Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

re paidia ena problima pou antimetopizo ego einai me ta themes.exo balei mesa polla kai diafora kai ta perisotera otan ta epilego molis ta fortosei den mou ta bgazei olokliromena,diladi xoris tis eikones, se alla themata mou bgazei tis mises eikones kai merikes alles fores to idio thema pou prin den edeixne tipota tora to emfanizei kanonika kai pliros...ti simbainei?

to exei pathei kanenas?

μοιπως τα θεματα που χρησιμοποιεις ειναι απο κ700???δεν ειναι το ιδο για το 750 και το 800...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

paidia ως τελείως καινούριος θα ήθελα λίγα από τα φώτα σας...

είμαι στην χρήση μετά την πρώτη φόρτιση και θέλω να περάσω κι εγώ στο κινητό αρχεία, αλλά η USB to φορτίζει και δεν έχω card reader or BT adaptor or Ir. Tι να κάνω; έφαγα 6 ώρες μεχρι να πετύχω να βγάλω σε Excel τις επαφές από το παλιό siemens, να τις κάνω επεξεργασία και import στο Outlook, kai na συγχρονίσω το W800 , αλλά δεν τα πέτυχα καλά, έχασε τα email kai ta adresses. Για να ξαναδοκιμάσω φοβάμαι μήπως ταλαιπωρώ την μπαταρία...

επίσης δεν βρήκα ρύθμιση να σβήνει αυτόματα το βράδυ, υπάρχει;

το κεντρικό joystick μπορεί να ρυθμιστεί να βγάζει φωτογραφία; το κλικ της φωτογραφικής μπορεί να διαγραφεί μόνιμα από οτ τηλέφωνο να βγάζει αθορυβα χωρίς αλλαγή προφιλ;

NEVER WITH THE CLIENTS,NEVER WITH THE STAFF

<ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!!!>

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελειώσει αυτό το σημείο σας ζητάει να αποσυνδέσετε το κινητό σας από το καλώδιο, να το απενεργοποιήσετε, να περιμένετε 20", να πατήσετε το "C" (στο κινητό) και να συνδέσετε το καλώδιο

emena anabei kanokika ... kai mou zitaei pin... ti kanw lathos!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια, πηγα να κανω την αναβαθμιση.

ολα καλα μεχρι το τελος που στο 100% μου εβγαλε μυνημα λαθους

και η συσκευη εδβησε και δεν ανοιγει

πηγα στο σαιτ για ανακτηση αλλα παλι δεν δουλευει

ουτε το pc αναγνωριζει το usb

 

 

υπαρχει καποια λυση η πρπει να παω στο service?

Link to comment
Share on other sites

otan katebei to arxeio kai patate to koumpi "anabathmisi" meta ti kanete???lelei na bgalo to kinito apo to usb.to bgazo alla den sinexizei meta.dokimasa 3ana kai to afisa pano.pali dn kanei tipota.kolaei sto 0%.kamoia idea???
Link to comment
Share on other sites

paidia ως τελείως καινούριος θα ήθελα λίγα από τα φώτα σας...

είμαι στην χρήση μετά την πρώτη φόρτιση και θέλω να περάσω κι εγώ στο κινητό αρχεία, αλλά η USB to φορτίζει και δεν έχω card reader or BT adaptor or Ir. Tι να κάνω; έφαγα 6 ώρες μεχρι να πετύχω να βγάλω σε Excel τις επαφές από το παλιό siemens, να τις κάνω επεξεργασία και import στο Outlook, kai na συγχρονίσω το W800 , αλλά δεν τα πέτυχα καλά, έχασε τα email kai ta adresses. Για να ξαναδοκιμάσω φοβάμαι μήπως ταλαιπωρώ την μπαταρία...

επίσης δεν βρήκα ρύθμιση να σβήνει αυτόματα το βράδυ, υπάρχει;

το κεντρικό joystick μπορεί να ρυθμιστεί να βγάζει φωτογραφία; το κλικ της φωτογραφικής μπορεί να διαγραφεί μόνιμα από οτ τηλέφωνο να βγάζει αθορυβα χωρίς αλλαγή προφιλ;

1. δοκιμασε το MyPhoneExplorer Version 1.2.01 (http://members.aon.at/fwechsel/)

ειναι πολυ καλυτερο απ το PC SUITE

2. δεν εχει χρονοδιακόπτη- δυστυχως, θα σωζαμε λιγη μπαταρία

3. σε αναμονη, με το που ανοιξεις το καλυμα του φακου, περνας σε λειτουργία φωτο

4.πατωντας # πας σε σιωπηλη λειτουργία. τοτε βγαζεις τις "κρυφες" σου

>Undead<
Link to comment
Share on other sites

μοιπως τα θεματα που χρησιμοποιεις ειναι απο κ700???δεν ειναι το ιδο για το 750 και το 800...

 

oxi.ta katebasa edo kai mia ebdomada gia to w800 apo diafora site gia to w800...

Link to comment
Share on other sites

otan katebei to arxeio kai patate to koumpi "anabathmisi" meta ti kanete???lelei na bgalo to kinito apo to usb.to bgazo alla den sinexizei meta.dokimasa 3ana kai to afisa pano.pali dn kanei tipota.kolaei sto 0%.kamoia idea???

Sony Ericsson D750/K750/W800 Update Service USB driver

Πέρνα τους drivers πριν κάνεις την αναβάθμιση και μετά δε θα έχεις πρόβλημα στο σημείο που σου λέει να το βγάλεις και να το βάλεις στο καλώδιο με πατημένο το C.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

re paidia egw den mporw na kanw anavatmisi,mou bgazei to eksis mhnyma:

auti ti stigmi den uparxei upiresia gia siskeues i opoia na anikei sto forea ekmetaleusis tou diktiou sas!!!! giati?????????? :( :( :( :cry:

 

kaneis den mporei na me boi8isei???o monadikos eimai pou exw auto to problima???

Link to comment
Share on other sites

1. δοκιμασε το MyPhoneExplorer Version 1.2.01 (http://members.aon.at/fwechsel/)

ειναι πολυ καλυτερο απ το PC SUITE

2. δεν εχει χρονοδιακόπτη- δυστυχως, θα σωζαμε λιγη μπαταρία

3. σε αναμονη, με το που ανοιξεις το καλυμα του φακου, περνας σε λειτουργία φωτο

4.πατωντας # πας σε σιωπηλη λειτουργία. τοτε βγαζεις τις "κρυφες" σου

eyxaristo...pc suite ennoeis to disk2phone kai to ericson file manager;

το # το ήξερα, εγώ θέλω μόνιμα να σβήσω το αρχείο του κλικ ώστε να το γλιτώνω και αυτό...και θέλω να βγάζω με το κεντρικό κουμπί και όρθιες όχι landscape που τις βγάζει...

α ρε παιδιά για το BT: to άνοιξα πρώτη φορά και βρήκε κι άλλες συσκευές τριγύρο στο καφέ (Majestic), αλλά κάποιος προσπαθούσε να μου στείλει ένα τεράστιο αρχείο SIS, το οποίο έκοψα 3 φορές ευτυχώς γιατί με ρώτησε το τηλέφωνο...Ρωτάει όμως πάντα να αποφύγουμε καμιά κακόβουλη επίθεση;

kai για τα themes τι ακριβώς πακέτο ρυθμίσεων κάνουν; σκέφτομαι να βάλω αν βρω κάτι εντυπωσιακό...προτείνετε κάποιο;

NEVER WITH THE CLIENTS,NEVER WITH THE STAFF

<ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!!!>

Link to comment
Share on other sites

to ido provlima exw kai egw.... Fantazomai exeis k750 metallagmeno se w800, nai? akoma den exw vrei lush pantws

 

nai!!!!! to eixa anaba8misei se w800 me firmware R1K001. ela tosa tsakalia einai edw mesa olo kai kapoios 8a kserei!!! :cool:

Link to comment
Share on other sites

eyxaristo...pc suite ennoeis to disk2phone kai to ericson file manager;

το # το ήξερα, εγώ θέλω μόνιμα να σβήσω το αρχείο του κλικ ώστε να το γλιτώνω και αυτό...και θέλω να βγάζω με το κεντρικό κουμπί και όρθιες όχι landscape που τις βγάζει...

α ρε παιδιά για το BT: to άνοιξα πρώτη φορά και βρήκε κι άλλες συσκευές τριγύρο στο καφέ (Majestic), αλλά κάποιος προσπαθούσε να μου στείλει ένα τεράστιο αρχείο SIS, το οποίο έκοψα 3 φορές ευτυχώς γιατί με ρώτησε το τηλέφωνο...Ρωτάει όμως πάντα να αποφύγουμε καμιά κακόβουλη επίθεση;

kai για τα themes τι ακριβώς πακέτο ρυθμίσεων κάνουν; σκέφτομαι να βάλω αν βρω κάτι εντυπωσιακό...προτείνετε κάποιο;

Με το joystick δε μπορείς να βγάλεις photo.

Μην ανυσηχείς,και "ναι" να πατούσες δε θα γινόταν τίποτα,γιατί πολύ απλά το κινητό δεν τρέχει Symbian.Και ναι,ρωτάει πάντα. :)

Τα themes πρέπει να έχουν κατάληξη .thm,για κάτι το εντυπωσιακό θα σου πρότεινα τα animated themes.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Για όσους φίλους έχουν προβλήματα κατά την αναβάθμιση να έχουν υπόψη τα εξής:

 

1. Για να κάνουμε αναβάθμιση πρέπει ΠΡΩΤΑ να εγκαταστήσουμε σωστά τους οδηγούς USB. Για να τους εγκαταστήσουμε τους οδηγούς, κλείνουμε το κινητό και κατόπιν κρατώντας το πλήκτρο C, συνδέουμε το τηλέφωνο στην θύρα, το τηλέφωνο αναγνωρίζεται και εμείς το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να ακολουθήσουμε πιστά τις οδηγίες.

Η παραπάνω διαδικασία ΔΕΝ πρέπει να την συγχέουμε με την αναβάθμιση.

Πολλοί φίλοι έχουν πρόβλημα με την αναβάθμιση απλούστατα γιατί δεν έχουν εγκαταστήσει σωστά ή και μερικές φορές δεν έχουν εγκαταστήσει ΚΑΘΟΛΟΥ τους παραπάνω οδηγούς. Αν κάποιος φίλος έχει ήδη εγκαταστήσει τους οδηγούς και συνεχίζει να έχει πρόβλημα (Το τηλέφωνο απλά "ανοίγει" ζητώντας PIN χωρίς να συνεχίζεται η εγκατάσταση ) ενώ ΟΥΤΕ η αλλαγή USB θύρας τους βοηθάει, πρέπει να απεγκαθιστούν τους προβληματικούς οδηγούς και να τους ξαναεγκαθιστούν. Το σωστό ξήλωμα γίνεται σε SAFE MODE.

 

2. Το παραπάνω πρόβλημα έχει μερικές φορές μια άλλη αιτία. Το τηλέφωνο σε κανονικές συνθήκες μετά το κατέβασμα της αναβάθμισης και μετά το βγάλσιμο του καλωδίου/κλείσιμο του τηλεφώνου και επανασύνδεσης με πατημένο το C, μπαίνει σε service mode (παραμένει φαινομενικά κλειστό) και μετά από λίγα δευτερόλεπτα ξεκινάει την αναβάθμιση (όπως βλέπουμε άλλωστα και στο PC). Έλα ντε όμως που πολλές φορές απλά ανοίγει και ζητάει το PIN !

Οι λύσεις είναι οι εξής:

1. To cliend του SEUS έχει αναφερθεί ότι ΔΕΝ συμπαθεί τους υπολογιστές που έχουν πολλά USB περιφερειακά συνδεδεμένα ταυτόχρονα (mouse, printer κλπ) Ειδικά αν στην θύρα που συνδέσατε το καλώδιο (DCU-60) είχατε τοποθετήσει κάτι άλλο τότε η διαδικασία αναβάθμισης δεν λειτουργεί σωστά. Η λύση είναι να αλλάξετε/δοκιμάσετε σε άλλη θύρα η/και να κάνετε επανεκκίνηση του υπολογιστή.

2. Το τηλέφωνο ανοίγει γιατί ΔΕΝ έχετε εγκαταστήσει τους οδηγούς που περιγράφω παραπάνω. Εγκαταστήστε και ξαναπροσπαθήστε.

3. Το τηλέφωνο ανοίγει γιατί δεν περιμένατε αρκετή ώρα ώστε να κλείσει εντελώς. Ο χρόνος αυτός είναι περίπου 10'' αλλά αν θέλετε μπορείτε να βγάλετε την μπαταρία και να την ξαναβάλετε, για σιγουριά.

4. Το τηλέφωνο ανοίγει γιατί δεν συγχρονίζεστε σωστά. Πατήστε το C και κρατώντας το πατημένο συνδέστε το ήδη κλειστό τηλέφωνο με το καλώδιο στο PC.

5. Το τηλέφωνο ανοίγει γιατί το πλήκτρο C παρουσιάζει πρόβλημα. Δοκιμάστε αντι του C to *. Κάνει ακριβώς την ίδια δουλειά.

 

Καλή τύχη και ψάξτε πριν ρωτήσετε. Τα περισσότερα έχουν χιλιοαπαντηθεί.

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ W800i ΜΕ ΣΥΝΔΕΣΗ COSMOTE ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΩ MAIL?ΚΑΠΟΙΟ LΙΝΚ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ?
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ W800i ΜΕ ΣΥΝΔΕΣΗ COSMOTE ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΩ MAIL?ΚΑΠΟΙΟ LΙΝΚ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ?

Θα πρέπει να επικοινωνήσεις με την εταιρεία παροχό σου, για να σου ενεργοποιήσει την υπηρεσία δικτύου και να σου στείλει και τις ρυθμίσεις.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Xτες ανακάλυψα κάτι πολύ ευχάριστο σχετικά με την δυνατότητα να ορίζουμε επαναλαμβανόμες καταχωρήσεις γενεθλίων στο ημερολόγιο της συσκευής μας χωρίς την χρήση εξωτερικού προγράμματος!!!

 

Εδώ θα ήθελα να ζητήσω συγγνώμη αν αυτό που θα πω έχει ήδη αναφερθεί και δεν το πρόσεξα!!! :O

 

Μπορούμε λοιπόν να ορίσουμε τέτοιες υπενθυμίσεις με τον εξής απλό τρόπο...

Δημιουργούμε μια καταχώριση (αν δεν υπάρχει ήδη) στον τηλεφωνικό μας κατάλογο με το όνομα του ατόμου που μας ενδιαφέρει

Εν συνεχεια κάνουμε επεξεργασία της επαφής και στην τελευταία καρτέλα συμπληρώνουμε την ημερομηνία γενεθλίων του ατόμου αυτού...το κινητό τότε θα μας ρωτήσει αν θέλουμε να προσθέσουμε την καταχώριση στο ημερολόγιο,του λέμε ναι και ιδού...το "γεγονός" έχει προστεθεί στο ημερολόγιο και είναι επαναλαμβανόμενο!!!! ;)

 

Το μονο αρνητικό στην όλη υπόθεση είναι ότι μετά δεν μπορούμε να επεξεργαστούμε (μέσο κινητού έστω) το γεγονός αυτό.

Το κινητό ορίζει από μονο του ώρα έναρξης 9.00 και λήξης 9 και 5-10 αν θυμάμαι σωστά και υπενθύμιση την ίδια μέρα στις 9 :cry:

 

Και πάλι ζητω συγγνώμη αν αυτό έχει ήδη αναφερθεί σε προηγούμενο post και δεν το έχω προσέξει!!! :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί και πάλι,αλλά δεν πειράζει,τέτοιου είδους ποστ πάντα είναι χρήσιμα γιατί όλο και κάποιος δε θα το έχει προσέξει. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

egw exw thn e3hs erwthsh, yparxei tropos na kanoume ta sms mas backup sto pc? Posa sms xwrane sto kinhto? to exei gemisei kaneis pou stelnei polla giati egw me 1 to poly 2 thn ebdomada den me blepw na to gemizw syntoma...
make god laugh...
Link to comment
Share on other sites

egw exw thn e3hs erwthsh, yparxei tropos na kanoume ta sms mas backup sto pc?

 

 

Και βέβαια υπάρχει .

 

MyPhone Explorer 1.2.01

 

Το MyPhone Explorer είναι πολύ εύχρηστο κ χρήσιμο πρόγραμμα . Μεταξύ των δυνατοτήτων του, μπορεί να αποθηκεύει κ sms στο PC :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ λίγες μέρες το έχω και ψάχνω ακόμα, διαβάζω και τα threads και του Κ750 και έχω απορίες...αν ξέρει κάποιος να μου πει,

1.με το πρόγραμμα του που έκανα συγχρονισμό, δεν περάστηκαν πουθενά οι ομάδες! τι κάνω τώρα χειροκίνητα ένα ένα νούμερο ορισμό σε ομάδα;

1.2 h antigrafi μέσω τηλεφώνου στη SIM έβγαλε κομμένα όλα τα ονόματα(δεν ξεπερνάνε τα 200). Κάποιος καλύτερος τρόπος μέσω PC; ;χω εγκαταστήσει τα PCSUITES toy CD kai to Myphone exporer

2.το walkman πρέπει κάπως να βεβαιώνομαι ότι είναι κλειστό να μην τρώει μπαταρία; γιατί με το πλάγιο κουμπί play/still ξεκινάει αμέσως...

3.επίσης όρισα ενεργές φωνητικές κλήσεις...αυτό τρώει μπαταρία; και τι πατάω πριν πω το όνομα;(το άλλο πλαινό κουμπί =/- μήπως;)

4.το GPRS από που ανοίγει; πρέπει να το έχω ανοικτό για να λάβω ΜΜS παίρνω ειδοποίηση και το ανοίγω μετά;

5.στο ιντερνετ πως κάνω περιήγηση, μόνο με wap ή κανονικά όπως στο pc; θέλει τρίτη εφαρμογή όπως opera ή μπορεί αυτόνομα να πάει σε sites;

6. Ena theme τι ακριβώς αλλάζει μόνο το background kai ta menu;

7. To ξυπνητήρι δεν έχει επιλογή να ενεργοποιηθεί το τηλέφωνο όπως τα siemens;

8. Στους αριθμούς 1-9 μπορώ αν αντιστοιχήσω-εκτός από αριθμούς κλήσης-ενέργειες όπως άνοιγμα υπέρυθρων, ΒΤ κτλ;

9. τα χαζά βιντεάκια της ερικσον που παίζουν με το άνοιγμα και κλείσιμο που είναι να τα σβήσω μην τρώνε τζάμπα μπαταρία;

NEVER WITH THE CLIENTS,NEVER WITH THE STAFF

<ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!!!>

Link to comment
Share on other sites

θα σου απαντήσω ότι γνωρίζω..

1.2-Το κάνει κάποιες φορές ειδικά αν πρίν είχες περάσει τα τηλέφωνα σε ΝΟΚΙΑ δοκίμασε και το floAt's Mobile Agent 2

3-δεν νομίζω ότι τρώει μπαταρία

4-αφού σου στείλει η εταιρεία τις ρυθμίσεις όταν λάβεις ΜΜS, και εφόσον έχεις ρυθμίσει να γίνεται αυτόματα η λήψη, δεν χρειάζεται να κάνεις τπτ, κατεβαίνει σαν sms

5-στο internet μέσω wap, έχει ενσωματωμένο browser, αλλά θα χρειαστείς τις ρυθμίσεις

6-ένα Θέμα μπορεί να τα αλλάξει όλα το background, τα μενού, το χρώμα στα γράμματα κλπ

7-Δυστυχώς όχι

8-Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά κατα 99% όχι, γίνεται να κάνεις αντιστοιχήσεις μόνο στο joystick, και στα κουμπιά (δεξιά αριστερά κλπ)

9-Δεν είναι βιντεάκια αλλα εικόνες .gif, νομίζω ότι μπορείς να τα αντικαταστήσεις με κάποιο τρόπο, αλλα υπάρχει πάντα η πιθανότητα να προκαλέσεις βλάβη στο "λειτουργικό"

Link to comment
Share on other sites

Ekana οτι εγραψες και ήταν όλα οκ μέχρι που κόλλησε στο 45%!!!!!!!Απο και και μετα η αναβάθμιση δεν προχωράει!Εχουμε καμια ιδέα????
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ λίγες μέρες το έχω και ψάχνω ακόμα, διαβάζω και τα threads και του Κ750 και έχω απορίες...αν ξέρει κάποιος να μου πει,

1.με το πρόγραμμα του που έκανα συγχρονισμό, δεν περάστηκαν πουθενά οι ομάδες! τι κάνω τώρα χειροκίνητα ένα ένα νούμερο ορισμό σε ομάδα;

1.2 h antigrafi μέσω τηλεφώνου στη SIM έβγαλε κομμένα όλα τα ονόματα(δεν ξεπερνάνε τα 200). Κάποιος καλύτερος τρόπος μέσω PC; ;χω εγκαταστήσει τα PCSUITES toy CD kai to Myphone exporer

2.το walkman πρέπει κάπως να βεβαιώνομαι ότι είναι κλειστό να μην τρώει μπαταρία; γιατί με το πλάγιο κουμπί play/still ξεκινάει αμέσως...

3.επίσης όρισα ενεργές φωνητικές κλήσεις...αυτό τρώει μπαταρία; και τι πατάω πριν πω το όνομα;(το άλλο πλαινό κουμπί =/- μήπως;)

4.το GPRS από που ανοίγει; πρέπει να το έχω ανοικτό για να λάβω ΜΜS παίρνω ειδοποίηση και το ανοίγω μετά;

5.στο ιντερνετ πως κάνω περιήγηση, μόνο με wap ή κανονικά όπως στο pc; θέλει τρίτη εφαρμογή όπως opera ή μπορεί αυτόνομα να πάει σε sites;

6. Ena theme τι ακριβώς αλλάζει μόνο το background kai ta menu;

7. To ξυπνητήρι δεν έχει επιλογή να ενεργοποιηθεί το τηλέφωνο όπως τα siemens;

8. Στους αριθμούς 1-9 μπορώ αν αντιστοιχήσω-εκτός από αριθμούς κλήσης-ενέργειες όπως άνοιγμα υπέρυθρων, ΒΤ κτλ;

9. τα χαζά βιντεάκια της ερικσον που παίζουν με το άνοιγμα και κλείσιμο που είναι να τα σβήσω μην τρώνε τζάμπα μπαταρία;

 

Να σου πω και εγώ

1. ΓΙα να κρατήσεις τις ομάδες σου backup δεν γίνεται με προγράμματα συγχρονισμού. Μόνο προγράμματα για backup ολόκληρου του κινητού μπορούν (νομίζω)

1.2 Ποιός ο σκοπός σου ? Να κρατήσεις αντίγραφα επαφών στο PC. ? Ε τότε myphone explorer.

2. To walkman είναι κλειστό όταν δεν υπάρχει το αντίστοιχο εικονίδιο στο πάνω μέρος της οθόνης σου, σε κατάσταση αναμονής.

3. Οι φωνητικές εντολές δεν καταναλώνουν μπαταρία. Ναι το πλαινό κουμπί, αν έχεις ενεργοποιήσει την φωνητική λειτουργία, λειτουργεί σας έναρξη της εκάστοτε φωνητικής λειτουργίας. Το μόνο που καταναλώνει μπαταρία είναι όταν έχεις "μαγική λέξη" (αναμονή για φωνητική εντολή) και μόνο με "φορεμένα" το handsfree ή κάποιο carkit.

4. GPRS πάντα ανοικτό. Λαμβάνεις MMS και αν έχει τισ σωστές ρυθμίσεις μπορείς και να το διαβάσεις αλλά και να στείλεις και εσύ.

5. Υπάρχει ενσωματωμένος browser (δίχως ρυθμίσεις, από την "μάνα του") αλλά αν βάλεις το MiniOpera θα "φυσάει"

6. Αλλάζει λίγο από όλα.

7. Αν το έχεις κλειστό και έχεις ορίσει ξυπνητήρι τότα αυτό ανοίγει θέλεις-δε θέλεις. :)

8. Όχι

9. Μπορείς να τα απενεργοποιήσεις. Όχι να τα σβήσεις.

Μην αγχώνεσαι πάντως με την μπαταρία. Τα μόνα πράγματα που ξεσκίζουν την μπαταρία είναι τα παιχνίδια και η μουσική με εξωτερικό ηχείο

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...