Jump to content

COSMΟΤΕ: HOME: Δίκτυο, τιμές, σχόλια, παρατηρήσεις, προβλήματα


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φίλε μου έτσι καπος είχα μία περιπέτεια μαζί τους και εγώ, μου είπαν ευθέα να πάω να γράψω το παράπονο μου γραπτά σε ένα κατάστημα του οτε, που το έκανα και δεν μου απάντησαν ποτέ(2 μήνες κάνανε για να μου ολοκληρώσουν την μεταφορά στην προσφορά τους)η μόνη απάντηση έγινε μέσα από το επίσημο φεισμπουκ του οτε, είναι η χειρότερη εταιρία που είχα ποτέ και έχω αλλάξει 3 (μόνο ακόμη στην wind δεν έχω πάει), δεν θα βρεις άκρη ,μόνο όταν αυτή θέλουν τότε θα σου ρυθμίσουν την προσφορά τότε θα ολοκληρωθεί. Είναι δημόσιοι υπάλληλοι και συμπεριφέρονται έτσι.

 

εγω στην θεση σου θα κοιταγα να παω σε κατι πιο φθηνο επειδη ο οτε ειναι πολυ ακριβως και οτι εβγαινε ..ξερω οτι μονο ο οτε ειανι η εγγυηση για το τηλεφωνο και το ιντερνετ αλλα αλλαξανε οι εποχες οποτε δεν μπορουμε να βγουνε οικονομικα! και απο οτι βλεπω η cyta ειναι η μοναδικη εταιρεια με πολυ φθηνο σταθερο και απεριοριστο ιντερνετ! απο 16 ή 18 ευρω το μηνα! για μονο ιντερνετ! .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

εγω στην θεση σου θα κοιταγα να παω σε κατι πιο φθηνο επειδη ο οτε ειναι πολυ ακριβως και οτι εβγαινε ..ξερω οτι μονο ο οτε ειανι η εγγυηση για το τηλεφωνο και το ιντερνετ αλλα αλλαξανε οι εποχες οποτε δεν μπορουμε να βγουνε οικονομικα! και απο οτι βλεπω η cyta ειναι η μοναδικη εταιρεια με πολυ φθηνο σταθερο και απεριοριστο ιντερνετ! απο 16 ή 18 ευρω το μηνα! για μονο ιντερνετ! .

 

Μέχρι στιγμής το πιο φθηνό ιντερνετ που έχω δει ότι υπάρχει είναι της forthnet που έχει 15 ευρώ http://www.forthnet.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=6694 και κάνεις προπληρωμή

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

 

αντιμετωπιζω ενα προβλημα για μενα οχι λογικο

εχω συνδεση οτε connex 24αρα και εχω συνδεδεμενο ενα λαπτοπ μονο χωρις να κατεβαζω τιποτα ο πατερας μου με το που συνδεει ενα tablet που εχουμε και χωρις να κανει κατι ιδιαιτερο να κατεβαζει η να βλεπει βιντεο ξαφνικα κοβεται η συνδεση μου στο λαπτοπ η σερνεται σε σημειο να μην ανοιγει μια ελαφρια σελιδα μετα απο 3-4 λεπτα και αμα.........το ταμπλετ πιανει μονο 1-2 κουτακια σημα και οπως και να εχει δεν ειναι λογικο να αντιδραει ετσι το ροοτερ μου ειδικα με τετοια ταχυτητα συνδεοντας απλα ενα ταμπλετ.....εχω το zte router το τελευαταιο που δινουν αυτοι και εχω δοκιμασει μηπως φταιει το καναλι συνδεσης του ροοτερ......βασικα ποιο ειναι το ποιο γρηγορο καποιοι μου ειπαν το 10 αλλα δεν ξερω αν ισχυει.....καμια λυση????

ενημερωρικα οταν κατεβαζω ταινια πιανω μεχρι και 1,5-1,7 υπαρχουν καποιες ρυθμησεις που μπορω να αλλαξω να τρεχει η συνδεση μου στα καλυτερα της???

ααααα και κατι τελευταιο δεν κλαιβει κανεις απο μενα εχω αλλαξει σε wpa2 την συνδεση και εχω κωδικο που δεν σπαει για κανενα λογο!!

ευχαριστω εκ των προταιρων!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

περιοχή που γίνεται αυτό; Για το ποιο κανάλι είναι καλύτερο πρέπει να κατεβάσεις πρόγραμμα και να δεις τι γίνεται στην περιοχή σου, αλλά το πρόβλημα σου δεν είναι αυτό μάλλον...όταν λες ότι κατεβάζεις με 1-5,17 εννοείς mb/sec ?
Link to comment
Share on other sites

περιοχή που γίνεται αυτό; Για το ποιο κανάλι είναι καλύτερο πρέπει να κατεβάσεις πρόγραμμα και να δεις τι γίνεται στην περιοχή σου, αλλά το πρόβλημα σου δεν είναι αυτό μάλλον...όταν λες ότι κατεβάζεις με 1-5,17 εννοείς mb/sec ?

 

ναι αυτο εννοω μενω δυτικα στην θεσσαλονικη Κορδελιο κοντα σε κεντρικο δρομο δεν εχω θεμα ταχύτητας γενικοτερα μια χαρα ειναι κατεβασα το προγραμμα τσεκαρα ποια καναλια δουλευουν οι γυρω μου και το εβαλα στο 10 που δεν ειναι κανενας ολοι ειναι στο 11 στο 13 στο 9 2 ατομα και στο 10 κανενας.......το περιεργο ειναι πως με το που συνδεεται ο πατερας μου στο ταμπλετ με την μια τσαπ πεφτουν οι ασφαλειες στο λαπτοπ μου!

Edited by KIRIS

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Reset στον ρουτερ δοκιμασες; Επίσης δες αν μπορεί να γίνει δοκιμή με έναν άλλο ρουτερ για να δεις μήπως φταίει το ιδιο το μηχάνημα.
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησε το DHCP στο ρούτερ ή βάλε στατικ ιπ σε λαπτοπ και tablet.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Reset στον ρουτερ δοκιμασες; Επίσης δες αν μπορεί να γίνει δοκιμή με έναν άλλο ρουτερ για να δεις μήπως φταίει το ιδιο το μηχάνημα.

 

εχω κανει πανω απο 10 reset και factory και απλα........το ρουτερ επειδή ελεγα πως έφταιγε αυτο γιατι εχω κανει μανουρα στον οτε πως εφταιγε η γραμμη μου,μου το αλλαξαν με καινουριο και καθαρισαν και την γραμμη μου.......μεχρι και τεχνικος εχει ερθει σπιτι 2 φορες μάλιστα και μου ειπαν πως η γραμμη μου δεν εχει τιποτα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ενεργοποίησε το DHCP στο ρούτερ ή βάλε στατικ ιπ σε λαπτοπ και tablet.

 

εεεεεε αδερφε αυτα τα 2 που γραφεις δεν ξερω πως γινονται!!!!λιγο ποιο λεπτομερής μπορεις να γινεις??αν εννοεις να παω στο ροοτερ και εκει που λεει DHCPv6 server ειναι enable και ακριβως απο κατω που γραφει mode ειναι στο auto...

Edited by KIRIS

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Το wps στο ZTE του οτε λειτουργεί σε εσάς από το κουμπί? Και στο παλιό router αλλά και σε αυτό που μου άλλαξαν πριν κανένα μήνα, δεν λειτουργεί!

Πάτησα σήμερα να συνδέσω μία συσκευή και έκλεισε το wifi. Μάλιστα μετά το πατούσα ξανά και δεν άνοιγε το wifi. :S

Έκανα επανεκκίνηση, κλειστό το wifi. Πάτησα ξανά το κουμπί ενεργοποιήθηκε.

 

Μίλησα με τεχνικό στο 13888 και μου λέει αυτό το κουμπί είναι για να ανοίγει και να κλείνει το wifi. Όταν τον ρώτησα γιατί γράφει wps, μου είπε ότι αυτή είναι η πραγματική ονομασία του wifi!! :wacko:

Όταν του εξηγούσα τι ακριβώς είναι αυτή η λειτουργία, έδειχνε να μην ξέρει και είχε ύφος εκνευρισμένου. Και μετά μιλάμε για θέματα αξιοπιστίας στον οτε. Router που λειτουργούν όπως να 'ναι και υπάλληλοι οι οποίοι κατά τη γνώμη μου δεν έχουν εκπαιδευτεί σωστά.

 

Πάντως μέσα από τις ρυθμίσεις του router από την επιλογή wps λειτουργεί κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Τρέχουν κάτι προσφορές στον ΟΤΕ εδώ και λίγες μέρες. Δεν ξέρω αν έχουν ξαναγραφτεί.

 

Για φορητότητες, το ΟΤΕ TV δίνεται στα 10,95Ε με ετήσιο συμβόλαιο. Επίσης για φορητότητες το πρόγραμμα με 24mbps, απεριόριστα σταθερά και 30' σε κινητά δίνεται στα 24,9 με 2ετες συμβόλαιο. Σύνολο 35,85Ε για το πακέτο με δώρο την κεραία και την εγκατάσταση. Μας πήραν σήμερα και μας έκαναν την προσφορά, αλλά ισχύει και από τα καταστήματα. Δεν ακούγεται και τόσο τραγικό, με δεδομένο ότι ο ΟΤΕ είναι ακριβός και το στόχο των ΟΤΕ TV τον έχει πιάσει εδώ και καιρό.

 

Γενικά ο ΟΤΕ είναι σε φάση προσφορών και στις νέες συνδέσεις. Το κακό είναι ότι οι προσφορές αφορούν 24μηνη διάρκεια και μετά το πέρας, οι τιμές παίρνουν τρελή ανηφόρα.

Link to comment
Share on other sites

Τρέχουν κάτι προσφορές στον ΟΤΕ εδώ και λίγες μέρες. Δεν ξέρω αν έχουν ξαναγραφτεί.

 

 

 

Για φορητότητες, το ΟΤΕ TV δίνεται στα 10,95Ε με ετήσιο συμβόλαιο. Επίσης για φορητότητες το πρόγραμμα με 24mbps, απεριόριστα σταθερά και 30' σε κινητά δίνεται στα 24,9 με 2ετες συμβόλαιο. Σύνολο 35,85Ε για το πακέτο με δώρο την κεραία και την εγκατάσταση. Μας πήραν σήμερα και μας έκαναν την προσφορά, αλλά ισχύει και από τα καταστήματα. Δεν ακούγεται και τόσο τραγικό, με δεδομένο ότι ο ΟΤΕ είναι ακριβός και το στόχο των ΟΤΕ TV τον έχει πιάσει εδώ και καιρό.

 

 

 

Γενικά ο ΟΤΕ είναι σε φάση προσφορών και στις νέες συνδέσεις. Το κακό είναι ότι οι προσφορές αφορούν 24μηνη διάρκεια και μετά το πέρας, οι τιμές παίρνουν τρελή ανηφόρα.

 

 

Είσαι σίγουρος για τα 24.90 ; Γιατί μου είπαν 29.90 ...όλα τα αλλά όπως είπες ..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

29,90€ είναι με 6 ώρες κινητά το μήνα.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

29,90€ είναι με 6 ώρες κινητά το μήνα.

 

 

Δεν ξέρω μήπως είναι καινούργια προσφορά γιατί η συγκεκριμένη ίσχυε ως 10 Οκτώβρη που το έψαχνα .Τελικα από 24.9 μου είπαν 29.90 και πήγα σε άλλο πάροχο με αλλά παρατράγουδα .,,

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πάρει την προσφορά με τις 6 ώρες κινητά. Μας είχαν προτείνει είτε αυτή είτε εκείνη με τα 30 λεπτά.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος για τα 24.90 ; Γιατί μου είπαν 29.90 ...όλα τα αλλά όπως είπες ..

 

Ισχύει κανονικά. Μας την έκαναν τηλεφωνικά αλλά ισχύει και από καταστήματα. Το μόνο που (μάλλον) δεν ισχύει από καταστήματα είναι η δωρεάν εγκατάσταση του πιάτου.

 

Το καλό με τον ΟΤΕ είναι ότι έχει βάλει δώρο τα τέλη ενεργοποίησης σε νέες συνδέσεις double play, κάτι που δεν έχουν οι άλλες εταιρίες (εκτός πολύ συγκεκριμένων προσφορών συγκεκριμένων εταιριών). Τα τέλη ενεργοποίησης δεν είναι και λίγα χρήματα και σίγουρα τα σκέφτεσαι όταν ξεκινάς ένα μαγαζί ή ένα σπίτι. Από κει και πέρα, στις τιμές είναι πιο ακριβός τουλάχιστον 5Ε στα βασικά πακέτα double play. Και κάπως έτσι, υπάρχει το δίλημμα για όποιον ψάχνεται για νέα σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια στις 14/10 με πηραν τηλεφωνο απο το ΟΤΕ για μια προσφορα τριπλ πλει και την δεχτηκα...στις 16/10 ηρθε ο κουριερ υπεγραψα τα χαρτια κ ολα οκ.

Παιρνω τηλ τη παρασκευη να δω τι γινετε με την αιτηση και μου λεει μια κοπελα οτι δεν παραλαβαμε τα εγγραφα και οτι πρεπει να τα ξαναστειλω.

Μιλαω με εναν αλλον και μου λεει οτι παραλαβαμε τα εγγραφα στις 22/10 αλλα δεν εχει ξεκινησει η διαδικασια ακομα μαλλον λογο φορτου εργασιας.

Σημερα παιρνω τηλεφωνο τη κοπελα που μου εκανε την προσφορα και πριν της πω οτιδηποτε μου λεει ''σας ειχα παρει 3-4 φορες κ εγω για να δω αν ηρθε ο κουριερ'' @@ρια με πηρε...μια αλλη κοπελα ειχε παρει και με ειχε ρωτησει αν οντος παρελαβα.

Της λεω αυτα που ειπαν οι αλλοι δυο υπαλληλοι και μου λεει για να μη σας κραταω στη γραμμη θα κοιταξω στο συστημα και θα σας παρω σε λιγο...ακομα με παιρνει.

υπαρχει κατι που μπορω να κανω εγω για να βγαλω μια ακρη με το κ@λοχανειο τους?

 

τελος καλο ολα καλα...τη δευτερα το πρωι ερχεται το ρουτερ και δευτερα απογευμα ο τεχνικος να γυρισει τη γραμμη μου απο forthnet σε ΟΤΕ (αυτο δεν το πολυκαταλαβα πως θα γινει αλλα οκ)

 

Πηρα τη προσφορα με απεριοριστα αστικα υπεραστικα,6 ωρες σε κινητα,24αρι adsl και ΟΤΕ tv full pack ευρυζωνικο στα 40ευρω το μηνα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Να πω και για μια προσφορά η οποία δεν τρέχει στο site αλλά τρέχει στα καταστήματα. 24mbps, χωρίς χρόνο σε σταθερά-κινητά (χρονοχρέωση) στα 21,9Ε το μήνα με 2ετες συμβόλαιο. Δωρεάν τέλη ενεργοποίησης.
Link to comment
Share on other sites

Να πω και για μια προσφορά η οποία δεν τρέχει στο site αλλά τρέχει στα καταστήματα. 24mbps, χωρίς χρόνο σε σταθερά-κινητά (χρονοχρέωση) στα 21,9Ε το μήνα με 2ετες συμβόλαιο. Δωρεάν τέλη ενεργοποίησης.

 

Ναι αλλά δεν αναφέρεις αν αφορά νέους συνδρομητές ή υφιστάμενους, αν αφορά υφιστάμενους αλλά μόνο αυτούς που δεν είχαν ποτε adsl, αν είναι δωρεαν η αναγνώριση κλήσεων, κτλ, κτλ !!!

Link to comment
Share on other sites

Να πω και για μια προσφορά η οποία δεν τρέχει στο site αλλά τρέχει στα καταστήματα. 24mbps, χωρίς χρόνο σε σταθερά-κινητά (χρονοχρέωση) στα 21,9Ε το μήνα με 2ετες συμβόλαιο. Δωρεάν τέλη ενεργοποίησης.

 

μόνο στα προγράμματα double play 24 δίνει δωρεάν την αναγνώριση στα αλλά προγράμματα με σκέτο ίντερνετ από όσο ξέρω όχι δεν το δίνει.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν αναφέρεις αν αφορά νέους συνδρομητές ή υφιστάμενους, αν αφορά υφιστάμενους αλλά μόνο αυτούς που δεν είχαν ποτε adsl, αν είναι δωρεαν η αναγνώριση κλήσεων, κτλ, κτλ !!!

 

Αφορά νέους συνδρομητές/νέες συνδέσεις. Δεν ξέρω περί αναγνώρισης,

Link to comment
Share on other sites

Να πω και για μια προσφορά η οποία δεν τρέχει στο site αλλά τρέχει στα καταστήματα. 24mbps, χωρίς χρόνο σε σταθερά-κινητά (χρονοχρέωση) στα 21,9Ε το μήνα με 2ετες συμβόλαιο. Δωρεάν τέλη ενεργοποίησης.

 

Είναι ακριβή η τιμή του αφού στα 21,90 με χρονοχρέωση για αστικά και υπεραστικά και για 24 Mbps υπάρχουν και φθηνότερα πακέτα από άλλες εταιρείες με αυτές τις παροχές . Επίσης 2 χρόνια συμβόλαιο είναι πολύ μεγάλο διάστημα

Link to comment
Share on other sites

Είναι ακριβή η τιμή του αφού στα 21,90 με χρονοχρέωση για αστικά και υπεραστικά και για 24 Mbps υπάρχουν και φθηνότερα πακέτα από άλλες εταιρείες με αυτές τις παροχές . Επίσης 2 χρόνια συμβόλαιο είναι πολύ μεγάλο διάστημα

 

Είναι ακριβότερο 3-5Ε από το αντίστοιχο πακέτο των άλλων εταιριών, διάρκεια κι εκεί 2 χρόνια για τη χαμηλότερη τιμή αλλά μην ξεχνάς ότι είναι δώρο η ενεργοποίηση στον ΟΤΕ. Μόνο στο αντίστοιχο πακέτο της cyta βγαίνει 20Ε (αντί 50Ε) η ενεργοποίηση με σαφώς περισσότερες παροχές και με την ίδια διάρκεια συμβολαίου, 2 χρόνια. Hol & wind έχουν δωρεάν ενεργοποίηση; Σόρυ αν κάνω λάθος και τις αδικώ, νομίζω όμως ότι θέλουν από 75 ως 84Ε για την ενεργοποίηση γραμμής double play.....

Edited by kostas_v
Link to comment
Share on other sites

Έκανα αίτηση για καινούρια σύνδεση στον ΟΤΕ 24αρα γραμμή και έκλεισα ραντεβού με τους τεχνικούς για ενεργοποίηση σήμερα το πρωί. Όλα καλά μέχρι εδώ. Οι τεχνικοί ήρθαν κανονικά για την εγκατάσταση, αλλά δυστυχώς με πληροφόρησαν ότι δεν υπάρχουν θέσεις στο δίκτυο (περιοχή Ανω Πόλης - Θεσσαλονίκη) και μου είπαν να επισκεφθώ ένα OTE shop (όπου και έκανα την αίτηση) για να δω τι θα γίνει και πόσο γρήγορα θα μπορέσω να έχω σύνδεση. Στο κατάστημα με ενημέρωσαν ότι δεν προβλέπεται αναβάθμιση δικτύου στην περιοχή και ενδεχόμενη σύνδεση μπορεί να χρειαστει από έναν μέχρι 5 μήνες......

Μπορεί κάποιος να μου πει αν εχω εναλλακτικές σε αυτήν την περίπτωση και ποιες? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Τι θα πει δεν υπάρχουν θέσεις στο δίκτυο; Και δηλαδή δεν μπορούσαν να σου το πουν πριν κάνεις την αίτηση; Έπρεπε να έρθουν για την ενεργοποίηση και να το καταλάβουν; Μιλάμε για τακτικές νηπίου...
Link to comment
Share on other sites

Είναι ακριβότερο 3-5Ε από το αντίστοιχο πακέτο των άλλων εταιριών, διάρκεια κι εκεί 2 χρόνια για τη χαμηλότερη τιμή αλλά μην ξεχνάς ότι είναι δώρο η ενεργοποίηση στον ΟΤΕ. Μόνο στο αντίστοιχο πακέτο της cyta βγαίνει 20Ε (αντί 50Ε) η ενεργοποίηση με σαφώς περισσότερες παροχές και με την ίδια διάρκεια συμβολαίου, 2 χρόνια. Hol & wind έχουν δωρεάν ενεργοποίηση; Σόρυ αν κάνω λάθος και τις αδικώ, νομίζω όμως ότι θέλουν από 75 ως 84Ε για την ενεργοποίηση γραμμής double play.....

 

για την γουίντ από όσο ξέρω όχι δεν έχει δωρεάν ενεργοποίηση είναι 35ευρώ πάνω για υφιστάμενη γραμμή. Άμα κανείς αίτηση στο foxprice περνάνε αυτοί έναν κωδικό και δεν πληρώνεις τέλος ενεργοποίησης. Όσο για την χολ δεν νομίζω να έχει δωρεάν το τέλος ενεργοποίησης. Μόνο ο οτε το έχει και εγώ αυτό εχω καταλήξει από το ψάξιμο μου !. Κοίτα να δεις εγώ άμα είχα εναλλακτικό παροχο θα έκλεινα συμβόλαιο για δύο χρόνια άμα είχα καλή τιμή και δεν είχα πρόβλημα με αποσύνδεσεισ στο ίντερνετ !

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...