Jump to content

CU Liquid


blizard
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8 ώρες πριν, Inevar said:

Δεν χάνονται οι κρύσταλλοι το έχω παρατηρήσει εκ πείρας .

Ποσο καιρο το έχεις αφήσει χωρίς να παιξεις;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

25 minutes ago, VIPdriver said:

Ποσο καιρο το έχεις αφήσει χωρίς να παιξεις;

Να σου πω το τρελό το παράδειγμα το δικό μου; Έφυγα από CU φορητότητα σε Cosmote.. γυρίζω μετά από μήνες και ήταν εκεί οι κρύσταλλοι!! Απίστευτο;

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Vibraphone said:

Να σου πω το τρελό το παράδειγμα το δικό μου; Έφυγα από CU φορητότητα σε Cosmote.. γυρίζω μετά από μήνες και ήταν εκεί οι κρύσταλλοι!! Απίστευτο;

Δεν ήταν πάνω από 6 μήνες, ήταν; Τότε λένε οι όροι ότι λήγουν οι κρύσταλλοι.

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, spiliot said:

Δεν ήταν πάνω από 6 μήνες, ήταν; Τότε λένε οι όροι ότι λήγουν οι κρύσταλλοι.

Ήταν σίγουρα πάνω από 6μηνο! τεσπα..

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VIPdriver said:

1622298030_Screenshot_20240312-092744_CUBigBang.thumb.jpg.8170c4e2abb28c9f5d9f69822988cbcc.jpg

Αυτό το βάζεις για να αποδείξεις ότι δεν έγινε αυτό που περιγράφω; Το πρώτο είναι ή το τελευταίο που άλλα γράφουν κι άλλα ισχύουν;

Link to comment
Share on other sites

Είναι οι οροι που αναφέρει η εταιρεία. Αν δεν εφαρμόζεται στην πράξη είναι αλλο θέμα. Δεν σημαίνει οτι δεν ισχύει αυτό που λες. Απλα με την αναφορά σου ξέρουμε οτι ενδέχεται να μην εφαρμόζεται τελικά αυτό που γράφει.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, VIPdriver said:

Ποσο καιρο το έχεις αφήσει χωρίς να παιξεις;

Σίγουρα πάνω από έξι μήνες , μη πω παραπάνω ..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα κινητο που δεν το χρησιμοποιω και πολυ

μολις το πηρα πιστωθηκα καποιους κρυσταλους απο την εφαρμογη και το παρατησα

μετα απο μερικες μερες (σιγουρα οχι 6μηνο) μπαινα και βλεπω 0 κρυσταλλους .... κλαψ.... 🙂

συμβαινουν διαφορα πραγματα φαινεται...τεσπα

αλλο θεμα

εχτες πηρα απο την voda τα λεφτα του υπολοιπου απο την καταγγελια τηυς συμβασης λογω καταργησης της 8αρας στα καταστηματα, ηταν αρκετα λεφτα

ακυρωση συνδεσης 07 Φεβ και πιστωση ποσου 11 Μαρ, πανω απο μηνα και αφου τους πηρα τηλεφωνο την παρασκευη και τους ειπα οτι καθυστερουν ΠΑΝΩ απο τις 30 μερες που λεει ο νομος

ΙΔΕΑ: το παραπανω ποστ αν και το εβαλα απο λαθος το αφηνω σαν ιδεα για οποιο γατονι θελει να εκμεταλευτει την 15αρα και την δωρεαν ομιλια στο liquid και να σκουπισει μετα τα χρηματα 😉

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2024 at 12:40 ΜΜ, geoponer said:

Ουφ, μακάρι να ισχύει αυτό! 

Άρα μέχρι τότε θα τρώει από αυτά που έχω ήδη στην κάρτα, σωστά;

Σωστά. Από το χρηματικό υπόλοιπο. Κι αν τυχόν έχεις ήδη πακέτα, αυτά αναλώνονται κατά προτεραιότητα. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πήρα 15€ πρώτο δώρο του liquid τον προηγούμενο μήνα. Ξόδεψα 10€ για το big bang 200 γίγα και πριν 2 μέρες μπήκε το 15€ που έχω να τραβάει από την κάρτα. Σύνολο έχω 17,28€ αυτήν την στιγμή. Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να κάνω κουπόνι για efood και δεν μπορούν ούτε από εξυπηρέτηση πελατών να μου πουν τι πρέπει να κάνω / ξοδέψω για να ξεμπλοκαριστεί η δημιουργία κουπονιών. Μπορεί καποιος να βοηθήσει ;

http://img64.photobucket.com/albums/v195/oikono79/acropolis/07230045.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούν να σου πουν ούτε από την εξυπηρέτηση γιατί? Έχεις υπόλοιπο από τον δωρεάν μήνα γι'αυτό. Δεν το γράφει εκεί που πας να βγάλεις το κουπόνι? Όταν θα έχει λήξει το δωρεάν υπόλοιπο του 1ου μήνα δηλ. αν υπολογίζω σωστά μεθαύριο (έχει 33 μέρες διάρκεια) θα σε αφήσει να βγάλεις κουπόνι

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, Vibraphone said:

Να σου πω το τρελό το παράδειγμα το δικό μου; Έφυγα από CU φορητότητα σε Cosmote.. γυρίζω μετά από μήνες και ήταν εκεί οι κρύσταλλοι!! Απίστευτο;

Το θυμάμαι αυτό. Ή το έχει αναφέρει κι άλλος

Link to comment
Share on other sites

Είναι δεδομένο ότι το bonus υπόλοιπο του πρώτου μήνα διαρκεί 33 μέρες και όχι 30 ακριβώς;

Μπορώ να το δω από κάπου συγκεκριμένα για να σιγουρευτώ;

Edited by jaranor
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορείς να δεις κάπου που λήγει. Έχει γραφτεί πολλές φορές ότι κρατάει 33 ημέρες, είναι σίγουρο, εκτός αν αλλάξει ξαφνικά.

Link to comment
Share on other sites

καταφερε κανεις να ενεργοποιησει την προσφορα 4ημερου καθαρας δευτερας σε liquid?

 

Edit

ολα οκ. 

Edited by thman
http://img64.photobucket.com/albums/v195/oikono79/acropolis/07230045.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Ενεργοποίησα 2 προσφορές, για απεριόριστο ίντερνετ και 5000 ομιλίας. Πως το βλέπω αυτό όμως στην εφαρμογή? Δεν φαίνεται κάπου 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

On 15/3/2024 at 10:33 ΠΜ, crapatzi said:

Αν με το υπολοιπο αγορασω κουπονι efood, ξερει κανεις για ποσο ισχυει το κουπονι;

Περίπου 3 εβδομάδες. 

Άν ξαναπάς την εφαρμογή στην επιλογή που εκδίδεις κουπόνι, φαίνεται κάτω το κουπόνι που εξέδωσες και δεν έχεις χρησιμοποιήσει ακόμα και γράφει και ημερομηνία λήξης επάνω.

Link to comment
Share on other sites

Καλή σαρακοστή! Μια ερώτηση γιατί δεν είμαι σίγουρος τι θα γίνει. Μου ήρθε προσφορά 1000 λεπτά και 30gb αν βάλω κάρτα. Εγώ τώρα είμαι liquid.

Αν βγω, βάλω κάρτα για να πάρω την προσφορά και ξανά μπω στο liquid θα μπορώ να εκδώσω κουπόνι για το efood;

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορείς. Βασικά δεν βλέπω λόγο να βγεις. Κάνεις χειροκίνητη ανανέωση κι εντός liquid

Link to comment
Share on other sites

Λήγει σε 2 μέρες το πακέτο μου στο cu. Δεν έχω πλέον καθόλου προνόμια με bonus mb γνωριμίας κτλ. 

Σκέφτομαι να πάω σε liquid. 

Με ενδιαφέρει να έχω απεριόριστα λεπτά ομιλίας και όσο το δυνατόν περισσότερα gb. 

Που να βάλω τη μπάρα; 

Κάθε συμβουλή καλοδεχούμενη. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...