Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορω να στειλω καπου μηνυμα για να μεταφερω καποια ευρω απο το γουατς απ μου σε ενα αλλο ?

 

όχι δεν γίνεται κάλεσε το 13838 το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών δωσε το αίτημά σου για μεταφορά και ανάλογα με τον χρονο τους θά γίνει και η μεταφορά. Το καλο είναι οτι υπάρχει η δυνατότητα αλλα το κακο είναι οτι δεν γίνεται άμεσα αλλα ανάλογα με τον φόρτο εργασίας που έχει το τεχνικό τμήμα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν γίνεται κάλεσε το 13838 το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών δωσε το αίτημά σου για μεταφορά και ανάλογα με τον χρονο τους θά γίνει και η μεταφορά. Το καλο είναι οτι υπάρχει η δυνατότητα αλλα το κακο είναι οτι δεν γίνεται άμεσα αλλα ανάλογα με τον φόρτο εργασίας που έχει το τεχνικό τμήμα.

 

να ρωτήσω αυτή η δυνατότητα δεν παρέχεται από το http://m.whatsup.gr δηλαδή εκτός από το reload και την ενεργοποίηση call them all δεν παρέχει και τη μεταφορά υπολοίπου???

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω αυτή η δυνατότητα δεν παρέχεται από το http://m.whatsup.gr δηλαδή εκτός από το reload και την ενεργοποίηση call them all δεν παρέχει και τη μεταφορά υπολοίπου???

 

απο οτι διαβαζω γινεται. Ζητας μεσω μηνυματος μοναδες και ο αλλος αν συμφωνει στις στελνει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπορούν να μεταφερθούν sms από what's up>what's up ?

 

μπαααα. λίγο δύσκολο. γιατί μετά πως θα μιλάνε με τα αμόρε οι φιλενάδες;:lol:

 

αγοράζουν ακόμα ένα νούμερο...παίρνοντας μια dual sim συσκευή...ξεκινούν από 20 ευρώ.

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

μπορούν να μεταφερθούν sms από what's up>what's up ?

 

μπορείς να ζητήσεις να σου στείλουν 60 λεπτά και να πάρεις δωρο και 60 sms απο το call the mall super share . Με την προφορά που ισχύει τώρα στην συγκεκριμένη υπηρεσία.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

αγοράζουν ακόμα ένα νούμερο...παίρνοντας μια dual sim συσκευή...ξεκινούν από 20 ευρώ.

σώωωθηκες, εγώ δεν θα βάλω μυαλό σε κανένα.έχω να βάλω 2 βδομάδες κάρτα,όποιος θέλει με παίρνει τηλ,αλλιώς υπάρχουν και τα σταθερά και το viber.:happy:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

σώωωθηκες, εγώ δεν θα βάλω μυαλό σε κανένα.έχω να βάλω 2 βδομάδες κάρτα,όποιος θέλει με παίρνει τηλ,αλλιώς υπάρχουν και τα σταθερά και το viber.:happy:

 

απο εμένα έχουν να δουν κάρτα κοντά 6 μήνες...

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα στέλνοντας "ΥΠ" στο 1314 έρχονται τρία ενημερωτικά μηνύματα για υπολειπόμενα λεπτά ομιλίας, sms και mb αντίστοιχα. Καλή κίνηση!

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

σήμερα πάλι κυνηγούσα το σήμα απο παράθυρο σε παράθυρο..

εχει χειροτερέψει το θέμα η μου φαίνεται?

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα πάλι κυνηγούσα το σήμα απο παράθυρο σε παράθυρο..

εχει χειροτερέψει το θέμα η μου φαίνεται?

Τώρα τελευταία παρατηρώ ένα θέμα με το σήμα.

Ενώ έχω full σήμα δεν με πιάνουν με την πρώτη, αλλά μου έρχεται στα καπάκια μήνυμα ειδοποίησης ότι με καλούσαν ένα λεπτό ακριβώς πριν.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία παρατηρώ ένα θέμα με το σήμα.

Ενώ έχω full σήμα δεν με πιάνουν με την πρώτη, αλλά μου έρχεται στα καπάκια μήνυμα ειδοποίησης ότι με καλούσαν ένα λεπτό ακριβώς πριν.

 

Το ίδιο εδώ και πολύ καιρό.

Έχω κανονικό σήμα, αλλά στα καλά καθούμενα σκάει μήνυμα οτι με πήραν τηλέφωνο μόλις πριν.

Επίσης τυχαίνει να παίρνω εγώ τηλέφωνο και να μην καλεί με την πρώτη.

 

Μυστήρια πράγματα. Υπήρχε και παλαιότερα το φαινόμενο, αλλά έχει κάνα τρίμηνο που ξεφτιλίστηκε τελείως το θέμα!

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μήνυμα ότι με το πακέτο sms100 εως 30/4 δώρο 60mb internet....καταξοδεύτηκε....

 

και σε μενα στις 02:30 το βραδυ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία παρατηρώ ένα θέμα με το σήμα.

Ενώ έχω full σήμα δεν με πιάνουν με την πρώτη, αλλά μου έρχεται στα καπάκια μήνυμα ειδοποίησης ότι με καλούσαν ένα λεπτό ακριβώς πριν.

 

Το ίδιο εδώ και πολύ καιρό.

Έχω κανονικό σήμα, αλλά στα καλά καθούμενα σκάει μήνυμα οτι με πήραν τηλέφωνο μόλις πριν.

Επίσης τυχαίνει να παίρνω εγώ τηλέφωνο και να μην καλεί με την πρώτη.

 

Μυστήρια πράγματα. Υπήρχε και παλαιότερα το φαινόμενο, αλλά έχει κάνα τρίμηνο που ξεφτιλίστηκε τελείως το θέμα!

Δεν έχει χωρητικότητα το δίκτυο. Είναι κατειλημμένες όλες οι γραμμές. Το φουλ σήμα δείχνει δυνατότητα πρόσβασης στο δίκτυο. Δε δίνει πρόσβαση όμως. Μόλις ελευθερωθεί μια γραμμή θα μπορέσουν να σου τηλ ή να τηλ. εσύ. Το φαινόμενο είναι πολύ συχνό σε τόπους διακοπών το καλοκαίρι που για 5-10 μέρες το δίκτυο πρέπει να εξυπηρετήσει 100 φορές περισσότερες κλήσεις και γενικότερα κίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει χωρητικότητα το δίκτυο. Είναι κατειλημμένες όλες οι γραμμές. Το φουλ σήμα δείχνει δυνατότητα πρόσβασης στο δίκτυο. Δε δίνει πρόσβαση όμως. Μόλις ελευθερωθεί μια γραμμή θα μπορέσουν να σου τηλ ή να τηλ. εσύ. Το φαινόμενο είναι πολύ συχνό σε τόπους διακοπών το καλοκαίρι που για 5-10 μέρες το δίκτυο πρέπει να εξυπηρετήσει 100 φορές περισσότερες κλήσεις και γενικότερα κίνηση.

 

στην κοσμοτε φανταζομαι αναφερεσε. Γιατι με τις αλλες ετσιριεε τετοιο προβλημα συναντας πολυ σπανια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα το ιδιο,σχεδον καθε μερα

 

περιοχή ; θεσσαλονίκη και εγώ...γι'αυτό ρωτάω.

Link to comment
Share on other sites

στην κοσμοτε φανταζομαι αναφερεσε. Γιατι με τις αλλες ετσιριεε τετοιο προβλημα συναντας πολυ σπανια

 

Φυσικά αφού έχουν τους μισούς συνδρομητές ...

Link to comment
Share on other sites

λογικο να κολλαει το δυκτιο της κοσμοτε αφου εχει τα μισα κινητα της ελλαδας.οπου υπαρχει συνωστισμος και καλουν πολλοι ταυτοχρονα θα εχει κολληματα το δυκτιο.
Link to comment
Share on other sites

λογικο να κολλαει το δυκτιο της κοσμοτε αφου εχει τα μισα κινητα της ελλαδας.οπου υπαρχει συνωστισμος και καλουν πολλοι ταυτοχρονα θα εχει κολληματα το δυκτιο.

ας αναβαθμίσουν το δίκτυο λοιπόν.

δεν έχουν το χρήμα;

στο εξωτερικό γιατί δεν έχουν πρόβλημα,είναι λιγότεροι απο ότι εδώ?

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Σε ένα κινητό μου What's up που το έχω για περιπτώσεις ανάγκης μου γράφει σήμερα που το άνοιξα "ανενεργή sim". Πιθανότατα έχω να βάλω κάρτα παραπάνω από χρόνο και το έβγαλε αυτό ε; Με μια ανανέωση θα φτιάξει ή πρέπει να πάω σε Cosmote;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...