Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τα δούλεψα για λίγο και τα δύο έχουν διαφορά 60γρ περίπου δεν το λες και λίγο

εμένα μου έκατσε βαρύ το ultra στο χέρι

κατά τα άλλα το ultra είναι σε άλλο επίπεδο σε όλα του όπως και να το κάνουμε είναι ναυαρχίδα !!!! στο άλλο λες ένα πολύ καλό τηλέφωνο και φυσικά για χρήση τηλεφώνου με μπόλικη χρήση κλήσεων πας στο μικρό

αν σε ενδιαφέρει και η διαφορά τιμής δεν το συζητάμε βέβαια

 

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

τα δούλεψα για λίγο και τα δύο έχουν διαφορά 60γρ περίπου δεν το λες και λίγο

εμένα μου έκατσε βαρύ το ultra στο χέρι

κατά τα άλλα το ultra είναι σε άλλο επίπεδο σε όλα του όπως και να το κάνουμε είναι ναυαρχίδα !!!! στο άλλο λες ένα πολύ καλό τηλέφωνο και φυσικά για χρήση τηλεφώνου με μπόλικη χρήση κλήσεων πας στο μικρό

αν σε ενδιαφέρει και η διαφορά τιμής δεν το συζητάμε βέβαια

 

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

37 Γραμμαρια διαφορα βλεπω ειναι!

190 το fe 227 το Ultra

To 7 pro που ειχα ηταν 206 οποτε πιστευω δεν θα μου κακοφανει τοσο το ultra!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

https://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10596&idPhone2=10626#diff-

edit: σωστά αν μιλάς για s20 fe

γιατί το s21 είναι πιο ελαφρύ ακόμα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Πάντως φωτογραφίες τού fe 5g πού προσταρει εδώ ο punisher με έχουν εντυπωσιάσει!

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Πάντως φωτογραφίες τού fe 5g πού προσταρει εδώ ο punisher με έχουν εντυπωσιάσει!

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το fe θερίζει φωτογραφικά σε όλες τις συνθήκες.

 

 

My S20 FE 5G Is Awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά, έστειλα την προηγούμενη εβδομάδα μήνυμα μέσω fb στο Πλαίσιο αν μπορούν να μου περάσουν την προωθητική της Samsung (-150€) για το 256gb. Με πήρε πωλητής την ίδια μέρα και μου το επιβεβαίωσε. Δευτέρα βγήκε σε όλους η προσφορά για την τηλεόραση 32" οπότε πήρα τον πωλητή, αφαίρεσε τα 150€, πλήρωσα το υπόλοιπο (με τιμολόγιο και 3 δωτοεπιταγες που είχα) και από Samsung members έκανα χτες το αίτημα για την τηλεόραση. Σήμερα μου έστειλαν επιβεβαίωση και ότι θα παραλάβω εντός 20 εργάσιμων
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Καποιοι ειχαν αναφερει παλιοτερα το dxomark για το χαμηλο score που εδωσε στο S21 ultra(exynos)που το εβαζε κατω και απο το περσινο S20 ultra(exynos)

Ανεβηκε και review για την εκδοση του S21ultra με Snapdragon και τα αποτελεσματα ειναι πανω κατω τα ιδια.

121 ποντοι το S21ultra(exynos)

123 ποντοι το S21ultra(Sd888)

126 ποντοι το S20ultra(exynos)

 

Ναι σωστα τα βλεπετε. Το περσινο s20ultra Με τον exynos ειναι πανω απο τα φετινα s21ultra συμφωνα με τα δικα τους τεστ.

 

Παρολα αυτα αξιζει να αναφερθει ενα σχολιο πολυ σωστο που πετυχα πιο κατω,μιας και πολλοι αναφερουν το Dxomark αρκετα συχνα χωρις λογο

 

Dxomark test score doesn't mean anything to average users as it doesn't reflect real life results.

According to most reviewers currently S21 ultra is one of the best camera phone out there.

For an average user those reviews is more meaningful than Dxomark test results as average user doesn't look for in depth analysis of pixels, accurate colour science etc in photos.

Most users look for overall pleasing photos with good hdr, better dynamics and in that respect S21 ultra delivers.

In my opinion Dxomark testing results is not targeted for average consumers.

Maybe their test findings is good for manufacturers as they can fine tune the camera for better score in the future if they care.

Link to comment
Share on other sites

μήπως τελευταία έχει φάει πολύ κράξιμο λέω τώρα ο πονηρός international guy

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποια ακριβως λες? Γιατι μονο στο site της pitaka βρηκα θηκες αλλα καμμια δεν ελεγε carbon. Μονο MagEZ Case κ Αιr Case εχει. Και επισης αυτο πες οτι το αγοραζεις απο το site. Βλεπω να τρωω τελωνειο για τη θηκη και να γελαμε :P

 

Στην δίκη μου παραγγελία , ήρθε από Ευρώπη μέσα σε μια εβδομάδα ... χωρίς να κάνω κάτι εγώ ....

Αλλά μπορείς να στείλεις ένα μήνυμα και να στο επιβεβαιώσουν ή να το ζητήσεις σαν επιλογή σου.

Αν θυμάμαι καλά έχει 3 points στην Ευρώπη

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα firmware απο Ταιλανδη αλλα δεν εχει thl csc αλλα multi csc OXM. Μου βαζει παλι το πορτογαλιας απο οπου ειναι και η συσκευη μου. Καμια ιδεα;;
Link to comment
Share on other sites

Καποιοι ειχαν αναφερει παλιοτερα το dxomark για το χαμηλο score που εδωσε στο S21 ultra(exynos)που το εβαζε κατω και απο το περσινο S20 ultra(exynos)

Ανεβηκε και review για την εκδοση του S21ultra με Snapdragon και τα αποτελεσματα ειναι πανω κατω τα ιδια.

121 ποντοι το S21ultra(exynos)

123 ποντοι το S21ultra(Sd888)

126 ποντοι το S20ultra(exynos)

 

Ναι σωστα τα βλεπετε. Το περσινο s20ultra Με τον exynos ειναι πανω απο τα φετινα s21ultra συμφωνα με τα δικα τους τεστ.

 

Παρολα αυτα αξιζει να αναφερθει ενα σχολιο πολυ σωστο που πετυχα πιο κατω,μιας και πολλοι αναφερουν το Dxomark αρκετα συχνα χωρις λογο

 

Dxomark test score doesn't mean anything to average users as it doesn't reflect real life results.

According to most reviewers currently S21 ultra is one of the best camera phone out there.

For an average user those reviews is more meaningful than Dxomark test results as average user doesn't look for in depth analysis of pixels, accurate colour science etc in photos.

Most users look for overall pleasing photos with good hdr, better dynamics and in that respect S21 ultra delivers.

In my opinion Dxomark testing results is not targeted for average consumers.

Maybe their test findings is good for manufacturers as they can fine tune the camera for better score in the future if they care.

 

Πάντως σε real life με χαμηλό φωτισμό το iphone 12 pro max βγάζει ενα κλικ καλύτερες. Όπως και στα βίντεο νομίζω αλλά αυτό ακόμη το τσεκάρω

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Σωστές χρωματικά δεν βγάζει το iPhone,.

Video Ναι έχεις δίκιο!

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά, έστειλα την προηγούμενη εβδομάδα μήνυμα μέσω fb στο Πλαίσιο αν μπορούν να μου περάσουν την προωθητική της Samsung (-150€) για το 256gb. Με πήρε πωλητής την ίδια μέρα και μου το επιβεβαίωσε. Δευτέρα βγήκε σε όλους η προσφορά για την τηλεόραση 32" οπότε πήρα τον πωλητή, αφαίρεσε τα 150€, πλήρωσα το υπόλοιπο (με τιμολόγιο και 3 δωτοεπιταγες που είχα) και από Samsung members έκανα χτες το αίτημα για την τηλεόραση. Σήμερα μου έστειλαν επιβεβαίωση και ότι θα παραλάβω εντός 20 εργάσιμων
Αυτές οι προωθητικές πως δίνονται ρε παιδιά;; με τι κριτήρια τις δίνει η Samsung?

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε real life με χαμηλό φωτισμό το iphone 12 pro max βγάζει ενα κλικ καλύτερες. Όπως και στα βίντεο νομίζω αλλά αυτό ακόμη το τσεκάρω

 

Δεν τα εχω συγκρινει ο ιδιος,αρα δεν εχω προσωπικη αποψη πανω σε αυτο.

 

Ενα πραγμα ομως εκτιμω περισσοτερο απο προσωπικη εμπειρια στα iphone σε σχεση με τα galaxy.

 

Οτι αυτα που εχει να σου προσφερει η συσκευη,στα δινει με το καλημερα. Ουτε καποιο μελλοντικο/φανταστικο update σου ταζει οτι θα κανει τις φωτογραφιες 5φορες καλυτερα,ουτε τιποτα.

Για παραδειγμα ειχαν παλιοτερα το Galaxy S10+. Θυμαμαι οταν κυκλοφορησε το κινητο οι φωτογραφιες του,ειδικα σε συνθηκες χαμηλου/κακου φωτισμου δεν ηταν οτι το καλυτερο(ανεξαρτητως exynos/snapdragon).

Εταξε λοιπον η εταιρεια οτι θα φερει μεσω Update το τοτε περιβοητο night mode. Οντως μετα απο κατι μηνες ηρθε το night mode. Το αποτελεσμα?Η τοτε απογοητευση να συνεχιστει,αφου δεν αλλαξε και πολυ το τελικο αποτελεσμα.

 

Στο τοτε Iphone 11 της ιδιας χρονιας που και αυτο απεκτησε πρωτη φορα night mode,με το καλημερα day one συναγωνιζοταν τους τοτε κορυφαιους βλεπε Google(pixel),Huawei(P/mate)σε point and shoot καταστασεις. Ουτε να περιμενεις καποιο μαγικο update,ουτε να ψαχνεις σε ρυθμισεις,ουτε να σε απασχολει τι τσιπακι φοραει το κινητο σε Ευρωπη/Αμερικη,ουτε τιποτα.

 

Μια απο τα ιδια και σε αυτονομια/μπαταρια. Ουτε ''κλεισε αυτο,κλεισε εκεινο να βγαλεις παραπανω SoT'',ουτε''περιμενει να σου μαθει τα μοτιβα χρησης και η αυτονομια θα 3πλασιαστει ξερω γω'',ουτε ''περιμενε μελλοντικα updates για να φτιαξει η αυτονομια'',και τελος παλι να μην σε απασχολει τι τσιπακι φοραει η συσκευη για να εχει καλυτερη αυτονομια.

 

Βεβαια για να μην παρεξηγηθω,εχουν αλλα κουσουρια τα Iphone σε σχεση πχ με τα Galaxy(βλεπε lens flare).

Απλα ειναι η σημαντικοτερη διαφορα που εχω παρατηρησει μεταξυ τους στους 2 αυτους τομεις που φαινεται οτι ενδιαφερουν τους περισσοτερους στο forum,δηλαδη σε καμερα και σε μπαταρια/αυτονομια.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ σε όλα!

Το βλέπω με το XS MAX που έχω!

Έχεις δίκιο!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα εχω συγκρινει ο ιδιος,αρα δεν εχω προσωπικη αποψη πανω σε αυτο.

 

Ενα πραγμα ομως εκτιμω περισσοτερο απο προσωπικη εμπειρια στα iphone σε σχεση με τα galaxy.

 

Οτι αυτα που εχει να σου προσφερει η συσκευη,στα δινει με το καλημερα. Ουτε καποιο μελλοντικο/φανταστικο update σου ταζει οτι θα κανει τις φωτογραφιες 5φορες καλυτερα,ουτε τιποτα.

Για παραδειγμα ειχαν παλιοτερα το Galaxy S10+. Θυμαμαι οταν κυκλοφορησε το κινητο οι φωτογραφιες του,ειδικα σε συνθηκες χαμηλου/κακου φωτισμου δεν ηταν οτι το καλυτερο(ανεξαρτητως exynos/snapdragon).

Εταξε λοιπον η εταιρεια οτι θα φερει μεσω Update το τοτε περιβοητο night mode. Οντως μετα απο κατι μηνες ηρθε το night mode. Το αποτελεσμα?Η τοτε απογοητευση να συνεχιστει,αφου δεν αλλαξε και πολυ το τελικο αποτελεσμα.

 

Στο τοτε Iphone 11 της ιδιας χρονιας που και αυτο απεκτησε πρωτη φορα night mode,με το καλημερα day one συναγωνιζοταν τους τοτε κορυφαιους βλεπε Google(pixel),Huawei(P/mate)σε point and shoot καταστασεις. Ουτε να περιμενεις καποιο μαγικο update,ουτε να ψαχνεις σε ρυθμισεις,ουτε να σε απασχολει τι τσιπακι φοραει το κινητο σε Ευρωπη/Αμερικη,ουτε τιποτα.

 

Μια απο τα ιδια και σε αυτονομια/μπαταρια. Ουτε ''κλεισε αυτο,κλεισε εκεινο να βγαλεις παραπανω SoT'',ουτε''περιμενει να σου μαθει τα μοτιβα χρησης και η αυτονομια θα 3πλασιαστει ξερω γω'',ουτε ''περιμενε μελλοντικα updates για να φτιαξει η αυτονομια'',και τελος παλι να μην σε απασχολει τι τσιπακι φοραει η συσκευη για να εχει καλυτερη αυτονομια.

 

Βεβαια για να μην παρεξηγηθω,εχουν αλλα κουσουρια τα Iphone σε σχεση πχ με τα Galaxy(βλεπε lens flare).

Απλα ειναι η σημαντικοτερη διαφορα που εχω παρατηρησει μεταξυ τους στους 2 αυτους τομεις που φαινεται οτι ενδιαφερουν τους περισσοτερους στο forum,δηλαδη σε καμερα και σε μπαταρια/αυτονομια.

 

Συμφωνώ μαζί σου σε όλα, εκτός από ένα.

Όταν βγήκε το night mode από την Google πρώτη φορά στο Pixel 3, οι άλλοι, όπως και η Apple δεν μπορούσαν να την συναγωνιστούν day one όπως γράφεις. Πέρασε αρκετός καιρός, μπορώ να πω οτι μέσα στο 2019 άρχισε να φτάνει ο ανταγωνισμός την Google σε αυτό το κομμάτι. Απλά επειδή είχα την συσκευή το λέω και ξέρω οτι day one αντίπαλο η Google στο night mode, απλά δεν είχε. Και συνεχίζει και είναι κορυφαία.

Τώρα σε οτι αφορά το lense flare... φαντάσου οτι το έχουν κάνει και wallpaper στο 12 pro max. :lol:

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

SAMSUNG PAY δεν θα δουλεύει αλλά στην ελλάδα δεν υπάρχει ούτως η άλλως.

Εξάλλου οι τράπεζες έχουν nfc payment και δουλεύει καλά.

Ολα τα άλλα δουλεύουν ρολόι.

 

Φίλε μου μπορώ να έχω μια βοήθεια για την διαδικασία αλλαγής csc?

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ μαζί σου σε όλα, εκτός από ένα.

Όταν βγήκε το night mode από την Google πρώτη φορά στο Pixel 3, οι άλλοι, όπως και η Apple δεν μπορούσαν να την συναγωνιστούν day one όπως γράφεις. Πέρασε αρκετός καιρός, μπορώ να πω οτι μέσα στο 2019 άρχισε να φτάνει ο ανταγωνισμός την Google σε αυτό το κομμάτι. Απλά επειδή είχα την συσκευή το λέω και ξέρω οτι day one αντίπαλο η Google στο night mode, απλά δεν είχε. Και συνεχίζει και είναι κορυφαία.

Τώρα σε οτι αφορά το lense flare... φαντάσου οτι το έχουν κάνει και wallpaper στο 12 pro max. :lol:

 

Μια χαρα ανταγωνιστη ειχε τοτε το Pixel αλλα σε Huawei μερια που δεν τα ανεφερα λογω του εδω θεματος.

 

Τελος παντων το point μου ειναι οτι οπως εγραψα πιο πισω,ποτε μου δεν μαρεσε ολη αυτη η νοοτροπια του να μην σου προσφερει η εταιρεια out of the box οτι εχει να δωσει σε καμερες και αυτονομια αλλα να εισαι με την ελπιδα μελλοντικου update,ποσο μαλλον με το κλασσικο θεμα exynos snapdragon.

 

Εγω ουτως ή αλλως ετσι οπως βλεπω και στο S21Ultra αλλα και σε ολες τις Android συσκευες ως τωρα με Snapdragon(μονο Sony και Google που αργει ακομα δεν εχω δει πως τα πανε φετος σε αυτο),υπαρχουν δυστηχως θεματα με θερμοκρασιες κυριως λογω GPU,που προσωπικα με ενδιαφερει λογω gaming(emulators),και για το καλοκαιρι σε λιγο καιρο μιας και εμεις στην Ελλαδα πιανουμε και αρκετα υψηλες θερμοκρασιες.

Θεμα με την καμερα του S21ultra παντως(απο τα οσα εχω δει ως τωρα στο internet παντα)δεν εχω προσωπικα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι προωθητικές πως δίνονται ρε παιδιά;; με τι κριτήρια τις δίνει η Samsung?

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια, μια φορά μου έχει στείλει η cosmote πέρυσι για το s20.. Στο Πλαίσιο εγώ έστειλα και το ζήτησα στην τρέλα, χωρίς να μου έχουν στείλει αυτοί κάποιο κουπόνι

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μπορώ να έχω μια βοήθεια για την διαδικασία αλλαγής csc?

 

Ναι, πες μου

1)go to*http://www.samkey.org*and download the SamKEY software and Samsung Drivers packages

2)install both (duh)go to ebay and search 'SamKEY Credits' - buy whichever you want. You only need 1 credit for a CSC change, but I bought 2 just in case I ballsed it up...wait for the details to be delivered. The guy I used was in the US, so didn't get my login details until about 3pm UK time. They will send you a username and password to log in to SamKEY

3)Open SamKEY and log in using your shiny new passwordenable USB debugging through the developers menu (tap build number in software 7 times)

4)remove all lock screen security (pin, pattern, fingerprint and face)

5)Remove your simcard(s) from your phone and connect the USB cable

6)type your desired CSC in the 'CSC' box - for the UK the unlocked and open CSC is BTU

7)click 'change CSC'

 

Αυτή είναι η διαδικασία, ρώτα αν θες κάτι

Edited by NIKOSXRI
Link to comment
Share on other sites

Εβγαλε σημερα promo η samsung για τα S21+ και Ultra με καθε αγορα, και μια οθονη Samsung 32" M5 (αξια σκρουτζ 230 ευρω περιπου χωρις να ειναι κατι σημαντικο σε αποδοση, αν την πουλησεις και κανα 150αρι συμφερει νομιζω) ειναι απο σημερα 19/04 μεχρι 25/04 και για τους πρωτους 1000 που θα προλαβουν μεσω του samsung members :D

 

To S21 Ultra στα 1389,89€ με 48 ατοκες στο you.gr και παραγγελια, πως το βλεπετε?:cry:

 

Το πήρα 256 ενώ ήθελα 512, αν θες το δίνω σφραγισμένο σε καλή τιμή

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ναι, πες μου

1)go to*http://www.samkey.org*and download the SamKEY software and Samsung Drivers packages

2)install both (duh)go to ebay and search 'SamKEY Credits' - buy whichever you want. You only need 1 credit for a CSC change, but I bought 2 just in case I ballsed it up...wait for the details to be delivered. The guy I used was in the US, so didn't get my login details until about 3pm UK time. They will send you a username and password to log in to SamKEY

3)Open SamKEY and log in using your shiny new passwordenable USB debugging through the developers menu (tap build number in software 7 times)

4)remove all lock screen security (pin, pattern, fingerprint and face)

5)Remove your simcard(s) from your phone and connect the USB cable

6)type your desired CSC in the 'CSC' box - for the UK the unlocked and open CSC is BTU

7)click 'change CSC'

 

Αυτή είναι η διαδικασία, ρώτα αν θες κάτι

 

Τι csc διαλέγουμε για να δουλέψουν όλα?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,απο σημερα κατοχος και εγω s21 ultra.μια ερωτηση,αφου του εβαλα την καρτα sim δεν γυρισε σε ελληνικο οπως ειχε γινει με s20.στις πληροφοριες για το λογισμο γραφει ARO/ARO/ARO/EUX.οταν παω για αναβαθμιση μου περναει της αργεντινης.εκανα κατι λαθος
Link to comment
Share on other sites

Τι csc διαλέγουμε για να δουλέψουν όλα?

 

ILO από Ισραήλ.

Δουλεύουν όλα εκτός SAMSUNG PAY

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,απο σημερα κατοχος και εγω s21 ultra.μια ερωτηση,αφου του εβαλα την καρτα sim δεν γυρισε σε ελληνικο οπως ειχε γινει με s20.στις πληροφοριες για το λογισμο γραφει ARO/ARO/ARO/EUX.οταν παω για αναβαθμιση μου περναει της αργεντινης.εκανα κατι λαθος

 

Την συσκευή την πήρες καινούργια; Αν ναι δεν έχεις εγγύηση εκτός και αν το πήρες γνωρίζοντας το. Δε γύρισε στα ελληνικά επειδή δεν έχει OXM CSC όπου έχει και τα ελληνικά CSC.

 

 

Εγώ τελικά έβαλα την ρομ Ινδονησίας και η ηχογράφηση δουλεύει κανονικά αλλά όχι στο WIFI CALLING .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...