Jump to content

Νέο Myphone


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Καλησπέρα σε ολους

  • Το tapatalk... μπορεί να λειτουργήσει και σε λίγες μέρες (αν όχι σήμερα) θα είναι και πάλι λειτουργικό!😀
  • Διορθώθηκε η αναζήτηση (που δεν έβγαζε σωστα αποτελέσματα), αν δείτε και παλι οτι δεν σας εμφανιζει κατι, πειτε μου
  • Προστέθηκαν πεδία συσκευή και πάροχος κατω από τα avatars σας
  • ελπιζω οτι μεσα στο σκ θα εχουμε τελειωσει με το dark theme και θα μεγαλωσει το φοντ στις mobile συσκευες
  • προστεθηκε λινκ στο τελος καθε news που θα σας οδηγει στο ιδιο αρθρο, στο news site, για καλυτερη προβολη
  • οσον αφορα την αποθηκευσης των προεπιλογων για τα subscriptions, ακομα το ψαχνουμε (εμενα μου λειτουργει π.χ.) αν εχετε αυτο το προβλημα, παρακαλω να αναφερετε και καποια σπεκς (τι browser χρησιμοποιειτε, αν ειστε απο κινητο η pc κλπ)
  • για τα reactions νομιζω οτι εχω βαλει να μην φαινεται ποιος εκανε το καθε reaction αλλα μονο τα reactions καθαυτα, θα το κοιταξω

συνεχιζουμε!

 

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι  ο μονος που δεν μπορω να κανω τα subscriptions να λειτουργουνε; Εκει δεν πατας για να σου βγαλει τα θεματα που εχεις απαντησει; Πχ ακομα και σε αυτο το θεμα, δεν το βγαζει. 

 

Οπως επισης ακομα οι απαντησεις μου στα νεα στην κεντρικη δεν φαινονται... 

Edited by doganos
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
5 minutes ago, doganos said:

Ειμαι  ο μονος που δεν μπορω να κανω τα subscriptions να λειτουργουνε; Εκει δεν πατας για να σου βγαλει τα θεματα που εχεις απαντησει; Πχ ακομα και σε αυτο το θεμα, δεν το βγαζει. 

 

Οπως επισης ακομα οι απαντησεις μου στα νεα στην κεντρικη δεν φαινονται... 

νομιζω στους περισσοτερους λειτουργει πια, δεν ξερω γιατι σε εσενα οχι... οταν πατας δηλαδη τα subscriptions δεν σου βγαζει τιποτα? κανενα θεμα? 

 

το αλλο με τα νεα της κεντρικης το ψαχνουμε, και παλι ειναι κατι που συμβαινει σε ελαχιστους, στους υπόλοιπους λειτουργει. αν θες σε γυρναω σε απλο member να δουμε μηπως αυτο λυσει τα προβληματα

Link to comment
Share on other sites

Γράφω απάντηση σε ένα θέμα, αλλά δεν "ανεβαίνει"... Παραμένει στο saving.

1 minute ago, conan1 said:

Γράφω απάντηση σε ένα θέμα, αλλά δεν "ανεβαίνει"... Παραμένει στο saving.

Μόλις ξαναδοκίμασα και είναι εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται εξαιρετικό.

Μου εμφανίζει βέβαια μικρή γραμματοσειρά κατά την ανάγνωσή ενώ στην προσβάσιμοτητα στον chrome εχω ρύθμισή στο 130%.

Ισως να μην φταίει και το update.

Το newbie μου έκατσε λίγο,καθώς σχεδόν 20 έτη,Ζωή να χουμε,μέλος στο πιο αγαπημένο forum,αλλά εντάξει...μικρό το κακό.

Ελπίζω να επιστρέψει το forum και στο tapatalk.

Πάντως μπράβο σε όλους σας.

Να έχουμε καλή συνέχεια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

έχω να στείλω pm πάνω απο ένα 24ωρο και μου βγάζει αυτό

You are only allowed to send 0 messages per day. Please try again later.

Μιλώντας και με άλλα μέλη, γίνεται ακριβώς το ίδιο!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μετα την ίδρυση του το myohone σήμερα μαθαίνει να στέλνει και ειδοποιήσεις οχι κα άσχημα.

Καλή επανεκκίνηση

Link to comment
Share on other sites

On 27/8/2021 at 7:17 ΠΜ, kremmydass said:

Μια πρόταση που έχω να κάνω σχετικά με το forum, αφορά τα θέματα υπό παρακολούθηση. Θα ήθελα όταν βλέπω πως υπάρχει νέο μήνυμα σε ένα topic που παρακολουθώ, να μου δίνεται η δυνατότητα να πηγαίνω κατευθείαν στο τελευταίο μήνυμα του topic και όχι να ανοίγω το topic, να πηγαίνω στην τελική σελίδα και μετά να κάνω scroll. 
(Έχω προσπαθήσει με χίλιους δυο τρόπους να το καταφέρω και δεν έχω βρει κάτι, αν υπάρχει κάτι που αγνοώ θα σας παρακαλούσα να μου το επισημάνετε 

Συμφωνώ και επαυξάνω. Ειναι πάρα πολύ κουραστικό, να μη πω ότι αποθαρρύνει τη γενική χρήση του forum να μην έχεις ένα link να πας στο τελευταίο αδιάβαστο post κάθε thread στο οποίο θες να συμμετάσχεις. Αν υπάρχει τρόπος , σας παρακαλούμε πεστε μας. Αν όχι, φτιαχτε το. 

15 hours ago, doganos said:

 

 

Οπως επισης ακομα οι απαντησεις μου στα νεα στην κεντρικη δεν φαινονται... 

Το ιδιο ακριβώς θέμα έχω και γω. Απαντάω σε θέματα και απλά ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΛ. 

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, MyPhone Admin said:

νομιζω στους περισσοτερους λειτουργει πια, δεν ξερω γιατι σε εσενα οχι... οταν πατας δηλαδη τα subscriptions δεν σου βγαζει τιποτα? κανενα θεμα? 

 

το αλλο με τα νεα της κεντρικης το ψαχνουμε, και παλι ειναι κατι που συμβαινει σε ελαχιστους, στους υπόλοιπους λειτουργει. αν θες σε γυρναω σε απλο member να δουμε μηπως αυτο λυσει τα προβληματα

Σε μένα βγάζει μόνο 3 θέματα, επρεπε να ειναι αρκετά παραπάνω. 

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Στο thread των news για το Face ID δύο posts δε φαίνονται.

 

 

Screenshot_1.png

Edited by bill_viper

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
19 minutes ago, bill_viper said:

Στο thread των news για το Face ID δύο posts δε φαίνονται.

 

Δεν είναι μόνο εκεί αλλά και σε αλλά post εμφανίζεται αυτό το πρόβλημα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Βλέποντας ότι έστρωσαν οι ειδοποιήσεις με email (π.χ. για την ημερήσια ειδοποίηση) ο τρόπος που γινόταν στο παλιό site ήταν εξυπηρετικότατος. Σε πήγαινε στο πρώτο αδιάβαστο σχόλιο.

Από τοι έχω παρατηρήσει, τώρα έρχεται το mail με αναφορά σε 5-6 σχόλια, χωρίς να φαίνεται ποιο είναι το παλιότερο και πρέπει μετά να πηγαίνουμε πάνω-κάτω για να έχουμε μια συνέχεια σε αυτά που διαβάζουμε.

(Μαζί με την πρόταση εξηγώ και τη σκοπιμότητα.... 😃 )

Μπράβο σε όλους παιδιά. Τόσο για την αναφορά bugs και προτάσεων όσο και στην όσο πιο άμεση ανταπόκριση στο να φτιάχνονται πράγματα

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, guy_fawkes said:

έχω να στείλω pm πάνω απο ένα 24ωρο και μου βγάζει αυτό

You are only allowed to send 0 messages per day. Please try again later.

Μιλώντας και με άλλα μέλη, γίνεται ακριβώς το ίδιο!

Και εγώ δεν μπορώ να στείλω πμ από την μέρα της αλλαγής. Ξέρει κανείς τον λόγο;

Link to comment
Share on other sites

εμένα έχουν πέράσει πάνω απο 2 24ωρα και πάλι μου βγάζει το ίδιο μήνυμα!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

παντα ειμαστε μοιρασμενοι στο αν ειναι ωραιο η οχι

πραγματικα θεωρω αηδια ολα τα συγχρονα σταιλ απο τα σαιτ και χαιρομουν που το myphone και το adsl εχουν μεινει σταθεροι τωρα θα βλεπω και αλλο ενα αισχος.μενει να αλλαξει και το ττελευταιο και να εχω ενα ολικο αισχος.

λες και βλεπω τα αλλα χαλια σαιτ που εκαναν αναβαθμιση πριν απο εσας

ειλικρινα δεν ξερω γιατι υποχρεωτικα εκτος ασφαλειας πρεπει να κανετε ολοι το ιδιο αισχος στησιμο.

πηγα να δω κατι σε ενα notification που εβγαλε μετα το ποστ και νομιζα οτι μπηκα στο αδελφο σαιτ ιδια χαλια .και εκει τα ιδια ειπα αλλα  οκ δικο σας σαιτ ο κοσμος αλλαζει εμεις μενουμε στα παλια.

καλυτερα ηταν το αρχαιο αλλα tree φορουμ προ του 2000

 

καλη συνεχεια και ο θεος βοηθος

Edited by kinitos
Link to comment
Share on other sites

όταν κάποιος/κάποιοι προσπαθούν για κάτι νομίζω τέτοιες εκφράσεις τύπου "αίσχος", "αηδία" κτλ είναι περιττές!

Κάθε αλλαγή μας ξενίζει γιατί μας βγάζει απο τις συνήθείες μας αυτό δεν σημαίνει ότι είναι αίσχος,απλά θα πρέπει να δώσετε χρόνο να φτιαχτούν οι ατέλειες!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, MyPhone Admin said:

Καλησπέρα σε ολους

  • Το tapatalk... μπορεί να λειτουργήσει και σε λίγες μέρες (αν όχι σήμερα) θα είναι και πάλι λειτουργικό!😀
  • Διορθώθηκε η αναζήτηση (που δεν έβγαζε σωστα αποτελέσματα), αν δείτε και παλι οτι δεν σας εμφανιζει κατι, πειτε μου
  • Προστέθηκαν πεδία συσκευή και πάροχος κατω από τα avatars σας
  • ελπιζω οτι μεσα στο σκ θα εχουμε τελειωσει με το dark theme και θα μεγαλωσει το φοντ στις mobile συσκευες
  • προστεθηκε λινκ στο τελος καθε news που θα σας οδηγει στο ιδιο αρθρο, στο news site, για καλυτερη προβολη
  • οσον αφορα την αποθηκευσης των προεπιλογων για τα subscriptions, ακομα το ψαχνουμε (εμενα μου λειτουργει π.χ.) αν εχετε αυτο το προβλημα, παρακαλω να αναφερετε και καποια σπεκς (τι browser χρησιμοποιειτε, αν ειστε απο κινητο η pc κλπ)
  • για τα reactions νομιζω οτι εχω βαλει να μην φαινεται ποιος εκανε το καθε reaction αλλα μονο τα reactions καθαυτα, θα το κοιταξω

συνεχιζουμε!

 

Καλημέρα 

το tapatalk λειτούργησε?

Επίσης δεν με αφήνει να στείλω pm, μοιυ βγάζει αυτό πάνω εδώ και 3 ημέρες και σε εμένα και σε άλλα μέλη!

You are only allowed to send 0 messages per day. Please try again later.
  • OK

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η δυνατότητα διαγραφής ενός μηνύματος? Θα ήταν πολύ χρήσιμο.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Νέο Myphone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...