Jump to content

Poco F3


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ώρες πριν, ParallelUniverse said:

Τα ίδια και εγώ... Συνέχεια. Θέλει εκκαθάριση cache κάθε φορά για να δουλέψει...

 

Απλά googlαρε black background ή black wallpaper και κατέβασε μια μαύρη εικόνα. Ακόμα και στη ζωγραφική των windows μπορείς να φτιάξεις μία, με 1 κλικ.

ε, ναι, ήπλιζα να υπήρχε κάποιος τρόπος να το επιλέξεις από το app "Themes" ή wallpaper και όχι να χρειαστεί να κάνεις "πατέντα" για κάτι τέτοιο 😛 2021 και πλέον δεν μπορούμε να βγάλουμε μια ταπετσαρία από το κινητό μας 🙂 Όπως και να έχει, σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mclound said:

ε, ναι, ήπλιζα να υπήρχε κάποιος τρόπος να το επιλέξεις από το app "Themes" ή wallpaper και όχι να χρειαστεί να κάνεις "πατέντα" για κάτι τέτοιο 😛 2021 και πλέον δεν μπορούμε να βγάλουμε μια ταπετσαρία από το κινητό μας 🙂 Όπως και να έχει, σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Θα έπρεπε να έχει στα wallpapers επιλογή "solid colors" αλλά... δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

On 21/10/2021 at 3:40 ΜΜ, Vangie said:

Να ρωτήσω. 

Οταν τρέχουν τα Google maps για αρκετή ώρα, για παράδειγμα μισή ώρα, σας ζεσταίνεται και εσάς πολύ το κινητό; 

Μπορεί να φταιει το 5G για αυτό; Επειδή όσες φορές το έχω δοκιμάσει και καίει μετά είναι στο κέντρο της Αθήνας. 

 

Ζεσταινεται στην πλοηγηση και με 4g 

Ισως το μονο του ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ελλατωμα...

Link to comment
Share on other sites

On 22/10/2021 at 11:55 ΜΜ, giokosta said:

Ζεσταινεται στην πλοηγηση και με 4g 

Ισως το μονο του ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ελλατωμα...

Δεν είχα ποτέ κινητό που να μη ζεσταίνεται σε πλοήγηση.. το συγκεκριμένο δε ζεσταίνεται γενικά πόση ζεστή νιώθετε που σας προβληματίζει;

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, qsis said:

Δεν είχα ποτέ κινητό που να μη ζεσταίνεται σε πλοήγηση.. το συγκεκριμένο δε ζεσταίνεται γενικά πόση ζεστή νιώθετε που σας προβληματίζει;

Δεν είναι το πόσο ζέστη νιώθεις αλλά η προειδοποίηση που βγάζει το κινητό και αναστέλλει κάποιες λειτουργίες (WiFi, δεδομένα, φωτεινότητα). Σε εμένα έχει συμβεί δύο φορές και τις δύο είχα ανοιχτά δεδιμενα 5g και έπαιζα παιχνίδι συγχρόνως. Δεν είναι κάτι τραγικό όμως. 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Nnoutas said:

Δεν είναι το πόσο ζέστη νιώθεις αλλά η προειδοποίηση που βγάζει το κινητό και αναστέλλει κάποιες λειτουργίες (WiFi, δεδομένα, φωτεινότητα). Σε εμένα έχει συμβεί δύο φορές και τις δύο είχα ανοιχτά δεδιμενα 5g και έπαιζα παιχνίδι συγχρόνως. Δεν είναι κάτι τραγικό όμως. 

Ευτυχώς δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο (και το μόνο παιχνίδι που παίζω στο κινητό είναι cod mobile)

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

σήμερα πάντως είχα όλη μέρα το κινητό Hotspot με 5g,,γτ είχε η γυναίκα μου στο zoom ολοήμερο σεμινάριο και ήμασταν εκτός σπιτιού, εγώ έπαιζα και έβγαζα και αρκετές φώτο και δεν έβγαλε τίποτα.. σε ένα σημείο που το φορτίζα ζεστάθηκε λογικά κιόλας με το turbo charge αλλα ούτε μια σχέση με το Nokia 9 που έβραζε και χωρίς καν τέτοια χρήση

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

KTLK
Link to comment
Share on other sites

Just now, fufutos said:

Έβαλε κανείς την Android 12? 

 

Που την είδες; Δεν έχει βγει ακόμα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει developer.eu και "ελληνική", με την προϋπόθεση να έχεις ξεκλειδώσει bootloader...

Link to comment
Share on other sites

Custom ROMs είναι αυτές που βασίζονται στην China rom, στα global δεν έχει βγει κάτι ακόμα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από την τελευταία αναβάθμιση

Εμφανίστηκε στις ρυθμίσεις 

Το μενού επέκταση μνήμης κατά 2GB  περισσότερα

Αλλά δεν φαίνεται πουθενά να έγινε η μνήμη 8gb  από 6gb που είναι εργοστασιακά .

Πώς μπορώ να δω τα 2gb που μου δίνει η αναβάθμιση?

8 ώρες πριν, nikoslikos said:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ομοίως και στο μοντέλο 8/256. Ενεργοποιήθηκε η επιλογή για +3gb αλλά δε φαίνονται πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, DimitrisTS said:

Ομοίως και στο μοντέλο 8/256. Ενεργοποιήθηκε η επιλογή για +3gb αλλά δε φαίνονται πουθενά.

Που το βλέπετε ότι ενεργοποιηθηκε; 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Κάτοχος της συσκευής από χθες και για πρώτη φορά με αυτήν την εταιρία. Έχω κάποια θεματάκια. Το πιο σοβαρό είναι ότι οι κλήσεις που δέχομαι δεν έχουν αναγνώριση, όλες είναι από άγνωστο αριθμό. Γνωρίζει κανείς τι παίζει; Επίσης, δεν μπορώ να κάνω τις ενημερώσεις, γιατί μου τις ακυρώνεις συνέχεια. 

IMG_20211027_124245.jpg

Edited by Jimo7
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Nnoutas said:

Που το βλέπετε ότι ενεργοποιηθηκε; 

Ρυθμίσεις - Πρόσθετες ρυθμίσεις - Επέκταση μνήμης

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Κάτοχος της συσκευής από χθες και για πρώτη φορά με αυτήν την εταιρία. Έχω κάποια θεματάκια. Το πιο σοβαρό είναι ότι οι κλήσεις που δέχομαι δεν έχουν αναγνώριση, όλες είναι από άγνωστο αριθμό. Γνωρίζει κανείς τι παίζει; Επίσης, δεν μπορώ να κάνω τις ενημερώσεις, γιατί μου τις ακυρώνεις συνέχεια. 
IMG_20211027_124245.thumb.jpg.c117917d5732f1a0bff8cb6f247c0bf0.jpg
Έχεις Vodafone?

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Vigor said:

Ρυθμίσεις - Πρόσθετες ρυθμίσεις - Επέκταση μνήμης

Το βλέπω και εγώ αυτό που λέτε.Και σε μένα είναι enable για 3 G μνήμης αλλά δεν έχω παραπάνω. έχω την έκδοση 8/256 και παραμένω στα 8 G.

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε!
Απενεργοποίησε vowifi volte και δοκίμασε.Κλασικό πρόβλημα με xiaomi και vf

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, karagalexk said:

Απενεργοποίησε vowifi volte και δοκίμασε.Κλασικό πρόβλημα με xiaomi και vf

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 

Αν μπορείς να βοηθήσεις λίγο...

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να βοηθήσεις λίγο...
Έχεις ενεργοποιήσει volte ή vowifi? Στις ρυθμίσεις της κάρτας είναι0d4817579d3320069999f070be478880.jpg

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, karagalexk said:

Έχεις ενεργοποιήσει volte ή vowifi? Στις ρυθμίσεις της κάρτας είναι0d4817579d3320069999f070be478880.jpg

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 

Κι όμως δεν έχω τίποτα από τα δύο ενεργοποιημένα!

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως δεν έχω τίποτα από τα δύο ενεργοποιημένα!
Στείλε το σχετικά με το τηλέφωνο

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...