Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτή απο θέμα σήματος είναι χειρότερη και απο την κοτέ!

 

αναλογως την περιοχη. Δεν ειναι κατι στανταρ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειχαμε καλομαθει ειναι η αληθεια με τις προσφορες καθε χρονο με τα 1000 και τα 1200 και με ανανεωση οποτε μολις πηγαμε παλι στα 600 με 5 ευρω μας κακοφαινεται..το θεμα ειναι οτι οι αλλοι δινουν περισσοτερα οντως.Και σε μας δινει το ριλοαντ ιτ να ψευτοκαλυψει την λιτοτητα με προσφορες της μιας βδομαδας κλπ.θα μπορουσαν εστω τα ριλοαντ ιτ να στα δινουν ολα(δηλαδη και μεγκαμπαιτ και λεπτα και sms ετσι και αλλιως δεν ειναι και πολλα)η κατι απο αυτα για 1 μηνα ως συμπληρωμα.Αυτο που κανανε τωρα με τα σμσ και τα mb αν το κανουν με τα λεπτα+mb κατι γινεται ειναι καπως ελαφρυντικο.και με το ριλοαντ ιτ να βαζεις και μην και να σαι ψιλοπληρης.Αλλη κινηση σωστη?με το ριλοαντιτ λεπτα προς ολα τα δικτυα,εστω 30' πχ.Αλλα που......

Nokia 3210-3510-7360-6233-7230-701-Xiaomi Redmi Note 4 3/32 Snapdragon - Xiaomi Redmi Note 10 pro

Link to comment
Share on other sites

τωρα. Οταν ομως η αναλογια αυτη αρχισει και αλλαζει, να δεις πως θα κανει καλυτερες προσφορες

 

Για να αλλαξει αυτη η αναλογια θα περασουν πολλαααα χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Για να αλλαξει αυτη η αναλογια θα περασουν πολλαααα χρονια.

 

δεν γινεται απο τη μια μερα στην αλλα, αλλα δεν θελει και χροοοοοοονια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν γινεται απο τη μια μερα στην αλλα, αλλα δεν θελει και χροοοοοοονια.

 

με ωχ,αδελφέ δεν βαριέσαι....δεν αλλάζει.;)

Link to comment
Share on other sites

Στο Whatsup έχουνε βάλει 60ΜΒ και θέλω να μου πείτε που βλέπω το ΥΠΟΛΟΙΠΟ χρήσης γιατι δεν βρήκα άκρη..
Link to comment
Share on other sites

πάει και αυτή...

 

πάντως τα πακέτα του cu είναι όντως πολύ δέλεαρ...

 

Να εχεις και μια βάση με αριθμούς ναι άλλα τι κανείς όταν είσαι μόνος σου

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα να ρωτησω κατι επειδη δεν θελω να μπλεκω λε το τηλεφωνικο τους κεντρο κατα λαθος το μικρο μου αδερφακι μπλοκαρε το κινητο και δεν θυμαμαι το PUK τι πρεπει να τους στειλω κ που για να μου στειλουν τον κωδικο ??
Link to comment
Share on other sites

θα πάρεις 13838 θα πεις το νούμερο σου και στοιχεία ταυτότητας και θα σου πουν το PUK
Link to comment
Share on other sites

με ωχ,αδελφέ δεν βαριέσαι....δεν αλλάζει.;)

 

Kαι τι θα κανουμε .καθε 2 μηνες φορητοτητα?Γιατι χρονια τωρα ολοι εχουν τα ιδια.

Link to comment
Share on other sites

Kαι τι θα κανουμε .καθε 2 μηνες φορητοτητα?Γιατι χρονια τωρα ολοι εχουν τα ιδια.

 

να που η βονταφον αρχισε να διαφοροποιειται.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε πεδία για πείτε μου τελικά τι παίζει με αυτο m.whatsup.gr είναι δωρεάν η όχι πήγα να κάνω reloadit πήρα 100ΜΒ για 7 μέρες και απο πάνω με χρέωσε 1€ :mad: Γιατί δεν μπορεί είχα μέσα 1.30 έβαλα 5 και να εχει 4.70 αντι 5.50+ για να βάλω τα 600 .

 

Πήρα εξ. πελατών και μέχρι να φτάσω στο πρόβλημα έπρεπε να δω το ip και δεν δουλεύει κλήση και ίντερνετ μαζί ο υπάλληλος μου είπε οτι θα με πάρει σε λίγο περάσαν 2 ώρες :X και με χρεώνει απο πάνω

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπήκε πρώτα στην αρχική σου σελίδα, και μετα στο m.whatsup.gr ;
Link to comment
Share on other sites

Kαι τι θα κανουμε .καθε 2 μηνες φορητοτητα?Γιατι χρονια τωρα ολοι εχουν τα ιδια.

Όλοι τα ίδια νομίζω δεν είχαν ποτέ η cosmote τουλάχιστον 2 χρόνια τώρα ακολουθεί μια πολύ ακριβότερη πολιτική, δεν έδωσε ποτέ δωρεάν προς ολο το δίκτυο της και με δυσκολία έκανε κουτσουρεμένες προσφορές όταν οι άλλες τα έδιναν ολα. Πράγμα λογικό βεβαια αν βλεπει οτι δε χανει συνδρομητές

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπήκε πρώτα στην αρχική σου σελίδα, και μετα στο m.whatsup.gr ;

 

όπως έχω πει και στην εξ. πελατών έχω βάλει την m.whatsup.gr ως αρχική αντί google και δεν έχω κανένα app καιρού η news βασικά δεν έχω κανένα που να ζητάει ίντερνετ .

 

1η Φορά μου το έκλεισε στα μούτρα πριν 2-3 εβδομάδες 2η φορά τι δηλαδή :blink:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

όπως έχω πει και στην εξ. πελατών έχω βάλει την m.whatsup.gr ως αρχική αντί google και δεν έχω κανένα app καιρού η news βασικά δεν έχω κανένα που να ζητάει ίντερνετ .

 

1η Φορά μου το έκλεισε στα μούτρα πριν 2-3 εβδομάδες 2η φορά τι δηλαδή :blink:

 

τι εννοεις στο εκλεισε στα μουτρα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις στο εκλεισε στα μουτρα;

 

Είχα ενα πρόβλημα και μιλούσα ευγενικά και την μια το κλίνει στο ίδιο πρόβλημα έβαλα 5€ μου αφαίρεσαν 3.30€ που είχα δανειστεί πριν και μου τρώει 1€ για ίντερνετ ενώ πήρα δώρο 100ΜΒ απο relaodit και με την χρέωση που έχει εξ. πελατών με αφήνει με 0€ . Οτι έγινε σήμερα έχει γίνει και πριν

 

 

Και είναι τελευταία φορά που βάζω κάρτα Τέλος δεν πάει άλλο αυτή γελοία κοροϊδία

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Στο Whatsup έχουνε βάλει 60ΜΒ και θέλω να μου πείτε που βλέπω το ΥΠΟΛΟΙΠΟ χρήσης γιατι δεν βρήκα άκρη..

Στέλνεις INFO στο 1313 .

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Είχα ενα πρόβλημα και μιλούσα ευγενικά και την μια το κλίνει στο ίδιο πρόβλημα έβαλα 5€ μου αφαίρεσαν 3.30€ που είχα δανειστεί πριν και μου τρώει 1€ για ίντερνετ ενώ πήρα δώρο 100ΜΒ απο relaodit και με την χρέωση που έχει εξ. πελατών με αφήνει με 0€ . Οτι έγινε σήμερα έχει γίνει και πριν

 

 

Και είναι τελευταία φορά που βάζω κάρτα Τέλος δεν πάει άλλο αυτή γελοία κοροϊδία

 

δεν συγκρατησες το ονομα στην αρχη της συνομιλιας να ξαναπαρεις και να κανεις ενα χαμο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν περιμενα οτι θα γινει 2η φωρα , σημερα θα τους ξαναπαρω δεν αντεχει αλλο η τσεπη με αυτη cosmote
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον Γεια σας

 

Εδω και τρεις μερες εχω ενα προβλημα με την ανανεωση...δηλαδη εχω βαλει μια φορα 10ε και 2 φορες απο 5ε μεσα σε τρεις μερες εβαλα 20ε...το προβλημα ειναι οτι χωρις να χρησιμοποιοω τις μοναδες καθε φορα μειωνονται απο μονα τους...π.χ χθες στα καλα απο 2ε πηγε -0.80ε πηγα το βραδυ χθες να ανανεωσω με 5ε την καρτα ολα καλα μεχρι σημερα χωρις να την χρησημοποιησω πηγε -0.20ε δηλαδη ελεος τι γινεται? ασε που το μεσιμερι ελεγε οτι εχω 3ε μετα απο 2 ωρες ξαναρωτουσα να δω αν μειωθηκε ελεγε εχεται 5ε αποφασισε δηλαδη τι γινεται? η συσκευη που εχω ειναι iphone 4s. Μηπως φταιει καμια εφαρμογη τιποτα? ολες κλιστες τις εχω καθε φορα. Βοηθειααα!!

 

για παραδειγμα τωρα το απερνεγοποιησα και το ξανα ανοιξα λεει οτι εχω 0.1ε τι γινεται ξερει κκανεις?

Edited by Petros the Great
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το ΥΠΟΛΟΙΠΟ όγκου απο τα 60ΜΒ του Ίντερνετ για το πακέτο;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το ΥΠΟΛΟΙΠΟ όγκου απο τα 60ΜΒ του Ίντερνετ για το πακέτο;

 

Στέλνεις INFO στο 1313 .

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...