αναλογικα με το ποσους μηνες καθισες/εφυγες.

Spoiler

Στα Samsung κανει μεγαλυτερες εκπτωσεις, 150-300 τωρα στα s23. Στα iphone 14 δινει 70-130, και πρεπει να πας στα 512 & 1Τ για να δωσει 170 & 200Ε εκπτωση, σε τιμες 2Κ.

Στη φετινη προσφορα για το s23u 512GΒ λοιπον απο 1580 βγαινει 1280 και η Samsung δινει και τα 180 cashback που αντιστοιχει στην δωρεαν αναβαθμιση μνημης (γιατι 180 ειναι η διαφορα με το 256GB, οποτε κανένας δεν ειναι τρελλος να παει τωρα να παρει το 256GB χωρις cashback) δηλ τελικη τιμη 1100Ε και επιπλεον με αυτη την προσφορα η Samsung εδω δινει και ενα Samsung watch5 40mm LTE !  

telenet_1.thumb.jpg.9944722ad9860806715b103c9ee7ab68.jpg

 

Spoiler

telenet_2.thumb.jpg.29477382fdc4eacf22e2ffd3928fd68b.jpg

 

Spoiler

telenet_3.thumb.jpg.2020fdb7f1af660dc41aa61bf0edcc40.jpg

 

Spoiler

telenet_4.thumb.jpg.695acc114e30b6382634c1fdc82e6ada.jpg

 

Spoiler

telenet_5.thumb.jpg.f20bafd5c43bd11466d51ea1d33931b5.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, Kitieas said:

Μια και  έχεις και τες δύο συσκευές ,ποια κατα τη γνώμη σου  υπερτερεί το iPhone 14pro ή το S23u ;

Το τελευταίο iOS που είχα ήταν το iPhone10  και μετά όλα τα άλλα android... θυμάμαι το iPhone ήταν γενικά πιο "smooth" αλλά το adroid λειτουργικά με βόλευε περισσότερο.

Εξακολουθεί να υπάρχει αυτή η διαφορά ακόμα ή με τα  νέα μοντέλα οι διαφορές είναι  λίγες έως μηδαμινές;

Δύσκολο να απαντήσω σε αυτό, είναι πολύ μεγάλη συζήτηση. Θα κάνω μια προσπάθεια όμως. (σημείωση, είχα το 13 Pro Max, όχι το 14)

Την εποχή του iPhone X είχα κι εγώ την επαφή με το Note 10+. Ναι, εκείνη την εποχή δεν υπήρχε σύγκριση καν. Τότε είχα πάρει το Note με την ελπίδα να μην χρειάζεται να κουβαλάω 2 τηλέφωνα (ένα δουλειάς κι ένα προσωπικό) καθώς με το Secure Folder και τις dual SIM είναι σαν να έχεις 2 τηλέφωνα. Δεν πέτυχε το πείραμα. Το Note ήταν 2 επίπεδα κάτω σε smoothness, ταχύτητα και γενικότερη αίσθηση του λειτουργικού. Το κράτησα σαν δεύτερο για λίγους μήνες, μετά πήρα το τότε Pixel (για δεύτερο πάντα), δεν θυμάμαι ποιο μοντέλο.

Τώρα η αίσθηση μου είναι ότι τα πράγματα έχουν αλλάξει πάρα πολύ. Ναι μεν το s23u το έχω μόνο 6 μέρες αλλά ήδη είναι εμφανές πόσο smooth και γενικά καλή εμπειρία χρήσης έχει. Για μένα (προσοχή εδώ, για κάποιον άλλον μπορεί να είναι διαφορετικά), η όλη εμπειρία είναι αρκετά καλή ώστε να αποχωριστώ το iPhone μετά από πάρα πολλά χρόνια. Αν σε αυτό προσθέσεις το πόσο απίστευτα βαθύ customization και περισσότερες λειτουργίες έχεις με το s23u συν τις κάμερες (για μένα καλύτερες από iPhone, λίγο χειρότερες από Pixel όσον αφορά το point & shoot, αν πας σε 200mp και έχεις όρεξη να παίξεις με RAW κτλ πάμε σε άλλο επίπεδο), τότε θα έλεγα ότι το s23u ειναι αυτή τη στιγμή η καλύτερη επιλογή.

Η αλήθεια βέβαια είναι ότι για κάποιες εφαρμογές δεν υπάρχουν αντίστοιχα καλές σε Android. Πχ, ακόμα δεν έχω βρει αντίστοιχα καλό RSS reader και Reddit client (Reeder και Apollo σε iPhone). Μπορεί για κάποιον άλλον να μην υπάρχει αντίστοιχη εφαρμογή σε αυτό που θέλει κι αυτό να είναι deal breaker. Για μένα είναι πλέον το μόνο μειονέκτημα αλλά είναι απείρως μικρό μειονέκτημα όταν βάζεις δίπλα τα υπόλοιπα πλεονεκτήματα.

Γενικά όμως ότι και να σου πω, αν δεν τα δοκιμάσεις και τα δύο για ένα διάστημα, δεν θα καταλήξεις σε ασφαλές συμπέρασμα ΓΙΑ ΣΕΝΑ. Όμως, και οι τιμές είναι ένας πολύ σημαντικός παράγοντας. Ναι, το s23u είναι ακριβό τηλέφωνο. ΟΜΩΣ, με την προπαραγγελία και τις σχετικές προσφορές πήρα τηλέφωνο 512GB με 1250 ευρώ. Το αντίστοιχο iPhone έχει 2000....... Αξιζει ένα τηλέφωνο τόσα? Προσωπικά θα έλεγα όχι, ακόμα και να τα έχεις και να μην σου λείψουν, θα έλεγα ότι είναι υπερβολικό ποσό.  

 

12 ώρες πριν, bikerson said:

Τι μπορούμε να κάνουμε για το notification led που δεν έχει;

Με μια γρήγορη ματιά δλδ να βλέπουμε αν υπάρχει κάτι, το always on δεν με βολεύει ιδιαίτερα.
Το λαμπάκι αν και μικρό έκανε μπαμ και από μακρυά και στο σκοτάδι.

Επίσης όταν είναι κλειδωμένο το κινητό, ακούω μεν την ειδοποίηση αλλά δεν ανάβει η οθόνη. Υπάρχει κάποια ρύθμιση για αυτο; Έχω βρει ρύθμιση όταν υπάρχει ειδοποίηση να ανάβει η always on οθόνη αλλά όπως είπα και πριν δεν με βολεύει και τόσο και αν γίνεται στην Always on οθόνη να φαίνεται preview ενός πχ email ή μηνύματος και όχι μόνο το εικονίδιο.

Δεν ξέρω αν βοηθάει αλλά έχε υπόψη ότι μπορείς να αλλάξεις την φωτεινότητα στο AOD. Δοκίμασε να το βάλεις στο τέρμα για να φαίνεται καλύτερα και από μακριά.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, swind said:

Δυο S23 Ultra απο public αγορασμενα εχω κανενα προβλημα με οθονη δεν ειναι τοσο καλη στην μεσαια αναλυση θελει αμεσως στην μεγιστη στην συνεχεια στα χρωματα εντονη η κεντρικη μπαρα τερμα αριστερα ,  τα τρια χρωματα  κοκκινο-πρασινο τερμα αριστερα ,μπλε τερμα δεξια.

 

Η Σαμμυ προσπαθωντας να μειωσει την ακτινοβολια του μπλε φωτος βαζει αλλες οθονες εχουν μια ελαχιστη πρασινη αποχρωση οταν το εχεις ορθιο και το κοιτας απο πανω , εαν δε το βλεπεις στην μεση ψιλο-κοκκινιζει χωρις ομως προβληματα...

 

Το S23 και S23 Plus απαραδεκτα εμφανισιακα πρεπει να εχουν χορηγο το Φλωρινιωτη....

Με τις ρυθμίσεις αυτές που ανέφερες οι φωτογραφίες κ τα χρώματα θα βγαίνουν υπερκορασμενα κ όχι τόσο αληθοφανές. Δοκίμασε το να το δεις. Βέβαια γούστα είναι αυτά αλλά πιστεύω η ποιο σωστη αποικωνιση ειναι η τυπική που έχει η Samsung που αντιπροσωπευει σωστά τα χρώματα στην φωτογραφία. 

Link to comment
Share on other sites

Ξεθωριασμένη η οθόνη δυστυχώς. Απορώ πως το επέτρεψαν φέτος. Υπάρχει ένα πέπλο ασπριλας.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, geovass said:

Ξεθωριασμένη η οθόνη δυστυχώς. Απορώ πως το επέτρεψαν φέτος. Υπάρχει ένα πέπλο ασπριλας.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

Θα πω και εγώ γνώμη μόλις το παραλάβει η σύζυγος. Πάντως απο ό,τι φαίνεται η apple θα ξεκινήσει να είναι 1-2 γενιές μπροστά σε οθόνη. Για μένα η οθόνη ήταν πάντα deal breaker στα Samsung. Απαράδεκτο. Κάποτε εβγαζε οθόνες με 550 ppi όταν οι άλλοι ειχαν τις αρχαιες LCD retina. Δεν ξέρω τι έγινε φέτος 

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

2 φωτος με ενα παλιο κινητο που ειχα προχειρο, μια με φλας και μια χωρις. Αριστερα s23u , δεξια s22u με tempered glass. Ισως το s22 να ειναι λιγο πιο "θερμο" white?20230211_103100.thumb.jpg.c55081af3c5af8cde040252514ee4b74.jpg20230211_103115.thumb.jpg.39f8d63a3cf46f7308414fca131e6e39.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα με την οθόνη. Γι αυτό υπάρχουν κ οι ρυθμίσεις να παραμετρωποιησεις όπως την θες. Θέλω να πιστεύω κάθε χρονιά πάμε ένα βήμα μπροστά κ όχι 2 βήματα πίσω. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, challenge143 said:

Εγώ πιστεύω ότι δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα με την οθόνη. Γι αυτό υπάρχουν κ οι ρυθμίσεις να παραμετρωποιησεις όπως την θες. Θέλω να πιστεύω κάθε χρονιά πάμε ένα βήμα μπροστά κ όχι 2 βήματα πίσω. 

Δεν ισχυρίζομαι σε καμία περίπτωση ότι είναι χειρότερη η νέα οθόνη. Όμως από άποψη specs είναι η πρώτη φορά που θυμαμαι τη Samsung να μη δίνει ανώτερη οθόνη, από τη στιγμή που υπάρχει σε ανταγωνιστικό κινητό. Ξαναλέω ότι τον Σεπτέμβρη θα σκάσει κανένα iphone 15 ultra με 2500 nits και εξωπραγματικη οθόνη Samsung και θα λέμε τι έγινε. Βέβαια με το αζημίωτο..

Ξαναλέω ότι ήδη έχω παραγγειλει για τη σύζυγο ένα s23u και αν έδινε ανώτερη οθόνη από πέρσι η Samsung θα το είχα παραγγείλει ήδη και για μένα..

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!Επιτέλους κάτοχός και εγώ μετά από την απαράδεκτη περιπέτεια με την samsung.

Μπορώ αν ρωτήσω κάτι?Επειδή δεν μπορώ να το διακρίνω,έχει από το εργοστάσιο πάνω στην οθόνη προστασία?

Γιατί μίλησα με irepair και μου είπαν θα πρέπει να βγει η εργοστασιακή μεμβράνη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!Επιτέλους κάτοχός και εγώ μετά από την απαράδεκτη περιπέτεια με την samsung.
Μπορώ αν ρωτήσω κάτι?Επειδή δεν μπορώ να το διακρίνω,έχει από το εργοστάσιο πάνω στην οθόνη προστασία?
Γιατί μίλησα με irepair και μου είπαν θα πρέπει να βγει η εργοστασιακή μεμβράνη.
καλορίζικο φίλε μου δεν έχει μεμβράνη από εργοστάσιο.

Στάλθηκε από το SM-F936B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, bikiapo said:

καλορίζικο φίλε μου δεν έχει μεμβράνη από εργοστάσιο.

Στάλθηκε από το SM-F936B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου και σε εσένα.

Τώρα αυτονομία μπαταρίας δεν είμαι έτοιμος να πω την εμπειρία μου για ένα πράγμα είμαι σίγουρος,είχα s22 ultra με snap και με exynos.

Παιδιά το κινητό έχει ΤΡΟΜΕΡΗ ταχύτητα.

Κάνει τα πάντα (ανάλογα ο καθένας για τι χρήση το έχει) απίστευτα γρήγορα με άμεση απόκριση.

(μην παρεξηγηθώ και το s22 ultra ήταν πυροβόλο αλλά νιώθω όντας πρώων κάτοχος των παραπάνω και fold 3 ,ότι είναι ότι πιο ολοκληρωμένο (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ) έχει βγάλει στην αγορά η sammy

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σκεφτόμουν να το πάρω άλλα άλλαξα γνώμη. Εχω τα 2 κουπόνια της Samsung (-100 και 10% για αγορά από το site). 'Οποιος τα θέλει ας μου στείλει προσωπικό μύνημα. Δε χρησιμοποιούνται μαζι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...