Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, πρέπει να πας στη διαχείριση ειδικών κωδικών,να φτιάξεις κωδικούς και να είσαι διαχειριστής της εταιρείας.
Βαλε https://www.aade.gr/epiheiriseis/forologikes-ypiresies/fpa/yperesia-arthroy-39a και κάνε ότι σου λέει

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε ευχαριστώ πολύ! Το έφτιαξα!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, jimmis11 said:

Δεν έχεις λάβει αριθμό voucher στο viber;

Πάρε τηλέφωνο στο τμήμα πωλήσεων να σου δώσουν αριθμό voucher ή τουλάχιστον κάποια εξήγηση...

Τιποτα απολυτως.τσακωθηκα παλι το πρωι,τους ζηταω αριθμο αποστολης και δεν εχουν.πηρα τη speedex,δεν υπαρχει ακτι απο Αθηνα!φοβερα πραγματα

42 minutes ago, margianniss said:

Εγω παντως παιδια παρηγγειλα τριτη πρωι και τεταρτη πρωι το ειχα στα χανια σε μαυρο.Μηπως το προβλημα εντοπιζεται με τα πρασινα?

Και παλι επιτρεπεται μετα απο τοσες μερες??τριμπουρδελο εντελως ειναι

Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vasilakis13 said:

Τιποτα απολυτως.τσακωθηκα παλι το πρωι,τους ζηταω αριθμο αποστολης και δεν εχουν.πηρα τη speedex,δεν υπαρχει ακτι απο Αθηνα!φοβερα πραγματα

Αυτά δεν γίνονται ούτε σε μπακάλικο με μπακαλοτέφτερο...

Ζήτησε επίμονα να σου δώσουν αριθμό αποστολής, από την στιγμή που φαίνεται στο σύστημά τους ως "απεστάλη" δεν υπάρχει δικαιολογία, διαφορετικά ζήτησε να μιλήσεις με τον υπεύθυνο του τμήματος. Δεν είναι δυνατό να έχει δοθεί προς αποστολή και να μην υπάρχει αριθμός αποστολής. 

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

Καλα και εγω την speedex ειχα παρει να ψαξουν και καλα να δουν αν εχω κατι στο ονομα μου, με πηρε πισω σε 5 λεπτα και ειπε οτι δεν εχω (ενω ειχα...)

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jimmis11 said:

Αυτά δεν γίνονται ούτε σε μπακάλικο με μπακαλοτέφτερο...

Ζήτησε επίμονα να σου δώσουν αριθμό αποστολής, από την στιγμή που φαίνεται στο σύστημά τους ως "απεστάλη" δεν υπάρχει δικαιολογία, διαφορετικά ζήτησε να μιλήσεις με τον υπεύθυνο του τμήματος. Δεν είναι δυνατό να έχει δοθεί προς αποστολή και να μην υπάρχει αριθμός αποστολής. 

Αν μπορουσα να σου γραψω οπους τους διαλογους μαζι τους,θα γελαγες ακομη απο νευρα ομως.ζητησα επιμονα σημερα τον προϊσταμενο,με βαζουν αναμονη και τελικα μου λενε πως δεν εχει να μου πει κατι παραπανω.γελοιοι σου λεω.

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Βοήθησε με να καταλάβω το σκεπτικό σου σε παρακαλώ! 1198,89€ το φθηνότερο στο σκρουτζ. Με αποφορολόγηση 912€. Πιθανόν ο άνθρωπος να μην μπορούσε να αγοράσει με αποφορολόγηση αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα. 
Η κουβέντα που πρέπει να εστιάσουμε είναι ότι ΕΓΩ πούλησα το 12/512 850€. Σε διπλανό που έχει άπειρες αγγελίες έδιναν το 8/128 800+€ & το 256 890€. Οπότε, όταν το πούλησα το θεωρούσα vfm deal το δικό μου.
*Επειδή μπήκα τώρα και τσέκαρα, για ρίξε μια ματιά στο ινσόμνια να δεις τι παίζει απο τιμές...
Φιλικά πάντα.
Υπάρχει και το BestPrice φίλε... Μπες και ενημερώσου... Ευρωπαϊκά μοντέλα με διετή εγγύηση από τη samsung και αναφέρομαι στο μοντέλο 12 256

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

Από πλαίσιο έχει παραλάβει κάποιος και πόσο καιρό κάνει να έρθει;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, costsa41 said:

Από πλαίσιο έχει παραλάβει κάποιος και πόσο καιρό κάνει να έρθει;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Υπέκυψες στον πειρασμό βρε σατανά;

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, costsa41 said:

Από πλαίσιο έχει παραλάβει κάποιος και πόσο καιρό κάνει να έρθει;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Έκανα την παραγγελία την προηγούμενη πέμπτη (μου είχαν πει παράδοση 16/2), την προηγούμενη παρασκευή με κάλεσαν και μου είπαν αν πληρώσω την ίδια ημέρα έχω έκπτωση 100€ και παράδοση την Δευτέρα και έτσι έκανα. Τελικά μου το έφεραν Τρίτη, οπότε συνολικά 2 ημέρες παράδοση από την ημερομηνία πληρωμής.

Link to comment
Share on other sites

Υπέκυψες στον πειρασμό βρε σατανά;
Δυστυχώς ναι αλλά υπό συνθήκες. Το τωρινό είναι απίστευτο τηλέφωνο από την αρχή αλλά ήρθαν έτσι τα πράγματα που θα το πάρει φίλος χωρίς ΦΠΑ. Άλλωστε θέλω να έχω μια άποψη για να έχω να λέω.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, costsa41 said:

Δυστυχώς ναι αλλά υπό συνθήκες. Το τωρινό είναι απίστευτο τηλέφωνο από την αρχή αλλά ήρθαν έτσι τα πράγματα που θα το πάρει φίλος χωρίς ΦΠΑ. Άλλωστε θέλω να έχω μια άποψη για να έχω να λέω.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Και εγώ θα έχω άποψη γιατί θα το πάρει η σύζυγος...😉

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα έχω άποψη γιατί θα το πάρει η σύζυγος...
Εγώ πιστεύω ότι, ειδικά με αυτό που έχω από την αρχή, ότι δε θα δω μεγάλες διαφορές. Θα δούμε βέβαια. Τουλάχιστον θα έχουμε άποψη έχοντας δουλέψει και τα δύο. Όχι λόγια του αέρα.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, vasilakis13 said:

Αν μπορουσα να σου γραψω οπους τους διαλογους μαζι τους,θα γελαγες ακομη απο νευρα ομως.ζητησα επιμονα σημερα τον προϊσταμενο,με βαζουν αναμονη και τελικα μου λενε πως δεν εχει να μου πει κατι παραπανω.γελοιοι σου λεω.

Πρέπει να έχει να κάνει με τα χρώματα που έχουν ζήτηση. Η γυναίκα μου παρήγγειλε χτες το βράδυ 22:00 το lavender μαζί με Galaxy buds. Πριν μια ώρα της ήρθε μήνυμα από την easy mail ότι θα τα φέρουν αύριο και αναγκαστηκαμε να το επαναπρογραμματισουμε για Δευτέρα επειδή δεν περίμενα ότι θα έρθει τόσο γρήγορα και δε θα είμαστε σπίτι 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, xristos303 said:

μάλλον εσυ ψάχνεσαι να την λες σε άλλους.μετα απο μια εβδομάδα ξύπνησες και απαντησες🤣🤣🤣.δεν νομίζω να απαγορεύεται να ρωτάμε στο forum.αν δεν σου αρέσει δεν απαντάς πολυ απλα ......

Παιδιά τα 100 ευρώ επιστροφή έκανε κανείς αίτηση και τα πήρε σε κωδικό; Θυμάμαι κάποιος είχε πει ότι στο Public κατευθείαν του έλεγξαν την συσκευή και του αφαίρεσαν το ποσό από την αγορά του κινητού, συνεργάζεται κάτι το Public με την pandas? , Επίσης κάπου άκουσα ότι μπορεί κάποιος να πάει και ένα κινητό παλιό εκτός λίστας και απλά να πάρει τα 100 ευρώ του voucher δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αν το γνωρίζει κάποιος και αυτό να μας δώσει τα φώτα του.

Edited by nikos2153
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, jimmis11 said:

Αυτά δεν γίνονται ούτε σε μπακάλικο με μπακαλοτέφτερο...

Ζήτησε επίμονα να σου δώσουν αριθμό αποστολής, από την στιγμή που φαίνεται στο σύστημά τους ως "απεστάλη" δεν υπάρχει δικαιολογία, διαφορετικά ζήτησε να μιλήσεις με τον υπεύθυνο του τμήματος. Δεν είναι δυνατό να έχει δοθεί προς αποστολή και να μην υπάρχει αριθμός αποστολής. 

Tα 1500 ευρω ομως τα τραβηξαν αμεσα! Τεμεναδες επρεπε να σας κανουν για να μη πω κατι αλλο που σκατε τοσα λεφτα !

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα επιτέλους κι εγώ πριν λίγη ώρα.

Να ρωτήσω, την απόδειξη αγοράς την στέλνουν αργότερα με mail;

Πριν λίγο έλαβα και το mail τους με την επιβεβαίωση για την ολοκλήρωση της παραγγελίας αλλά δεν είχε κάποιο συνημμένο αρχείο, (αντίγραφο απόδειξης αγοράς).

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις την έριξα κι εγώ τελικά μαζί με έναν φίλο, με αποφορολόγηση και κουπόνι 10% από την Samsung βγήκε στα 1051€. Νομίζω πολύ καλά φέτος. Τώρα μένει να δώσω το 22 ultra.Screenshot_20230209_154922_Chrome.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις την έριξα κι εγώ τελικά μαζί με έναν φίλο, με αποφορολόγηση και κουπόνι 10% από την Samsung βγήκε στα 1051€. Νομίζω πολύ καλά φέτος. Τώρα μένει να δώσω το 22 ultra.Screenshot_20230209_154922_Chrome.thumb.jpg.04361ed5355abb4bc97afbd657083f97.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


χρώμα?

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε λευκό χρώμα. Έτσι κι αλλιώς μόνο λευκό και ροζ έχουν μείνει!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το s23ultra 512 GB το βλεπω στο best price να ξεκιναει απο 1161 ευρω,ειναι δυνατον να επεσε ακομα δεν κυκλοφορησε καλα καλα;

επομενη τιμη μετα τα 1161 ειναι τα 1200,ενω στον κωτσοβολο πχ εχει 1449?

πολυ αποτομα δεν επεσε η τιμη για τοσο νεο τηλεφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Όποιος βιάζεται πληρώνει, με λίγο υπομονή θα πάει στην σωστή τιμή.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το s23ultra 512 GB το βλεπω στο best price να ξεκιναει απο 1161 ευρω,ειναι δυνατον να επεσε ακομα δεν κυκλοφορησε καλα καλα;
επομενη τιμη μετα τα 1161 ειναι τα 1200,ενω στον κωτσοβολο πχ εχει 1449?
πολυ αποτομα δεν επεσε η τιμη για τοσο νεο τηλεφωνο;
Τωρα πραγματικά θες απάντηση σε αυτό. Βάλε την αρχική 1449 αφαίρεσε το ΦΠΑ και πονηρεψου...

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και μετά από ένα χρόνο τόσο θα έχει. Βλέπε το 512 s22 ultra στο best price. Δεν πέφτουν πια τα τηλέφωνα όπως παλιά. Ειδικά αυτά. Και φυσικά και τέτοια μαγαζιά δεν το έχουν ακόμα. Θα πρέπει να περιμένεις αρκετά.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bromonano2 said:

Τωρα πραγματικά θες απάντηση σε αυτό. Βάλε την αρχική 1449 αφαίρεσε το ΦΠΑ και πονηρεψου...

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 

με φπα ειναι 1161  https://ibb.co/DzBx5x0 εκτος αν δεν καταλαβαινω κατι https://www.jmctech.gr/product/samsung-galaxy-s23-ultra-s918-5g-dual-sim-12gb-ram-512gb-green-eu/?ref=bestprice.gr

Edited by MeteorX
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bromonano2 said:

Τωρα πραγματικά θες απάντηση σε αυτό. Βάλε την αρχική 1449 αφαίρεσε το ΦΠΑ και πονηρεψου...

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 

Πες το ξεκάθαρα, τριγωνική δηλαδή ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...