Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μακάρι! Ετσι κερδίζουμε όλοι μας!

Εγώ έχω κάρτες και απο τις τρεις εταιρίες και ανανεώνω κάθε μηνα ανάλογα με την προσφορά που τρέχει. Whats up εχω να ανανεώσω πάνω απο 8-9 μηνες. Αν ξυπνησει η Κοτε και προσφέρει κάτι της προκοπής, ευχαρίστως να ανανεώσω.

Link to comment
Share on other sites

Όσο δεν φεύγουμε από whatusp όλοι να πάμε αλλού μην περιμένετε προσφορές, εγώ τους ετοιμάζω πακέτο τους δικούς μου για trasfer CU. Σιγά μην παρακαλάμε τώρα.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Θα κανει το wu αντιγραφη του cu και με στοιχημα!

 

θα με συνεφερε πολυ κατι τετοιο, αλλα δεν το βλεπω να γινεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα κανει το wu αντιγραφη του cu και με στοιχημα!

Eγώ θα πήγαινα στοίχημα ότι αποκλείεται γιατι δεν έκανε ποτέ τα δωρεάν λεπτά προς όλο το δίκτυο που οι άλλοι ξεσκίστηκαν να δίνουν οπότε να δώσει προς ολα τα δίκτυα νομίζω παραπάει για cosmote άλλωστε ο κοσμος της παραμένει σαν τα πρόβατα μέσα στο μαντρί οπότε και λογικά-επιχειρηματικά να το σκεφτείς γιατι να το έκανε;;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Eγώ θα πήγαινα στοίχημα ότι αποκλείεται γιατι δεν έκανε ποτέ τα δωρεάν λεπτά προς όλο το δίκτυο που οι άλλοι ξεσκίστηκαν να δίνουν οπότε να δώσει προς ολα τα δίκτυα νομίζω παραπάει για cosmote άλλωστε ο κοσμος της παραμένει σαν τα πρόβατα μέσα στο μαντρί οπότε και λογικά-επιχειρηματικά να το σκεφτείς γιατι να το έκανε;;

 

εχεις απολυτο δικιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από το day pass υπάρχει το πακέτο των 60ΜΒ και τα πακέτα των 100ΜΒ μαζί με μυνήματα . Αγοράζεις ένα πακέτο και μετά πάρε την εξυπηρέτηση πελατών να σου ανοίξει το Internet διότι με το day OFF το internet κλείνει .

 

Ενεργοποίησα σήμερα το πακέτο και ενώ μου έστειλε μήνυμα "η αποστολή των ρυθμίσεων για πλοήγηση στο ιντερνετ δεν ήταν εφικτή , επικοινωσηστε με το 13838" συνδέθηκα και κατέβαζα κανονικά. Day off είχα στείλει όταν ενεργοποίησα το νέο μου κινητό και είχα κατεβάσει τότε τις ρυθμίσεις. Τελικά κατεβάζω από τα 60ΜΒ ή θα μου χρεώσουν κανά 1 Ε τη μέρα?

Link to comment
Share on other sites

Αν σε είχε χρεώσει 1 ευρώ , η Cosmote θα σου είχε στείλει μήνυμα.
Link to comment
Share on other sites

Θα εχει αναφερθει παλι φανταζομαι, αλλα το πολυ ενοχλητικο που κανουν οι αλητες ειναι που δεν ενημερωνουν πλεον οταν σου τελειωσουν τα λεπτα με μηνυμα και εχω χασει εγω οπως και αλλοι πολλοι δεκαδες ευρω καρτα καθε μηνα που δεν το παιρνω χαμπαρι. Παλια στελναμε υπολ υπ υ κλπ αλλα πλεον δεν πιανει τιποτα και δεν μαθαινουμε οτι μονοι μας.δοκιμασα απτο ιντερνετ αλλα δεν μου ανοιγει εκει που λεει my whatsup κλπ βγαζει σφαλμα(χωρια οτι με χρεωσε 1 ευρω και ελεγε οτι ειναι free μονο για αυτη τη χρηση και γιαυτο μπηκα..).Και ρωτω γινεται καπως να μαθαινουμε πλεον το υπολοιπο μας?

Nokia 3210-3510-7360-6233-7230-701-Xiaomi Redmi Note 4 3/32 Snapdragon - Xiaomi Redmi Note 10 pro

Link to comment
Share on other sites

Όσο η Cosmote και το WU έχουν την πλειοψηφία και χρήστες που δεν κοιτούν το συμφέρον τους και είναι προσηλωμένοι εκεί, μην περιμένετε αλλαγές.

Το ίδιο ισχύει για οποιαδήποτε εταιρία είχε την πλειοψηφία.

Εγώ έχω ένα WU αναγκαστικά σαν δεύτερο νούμερο για να με παίρνουν τηλέφωνο οι φίλοι μου, που όσο και να πληρώνουν δεν το κουνάνε από το whats up.

Link to comment
Share on other sites

Θα εχει αναφερθει παλι φανταζομαι, αλλα το πολυ ενοχλητικο που κανουν οι αλητες ειναι που δεν ενημερωνουν πλεον οταν σου τελειωσουν τα λεπτα με μηνυμα και εχω χασει εγω οπως και αλλοι πολλοι δεκαδες ευρω καρτα καθε μηνα που δεν το παιρνω χαμπαρι. Παλια στελναμε υπολ υπ υ κλπ αλλα πλεον δεν πιανει τιποτα και δεν μαθαινουμε οτι μονοι μας.δοκιμασα απτο ιντερνετ αλλα δεν μου ανοιγει εκει που λεει my whatsup κλπ βγαζει σφαλμα(χωρια οτι με χρεωσε 1 ευρω και ελεγε οτι ειναι free μονο για αυτη τη χρηση και γιαυτο μπηκα..).Και ρωτω γινεται καπως να μαθαινουμε πλεον το υπολοιπο μας?

οταν στελνω υπολ στο 1313 μετα απο λιγη ωρα μου λεει ποσα λεπτα μου μενουν.παντως όντως οταν τελειώνουν τα λεπτα θα τους χαλαγε ενα μνμ?

Link to comment
Share on other sites

οταν στελνω υπολ στο 1313 μετα απο λιγη ωρα μου λεει ποσα λεπτα μου μενουν.παντως όντως οταν τελειώνουν τα λεπτα θα τους χαλαγε ενα μνμ?

 

δεν ειναι καθολου δυσκολο, αλλα γινεται εκ του πονηρου γιατι ετσι πολυς κοσμος ξοδευει χρηματα απο το υπολοιπο της καρτας του χωρις να το γνωριζει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα τωρα το υπολ στο 1313 και επιασε 4 διαφορετικα μηνυματα ενα για τα λεπτα ενα για mb ενα για sms και το γνωστο που κοροιδευει οτι εχεις δωρεαν πλοηγηση για να δεις τα λεπτα που σου μενουν σοτ γουατσαπ το οποιο και δωρεαν δεν ειναι και μου βγαζει σφαλμα οταν παταω υπολοιπο.

Nokia 3210-3510-7360-6233-7230-701-Xiaomi Redmi Note 4 3/32 Snapdragon - Xiaomi Redmi Note 10 pro

Link to comment
Share on other sites

Wind & Vodafone στην καρτοκινητη τους εχουν βγαλει καλες προσφορες και εχουν προσθεσει και χρονο ομιλιας και μηνυματων σε πολυ φτηνα πακετα.Παιζει να γινει κατι αναλογο και στην καρτοκινητη της Cosmote ? ...
Link to comment
Share on other sites

Wind & Vodafone στην καρτοκινητη τους εχουν βγαλει καλες προσφορες και εχουν προσθεσει και χρονο ομιλιας και μηνυματων σε πολυ φτηνα πακετα.Παιζει να γινει κατι αναλογο και στην καρτοκινητη της Cosmote ? ...

 

ποτε το εκανε για να το κανει και τωρα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Wind & Vodafone στην καρτοκινητη τους εχουν βγαλει καλες προσφορες και εχουν προσθεσει και χρονο ομιλιας και μηνυματων σε πολυ φτηνα πακετα.Παιζει να γινει κατι αναλογο και στην καρτοκινητη της Cosmote ? ...

 

Οχι... να περιμενεις και αυξηση στις χρεώσεις... Εδω ειναι Cosmote... δεν ασχολουμαστε με την πλέμπα, τον λαο, την μάζα, τον οχλο... Το φυσάμε το χρήμα.

 

Δωσε ρε Cosmote ενα +50% πανω στις χρεώσεις να νοιωσουμε πετρελαιαδες... προτείνω μάλιστα τα 60mb που δίνεις με 3 ευρώ να τα κάνεις 10mb... γιατι τα 60 ειναι υπερβολικα πολλά και δεν ξέρουμε τι να τα κάνουμε....

 

 

:shifty:

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Όταν οι αναλογία στους 100 πελάτες είναι 52-27-21 cosmote/vodafone/wind δεν έχει ανάγκη από καλύτερες τιμές....

 

τωρα. Οταν ομως η αναλογια αυτη αρχισει και αλλαζει, να δεις πως θα κανει καλυτερες προσφορες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η ελπιδα πεθαινει τελευταια

 

πάει και αυτή...

 

πάντως τα πακέτα του cu είναι όντως πολύ δέλεαρ...

Link to comment
Share on other sites

πάει και αυτή...

 

πάντως τα πακέτα του cu είναι όντως πολύ δέλεαρ...

 

μονο στις αυξησεις καρτελ. Στα καλα πακετα τιποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πάει και αυτή...

 

πάντως τα πακέτα του cu είναι όντως πολύ δέλεαρ...

αυτή απο θέμα σήματος είναι χειρότερη και απο την κοτέ!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...