Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ


dimangelid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ασύρματο power bank.

Ελαβα ένα newsletter από κάποιον Κινέζο για κάποια power banks που το ένα είναι ασύρματο QI,και επειδή δεν το είχα ξαναδεί,το βάζω προς ενημέρωσιν.

Προσπάθησα να το κάνω copy-paste,αλλά δεν τα κατάφερα,γι' αυτό βάζω το www.

http://Http://www.globalsources.com/xlgcn.co

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα,

Παραγγείλαμε για ένα εξοχικό, router με LTE modem: Quectel EC20-E.

Η κεραία της WIND είναι περίπου στα 13 χιλιόμετρα από το σπίτι με οπτική επαφή και από ότι μας είπαν παίζει στα 800Mhz το LTE της κεραίας. Επειδή για το 3g modem που υπήρχε στο σπίτι (μέχρι που έσπασε) είχαμε βάλει κατευθυντική κεραία για άλλη συχνότητα, ψάχνουμε τώρα κατευθυντική κεραία για τα 800Mhz αλλά δεν έχουμε βρει κάτι. 1-2 που βρήκαμε σε ελληνικά μαγαζιά είναι για πολλές συχνότητες.

Υπάρχει κάποια πρόταση; Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

H αλλαγη μια οθόνης στα xiaomi είναι σχετικά εύκολη υπόθεση για κάποιον που γνωρίζει..

Ψάξε για οθόνη με πλαισιο για ποιο εύκολη εγκατάσταση.Δες παρακάτωhttp://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-LCD-Display-Touch-Screen-with-frame-New-Digitizer-Panel-Assembly-with-frame/32594084519.html

Ολα είναι δρόμος!
Link to comment
Share on other sites

Το να δειχνει τα τραγουδια ειναι δυσκολο να το βρεις.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Το να δειχνει τα τραγουδια ειναι δυσκολο να το βρεις.

Όσο και να έψαξα δεν βρήκα κάτι. Τόσο δύσκολο είναι να γίνει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω το samsung s6 που ερχοταν με τον EP-TA20EWE και για να εχω και εναν δευτερο σε κατασταση αναγκης παρηγγειλα

τον ETA-U90E!εχω 2 ερωτησεις

 

υπαρχει καποια διαφορα αναμεσα στους 2 και δικαιολογειται η διαφορετικη τιμη τους?

 

επισης ποιο καλωδιο να παραγγειλω για τον ETA-U90E απο skroutz γιατι το θελω μεσα στην εβδομαδα που να ειναι συμβατο γιατι εχει πολλες επιλογες?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.

 

Θέλω να πάρω ένα armband για να ακούω μουσική κατά τη γυμναστική. Έχω δει δυο-τρεις επιλογές αλλά θα ήθελα και κάποια δική σας πρόταση.

 

Θέλω να είναι ικανοποιητικά ποιοτικό και να κρατήσει, να έχει καλή εφαρμογή χωρίς να είναι χαλαρό, να μην ιδρώνει ενοχλητικά, να μην περνάει ιδρώτας στη συσκευή και ενδεχομένως να έχει και μια "τσέπη" για κλειδάκι. Αν υπάρχει και εύκολη πρόσβαση σε volume και power button, θα εκτιμηθεί και αυτό

Phone History:

1) Sony Ericsson K700 2) Sony Ericsson W610 3) Sony Ericsson C902 4) Sony Ericsson Xperia Ray 5) Nokia Lumia 925 6) Samsung Galaxy S5+ 7) Samsung Galaxy S9

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ο φορτιστής βγάζει λιγότερο ρεύμα . Μερικοί φορτιστές στα 2Α είναι "εξυπνοι" και δεν βγάζουν 2Α αλλά λιγότερο αν δουν ότι είναι συνδεδεμένοι σε μη αξιόπιστη συσκευή που ίσως να μην αντέχει τα 2Α .

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mobile Lineup : Nokia 3330 --> SE T300--> SE T630--> SE K750-->SE W960--> HTC Touch--> SE j105--> Nokia 5530 XpressMusic + Nokia C5 --> Huawei Ideos X5--> SE Xperia Neo V + LG Optimus 7-->Samsung Galaxy S4 mini DUOS-->ASUS Zenfone 2 (2GB Ram).Τα καλύτερα Κ750 --> Xperia Neo V-->j105 (έπεσε στην θάλασσα και έσταζε σκουριά)--> Νοκια C5 --> Ideos X5
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά δεν υπάρχει πρόβλημα όποιας μάρκας και να πάρεις. Ναι υπάρχουν και ανταπτορες που βγάζουν και vga και hdmi αλλά θα μπορείς να χρησιμοποιησεις μόνο την μια έξοδο

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mobile Lineup : Nokia 3330 --> SE T300--> SE T630--> SE K750-->SE W960--> HTC Touch--> SE j105--> Nokia 5530 XpressMusic + Nokia C5 --> Huawei Ideos X5--> SE Xperia Neo V + LG Optimus 7-->Samsung Galaxy S4 mini DUOS-->ASUS Zenfone 2 (2GB Ram).Τα καλύτερα Κ750 --> Xperia Neo V-->j105 (έπεσε στην θάλασσα και έσταζε σκουριά)--> Νοκια C5 --> Ideos X5
Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει στο LG G3 μου το συγκεκριμένο http://www.themrgadget.gr/axesoyar-tilefonon/powerbanks/asyrmato-nfc-powerbank-6000mah-versa-pow-001-p-5590.html , αρκετά καλό με μέση χωρητικότητα 6000mAh.. φυσικά φορτίζει αργά λόγω ασύρματης φόρτισης

 

Προς το παρόν με έχει αφήσει ικανοποιημένο

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς και εμένα μου έσπασε οθόνη. Και ευτυχώς βρήκα κάποιον στο Μοσχάτο και μου το άλλαξε την ίδια μέρα.
HitechDoctor Service and Shopping Gadgets
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά ξέρει κανείς αν από εδώ είναι αυθεντικά? Γιατί τα παρρήγγειλα.

http://www.eurostores.gr/original-xiaomi-piston-3-reddot-design-earphone-handsfree-el.html

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς αν από εδώ είναι αυθεντικά? Γιατί τα παρρήγγειλα.

http://www.eurostores.gr/original-xiaomi-piston-3-reddot-design-earphone-handsfree-el.html

 

Από το συγκεκριμένο αγόρασα τα xiaomi hybrid, όλα καλά προχώρα άφοβα :)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Από το συγκεκριμένο αγόρασα τα xiaomi hybrid, όλα καλά προχώρα άφοβα :)

Έτσι μου είπε και στο τηλ ένας κύριος που μίλησα από το μαγαζί. Ωραία φίλε σε ευχαριστώ για την πληροφορία.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι μου είπε και στο τηλ ένας κύριος που μίλησα από το μαγαζί. Ωραία φίλε σε ευχαριστώ για την πληροφορία.

 

Να είσαι καλά φίλε μου :) άφησα και αξιολόγηση στο Σκρουτζ γιατί ήταν άψογη η συναλλαγή, τα ακουστικά τα έχω τόσο καιρό και τα έχω καταχαρει:happy:

 

Καλές αγορές εύχομαι.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δυστυχως τα δικα μου piston 3 ηταν μια τεραστια απογοητευση.Παρελαβα φλεβαρη απο gearbest και πλεον ο ηχος τους ισα ισα που ακουγεται.Εφθινε σιγα σιγα αλλα πλεον τωρα ειναι σε σημειο να ακουω τους διπλανους μου οταν ψιθυριζουν.Τα κουμπια λειτουργουν ακομα κανονικοτατα.Νομιζω θα παω για κατι αλλο
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...