Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακομα κανένα πακέτο στο προσκήνιο!!!!!!!!!!!!

 

Ξέχνα με 57% στην αγορά δεν τους καίγεται καρφί

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Θα δούμε τις επόμενες μέρες...

Εχω απορία να δω αν θα κάνουμε καμμια κίνηση...

Σε αυτες τις εποχες που διανύουμε ολες οι εταιριες θελουνε να μην χάνουνε εσοδα το οτι εχει το 57% δεν σημαινει

οτι δεν θελει κερδος....

Link to comment
Share on other sites

Θα δούμε τις επόμενες μέρες...

Εχω απορία να δω αν θα κάνουμε καμμια κίνηση...

Σε αυτες τις εποχες που διανύουμε ολες οι εταιριες θελουνε να μην χάνουνε εσοδα το οτι εχει το 57% δεν σημαινει

οτι δεν θελει κερδος....

 

οπως επισης οτι αν μειωθει το κερδος ανα χρηστη. το 57% δεν λεει κατι απο μονο του

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το ΥΠΟΛΟΙΠΟ όγκου απο τα 60ΜΒ του Ίντερνετ για το πακέτο;

Sorry που θα το γράψω, αλλά κοιτάς καθόλου τα posts που γράφονται στο topic?

Έχει απαντηθεί στην προηγούμενη σελίδα με παράθεση στο μήνυμά σου .:ninja:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Sorry που θα το γράψω, αλλά κοιτάς καθόλου τα posts που γράφονται στο topic?

Έχει απαντηθεί στην προηγούμενη σελίδα με παράθεση στο μήνυμά σου .:ninja:

 

και να φανταστεις η απαντηση που του εδωσα ηταν copy paste η δικια σου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οπως επισης οτι αν μειωθει το κερδος ανα χρηστη. το 57% δεν λεει κατι απο μονο του

 

:offtopic:

 

αν το 57 γίνει 47 ή 37 τότε θα βγάλει προσφορές...δηστυχώς...:!:

Link to comment
Share on other sites

:offtopic:

 

αν το 57 γίνει 47 ή 37 τότε θα βγάλει προσφορές...δηστυχώς...:!:

 

Δυστυχώς είναι στο χέρι μας και δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα

 

 

 

Θα δούμε τις επόμενες μέρες...

Εχω απορία να δω αν θα κάνουμε καμμια κίνηση...

Σε αυτες τις εποχες που διανύουμε ολες οι εταιριες θελουνε να μην χάνουνε εσοδα το οτι εχει το 57% δεν σημαινει

οτι δεν θελει κερδος....

 

ΔΕΝ ΘΑ ΚΆΝΕΙ ΤΊΠΟΤΑ .

 

Δεν τους ενδιαφερει τι περνάει ο κόσμος εχουν το 57% .

 

 

Πήρα για 3η φορά σήμερα εξ.πελατών μου απαντάει μια κοπέλα ευγενικά όλα έγιναν έκανε προώθηση στο τεχνικό τμήμα και θα με πάρουν τηλέφωνο βεβαία ήταν 9 το πρωί και δεν με ρώτησε τίποτα για ΙΡ όπως έκανε ο προηγούμενος .

 

Και πήγα στο Γερμανό να βάλω 2-3 € και δεν το κάνουν όπως έχει στην Wind .

15€ Εχω βάλει ως τώρα (3χ5) για να πάρω 600 λεπτά :mad: Ευτυχώς τώρα δεν είχε να φάει 1€ αφού είχα 100ΜΒ

 

Έβγαλα συμπέρασμα οτι μου τρώει οταν κάνω reloadit δεν έτρωγε όταν έμπαινα στο my whatsup ούτε στο 0.facebook

 

New trick by cosmote

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μπουρδες αν καποιος εχει ολη την παρεα του στο whatsup δεν εχει τον παραμικρο λογο να φυγει και να παει στα cu και στα free2go κτλ... Και σιγα μην κουνηθει κανεις εδω που τα λεμε..
Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω κατι στην cosmokarta αυτη εδω η προσφορα απο ποτε ισχυει?

με 20 ευρω 150 λεπτα δεν εδινε?

 

Γιατί μόνο με την COSMOΚΑΡΤΑ μιλάς δωρεάν, με όλα τα δίκτυα, για έναν ολόκληρο μήνα:

 

100 λεπτά δώρο με κάθε ανανέωση 10€

200 λεπτά δώρο με κάθε ανανέωση από 20€.

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω κατι στην cosmokarta αυτη εδω η προσφορα απο ποτε ισχυει?

με 20 ευρω 150 λεπτα δεν εδινε?

 

Γιατί μόνο με την COSMOΚΑΡΤΑ μιλάς δωρεάν, με όλα τα δίκτυα, για έναν ολόκληρο μήνα:

 

100 λεπτά δώρο με κάθε ανανέωση 10€

200 λεπτά δώρο με κάθε ανανέωση από 20€.

 

πρεπει να εχει λιγες μερες που ισχυει. φανταζομαι ειναι απαντηση στην αντιστοιχη προσφρα της βονταφον

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω κατι στην cosmokarta αυτη εδω η προσφορα απο ποτε ισχυει?

με 20 ευρω 150 λεπτα δεν εδινε?

 

150 έδινε

πρεπει να εχει λιγες μερες που ισχυει. φανταζομαι ειναι απαντηση στην αντιστοιχη προσφρα της βονταφον

Είναι απάντηση στην αντίστοιχη προσφορά της wind και όχι της voda

Link to comment
Share on other sites

150 έδινε

 

Είναι απάντηση στην αντίστοιχη προσφορά της wind και όχι της voda

 

η βονταφον με 20 ευρω εδινε 150 λεπτα προς ολους και το εκανε 200

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλή η προσφορά της Cosmote.... Bravo της!!!! :D

 

Επειδή ομως γενικώς μας εχει φτυσμένους και επειδή δεν θα εκανε τιποτα απο μόνη της αν δεν την πιεζαν οι αλλοι.... COSMOTE για τριτο συνεχομενο μήνα απο μένα θα πάρεις the longest one :D:D:D Ειναι το κύριο μου νούμερο... αλλα δεν πειράζει... Για να ξαναδείτε εσεις λεφτά απο εμενα θα πρεπει να δωσετε τουλάχιστον 5€=500mb και τα 10€=100 λεπτα... ΜΟΝΙΜΑ και οχι προσφορα.

 

Μολις τελειωσουν και τα οποια υπολοιπα... μετακόμιση στην Wind με τα οποια καλα και κακά της... αιντε ποια με τους χαφτεν χουφτεν γερμανοτσολιάδες... :happy:

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Καλά το θυμόμουνα για 150..

Αρα αυτη πιθανον να ητανε η απαντηση της cosmote...

Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλή η προσφορά της Cosmote.... Bravo της!!!! :D

 

Επειδή ομως γενικώς μας εχει φτυσμένους και επειδή δεν θα εκανε τιποτα απο μόνη της αν δεν την πιεζαν οι αλλοι.... COSMOTE για τριτο συνεχομενο μήνα απο μένα θα πάρεις the longest one :D:D:D Ειναι το κύριο μου νούμερο... αλλα δεν πειράζει... Για να ξαναδείτε εσεις λεφτά απο εμενα θα πρεπει να δωσετε τουλάχιστον 5€=500mb και τα 10€=100 λεπτα... ΜΟΝΙΜΑ και οχι προσφορα.

 

Μολις τελειωσουν και τα οποια υπολοιπα... μετακόμιση στην Wind με τα οποια καλα και κακά της... αιντε ποια με τους χαφτεν χουφτεν γερμανοτσολιάδες... :happy:

 

ηθελα να γραψω και εγω ενα μηνυμα,αλλα λες και πηρες τα λογια απο τα χειλη μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλά το θυμόμουνα για 150..

Αρα αυτη πιθανον να ητανε η απαντηση της cosmote...

Ευχαριστω!!

 

στην κοσμοκαρτα. Γιατι στο γουατς απ δεν βλεπω καμια απαντηση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλή η προσφορά της Cosmote.... Bravo της!!!! :D

 

Επειδή ομως γενικώς μας εχει φτυσμένους και επειδή δεν θα εκανε τιποτα απο μόνη της αν δεν την πιεζαν οι αλλοι.... COSMOTE για τριτο συνεχομενο μήνα απο μένα θα πάρεις the longest one :D:D:D Ειναι το κύριο μου νούμερο... αλλα δεν πειράζει... Για να ξαναδείτε εσεις λεφτά απο εμενα θα πρεπει να δωσετε τουλάχιστον 5€=500mb και τα 10€=100 λεπτα... ΜΟΝΙΜΑ και οχι προσφορα.

 

Μολις τελειωσουν και τα οποια υπολοιπα... μετακόμιση στην Wind με τα οποια καλα και κακά της... αιντε ποια με τους χαφτεν χουφτεν γερμανοτσολιάδες... :happy:

 

μια απο τα ιδια συμφωνω με οσα...αλλα λεω για cu..

αν δεν δωσει πακετο για ολη την cosmote ευρω απο μενα δεν θα ξαναδει..

και να προσθεσω ακομα οτι εχω βαρεθει τα σκηνικα αδυναμια δικτυου και τα λοιπα..

να πεφτουν οι κλησεις η να μην βγαζεις καθολου..

Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια συμφωνω με οσα...αλλα λεω για cu..

αν δεν δωσει πακετο για ολη την cosmote ευρω απο μενα δεν θα ξαναδει..

και να προσθεσω ακομα οτι εχω βαρεθει τα σκηνικα αδυναμια δικτυου και τα λοιπα..

να πεφτουν οι κλησεις η να μην βγαζεις καθολου..

 

αν ηταν να απαντησει τοσες μερες δεν θα το ειχε κανει;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να πεφτουν οι κλησεις η να μην βγαζεις καθολου..

το τελευταιο καιρο ειναι τοσο εντονο το φαινομενο να πεφτουν οι κλησεις που ωρες ωρες ανησυχώ μηπως εχει χαλασει το κινητο ή καρτα σιμ.

Link to comment
Share on other sites

το τελευταιο καιρο ειναι τοσο εντονο το φαινομενο να πεφτουν οι κλησεις που ωρες ωρες ανησυχώ μηπως εχει χαλασει το κινητο ή καρτα σιμ.

 

πιστευω οτι το κινητο σου δεν εχει κανενα προβλημα..

απλα πιστευω κατα την ταπεινη μου αποψη οτι η υποστηριξη απο την cosmote ειναι απλα ανυπαρκτη..

 

τωρα εχω διαβασει και εδω απο ποστ το οποιο δεν ξερω αν ειναι μυθος η οχι οτι παιζει να δινουν προτεραιοτητα σε κλησεις συμβολαιου και γιαυτο να συμβαινει αυτο..δεν θα μου εκανε εντυπωση παντως αν παιζει κατι τετοιο..

 

οπως και να εχει το θεμα ειναι οτι η συχνοτητα που συμβαινει ειναι αρκετα μεγαλη...και φυσικα μιας και ο νομος του Μερφι το εχω πιστεψει οτι εχει γραφτει για καποιους σαν και εμενα οταν η κληση που θελω να κανω ειναι επειγουσα και σημαντικη εκει οι πιθανοτητες να με κρεμασει το δικτυο ανεβαινουν κατακορυφα...

εκει να δεις νευρα...:angry:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλή η προσφορά της Cosmote.... Bravo της!!!! :D

 

Επειδή ομως γενικώς μας εχει φτυσμένους και επειδή δεν θα εκανε τιποτα απο μόνη της αν δεν την πιεζαν οι αλλοι.... COSMOTE για τριτο συνεχομενο μήνα απο μένα θα πάρεις the longest one :D:D:D Ειναι το κύριο μου νούμερο... αλλα δεν πειράζει... Για να ξαναδείτε εσεις λεφτά απο εμενα θα πρεπει να δωσετε τουλάχιστον 5€=500mb και τα 10€=100 λεπτα... ΜΟΝΙΜΑ και οχι προσφορα.

 

Μολις τελειωσουν και τα οποια υπολοιπα... μετακόμιση στην Wind με τα οποια καλα και κακά της... αιντε ποια με τους χαφτεν χουφτεν γερμανοτσολιάδες... :happy:

να'ναι καλά το viber!!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Είχα Ίντερνετ 60ΜΒ με 3 ευρω στο Whatsup αλλα τώρα βλέπω ότι ισχύουν μόνο πακέτα απο 5 ευρω και πάνω, τι άλλες επιλογές έχω μόνο για πλοήγηση;
Link to comment
Share on other sites

τωρα εχω διαβασει και εδω απο ποστ το οποιο δεν ξερω αν ειναι μυθος η οχι οτι παιζει να δινουν προτεραιοτητα σε κλησεις συμβολαιου και γιαυτο να συμβαινει αυτο..δεν θα μου εκανε εντυπωση παντως αν παιζει κατι τετοιο..

παιζει.ειναι γεγονος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...