Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160527/cd7bc2e5c8663ed482c3f2ac8358de38.jpg

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160527/20a1cf128c5509ffa13981f6dfc73929.jpg

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Το φοιτητικο,γινεται μονο σε προπτυχιακους φοιτητες; Ή οχι;

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

σύμφωνα με τους όρους :

δικαίωμα συμμετοχής έχουν όσοι Φοιτητές (προπτυχιακοί, μεταπτυχιακοί, υποψήφιοι διδάκτορες και συμμετέχοντες σε πρόγραμμα Erasmus) είναι εγγεγραμμένοι σε: • AEI/TEI • Ιερατικές Σχολές • Στρατιωτικές και Αστυνομικές Σχολές • Σχολές Εμπορικού Ναυτικού & Λιμενικού Σώματος • Σχολές Πυροσβεστικής Ακαδημίας • Ελληνικό Ανοιχτό Πανεπιστήμιο • Δημόσια Ι.Ε.Κ. • Ιδιωτικά Ι.Ε.Κ.τα οποία λειτουργούν νόμιμα σύμφωνα με το ν.4093/2012 και των σχετικών εκτελεστικών διατάξεων • Ιδιωτικά Πανεπιστήμιατα οποία λειτουργούν νόμιμα σύμφωνα με το ν.4093/2012 και των σχετικών εκτελεστικών διατάξεων
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα έβαλα. Θα σε γελάσω. Κάνε μια δοκιμή

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

τα πηρα

Ισχύει όπως πάντα αυτό με τις 60 μέρες..

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

δεν ισχύει αυτό που λες!

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τα πηρα

 

δεν ισχύει αυτό που λες!

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Γράψε λάθος...από κεκτημένη ταχύτητα νόμιζα το διάβασα αλλά ήταν για άλλη εταιρία!

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θέλω να πάρω 1 νέο νούμερο what's up και θέλω να ρωτήσω αν εχει κάποια χρέωση. θα πρέπει να πάω να την πάρω απο Γερμανο 'η μπορώ κ ονλαιν να κάνω παραγγελία και να έρθει σπίτι;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θέλω να πάρω 1 νέο νούμερο what's up και θέλω να ρωτήσω αν εχει κάποια χρέωση. θα πρέπει να πάω να την πάρω απο Γερμανο 'η μπορώ κ ονλαιν να κάνω παραγγελία και να έρθει σπίτι;

 

Η χρέωση για νέο νούμερο είναι 5 ευρώ σε Γερμανός ή άλλο κατάστημα. Δωρεάν υπάρχει στο δρόμο ή στους σταθμούς μετρό για Αθήνα. Γενικώς δωρεάν μόνο από προωθητές - προωθήτριες.

online : https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/cosmote.portal?_nfpb=true&_pageLabel=E05&catName=Prepaid_Devices&childCatNames=WHATS_UP_Prs

Link to comment
Share on other sites

Η χρέωση για νέο νούμερο είναι 5 ευρώ σε Γερμανός ή άλλο κατάστημα. Δωρεάν υπάρχει στο δρόμο ή στους σταθμούς μετρό για Αθήνα. Γενικώς δωρεάν μόνο από προωθητές - προωθήτριες.

online : https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/cosmote.portal?_nfpb=true&_pageLabel=E05&catName=Prepaid_Devices&childCatNames=WHATS_UP_Prs

 

Στο δρόμο συνήθως το δίνουν με 1 ευρώ. Αν βρίσκεσαι σε αστικό κέντρο, πολύ εύκολα θα βρείς κάποιο προωθητή να πάρεις.

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, σε ποιους σταθμούς του μέτρο συνήθως δίνουν νέα νούμερα χωρίς χρέωση ή κ΄ με 1 ευρώ;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, σε ποιους σταθμούς του μέτρο συνήθως δίνουν νέα νούμερα χωρίς χρέωση ή κ΄ με 1 ευρώ;

 

Εγώ προσωπικά δεν έχω δει (παρότι έχω ζητήσει) να σου δίνουν νέα sim με 1€ από καμιά εταιρεία. Πχ στην Ομόνοια που βλέπω, πρέπει να βάλεις 5€ για να πάρεις την sim. Άρα (5+1)€ =6€. Και τα 5€ στην κάρτα.

Δε δουλεύουν άσκοπα τα παιδιά που μοιράζουν sim να τις δίνουν με 1€!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, σε ποιους σταθμούς του μέτρο συνήθως δίνουν νέα νούμερα χωρίς χρέωση ή κ΄ με 1 ευρώ;

Κατεχάκη σίγουρα. Πανόρμου έχω πετύχει αρκετές φορές.

Link to comment
Share on other sites

αν είσαι δυτική Θεσσαλονίκη, βλέπω σχεδόν κάθε απόγευμα στην πλατεια Ευόσμου

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά δεν έχω δει (παρότι έχω ζητήσει) να σου δίνουν νέα sim με 1€ από καμιά εταιρεία. Πχ στην Ομόνοια που βλέπω, πρέπει να βάλεις 5€ για να πάρεις την sim. Άρα (5+1)€ =6€. Και τα 5€ στην κάρτα.

Δε δουλεύουν άσκοπα τα παιδιά που μοιράζουν sim να τις δίνουν με 1€!

 

Κατεχάκη σίγουρα. Πανόρμου έχω πετύχει αρκετές φορές.

 

αν είσαι δυτική Θεσσαλονίκη, βλέπω σχεδόν κάθε απόγευμα στην πλατεια Ευόσμου

 

Ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις σας, αύριο θα πάω Κατεχάκη να πάρω μια κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις σας, αύριο θα πάω Κατεχάκη να πάρω μια κάρτα.

Στο ΜΕΤΡΟ της πλατείας Κυψέλης σου δίνουν μια κάρτα sim και σου κάνουν δώρο 5€ χρόνο ανανέωσης. Κάθε μέρα πηγαίνω και παίρνω.

Βεζούβιος
Link to comment
Share on other sites

Στο ΜΕΤΡΟ της πλατείας Κυψέλης σου δίνουν μια κάρτα sim και σου κάνουν δώρο 5€ χρόνο ανανέωσης. Κάθε μέρα πηγαίνω και παίρνω.

 

Εχει η π!ατεια Κυψελης μετρο;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Εχει η π!ατεια Κυψελης μετρο;

Μάλλον θα εννοούσε κανένα σουπερμάρκετ ΜΕΤΡΟ;ΧΑΧΑ

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί, το ότι πάει και παίρνει κάθε μέρα, σαν το ψωμί ένα πράμα; (No offence φίλος, απλά είχε πλάκα)

 

Ον τόπικ:

 

Αθήνα, μετρό Αμπελόκηποι, σχεδόν κάθε μέρα έχει πωλητές.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρουμε τίποτα για την καλοκαιρινή προσφορά του 1 γιγα που δίνει κάθε χρόνο η cosmote?
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να δώσει κάτι θα το δώσεις Ιούλιο η Αύγουστο. Είναι πολύ νωρίς. ΑΝ δώσει φέτος!!!

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Όταν βάζεις κάρτα 10€ και πάνω παίρνεις άμεσα 600mb, και την 1η του επόμενου μήνα παίρνεις 600' λεπτά προς what's up και άλλα 600mb. Συγκριτικά με τα απλά What's Up έχεις επιπλέον 2 πακέτα, ένα με 5€(που συνήθως το δίνουν προσφορά με 4€) που σου δίνει 1000' προς όλους, και ένα των 7€ που σου δίνει 1200' και 100sms(τελευταία 1200sms λόγω προσφοράς μέχρι 30/6) προς όλους. Επίσης στα νορμάλ πακέτα του what's up, αυτό των 600' προς wu με 5€ σου δίνει τα διπλά, όπως και αυτό των 7€ που σου δίνει 1200' και 600sms προς wu και 60mb.
Link to comment
Share on other sites

Πακέτα ίντερνετ μόνο δεν έχει?

 

Άρα 600 και 600 τον αλλο μήνα και 1000 από την ον λαιν ανανέωση.

 

Τα δεδομένα ποτέ λήγουν?

Link to comment
Share on other sites

Έχει το απλό των 500mb με 5€. Γενικά όλα τα υπόλοιπα πακέτα του wu. Κάθε φορά που ενεργοποιείται πακέτο internet ή παίρνεις 600mb από ανανέωση εκείνη τη στιγμή ή την 1η του μήνα λόγω προηγούμενης ανανέωσης, προστίθεται με τα προηγούμενα και μεταφέρει την ημερομηνία λήξης.

 

Sent from my Moto E2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...