Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω, είχα μείνει με την εντύπωση (πριν 3-4 χρόνια) του Κοσμοτέ συμβολαίου που ενώ είχε την χειρότερη εκ των 3 δικτύων ποιότητα ομιλίας δεν έκανε ποτέ dropcall και τέτοια...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

" Η COSMOTE ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΕΙ 5$! ΑΠΛΑ ΑΝΑΝΕΩΣΤΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΣΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ 5$ ΔΩΡΕΑΝ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ". Αυτο ηρθε σημερα. Τους επιασε ο πονος ξαφνικα, εχει ερθει και σε καποιον αλλο?:worry:
Link to comment
Share on other sites

" Η COSMOTE ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΕΙ 5$! ΑΠΛΑ ΑΝΑΝΕΩΣΤΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΣΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ 5$ ΔΩΡΕΑΝ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ". Αυτο ηρθε σημερα. Τους επιασε ο πονος ξαφνικα, εχει ερθει και σε καποιον αλλο?:worry:

 

απαντηση στις τρελες προσφορες της γουιντ ειναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

" Η COSMOTE ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΕΙ 5$! ΑΠΛΑ ΑΝΑΝΕΩΣΤΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΣΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ 5$ ΔΩΡΕΑΝ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ". Αυτο ηρθε σημερα. Τους επιασε ο πονος ξαφνικα, εχει ερθει και σε καποιον αλλο?:worry:

5 δολλάρια;:p

και γιατί παρακαλώ δεν δίνουν σε όλους τους συνδρομητές αυτή την προσφορά;:mad:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

5 δολλάρια;:p

και γιατί παρακαλώ δεν δίνουν σε όλους τους συνδρομητές αυτή την προσφορά;:mad:

 

για να πας και συ προς την Wind... :D

 

Οι ανθρωποι αυτοκτονουνε κυριολεκτικα... δεν τους νοιάζει ακόμα... αλλά μην βρεθούνε ξαφνικά σε χιονοστιβάδα...

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

για να πας και συ προς την Wind... :D

 

Οι ανθρωποι αυτοκτονουνε κυριολεκτικα... δεν τους νοιάζει ακόμα... αλλά μην βρεθούνε ξαφνικά σε χιονοστιβάδα...

αν πάω μόνο εγώ δεν αλλάζει κάτι, το θέμα ειναι να τους σιχτιρίσει ο κόσμος και να φυγει μαζικά!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

5 δολλάρια;

 

Ευρο ειναι αλλα δεν δεν εχω σμβολο ευρο. Το σηγουρο ειναι οτι μου μπενουν σκεψεις για WIND, κολαω στα πεκετα της.

Link to comment
Share on other sites

 

Ευρο ειναι αλλα δεν δεν εχω σμβολο ευρο. Το σηγουρο ειναι οτι μου μπενουν σκεψεις για WIND, κολαω στα πεκετα της.

 

Στα πακέτα;

Ολος ο κόσμος κολλάει στο οτι οι φίλοι του και ο κύκλος του έχουν whats up, κι εσυ κολλάς στα πακέτα που κατα γενική ομολογία είναι ΠΑΚΕΤΑΡΕΣ;:confused:

Link to comment
Share on other sites

5 δολλάρια;

 

Ευρο ειναι αλλα δεν δεν εχω σμβολο ευρο. Το σηγουρο ειναι οτι μου μπενουν σκεψεις για WIND, κολαω στα πεκετα της.

 

το σύμβολο του ευρώ μπαίνει με δεξί Alt + ε αποτέλεσμα ... € € € €

Link to comment
Share on other sites

Στα πακέτα;

Ολος ο κόσμος κολλάει στο οτι οι φίλοι του και ο κύκλος του έχουν whats up, κι εσυ κολλάς στα πακέτα που κατα γενική ομολογία είναι ΠΑΚΕΤΑΡΕΣ;:confused:

 

Οπως βολευετε ο καθενας, εγω σητν COSMOTE με 10ευρο βγαζω ενα μηνα. Και τα 60ΜΒ με 3ευρο μου περισευουν. Στην WIND ειδα κατι πακετα με 100ΜΒ (τι να τα κανω?), και η χρεωση ειναι ανα 3', δεν ξερω αν θα μου φτανει το 10ευρο. Εκτος αυτου με την COSMOTE εχω επαρκες 3G για να συνδεθω, δυο χρονια πριν με WIND ειχα θεμα ακομα και με το σημα!! και μιλαμε για αστικο περιβαλον.

Link to comment
Share on other sites

Οπως βολευετε ο καθενας, εγω σητν COSMOTE με 10ευρο βγαζω ενα μηνα. Και τα 60ΜΒ με 3ευρο μου περισευουν. Στην WIND ειδα κατι πακετα με 100ΜΒ (τι να τα κανω?), και η χρεωση ειναι ανα 3', δεν ξερω αν θα μου φτανει το 10ευρο. Εκτος αυτου με την COSMOTE εχω επαρκες 3G για να συνδεθω, δυο χρονια πριν με WIND ειχα θεμα ακομα και με το σημα!! και μιλαμε για αστικο περιβαλον.

 

Αφου εισαι οκ με 60ΜΒ με 3 ευρω,και θελεις απλως καλές χρεωσεις προς όλους, αλλά και το 3g της Κοτε, η λύση ειναι μια. Frog.

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα αναφερει οτι ειναι ο +3097100000

 

έχω παρατηρήσει στην κοσμοτε οτι Ένω καταχωρεις αυτον τον αριθμό κέντρου μυνηματων οτan στέλνεις μυνημα σε κάποιον που έχει συσκευή nokia series 40 πηγαίνοντας στο μυνημα και στις λεπτομεριες του αποστολέα γράφει άλλον αριθμό κέντρου μυνηματων . Μην πως έχει γίνει αυτό για να μην έχει συμφορισει το δίκτυο ;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Παραλλαγές είναι. Το +30697100000 δεν είναι ένα μόνο κέντρο αλλά πολλά. Κάποιες φορές εμφανίζεται το +30697100005 ή 6 κλπ.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

ENEPΓOΠOIHΣE EΩΣ 15/3 ENA ΠAKETO CALL THEM ALL600 ΓIA 600' ΠPOΣ WHAT'S UP MONO ME 5€ &TA ΔΩPEAN ΛEΠTA TOY ΠAKETOY ΘA ΔIΠΛAΣIAΣTOYN!ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH KAΛEΣE 1330

 

:lol::lol:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

αν πάω μόνο εγώ δεν αλλάζει κάτι, το θέμα ειναι να τους σιχτιρίσει ο κόσμος και να φυγει μαζικά!

να πας εσύ,για να έρθουν και οι φίλοι σου.;)

Link to comment
Share on other sites

ENEPΓOΠOIHΣE EΩΣ 15/3 ENA ΠAKETO CALL THEM ALL600 ΓIA 600' ΠPOΣ WHAT'S UP MONO ME 5€ &TA ΔΩPEAN ΛEΠTA TOY ΠAKETOY ΘA ΔIΠΛAΣIAΣTOYN!ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH KAΛEΣE 1330

 

Ηρθε και σε μένα αυτό και σε μέλος της οικογένειας μου.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

να πας εσύ,για να έρθουν και οι φίλοι σου.;)

μπαααα. λίγο δύσκολο. γιατί μετά πως θα μιλάνε με τα αμόρε οι φιλενάδες;:lol:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα πάλι δεν μπορούσα να πιάσω γραμμή. ας φροντίσει να φτιάξει ένα δίκτυο της προκοπής και μετά να δώσει και λεπτά.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να στειλω καπου μηνυμα για να μεταφερω καποια ευρω απο το γουατς απ μου σε ενα αλλο ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...