Jump to content

COSMΟΤΕ: HOME: Δίκτυο, τιμές, σχόλια, παρατηρήσεις, προβλήματα


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά μου ειπαν απο τον οτε ότι έχει πρόβλημα το splitter κ μια συσκευή τηλεφώνου που έχουμε σε άλλο δωμάτιο! ! Είναι βραχυκυκλωμενη κ μου δημιουργεί όλο το πρόβλημα! Αυτό το βρήκε μέσα από την τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με κάποιον τεχνικό ο.οποιος κ με πήρε τηλέφωνο ! Η αλήθεια είναι ότι έχουν πολύ καλή τεχνική υποστήριξη ! Εχτές πήρα το 13888 κ σήμερα με πήραν για να βρούμε τι φταίει! ! Θα αλλάξω συσκευή κ splitter κ θα το παρακολουθησω :)
IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείτε στην πρώτη πρίζα? :confused

 

η πρώτη πρίζα είναι αυτή που έρχεται κατευθείαν από την χωνευτη , και από εκεί περνάει εσωτερικά στους τοίχους το καλώδιο στις άλλες πριζες στο σπίτι . πρακτικά είναι αυτό που λέει και η λέξη...η πρώτη πρώτη πρίζα.πως πάνε οι αποσυνδέσεις?

HTC Touch Diamond 2 ----> Xperia Sole ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

η πρώτη πρίζα είναι αυτή που έρχεται κατευθείαν από την χωνευτη , και από εκεί περνάει εσωτερικά στους τοίχους το καλώδιο στις άλλες πριζες στο σπίτι . πρακτικά είναι αυτό που λέει και η λέξη...η πρώτη πρώτη πρίζα.πως πάνε οι αποσυνδέσεις?

 

Από χτες που μίλησα στο τηλέφωνο με έναν κύριο - ο οποίος δεν ξέρω εάν ήταν τεχνικός κ ο οποίος έκανε κάτι μετρήσεις κ . δοκιμάσαμε διάφορα που μου έλεγε - δεν ξανά είχα αποσύνδεση κ η ταχύτητα είναι πολύ καλή!:happy: Σήμερα θα αλλάξω το splitter κ το σταθερο τηλέφωνο το οποίο όπως μου είπε βραχυκυλωνει τη γραμμή! ! Γιατί όμως? ??? Άκουγα κατά καιρούς -πριν βάλω ίντερνετ- κρουτσου κρουτσου όταν μιλούσα από την συγκεκριμένη συσκευή αλλά πίστευα ότι ητο κάτι τυχαίο! :worry:

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Εδω και μερες τρεχουν νεες τιμες, 18μηνα συμβολαια και αλλαγες στις παροχες προγραμματων, τοσο στη σελιδα του οτε οσο και στα καταστηματα. Αν δεν κανω τραγικο λαθος, τα 12μηνα καταργηθηκαν. Ενδεικτικα μια εκ των αλλαγων, το double play 24 economy δινει 250' σε σταθερα (εδινε 210) στα 30,9Ε το μηνα (απο 27,9Ε) και μετα το 18μηνο 2Ε πανω. Αλλαξαν και οι τιμες στα οτε tv. Edited by kostas_v
Link to comment
Share on other sites

Εδω και μερες τρεχουν νεες τιμες, 18μηνα συμβολαια και αλλαγες στις παροχες προγραμματων, τοσο στη σελιδα του οτε οσο και στα καταστηματα. Αν δεν κανω τραγικο λαθος, τα 12μηνα καταργηθηκαν. Ενδεικτικα μια εκ των αλλαγων, το double play 24 economy δινει 250' σε σταθερα (εδινε 210) στα 30,9Ε το μηνα (απο 27,9Ε) και μετα το 18μηνο 2Ε πανω. Αλλαξαν και οι τιμες στα οτε tv.

 

και εγω σημερα που πηρα το 13888 να ενημερωθω ποτε ληγει το συμβολαιο του adsl μου ειπανε οτι βγηκανε προγραμματα φετος με 18 μηνο , αλλαξανε φετος και εχουνε προγραμμα 18μηνων και προγραμμα 12 μηνων με διαφορα να βγαινει πιο οικονομικο το 18 μηνο και πιο ακριβο το 12 μηνο.

πχ. εχει προγραμμα με adsl εως 24mbs και 30 λεπτα προς κινητα και απεριοριστα αστικα υπεραστικα και με δωρεαν αναγνωριση στα 35,90 ευρω για 18 μήνες και σκεφτομουνα νατο βαλω , διοτι εχουμε στο σταθερο μας εκπτωση λογω ατομου αναπηριας στο σπιτι οποτε τα παραπανω κινητα να τα καλυπτει η εκπτωση , εξαλλου ειναι 25 ευρω το μηνα οτι κανεις εκτος πακετου οποτε πιστευω οτι συμφερει , χωρια οτι θελω να δοκιμασω την ταχυτητα των 24mbs να δω πως παει στην περιοχη μας επειδη ειναι μακρυα απο το κεντρο και μας ειπανε οτι θα ποιανουμε 7mbs -8.

Τί λέτε με συμφέρει να κάνω την μεταφορά του ίντερνετ σε 24mbs ή οχι; αν ποιανω εως 7-8mbs ; .

Πέρυσι έβαλα την 4mbs επειδη κλειδώνει στα 4mbs ένω στα 24mbs δεν κλειδώνει κάπου ακριβώς για αυτο τον λογο λέω δεν με συμφέρει να κάνω μετατροπή στα 24mbs , φέτος λέω να το δοκιμάσω τι λέτε αξίζει να το κάνω; Επίσης σε περιπτώση που έχω πρόβλημα με το ίντερνετ και αποσυνδέσεις μπορούνε να μου το γυρίσουνε στα 24mbs ; .

Και μου φαινεται καπως να πληρωσω εως 24 mbs στο προγραμμα με τα 40 ευρω τον μηνα . ¨Η αλλιως θα το αφησω οπως έχει εχω ήδη το προγραμμα 4mbs και απεριοριστα αστικα υπεραστικα και 2 ωρες προς κινητα με 30,90 το πρωτο εξαμηνο και τωρα που ειμαι στο 2 εξαμηνο ειναι 36,90 ευρω. Το ίδιο προγραμμα αμα το διατηρησω εχει 30,90 ευρω η αναγνωριση σε αυτο το πακετο χρεωνεται εξτρα ενω στο προγραμμα double play 24 ειναι δωρεαν , και δινει 150 λεπτα προς κινητα με 18 μηνη δευσμεση αλλιως ειναι 32,90ευρω.

τα νεα προγραμματα του οτε μπορειτε να τα δειτε εδω https://www.ote.gr/web/guest/sl/201376/ote_double_play_24_aperiorista?lastLayoutId=18&productId=double_play_24_18m_pstn#_idRef_double_play_24_18m_pstn

 

Επισης έχει εδω και κανενα χρονο που δεν μεταφερονται τυχον υπολοιπομενα λεπτα ομιλιας απο ενα μηνα στον δευτερο μηνα κάθε δίμηνου λογαριασμου που παλια τυχον υπολοιπομενα λεπτα πχ απο κινητα μεταφεροντουσαν στον επομενο μηνά έντος του δήμηνου που εκδιδοτανε ο λογαριασμος , πολύ μεγάλη βλακεία αυτο.

 

Επισης υπαρχει προσφορα για νεους συνδρομητες οτε με 24μηνη δεσμευση online δειτε εδω https://www.ote.gr/web/guest/sl/203100/prosfores/home?lastLayoutId=18&utm_source=banneronlineoffer&utm_medium=headerbanne&utm_campaign=onlineofferheader_doubleplay νομιζω οτι ειναι παρα πολυ η 24 μηνη δεσμευση εαν εισαι σε κανενα χωριο που δεν ποιανει κανενα αλλο δικτυο , ενταξει να το κανεις αλλα οταν εχεις και αλλα δικτυα σταθερης δεν νομιζω οτι συμφερει να κανεις 24μηνο συμβολαιο.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έγινε η μετάβαση του σταθερού στον ΟΤΕ. Το τηλέφωνο φυσικά δουλεύει μια χαρά.

Στο ίντερνετ τώρα!!!!

Το μόντεμ θα το έχω τη Δευτέρα. Τώρα έχω πάνω στη γραμμή το μόντεμ από το παλιό παροχο, και φυσικά δε μπορώ να μπω. Μου έστειλαν με SMS user name και password. Υπάρχει τρόπος να κάνω αυτό το μόντεμ (του παλιού παροχου) να δουλέψει, μέχρι τη Δευτέρα που θα μου έρθει το μόντεμ του ΟΤΕ?

:)
Link to comment
Share on other sites

Conx 24αρα στην Πάτρα δύο τετράγωνα από το κέντρο και πιάνω 12 κάθε ημέρα και σήμερα έπεσα όλη μέρα στο 6.5 τι φταίει? Ο καιρός ή να πάρω να τους την πω ?
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Conx 24αρα στην Πάτρα δύο τετράγωνα από το κέντρο και πιάνω 12 κάθε ημέρα και σήμερα έπεσα όλη μέρα στο 6.5 τι φταίει? Ο καιρός ή να πάρω να τους την πω ?

 

Απλά κλειδώνουν χαμηλά!Πάρε και κάνε παράπονα.;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ενω την προηγουμενη εβδομαδα δεν υπηρχε σημερα μπηκα στον οτε και ειδα οτι εχουνε προστεσει 2 προγραμμα του οτε που εχουνε μονο ιντερνετ και οτι κλησεις κανεις τις χρεωνεσαι κανονικα , υπαρχει το προγραμμα με τα 24mbs στα 26,90 ευρω Ισχύει με 18μήνη δέσμευση. Η τιμή κατόπιν διαμορφώνεται σε €28,90 το μήνα. Αλλα και το πακετο με 4mbs με 21,90ευρω Ισχύει με 18μήνη δέσμευση. Η τιμή κατόπιν διαμορφώνεται σε €24,90 το μήνα. Δειτε τα εδω https://www.ote.gr/web/guest/sl/203056/double_play_economy?lastLayoutId=18 . (τα ειδα σημερα 3/10/2014 και ωρα 22:19 ). Αυτο ειναι πολυ καλο διοτι πολυς κοσμος δεν χρησιμοποιει το σταθερο του πολυ αλλα θελει ιντερνετ να βαλει μονο , να ρωτησω υπαρχει καποιο πακετο επιπρόσθετο; για ομιλια προς σταθερα τηλέφωνα; απο οσο θυμαμαι δεν υπαρχουνε προγραμμα για κινητα; .

 

 

:!::!:Kαλα δεν υπαρχει το ξερατε οτι αλλη τιμη εχει η κληση προς σταθερο και κινητο αμα σου εχει τελειωσει ο δωρεαν χρονος ομιλιας στο προγραμμα double play; και αλλη οταν δεν εχεις καποιο πακέτο; .

Δεν το πιστευα , ρωτησα στο 13888 και μου ειπε οταν αμα δεν εχω καθολου ιντερνετ πακετο τοτε ισχυουνε αλλες χρεωσεις πιο οικονομικες πιο συγκριμενα κοιταγα την αιτηση συμβασης του προγραμματος double play economy 24 και αμα υπερβεις τον δωρεαν χρονο ομιλιας προς σταθερα η χρεωση το λεπτο ειναι 0,04305ευρω το λεπτο, και αμα υπερβεις τα κινητα ειναι 0,0984ευρω και με βημα χρεωσης το λεπτο!!.

Πολυ κακο αυτο!! αρα αμα μιλησεις 1 λεπτο και 3 δευτερα θα σε χρεωσει για 2 λεπτα ομιλιας.. το ιδιο και στα σταθερα δειτε το εδω https://www.ote.gr/web/guest/sl/203056/double_play_economy?lastLayoutId=18 μετα πηγαινετε τερμα κατω στην σελιδα και επιλεξτε οροι χρησης και αιτησεις και μετα την αιτηση που κατεβασα εγω ητανε η ote double play economy αιτηση , ανοιξτε την αιτηση και στην παραγραφο ειδικοι οριοι στο 4 το γραφει.

Οσο για μια γραμμη του οτε που δεν εχει μεσα καποιο προγραμμα σκετο τηλεφωνο χωρις ιντερνετ και προγραμμα ομιλιας η χρεωση προς κινητα ελλαδος ειναι 0,05535 € ανά λεπτό* επικοινωνίας ( πηγη : https://www.ote.gr/web/guest/business/help-and-support/charges-and-pricelist/-/support/article/1111841 ) , και για αστικες κλησεις είναι 0,03198 € ανά λεπτό επικοινωνίας ( πηγη: https://www.ote.gr/web/guest/business/help-and-support/charges-and-pricelist/-/support/article/1111841 ) , για υπεραστικες Από ώρα 00:00 της Δευτέρας μέχρι ώρα 24:00 του Σαββάτου 0,06765 €/ λεπτό, με βήμα χρέωσης το λεπτό και την κυριακή όλο το 24ωρο (00:00-24:00) 0,03198 €/ λεπτό, με βήμα χρέωσης το λεπτό. ( πηγη : https://www.ote.gr/web/guest/business/help-and-support/charges-and-pricelist/-/support/article/1111841 ) .

Edited by JOHNMEGARYTHMOS
Αλλες τιμες για προγραμμα double play για εκτος παγιου και αλλες σε τηλεφωνικη γραμμη οτε χωρις καποιο προγραμμα.. καλα διπλασια χρεωση στα κινητα:mad

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν ξέρω αν το γράφω σωστά αλλά επειδή έχω οτε στο σπίτι είπα να το γράψω εδω: Δέχτηκα πριν λίγο μια κλήση στο σταθερό από έναν αριθμό 004418036 αμέσως υποψιάστηκα ότι κάτι δεν πάει καλά με αυτόν τον αριθμό και δεν το σήκωσα καθόλου, αυτό επέμενε να χτυπάει περίπου 1,3 λεπτό και μετά ακαριαία άρχισε να χτυπάει με απόκρυψη και στο τέλος έκλεισε. Εννοείται ότι δεν θα καλέσω πίσω και εννοείται ότι δεν θα το σηκώσω ποτε. Να σημειώσω ότι πρόσφατα πριν 4 μέρες ενεργοποίησα πακέτο voip από το http://www.freevoipdeal.com και έκανα verified το σταθερό μου καθώς και το κινητό μου για να μπορώ να μιλάω και από το σταθερό ή από το κινητό σε τηλέφωνα εκτός Ελλάδας (local access για όσους γνωρίζουν καταλαβαίνουν σε τι αναφέρομαι) . Δεν ξέρω αν απο εκεί βρέθηκε ο αριθμός μου αλλά γκουγκλάρισα τον αριθμό και βρήκα μια σελίδα που κάνανε παράπονα άτομα στο εξωτερικό για αυτόν τον αριθμό από το 2011 : http://whocallsme.com/Phone-Number.aspx/004418036

 

Σας έχει πάρει και σας αυτό το νούμερο ;;; Εννοείται ότι αν ξανακαλέσει, που θα ξανακαλέσει θα ενημερώσω και τον ΟΤΕ για αυτό !!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο ΟΤΕ έχει δωρεάν την αναγνώριση κλήσεων ;;

 

οχι δεν την εχει σε ολα τα προγραμμα αλλα μονο στα πακετα με double play με 24ταχυτητα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν την εχει σε ολα τα προγραμμα αλλα μονο στα πακετα με double play με 24ταχυτητα.

 

 

Ευχαριστώ για την απαντηση

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο ΟΤΕ έχει δωρεάν την αναγνώριση κλήσεων ;;

Δες εδώ τα τρία τελευταία πακέτα.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν την εχει σε ολα τα προγραμμα αλλα μονο στα πακετα με double play με 24ταχυτητα.

 

Σε ολα τα πακετα η αναγνωρηση κλησης χρεωνεται

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω δεν ειχα δει τα ψιλα γραμματα

 

 

Σε ολα τα πακετα η αναγνωρηση κλησης χρεωνεται

 

Φιλε αν δεις το link που παρεθεσε ο φιλος serenata δε χρεωνεται..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Βρίσκομαι Πάτρα και έχω 24αρα σύνδεση και πιάνω κανονικά κοντά στο 14

Με πήραν από ΟΤΕ τηλέφωνο και μου πρότειναν στο πακέτο που έχω με δέκα ευρώ παραπάνω να βάλω vdsl και με διαβεβαίωσαν πως θα πιάνω τουλάχιστον 30.

Τι λέτε εσείς?

Ξέρετε τι ρουτερ δίνουν? Κυρίως για το WiFi με το τηλέφωνο το θέλω μιας και συνδέω καλώδιο για το pc

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Πέστους να στην βάλουν με την αίρεση ότι αν η ταχύτητα δεν είναι όσο σου υπόσχονται την ημέρα ενεργοποίησης της υπηρεσίας να σε επιστρέψουν αυτομάτως στην 24αρα. Εγω όταν τους το είπα, αρχίσαν τα μα μου, και τους λεω δεν θα πάρω ευχαριστώ !!! Άσε που δεν ξέρω που θα σου χρειαστεί η μεγαλύτερη ταχύτητα, μια χαρά είσαι και με 14 !!!
Link to comment
Share on other sites

Πέστους να στην βάλουν με την αίρεση ότι αν η ταχύτητα δεν είναι όσο σου υπόσχονται την ημέρα ενεργοποίησης της υπηρεσίας να σε επιστρέψουν αυτομάτως στην 24αρα. Εγω όταν τους το είπα, αρχίσαν τα μα μου, και τους λεω δεν θα πάρω ευχαριστώ !!! Άσε που δεν ξέρω που θα σου χρειαστεί η μεγαλύτερη ταχύτητα, μια χαρά είσαι και με 14 !!!

Ισχύει απλά επειδή τα δέκα ευρώ δεν μου φάνηκαν πολλά λέω δεν πάει στον άνεμο....

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Βρίσκομαι Πάτρα και έχω 24αρα σύνδεση και πιάνω κανονικά κοντά στο 14

Με πήραν από ΟΤΕ τηλέφωνο και μου πρότειναν στο πακέτο που έχω με δέκα ευρώ παραπάνω να βάλω vdsl και με διαβεβαίωσαν πως θα πιάνω τουλάχιστον 30.

Τι λέτε εσείς?

Ξέρετε τι ρουτερ δίνουν? Κυρίως για το WiFi με το τηλέφωνο το θέλω μιας και συνδέω καλώδιο για το pc

 

είναι έως 30 αν παίρνεις από το κέντρο. 30 αν παίρνεις από καμπινα. νομικώς απαγορεύεται να δώσουν ακόμα από καμπινα. οποτε λογικά από το κέντρο (εκτος αν παράνομα ενεργοποιούν καμπίνες κάτι που δεν ξέρω). το πιθανότερο είναι να είσαι νταν 30 (συγκεκριμένα 29.999) αλλα υπάρχουν αρκετές περιπτώσεις που δεν συμβαίνει αυτό. το καλύτερο που έχεις να κανεις είναι να πάρεις το 13888 στο τεχνικό τμήμα να δόσεις τον αριθμό σου και να δεις ποσο μέσο ορο πιάνουν συνδέσεις vdsl κοντά σου και να κρίνεις ;) router δίνουν το speedport (εκτος αν είσαι τυχερός και πάρεις το vdsl zte). έχει προβλήματα (δεν θα στο πούνε φυσικά) αλλα γενικότερα την δουλειά σου την κανεις. έχει κάποια μικρά θεματάκια με το ασύρματο, όχι κάτι τρομερό σε μερικα μοντέλα πιάνει έως και το μισό της ταχύτητας (ασυρματα , με καλωδιο ειναι οκ), αν συμβαίνει κάτι τέτοιο απλά λες ότι έκανες ρισετ στο router και δοκίμασες ακρετα κανάλια επικοινωνίας , το πρόβλημα παραμένει και το αλλάζουν με άλλο, ίδιο μοντέλο αλλα δύσκολα να πέσεις πάλι σε ελαττωματικό. επίση καμια φορα χάνει την ip αλλα με ένα off on είναι εντάξει και αν θυμαμαι καλα δεν εχει κουμπακι να ανοιγει και να κλεινει το ασυρματο. σιγουρα δεν εχει κουμπακι οφ ον. το βγαζεις και το βαζεις απο την πριζα της δεη

Edited by alex21

HTC Touch Diamond 2 ----> Xperia Sole ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Άλεξ Ευχαριστώ. Λοιπόν για να πω την αλήθεια όταν με πήραν μου είπαν μέσο όρο πάνω από 30 αλλά δεν θυμάμαι. Το θέμα μου με το ρουτερ είναι να μην έχει αποσυνδεσεις. Είχα ακούσει για τυχόν προβλήματα και όταν το ανέφερα μου είπαν πως δεν υπάρχουν προβλήματα κλπ κλπ. Να είστε καλά παιδιά θα πάρω ένα τηλέφωνο να δω παλι
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Άλεξ Ευχαριστώ. Λοιπόν για να πω την αλήθεια όταν με πήραν μου είπαν μέσο όρο πάνω από 30 αλλά δεν θυμάμαι. Το θέμα μου με το ρουτερ είναι να μην έχει αποσυνδεσεις. Είχα ακούσει για τυχόν προβλήματα και όταν το ανέφερα μου είπαν πως δεν υπάρχουν προβλήματα κλπ κλπ. Να είστε καλά παιδιά θα πάρω ένα τηλέφωνο να δω παλι

 

κάλεσε το τεχνικό , όχι τις πωλήσεις. να μετρήσουν από εκεί τον μέσο ορο να σου πούνε ακριβώς. γιατί στις πωλήσεις μπορεί να ανεβάζουν και λιγάκι.για αποσυνδέσεις από όσο γνωρίζω αν πεσεις σε ελατωματικο κομματι μονο στο ασύρματο. όπως σου είπα έχει κάποια προβληματάκια στο ασύρματο. για αποσύνδεση στη γραμμή δεν έχω ακούσει κάτι :happy:

HTC Touch Diamond 2 ----> Xperia Sole ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Άλεξ Ευχαριστώ. Λοιπόν για να πω την αλήθεια όταν με πήραν μου είπαν μέσο όρο πάνω από 30 αλλά δεν θυμάμαι. Το θέμα μου με το ρουτερ είναι να μην έχει αποσυνδεσεις. Είχα ακούσει για τυχόν προβλήματα και όταν το ανέφερα μου είπαν πως δεν υπάρχουν προβλήματα κλπ κλπ. Να είστε καλά παιδιά θα πάρω ένα τηλέφωνο να δω παλι

Αν δεν σε ικανοποιεί η ταχύτητα που θα πιάσεις και απέχει αρκετά από αυτό που σου είχαν πει, θα το δηλώσεις σαν βλάβη χαμηλού συγχρονισμού. Θα προσπαθήσουν οι τεχνικοί να σου δώσουν τη μέγιστη ταχύτητα που μπορείς να πιάσεις. Αν δεν γίνει κάτι ή πάλι δεν σε ικανοποιεί, τότε θα σου πουν και αν δεν στο πουν , θα τους πεις εσύ να κλείσουν το ticket της βλάβης και να αναφέρουν ότι μπορείς να μεταπηδήσεις σε χαμηλότερο πακετο χωρίς penalty.

Link to comment
Share on other sites

αν είναι μέσα στον μέσο ορο δεν θα σου δηλώσουν βλάβη συγχρονισμού... θα σου πουν αυτά μπορεί η γραμμή και αν επιμένεις θα προτείνουν υποβάθμιση.

HTC Touch Diamond 2 ----> Xperia Sole ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...