Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το τελευταιο καιρο ειναι τοσο εντονο το φαινομενο να πεφτουν οι κλησεις που ωρες ωρες ανησυχώ μηπως εχει χαλασει το κινητο ή καρτα σιμ.

 

H κοπέλα μου έσπασε 2 κινητά της επειδή νόμιζε οτι φταίει το κινητό η σιμ :lol: ..

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Είχα Ίντερνετ 60ΜΒ με 3 ευρω στο Whatsup αλλα τώρα βλέπω ότι ισχύουν μόνο πακέτα απο 5 ευρω και πάνω, τι άλλες επιλογές έχω μόνο για πλοήγηση;

 

Internet Montly Pass 60, αφού ο κόσμος του Internet έρχεται στο κινητό σου! 60 MB το μήνα μόνο με 3€!

Δεν εχει αλλαξει κατι φιλε μου 3 ευρώ ειναι!!!

Link to comment
Share on other sites

Έληξε και δεν ξέρω τώρα πως θα ανανεωθεί το πακέτο...
Link to comment
Share on other sites

H κοπέλα μου έσπασε 2 κινητά της επειδή νόμιζε οτι φταίει το κινητό η σιμ :lol: ..

 

πριν ξανασπασει κινητο, πες της να μπει στο φορουμ και να ενημερωθει για τα προβληματα της κοσμοτε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έληξε και δεν ξέρω τώρα πως θα ανανεωθεί το πακέτο...

 

Αμα έληξε πρεπει να αγοράσεις καινούργια 60 mb πάρε στο 1330 στείλε δωρεάν SMS με το λεκτικό 60 στο 1333..

Link to comment
Share on other sites

H κοπέλα μου έσπασε 2 κινητά της επειδή νόμιζε οτι φταίει το κινητό η σιμ :lol: ..

 

:lol::p δεν εχω φτασει σε αυτο το σημειο ακομα απλα το φαινομενο δεν παιζετε!ειδικα τα μεσημερια για να κατσει κληση χωρις θεμα πρπει να κανω προσευχη και αν.επισης το εχω πιάσει μερικες φορες να χανει εντελος το σημα για κανα λεπτο και να λεω ρε τι γινετε εδω?γενικα πολλα σκαμπανεβάσματα.μπορει σε 5' να παει απο φουλ 3g σε πατο και κανενα σημα και να ειμαι στο ιδιο σημειο και να ειναι και αλλοι εκει με whats up και αλλες φορες να τους συμβαινει το ιδιο φαινομενο και αλλες μονο σε εμενα.για αυτο πολλες φορες ανησυχώ μηπως το κινητο παλιωσε και τα εχει παιξει αλλα μαλλον ξεχναω οτι ειμαι σε whats up και ψαχνω δικαιολογια για νεο κινητο.χιχι.

Edited by cute_eyes
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται είναι σε απελπιστική κατάσταση. . . Στέλνουν μυνήματα και μας κάνουν "χάρη" και προσφορά για διπλασιασμό των 60 (ΟΛΌΚΛΗΡΩΝ) mb στην ενεργοποίηση του internet monthly pass!! :D

 

Χαχαχαχαχα είναι απιστευτοι!!! :p :D :thumbdown:

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Οχ... αυτό κέντρο εξ. πελατών είναι για ξύλο πάλι με κατηγόρησαν οτι εγραψα λάθος την διεύθυνση και οτι κατέβαζε update το κινητό άλλα δεν έχουν καταλάβει οτι εχω nokia s^1 και οχι android και δεν γράφω κάθε φορά m.whatsup.gr γιατι το εχω κάνει αρχική σελίδα :mad::mad: τόσες φορές μπήκα δεν με χρέωσε έκανα reloadit με χρέωσε WHAT THE F#^#^& :mad::mad:
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αφου ξερετε οτι η εταιρια σας εχει γραμμενους, γιατι δεν παιρνετε την παρεα σας με φορητοτητα σε 1 απο τις αλλες 2 εταιριες;
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται είναι σε απελπιστική κατάσταση. . . Στέλνουν μυνήματα και μας κάνουν "χάρη" και προσφορά για διπλασιασμό των 60 (ΟΛΌΚΛΗΡΩΝ) mb στην ενεργοποίηση του internet monthly pass!! :D

 

Χαχαχαχαχα είναι απιστευτοι!!! :p :D :thumbdown:

 

ναι και προφανως σε οποιον δεν βαζει ιντερνετ γιατι εγω που εβαζα τελευταια δεν μου στειλανε τιποτα..

Οπως επισης στειλανε στην γυναικα μου με την επομενη ανανεωση 3 ευρω δωρο επειδη ειχε να βαλει καρτα απο Δεκεμβρη..

Εμενα παλι τιποτα..

Ψαρεμα και επιλεκτικες προσφορες..

Ειναι σαν να μου λενε στη μουρη τα δωρακια για να ψησουμε καποιον που δεν βαζει..

Εσυ εισαι αρκετα χαζος και μας τα σκας..δεν εχει για σενα..

Τωρα δεν θα εχει και απο μενα ομως..

Link to comment
Share on other sites

Είναι τυχαίο το γεγονος οτι η διαφημιση της vodafone μιλαει για σιγουρες κλησεις χωρις διακοπη και εδω μεσα νεα ατομα με λιγα post κατηγορουν την cosmote για χαμενες κλησεις; Ρωτά εγω τωρα....
Link to comment
Share on other sites

Εχω νουμερα και απο τις 3 εταιρειες. Η μοναδικη που χανω κλησεις ειναι η cosmote. Το αν ειναι αξιοπιστη η οχι η αποψη μου δεν νομιζω να φαινεται απο τον αριθμο των post μου εδω!
Link to comment
Share on other sites

Είναι τυχαίο το γεγονος οτι η διαφημιση της vodafone μιλαει για σιγουρες κλησεις χωρις διακοπη και εδω μεσα νεα ατομα με λιγα post κατηγορουν την cosmote για χαμενες κλησεις; Ρωτά εγω τωρα....

 

υπαρχουν ατομα με λιγα ποστ που παρακολουθουν το φορουμ χρονια. Μη δινεις σημασια στον αριθμο των ποστ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν ατομα με λιγα ποστ που παρακολουθουν το φορουμ χρονια. Μη δινεις σημασια στον αριθμο των ποστ.

 

Θα συμφωνησω απολυτα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Απορία.

Αν στο WU έχεις 600' προς όλα τα WU και πάρεις και 60' από το reload, μέχρι να λήξει η εβδομάδα των 60' ,τα 600' δεν μπορείς να τα κάνεις τίποτα;

 

Και εξηγώ.

 

Στο wu της γυναίκας μου (που παρεμπιπτόντως ανανεώνει 1 5ευρη κάθε τρίμηνο και αν) της ήρθε μήνυμα για 600" με ανανέωση ως 31/3.

Την άκανε και πράγματι της ήρθαν και τα 600'.

Από το reload πήρε άλλα 60'.

Έτσι έχει 60' για μια εβδομάδα και 600' για ένα μήνα.

Στο καπάκι θέλησα να της πάρω 60' στο δικό μου WU για 2 ημέρες και ερχόταν μήνυμα πως δεν μπορεί να μου δώσει γιατί δεν έχει δωρεάν χρόνο για wu και για να έχει πρέπει να αγοράσει το all 600.

Tί τάχα συμβαίνει;

Π΄ρεπει να περάσει η εβδομάδα και μετά να μου στείλει ή -κατά την cosmote- το "δώρο" δεν δωρίζεται;

 

Καλησπέρα σας.

Link to comment
Share on other sites

Απορία.

Αν στο WU έχεις 600' προς όλα τα WU και πάρεις και 60' από το reload, μέχρι να λήξει η εβδομάδα των 60' ,τα 600' δεν μπορείς να τα κάνεις τίποτα;

 

Και εξηγώ.

 

Στο wu της γυναίκας μου (που παρεμπιπτόντως ανανεώνει 1 5ευρη κάθε τρίμηνο και αν) της ήρθε μήνυμα για 600" με ανανέωση ως 31/3.

Την άκανε και πράγματι της ήρθαν και τα 600'.

Από το reload πήρε άλλα 60'.

Έτσι έχει 60' για μια εβδομάδα και 600' για ένα μήνα.

Στο καπάκι θέλησα να της πάρω 60' στο δικό μου WU για 2 ημέρες και ερχόταν μήνυμα πως δεν μπορεί να μου δώσει γιατί δεν έχει δωρεάν χρόνο για wu και για να έχει πρέπει να αγοράσει το all 600.

Tί τάχα συμβαίνει;

Π΄ρεπει να περάσει η εβδομάδα και μετά να μου στείλει ή -κατά την cosmote- το "δώρο" δεν δωρίζεται;

 

Καλησπέρα σας.

 

μηπως δεν μπορουν να μεταφερθουν απο τα 600 γιατι δεν τα αγορασε? εννοω οτι ειναι απο προσφορα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μηπως δεν μπορουν να μεταφερθουν απο τα 600 γιατι δεν τα αγορασε? εννοω οτι ειναι απο προσφορα

 

Αυτό υποθέτω και εγώ με το "δώρο δεν δωρίζεται"

Και αν συμβαίνει αυτό ,μισά δώρα κάνει πάλι.

Τί σε νοιάζει μωρή τί θα τα κάνω εγώ;

Ή τα δίνεις ή όχι.

Θα δούμε σε μια εβδομάδα

Link to comment
Share on other sites

Αυτό υποθέτω και εγώ με το "δώρο δεν δωρίζεται"

Και αν συμβαίνει αυτό ,μισά δώρα κάνει πάλι.

Τί σε νοιάζει μωρή τί θα τα κάνω εγώ;

Ή τα δίνεις ή όχι.

Θα δούμε σε μια εβδομάδα

 

κανε και μια κληση στην εξυπηρετηση πελατων.θα σου πουνε σιγουρα τι ισχυει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κανε και μια κληση στην εξυπηρετηση πελατων.θα σου πουνε σιγουρα τι ισχυει

ΠΟ!ΠΟ!

Βαριέμαι να τους εξηγώ,άσε που πολλάκις αισθάνομαι πως κάνουν τους βλάκες και δήθεν δεν καταλαβαίνουν και συγχίζομαι τζάμπα.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Οχ... αυτό κέντρο εξ. πελατών είναι για ξύλο πάλι με κατηγόρησαν οτι εγραψα λάθος την διεύθυνση και οτι κατέβαζε update το κινητό άλλα δεν έχουν καταλάβει οτι εχω nokia s^1 και οχι android και δεν γράφω κάθε φορά m.whatsup.gr γιατι το εχω κάνει αρχική σελίδα :mad::mad: τόσες φορές μπήκα δεν με χρέωσε έκανα reloadit με χρέωσε WHAT THE F#^#^& :mad::mad:

 

Και σε μενα σε μια συσκευη Νοκια μου κανανε ακριβως το ιδιο... και μαλιστα εν ωρα που κοιμομουν και καλα συνδεθηκε στο Ιντερνετ.Δεν ειχα καμια εφαρμογη να κανει ενημερωση την συνδεση του ιντερνετ την ειχα γιαυτο τον λογο εξτρα να ζηταει επιβεβαιωση για οποιαδηποτε συνδεση στο διαδικτυο...και τσεκαρα και το μητρωο κλησεων-μηνυματων-δεδομενων να δω αν συνδεθηκε το βραδυ και αν κατεβασε κατι.. δεν υπηρχε ΤΙΠΟΤΑ απολυτως απλα εχασα 1 ευρω χωρις λογο.Ακομα μια .. και εχω φυγει για παντα απο αυτην την εταιρια...και δεν αν κλεισουν οι αλλες δυο θα παρω κανα καρτοκινητο απο αλλη χωρα :P

Link to comment
Share on other sites

μηπως δεν μπορουν να μεταφερθουν απο τα 600 γιατι δεν τα αγορασε? εννοω οτι ειναι απο προσφορα

 

και σε ένα συγγενικό μου whats up το ίδιο γίνεται, προφανώς επειδή ισχύει το "δώρο" και αυτό βλέπει πρώτο το σύστημα δεν μπορείς να δώσεις αν δεν λήξει (μάλλον). :blink:

Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστω!φανταζομαι οτι σβυνονται τα στοιχεια μου απο το συστημα,δε χρειαζεται να κανω κατι,εννοω τα στοιχεια της ταυτοποιησης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχω ενα γουατσα που το χρησιμοποιω σπανια (το εχω σαν δευτερο σε κλωνοποιημενη σιμ) και οταν το ανοιγω δεν παιρνω καμια ειδοποιηση απο τυχον κλησεις κα μηνυματα...Πως ενεργοποιω αυτη την υπηρεσια??Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...