Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ayto pou les gia tis photo den to exw parathrhsei, twra gia to video prepei na ta metatrepses gia na ta pai3ei, na ta kanei .3gp opote h analysh se ayta einai standar
make god laugh...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Να σας ρωτησω το hands free του w800 κανει για το Κ750;

Βάλε φωτιά σ' ότι σε καίει σ' ότι σου τρώει τη ψυχή

Εξω οι δρόμοι αναπνέουν διψασμένοι ανοιχτοί

Είν' η αγάπη ένα ταξίδι από γιορτή σε γιορτή!

ΤΡΥΠΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Episeis tha ithela na rotiso mexri pia analisei video mporei na paiksei ? enoo video oxi apo auta pou trabaei auto , alla apo kapoio allo px pou tha tou peraseis apo to pc

Thankssss

Η μεγιστη ανάλυση που υποστηρίζει ειναι 176χ144 σε 3gp ή mp4

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτησω το hands free του w800 κανει για το Κ750;

Δεν είμαι απολύτως σίγουρος αλλά νομίζω πως τα 2 κινητά έχουν την ίδια θύρα οπότε το handsfree του w800 κάνει και για το κ750!

Link to comment
Share on other sites

paidia de mporw na brw pou prepei na to paw gia service!mporw sthn omnitek?ayth pou einai apenanti apo thn plateia kanigos?me endiaferei ena service pou na mou gyrhsei to kinhto oso to dunaton grhgorotera
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα μια ερωτηση εχω το nokia 6600 και εχω μεινει ευχαριστημενος απο ολα εκτος το video του οσοι εχετε w800i θελω νατο παρω τωρα αξιζει περισσοτερο απο το nokia???και σε τι τιμη ερχεται περιπου με το 480 της cosmote ξερει κανενας??ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, μια σημαντική ερώτηση…

Έχω 2in1 και δεν μπορώ να βρω στο μενού πως να κάνω την αλλαγή από την μια γραμμή στην άλλη. Στο Κ700 ήταν στις “Συνδέσεις” τώρα δεν το βρίσκω. Όποιος ξέρει ας απαντήσει, ευχαριστώ.

the show must go on...
Link to comment
Share on other sites

Παιδία να ρωτησω κάτι,δε μου γράφει και τα μικρα γράμματα όταν στέλνω μύνημα,μονο κεφαλαία(είτε με Τ9 είτε χωρις Τ9).Σήμερα το πρωί το παρατήρησα γιατί από ότι θυμάμαι μου εγραφε απο την αρχη που το είχα αγοράσει.Αν βάλω την επιλογη εθνικοί χαρακτήρες γραφω και με μικρα,αλλα το μύνημα πηγαίνει στους 70 χαρακτήρες μόνο και δε φτανει μεχρι 160 χαρακτηρες.

Περιμενω απάντηση,

Σας ευχαριστώωω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, μια σημαντική ερώτηση…

Έχω 2in1 και δεν μπορώ να βρω στο μενού πως να κάνω την αλλαγή από την μια γραμμή στην άλλη. Στο Κ700 ήταν στις “Συνδέσεις” τώρα δεν το βρίσκω. Όποιος ξέρει ας απαντήσει, ευχαριστώ.

Μαλλον ψάχνεις το μενού της καρτας.Είναι μέσα στην "ψυχαγωγία".

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα μια ερωτηση εχω το nokia 6600 και εχω μεινει ευχαριστημενος απο ολα εκτος το video του οσοι εχετε w800i θελω νατο παρω τωρα αξιζει περισσοτερο απο το nokia???και σε τι τιμη ερχεται περιπου με το 480 της cosmote ξερει κανενας??ευχαριστω πολυ

Και εγω ειχα ενα Νοκια πριν το παρω. Λοιπον εχει καποιες διαφορες που αλλου ειναι θετικες και αλλου αρνητικες. Στο W800 οπως και σε ολα τα κινητα και ψηφιακες μηχανες η ποιοτητα βιντεο ειναι απλα απαραδεκτη.

Ελειψεις εναντι Νοκια: Το W800 δεν εχει ορισμο χρονου αυτοματου κλειδωματος πληκτρων, δεν εχει "συντομο ηχο" η ηχο κλησης "μια φορα" στο προφιλ, δεν εχει αποκρυψη λογοτυπου φορεα, δεν βλεπεις την ωρα η την ημερομηνια στην οθονη κατα τη διαρκεια μιας κλησης, δεν υπαρχει τελικο "ς", παρα μονο με το Τ9. Οταν σταλει μηνυμα δεν ερχεται αναφορα οτι εκκρεμει και οταν τελικα ερθει η αναφορα οτι παραδοθηκε δεν σωζεται στα εισερχομενα παρα αφου διαβαστει εξαφανιζεται. Τουλαχιστον εχει ηχο και οχι οπως το Νοκια μουγγο.

Επισης ενας τυπος δονησης μονο.

Ηχειο που σπαει τυμπανα σαν ηχος κλησης, αλλα μολις αξιοπρεπες σε ενταση σαν walkman.

Στα συν εναντι Νοκια και οχι μονο: Αριστη φωτογραφικη σε κινητο και μαλιστα με καλο φλας και επισης με καλυμμα φακου που ενεργοποιει αμεσα την φωτογραφικη. Ραδιοφωνο με RDS, συνδεσή του με στερεοφωνικο η με εξωτερικα ηχεια.Καρτα μνημης εως 2GB. Καλη και αξιοπρεπης οθονη. Μπαταρια με καλη αυτονομια αποτι λενε (Δεν το εχω πολυ καιρο για να κρινω ακομη).

Και φυσικα το πιο σημαντικο ειναι το πολυ μικρο μεγεθος του.

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia!Thelw na rwtisw an iparxei to total ir Remote 1.37 gia to w800!ean iparxei pou mporw na to katevasw dwrean!iparxei kaneis pou na to exei;efxaristw

ΚΑΙ ΑΝ ΕΦΥΓΕΣ ΝΩΡΙΣ

ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΕΚΤΗΣΕΣ ΦΤΕΡΑ ΠΙΟ ΑΣΠΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΝΕΦΟ ΠΟΥ ΣΕ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ...

ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ,

ΜΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΕ ΦΥΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ...

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia!Thelw na rwtisw an iparxei to total ir Remote 1.37 gia to w800!ean iparxei pou mporw na to katevasw dwrean!iparxei kaneis pou na to exei;efxaristw

Καλώς ήλθες ως ενεργό μέλος! :)

 

Η απάντηση στην ερώτηση σου βρίσκεται στο F.A.Q.: Sony Ericsson Κ750i (last update: 04-10-2005),τελευταία ερώτηση (37).

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα μια ερωτηση εχω το nokia 6600 και εχω μεινει ευχαριστημενος απο ολα εκτος το video του οσοι εχετε w800i θελω νατο παρω τωρα αξιζει περισσοτερο απο το nokia???και σε τι τιμη ερχεται περιπου με το 480 της cosmote ξερει κανενας??ευχαριστω πολυ

 

εδω θα δεις ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδία να ρωτησω κάτι,δε μου γράφει και τα μικρα γράμματα όταν στέλνω μύνημα,μονο κεφαλαία(είτε με Τ9 είτε χωρις Τ9).Σήμερα το πρωί το παρατήρησα γιατί από ότι θυμάμαι μου εγραφε απο την αρχη που το είχα αγοράσει.Αν βάλω την επιλογη εθνικοί χαρακτήρες γραφω και με μικρα,αλλα το μύνημα πηγαίνει στους 70 χαρακτήρες μόνο και δε φτανει μεχρι 160 χαρακτηρες.

Περιμενω απάντηση,

Σας ευχαριστώωω

 

Άλλες δυνατότητες εκτός από αυτές που αναφέρεις ΔΕΝ υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους.

Τελικά τι συμπέρασμα έχετε βγάλει?

Ποιο προτιμάτε? Κ750 ή W800?

Samsung Omnia - Samsung Galaxy S2 - LG G3 - MS Surface pro 3 - Samsung A5(2016) - Samsung A70 - Galaxy Watch - Galaxy Buds+ - Samsung Galaxy A72

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους.

Τελικά τι συμπέρασμα έχετε βγάλει?

Ποιο προτιμάτε? Κ750 ή W800?

Το 750 με την κάρτα μνήμης του 800

Link to comment
Share on other sites

epitelous to tsimpisa kai ego to ergaleio!Irthe proxthes ena kai monadiko kommati sti voda bouliagmenis kai piga karfotos kai to pira...me entiposiase poli i poiotita sta koumpia idiaitera sta asimenia.poli stibara kai kalotopothetimena...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους.

Τελικά τι συμπέρασμα έχετε βγάλει?

Ποιο προτιμάτε? Κ750 ή W800?

ε τωρα θα σε κουφανω......το καλουπι του Κ750(το μαυρακι)με το λογισμικο(με την αναμενομενη αναβαθμιση βεβαια οπου αναμενεται να βελτιωθει η ποιοτητα των βιντεο οπως αλλωστε εγινε και στο Κ750) τα ακουστικα και τη μνημη του 800.. :cry: :wacko: :blink: :wacko: :cry: :wacko: :blink: :X ΔΛΔ αστα να πανε αδερφε μου και εγω δεν ξερω τι να κανω ρε γμτ.....τρελα!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Epitelous paidia einai diathesimi i kainouria ekdosi tou filware gia to w800i sto site tis Sony Ericsson.Gia dite edw http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_3_2&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10245
Link to comment
Share on other sites

Epitelous paidia einai diathesimi i kainouria ekdosi tou filware gia to w800i sto site tis Sony Ericsson.Gia dite edw http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_3_2&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10245

ποια αναβαθμιση ειναι αυτη που λες???την περασες???ειδες; διαφορα???στην ποιοτητα του βιντεο και στην ταχυτητα αναγνωσης της μνημης εχει διαφορα???δωστε απαντησεις βρε παιδια γιατι ειμαι στα σκαρια να παω να παρω κινητο!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...