Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

47 minutes ago, Konstantine73 said:

Στο best price θα βρεις το φτηνότερο s22 ultra 12/256 EU πάντως (933 vs 1040)

sent from my S21 FE 8/256

 

Αυτό εννοούσα χθες που έλεγα ότι ξέρουμε να επιλέξουμε ένα καλό μαγαζί. 

Πχ αυτό που λες δεν θα το επέλεγα. 

Στο 933 λοιπόν, δεν είναι διαθέσιμο. 

Έως 10 εργάσιμες παρακαλώ. Πρώτον. 

Δεύτερων   λίγες αξιολογήσεις. 

Τρίτων δεν δέχεται αντικαταβολή. 

 

Edited by kountoura
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 ώρα πριν, Konstantine73 said:

Στο best price θα βρεις το φτηνότερο s22 ultra 12/256 EU πάντως (933 vs 1040)

sent from my S21 FE 8/256

 

Το screenshot που έβαλα παραπάνω ειναι το 128, στα 910 και άμεσα διαθέσιμο λέει.

Βέβαια είχα πάει πριν κάνα μήνα όταν ήταν στα 880 άμεσα επίσης, στο bestprice, και στο μαγαζί μου είπαν ότι πριν μια ώρα πήραν το τελευταίο που είχαν στα 128, και όταν τους ρώτησα για άλλες εκδόσεις μου είπαν δεν έχουν τελείωσαν . Δεν ζήτησα κάτι άλλο έφυγα μετά. 

Δεν ξέρω αν είναι πολιτική τους να τα έχουν άμεσα διαθέσιμα στο Σκρουτζ και καλά,  σε τέτοιες τιμες επίσης, και στο μαγαζί να σου πουλάνε το παραμύθι για προκαταβολες και τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

απάντηση της istorm για την επισκευή - αντικατάσταση μπαταρίας σε iphone 7 αγορασμένο από κατάστημα που δραστηριοποιείται μέσω skroutz. δυστυχώς η επισκευή αυτή ήταν μετά από πολύ καιρό, 3 χρόνια μετά την αγορά και δεν είχα την απόδειξη από το κατάστημα για να κινηθώ νομικά. Η ιστορία αυτή έγινε το 2021, φυσικά το κινητό ήταν σφραγισμένο με όλα τα χαρτιά του ,ήταν γνήσιο, όμως ήταν μια συσκευή φάντασμα δηλαδή  χάθηκε από τη επίσημη διαδρομή εργοστάσιο μέχρι το  κατάστημα λιανικής και κάπως εμφανίστηκε στην Ελλάδα.  φυσικά δεν σταμάτησα να αγοράζω από το skroutz αλλά πλέον αγοράζω αυτοπροσώπως και πριν την παραλαβή ελέγχω μέσω IMEI.

 

 

 

 

20230130_091853.jpg

Edited by awueu
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Μετα απο αρκετη σκεψη αποφασισα να μην δωσω τα 270 για να αλλαξω οθονη στο Note 10 (εχει ραγισει το digitizer μονο).

Ετσι παραγγειλα πριν 1 μηνα απο το best price (jmctech) το 128gb στα 816 ευρω. Διαθεσιμτητα σε 4-10 μερες Το πληρωσα με πιστωτικη της Πειραιως ωστε να εκμεταλευτω την προσφορα που ετρεχε μεχρι 9/1 για τα -50 ευρω για την μετατροπη σε δοσεις.

Το παρελαβα μετα απο 10 μερες. Ηταν σφραγισμενο εννοειται. Το CSC ειναι ΟΧΜ οποτε δεν μπορεσα να βγαλω ακρη αλλα συμφωνα με  το IMEI πρεπει να  ειναι Γερμανικο.

Πιστευω τελικη τιμη στα 766 ηταν μια καλη αγορα.

Και εχω και το Note 10 στο οποιο εβαλα μια φθηνη μεμβρανη παρομοια με την γνησια της samsung την οποια εβαλα στο ultra. Ετσι το ραγισμα στην οθονη δεν ενοχλει στην αφη οπως πριν.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, awueu said:

απάντηση της istorm για την επισκευή - αντικατάσταση μπαταρίας σε iphone 7 αγορασμένο από κατάστημα που δραστηριοποιείται μέσω skroutz. δυστυχώς η επισκευή αυτή ήταν μετά από πολύ καιρό, 3 χρόνια μετά την αγορά και δεν είχα την απόδειξη από το κατάστημα για να κινηθώ νομικά. Η ιστορία αυτή έγινε το 2021, φυσικά το κινητό ήταν σφραγισμένο με όλα τα χαρτιά του ,ήταν γνήσιο, όμως ήταν μια συσκευή φάντασμα δηλαδή  χάθηκε από τη επίσημη διαδρομή εργοστάσιο μέχρι το  κατάστημα λιανικής και κάπως εμφανίστηκε στην Ελλάδα.  φυσικά δεν σταμάτησα να αγοράζω από το skroutz αλλά πλέον αγοράζω αυτοπροσώπως και πριν την παραλαβή ελέγχω μέσω IMEI.

 

 

 

 

20230130_091853.jpg

Και ειναι λογικο. Δεν φταιει το skroutz. Δεν εχει καμια σχεση η αγορα IPhone με αγορα samsung. Αν το Iphone δεν ειναι απο τον επισημο εισαγωγεα, οπως και τα xiaomi δεν σε καλυπτει καμια εγγυηση. Δεν εχει σχεση αν ειναι ευρωπαϊκο. Με τα samsung αν ειναι ευρωπαϊκο εισαι σε καλυπτει κανονικα.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω παιδιά ότι ήταν που ήταν το νήμα..... Έχει ξεφύγει λίγο το θέμα.... 

Link to comment
Share on other sites

Και ειναι λογικο. Δεν φταιει το skroutz. Δεν εχει καμια σχεση η αγορα IPhone με αγορα samsung. Αν το Iphone δεν ειναι απο τον επισημο εισαγωγεα, οπως και τα xiaomi δεν σε καλυπτει καμια εγγυηση. Δεν εχει σχεση αν ειναι ευρωπαϊκο. Με τα samsung αν ειναι ευρωπαϊκο εισαι σε καλυπτει κανονικα.

Εκτός εγγύησης για επισκευή πήγε ο άνθρωπος όπως λέει ξεκάθαρα και η συσκευή βγήκε μαυραγορίτικη που πήγαινε πίσω στην απλ και όχι για πούλημα.
Κατά τα υπόλοιπα, έχουν αναφερθεί εκατοντάδες φορές οι λόγοι που πολλά σκρουτζομάγαζα πουλάνε φθηνά. Όποιον τον ενδιαφέρει κάνει ένα Googlαρισμα και μαθαίνει. Όποιον δεν τον ενδιαφέρει, συνεχίζει την ζωή του και δεν τον απασχολεί.
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, nikos523 said:


Εκτός εγγύησης για επισκευή πήγε ο άνθρωπος όπως λέει ξεκάθαρα και η συσκευή βγήκε μαυραγορίτικη που πήγαινε πίσω στην απλ και όχι για πούλημα.
Κατά τα υπόλοιπα, έχουν αναφερθεί εκατοντάδες φορές οι λόγοι που πολλά σκρουτζομάγαζα πουλάνε φθηνά. Όποιον τον ενδιαφέρει κάνει ένα Googlαρισμα και μαθαίνει. Όποιον δεν τον ενδιαφέρει, συνεχίζει την ζωή του και δεν τον απασχολεί.

Και εντος εγγυησης να πηγαινε αν η αγορα του Iphone ηταν απο skroutz με οτι αυτο συνεπαγεται και οχι απο τον επισημο εισαγωγεα παλι θα ετρωγε ακυρο. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

On 29/1/2023 at 6:42 ΜΜ, manan69t said:

Προερχόμενος από galaxy note πήγαινα για το 23 Ultra αλλά το έδινε ένας φίλος και πήρα το 22 ultra 12/256
Δεν έχω προλάβει να το δω ακόμα.
Το μόνο που μου έχει κάνει απορία είναι τι είναι αυτό το σημαδάκι πάνω δεξιά της οθόνης που είναι σαν πυροτέχνημα κάτω από την ώρα.
Δεν φεύγει είναι σε όλες τις οθόνες και δεν μπορείς να το βγάλεις screenshot απλά το έβγαλα με ένα άλλο παλιό κινητό που έχω φώτο.
Ξέρει κανένας τι είναι?5bcf5cce7ffb8db0789b7ec3c706a1ed.jpgaa46ec56cf1e90cbbe6ef1b8d6c97792.jpg

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αν δεν εχει κτυπήματα περιμετρικά της οθονης κ ιδικά στο υψος οπου σου βγαζει αυτο ,πήγαινε σε ενα επίσημο service κ ζητα εγγύηση.  Θα ελέγξουν το imei να δουν αν ειναι ευρωπαϊκό κ αν εχει ακομα εγγύηση ημερολογιακα και κατα 99%  θα σου αλλάξουν οθόνη κ μπαταρία σε εγγύηση....

Edited by galactob
"ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΑΤΙΜΩΡΗΤΗ"
Link to comment
Share on other sites

On 29/1/2023 at 2:01 ΜΜ, bromonano2 said:

Να κάνω κ εγώ μια τοποθέτηση περί τιμής s23 ultra. Το τραγικό δεν είναι η αύξηση τιμής. Ισως ηταν αναμενομενο. Το τραγικό στην όλη κατάσταση είναι ότι ενώ θα κάνει βασική την έκδοση των 256 (καταργώντας την 128) θα κάνει υποβάθμιση στην ram από 12gb στα 8, αναγκάζοντας όποιον θέλει 12 gb να πάει στα 512gb . Αποδεδειγμένα , από εμένα τουλάχιστον ότι η έκδοση με τα 12gb δουλεύει πιο στρωτά από την 8gb , στο s22 ultra- τα έχω δουλέψει και τα 2-. Αλλαζω συσκευή ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ από εποχή s4 αλλά φέτος όχι. Δεν είναι θέμα χρημάτων είναι θέμα υποβάθμισης της νοημοσύνης μου(μας).Επομενως ,αλλαγή μόνο, σε κάποιο καλό deal με τιμολόγιο, επιστροφή και μόνιμο -100 ευρώ στους retailers ( όπως και περισυ) , αλλιώς περιμένω fold 5 και γιατί όχι να μεταπηδησω και στο απέναντι στρατόπεδο.. Αν δεν έχει και μεγάλη διαφορά σε μπαταρία, προς τα πάνω , θα μου το κάνει και πιο εύκολο...

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 

Εμένα αυτό που με χαλάει περισσότερο είναι ότι δε θα βάλει το νέο πάνελ με φωτεινότητα 2000nits. Είναι αδιανόητο να βγει ναυαρχίδα της samsung 6 μήνες μετά από αυτή της apple και να έχει καλύτερο πάνελ το iphone από το samsung, το οποίο panel μάλιστα το κατασκευάζει η samsung. Για μένα είναι απαράδεκτη κίνηση. Σκεφτείτε μάλιστα ότι το χάσμα θα διερυνθεί ακόμη περισσότερο με τα iphone 15. Κάποτε η apple κατέβαζε lcd οθόνες όταν η samsung είχε oled και τώρα πάμε 2 γενιές πίσω

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dark_Lord said:

Εμένα αυτό που με χαλάει περισσότερο είναι ότι δε θα βάλει το νέο πάνελ με φωτεινότητα 2000nits. Είναι αδιανόητο να βγει ναυαρχίδα της samsung 6 μήνες μετά από αυτή της apple και να έχει καλύτερο πάνελ το iphone από το samsung, το οποίο panel μάλιστα το κατασκευάζει η samsung. Για μένα είναι απαράδεκτη κίνηση. Σκεφτείτε μάλιστα ότι το χάσμα θα διερυνθεί ακόμη περισσότερο με τα iphone 15. Κάποτε η apple κατέβαζε lcd οθόνες όταν η samsung είχε oled και τώρα πάμε 2 γενιές πίσω

μηπως το κάνει για να έχει καλύτερη μπαταρία;μόνο αυτό μπορώ να υποθέσω ή να βγάλει το fold5 με την καινούρια οθόνη και καλύτερα χαρακτηριστικά απο το s23u

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, arxontas2323 said:

μηπως το κάνει για να έχει καλύτερη μπαταρία;μόνο αυτό μπορώ να υποθέσω ή να βγάλει το fold5 με την καινούρια οθόνη και καλύτερα χαρακτηριστικά απο το s23u

Πιθανόν. Όπως και να' χει είναι πισωγύρισμα η πιο παλιά συσκευή της apple να έχει ανώτερων δυνατοτήτων panel από τη νεότερη ναυαρχίδα της samsung, από τη στιγμή μάλιστα που τα panel αυτά τα κατασκευάζει η samsung!

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Dark_Lord said:

Πιθανόν. Όπως και να' χει είναι πισωγύρισμα η πιο παλιά συσκευή της apple να έχει κατώτερων δυναντοτήτων panel από τη νεότερη ναυαρχίδα της samsung, από τη στιγμή μάλιστα που τα panel αυτά τα κατασκευάζει η samsung!

ανώτερων δυνατοτήτων* εννοείς μάλλον 

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Εμένα αυτό που με χαλάει περισσότερο είναι ότι δε θα βάλει το νέο πάνελ με φωτεινότητα 2000nits. Είναι αδιανόητο να βγει ναυαρχίδα της samsung 6 μήνες μετά από αυτή της apple και να έχει καλύτερο πάνελ το iphone από το samsung, το οποίο panel μάλιστα το κατασκευάζει η samsung. Για μένα είναι απαράδεκτη κίνηση. Σκεφτείτε μάλιστα ότι το χάσμα θα διερυνθεί ακόμη περισσότερο με τα iphone 15. Κάποτε η apple κατέβαζε lcd οθόνες όταν η samsung είχε oled και τώρα πάμε 2 γενιές πίσω

είναι αυτό που φοράμε εμείς στο s22 ultra το παλιό πάνελ που λες; 

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται καλύτερο πάνελ από αυτό που ήδη έχουμε όταν κόντρα στον ήλιο το καλοκαίρι βλέπεις κανονικά την οθόνη σαν να μην υπάρχει ήλιος και όση ώρα θέλεις! Όχι μετά από λίγο να αρχίσει τα προβλήματα υπερθέρμανσης όπως γίνεται σε άλλα τηλεφωνα. Άλλωστε η ενεργοβορα οθόνη έχει επίπτωση στη μπαταρία. Και όχι κανένα άλλο πλην των galaxy ultra δε θα έχει καλύτερη οθόνη. Δεν τη φυλάνε για κανένα άλλο τηλέφωνο τους. Στα galaxy βάζουν πάντα την καλύτερη.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η οθόνη σε 2κ ανάλυση και 120hz πίνει την μπαταρία με το καλαμάκι. Το γύρισα από περιέργεια εδώ και μια βδομάδα στα 60hz και fhd και είναι σα να έχω άλλη μια μπαταρία. Φόρτιζα στάνταρ 2 φορές την μέρα. Πλέον φορτίζω μια!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Vlasismiriagos said:

Πάντως η οθόνη σε 2κ ανάλυση και 120hz πίνει την μπαταρία με το καλαμάκι. Το γύρισα από περιέργεια εδώ και μια βδομάδα στα 60hz και fhd και είναι σα να έχω άλλη μια μπαταρία. Φόρτιζα στάνταρ 2 φορές την μέρα. Πλέον φορτίζω μια!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Όχι φίλε, είναι λες και πας με Ferrari στο super market😂😂😘

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εχει κτυπήματα περιμετρικά της οθονης κ ιδικά στο υψος οπου σου βγαζει αυτο ,πήγαινε σε ενα επίσημο service κ ζητα εγγύηση.  Θα ελέγξουν το imei να δουν αν ειναι ευρωπαϊκό κ αν εχει ακομα εγγύηση ημερολογιακα και κατα 99%  θα σου αλλάξουν οθόνη κ μπαταρία σε εγγύηση....
Δεν έχει πουθενά κανένα χτύπημα.
Και εννοείται έχει κανονικά εγγύηση αγορασμένο από κωτσοβολο.
Θα σταλεί αύριο στη Smartec μάλλον και βλέπουμε θα ενημερώσω κι εδώ..

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, costsa41 said:

Δε χρειάζεται καλύτερο πάνελ από αυτό που ήδη έχουμε όταν κόντρα στον ήλιο το καλοκαίρι βλέπεις κανονικά την οθόνη σαν να μην υπάρχει ήλιος και όση ώρα θέλεις! Όχι μετά από λίγο να αρχίσει τα προβλήματα υπερθέρμανσης όπως γίνεται σε άλλα τηλεφωνα. Άλλωστε η ενεργοβορα οθόνη έχει επίπτωση στη μπαταρία. Και όχι κανένα άλλο πλην των galaxy ultra δε θα έχει καλύτερη οθόνη. Δεν τη φυλάνε για κανένα άλλο τηλέφωνο τους. Στα galaxy βάζουν πάντα την καλύτερη.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ούτε εγώ είχα ποτέ θέμα στον ήλιο. Όπως και να το κάνεις είναι παράδοξο όμως να διαφημίζει το κορυφαίο panel στην αγορά και να το δίνει σε άλλη συσκευή και όχι στη δική της. Σκέψου η mercedes να έβγαζε το κορυφαίο μοτέρ στην αγορά και να το έδινε στην bmw και στα δικά της να φόραγε υποδεέστερα. Όταν δίνεις 1500 ευρώ θες τα πάντα..ειδικά όταν μιλάμε για οθόνη και μία φίρμα όπως η samsung. Για να καταλάβετε πόσο απίστευτο panel έφτιαξε η samsung, στα iphone 14 pro max η apple δηλώνει peak brightness 2000 nits, αλλά στο displaymate μετρήσανε 2200-2300 nits!

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα ! ΠΡΟΦΑΝΩΣ και θα έπρεπε το κορυφαίο μοντέλο της σαμσουνγκ να έχει το καλύτερο πάνελ της και ας βλέπουμε κάτω από τον ήλιο ΤΕΛΕΙΑ από το s21 και μετά ! 

 

Είναι σίγουρο ότι δε θα το έχει ? Μου ακούγεται παράξενο πάντως

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Antwny said:

Καλημέρα και καλό μήνα ! ΠΡΟΦΑΝΩΣ και θα έπρεπε το κορυφαίο μοντέλο της σαμσουνγκ να έχει το καλύτερο πάνελ της και ας βλέπουμε κάτω από τον ήλιο ΤΕΛΕΙΑ από το s21 και μετά ! 

 

Είναι σίγουρο ότι δε θα το έχει ? Μου ακούγεται παράξενο πάντως

Καλημέρα, καλό μήνα. 

Δυστυχώς όλα μα όλα όσα έχουν βγει, ακόμα και τα επίσημα specs που έχουν "leakαριστεί", μιλάνε για peak brightness 1750 nits, σαν αυτό που έχουμε εμείς, επομένως ίδιο panel. 

Εγώ ειλικρινά ελπίζω σε καλύτερη αυτονομία χάρη στον Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Λίγες ώρες έμειναν και θα μάθουμε τα χαρακτηριστικά της συσκευής. Μην βγάζουμε συμπεράσματα πρόωρα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι είχατε παραγγείλει το S22 Ultra από την στιγμή που πρώτο ανακοινώθηκε, υπάρχει κάποιος που παρέλαβε πολύ νωρίς; Και αν ναι, από που είχε παραγγείλει; 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, nasosvasedis said:

Παιδιά όσοι είχατε παραγγείλει το S22 Ultra από την στιγμή που πρώτο ανακοινώθηκε, υπάρχει κάποιος που παρέλαβε πολύ νωρίς; Και αν ναι, από που είχε παραγγείλει; 

πολυ νωρις οχι αλλα απο τους πρωτους σχετικα θα ελεγα..απο γερμανο ειχα παραγγειλει και οπως με ενημερωσαν απο γερμανο ημουν το πρωτο s22ultra...αλλα το ειχα παραλαβει περιπου 17 μερες μετα την ανακοινωση του κινητου...ελπιζω ν σε βοηθαει καπως η περιγραφη μου!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, arxontas2323 said:

πολυ νωρις οχι αλλα απο τους πρωτους σχετικα θα ελεγα..απο γερμανο ειχα παραγγειλει και οπως με ενημερωσαν απο γερμανο ημουν το πρωτο s22ultra...αλλα το ειχα παραλαβει περιπου 17 μερες μετα την ανακοινωση του κινητου...ελπιζω ν σε βοηθαει καπως η περιγραφη μου!!

Κατάλαβα! Σκέφτομαι να παραγγείλω από την ιστοσελίδα της Samsung απόψε με το που ανακοινωθεί το Ultra...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...