Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μακάρι να αντιδρούσαν περισσότεροι, όπως εσύ. Σίγουρα θα ήταν τα πράγματα καλύτερα για όλους μας.

 

μην νομιζεις οτι ειναι λιγοι αυτοι που το κανουνε, δυστυχως ομως ειναι η μειοψηφια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μην νομιζεις οτι ειναι λιγοι αυτοι που το κανουνε, δυστυχως ομως ειναι η μειοψηφια

 

Εγω παντως αν και εχω βαρεθει να το κανω θα συνεχισω...τωρα απο την αλλη οπως ειπα πριν τα 0.12 λεπτα ουσιαστικα μας τα "τρωνε" αφου πληρωνουμε αντιστοιχο ποσο για να zητησουμε να μας τα πιστωσαυν. Παντως ειναι πολυ καλη ιδεα αυτο που ειπες αν μπορουσαμε να βρουμε ενα σταθερο τηλεφωνο εξ.πελατων. Αν ξερει καποιος κατι ας ενημερωσει.

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά για 0,12 ευρώ;

 

ΕΛΕΟΣ.

 

κανενα ελεος.ΑΜΑ λεω ΑΜΑ ειναι ο δρομος μου ή δεν εχω καμμια δουλεια και εχω χρονο θα μπω στο καταστημα και θα ζητησω να μιλησω τηλεφωνικα για ΟΠΟΙΟ προβλημα εχω.

Link to comment
Share on other sites

^ Καλό και χρήσιμο αυτό! ;-)

 

Όσο για τα 0,12€ που θα ζητησώ πίστωση, θα πάω στο oteshop -που θέλω να πληρώσω και τον ΟΤΕ- και με την ευκαιρία θα ζητήσω να μου καλέσουν την εξυπηρέτηση πελατών εκείνοι από το κατάστημα. Το έχω κανει παλιότερα σε κατάστημα Cosmote, και με εξυπηρέτησαν, πιστεύω να γίνει κι από το ίδιο από το οτεσοπ.

 

Πολύ καλά κάνεις και το κυνηγάς το θέμα! Μπράβο σού!

.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μπορεί να γίνει και πιο απλά:

Ας πούμε ότι έχεις καλέσει 3 φορές και δεν έχεις μιλήσει εκπρόσωπο της εξυπηρέτησης πελατών ενώ έχεις χρεώθει κανονικά για τις κλήσεις σου.

Σημειώνεις την ημέρα και ώρα που κάλεσες τις 3 αυτές φορές, και την 4η φορά που (ελπίζουμε) τελικά θα μιλήσεις με την εξυπηρέτηση, για το θέμα για το οποίο είχες αρχικά καλέσει, μόλις ολοκληρώσεις την συζήτηση για το θέμα αυτό, τους λες "και κάτι ακόμα, σας κάλεσα τότε και τότε και τότε για το ίδιο θέμα και δεν κατάφερα να μιλήσω με εκπρόσωπο, μπορείτε να καταχωρίσετε αίτημα για πίστωση των 3x0,12€;".

Κι έτσι, και την δουλειά σου έκανες και ζήτησες και την πίστωση στην ίδια κλήση, δηλαδή χωρίς να πληρώσεις άλλα 0,12 για να ζητήσεις να πιστωθούν 0,12.

Απλό και λογικό, νομίζω, αρκεί να το θυμηθείς να το ζητήσεις άμεσαστην ίδια κλήση...

 

Εγώ πήγα στο οτεσοπ και μου κάλεσαν ευχαρίστως εκείνοι το CC, αλλά δυστυχώς το χαρτάκι που έχω σημειώσει την ημέρα και ώρα της κλήσης έχει μείνει στο άλλο σπίτι, στο νησί, και δεν μπορούν να κάνουν κάτι χωρίς αυτά τα στοιχεία. Μου είπαν να ξανακαλέσω όποτε θέλω όταν μάθω την ημέρα και ώρα της κλήσης.

Link to comment
Share on other sites

Οσο για κατι που αναφερθηκε πιο πριν για ανανεωση στον Γερμανο και την επιδειξη της ταυτοτητας ειναι κουραφεξαλα.

Ειναι δυνατον ενω δεν υπαρχει ακομα επισημα η υποχρεωση δηλωσης των στοιχειων στα καρτοκινητα να ζητησει καποιος ταυτοτητα για να περασει μοναδες ?

Σκεφτητε και το αλλο . Ακομα και για λογαριασμο συμβολαιο οταν ειναι αν πας στον Γερμανο και δεν τον εχεις μαζι σου αρκει να πεις τον αριθμο και το επωνυμο σου και πληρωνεις.

Ευτυχως η δυστυχως στην Ελλαδα οταν ειναι να πληρωσεις για κατι σπανια χρειαζεται μεγαλη διαδικασια και ταυτοπροσωπια !

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μπορεί να γίνει και πιο απλά:

Ας πούμε ότι έχεις καλέσει 3 φορές και δεν έχεις μιλήσει εκπρόσωπο της εξυπηρέτησης πελατών ενώ έχεις χρεώθει κανονικά για τις κλήσεις σου.

Σημειώνεις την ημέρα και ώρα που κάλεσες τις 3 αυτές φορές, και την 4η φορά που (ελπίζουμε) τελικά θα μιλήσεις με την εξυπηρέτηση, για το θέμα για το οποίο είχες αρχικά καλέσει, μόλις ολοκληρώσεις την συζήτηση για το θέμα αυτό, τους λες "και κάτι ακόμα, σας κάλεσα τότε και τότε και τότε για το ίδιο θέμα και δεν κατάφερα να μιλήσω με εκπρόσωπο, μπορείτε να καταχωρίσετε αίτημα για πίστωση των 3x0,12€;".

Κι έτσι, και την δουλειά σου έκανες και ζήτησες και την πίστωση στην ίδια κλήση, δηλαδή χωρίς να πληρώσεις άλλα 0,12 για να ζητήσεις να πιστωθούν 0,12.

Απλό και λογικό, νομίζω, αρκεί να το θυμηθείς να το ζητήσεις άμεσαστην ίδια κλήση...

 

Εγώ πήγα στο οτεσοπ και μου κάλεσαν ευχαρίστως εκείνοι το CC, αλλά δυστυχώς το χαρτάκι που έχω σημειώσει την ημέρα και ώρα της κλήσης έχει μείνει στο άλλο σπίτι, στο νησί, και δεν μπορούν να κάνουν κάτι χωρίς αυτά τα στοιχεία. Μου είπαν να ξανακαλέσω όποτε θέλω όταν μάθω την ημέρα και ώρα της κλήσης.

 

'Η πιο απλά στέλενεις ένα fax...

Link to comment
Share on other sites

FAX? :rolleyes:

Αν έχεις... Εγώ δεν έχω πρόσβαση σε δωρεάν φαξ, πρέπει να πάω σε "φαξ δια το κοινόν". :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ VODAFONE (CHAMPION) ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΟΤΕ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΟΥ . ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΜΟΥ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ VODAFONE(CU) . ΔΙΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΟΥΝΑ ΤΗΝ ΚΟΣΜΟΤΕ.ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΗΣΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΕ ΤΑ 1000ΛΕΠΤΑ ΟΜΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΣΜΣ KAI ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ .ΤΕΣΠΑ ΕΚΑΝΑ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΗΘΗΚΕ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 10-11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΝΑ ΧΑΛΙ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟ ΣΦΑΛΜΑ ΔΥΚΤΙΟΥ ΕΛΕΓΕ . ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΥΝΗΜΑΤΩΝ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΟΛΟ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΦΟΥΛ ΣΗΜΑ . ΤΕΣΠΑ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ 5-6 ΦΟΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ 11Η ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΔΙΠΛΑ 3ΠΛΑ . ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ 11Η ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΟΙΑΣΩ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΙ ΑΝ. ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ; . ΤΕΣΠΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ ΤΗΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ! ΔΙΟΡΘΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΕ ΧΡΕΩΝΕΙ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΔΥΚΤΙΟ ΤΗΣ ΚΟΣΜΟΤΕ ΣΤΟΝ 2ο ΚΤΥΠΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ .

ΚΑΙ Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥ ΤΟΥ ΔΩΡΕΑΝ ΧΡΟΝΟΥ ΟΜΙΛΙΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ''Υ'' 'Η ''ΥΠΟΛ'' ΣΤΟ 1313 ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΔΙΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ . ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ . ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΒΡΙΣΑ .. ΜΕ ΤΟ ΧΑΛΙ ΔΙΚΤΥΟ ΤΗΣ . ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΗΝ VODAFONE ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΝΕΝΩΗΘΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΣΜΟΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ . ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΑΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΥΝΗΜΑΤΟΣ ΒΓΑΙΖΕΙ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ 2Η-3Η ΦΟΡΑ ΠΑΕΙ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝΕ ΒΓΑΛΕΙ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΤΗΣ ΚΟΣΜΟΤΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ'' ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ WHATS UP '' ΓΙΑΤΙ; . ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΝΟΗΘΟΥΜΕ . ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ; . ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ WHATS UP ΠΑΡΑΠΟΝΟΥΝΤΑΙ.

ΕΝΩ ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΟΤΕ ...

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

καταλαβαίνω το πρόβλημα σου ,αλλά το wats'up έχει τον μεγαλύτερο

αριθμό συνδρομητών, αν έπαιρνες cosmoκαρτα δεν θα υπήρχε κάποιο

πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΡΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ; ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΕΙΣ ΔΗΛΩΜΕΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΟΥ ; ΕΛΕΟΣ! ΚΑΙ ΑΜΑ ΠΑΕΙ ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΑΛΕΙ ΚΑΡΤΑ ΣΑΝ ΔΩΡΟ ΘΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΟΥΝΕ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ; . ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΛΟ ΑΥΤΟ . ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΟΡΟ ΤΟΥ 12% ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙΣ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΘΑΡΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΡΟ . ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΟ Φ.Π.Α. 19% ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΜΕΤΑ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΦΟΡΟ 12% ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ ΤΟ Φ.Π.Α 19% . ΟΧΙ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΟΥ 12% . ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ .

 

καταλαβαίνω το πρόβλημα σου ,αλλά το wats'up έχει τον μεγαλύτερο

αριθμό συνδρομητών, αν έπαιρνες cosmoκαρτα δεν θα υπήρχε κάποιο

πρόβλημα.

 

ΩΝΤΟΣ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ . ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΣΥΔΡΟΜΗΤΕΣ ΤΟ WHATS UP .ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΣΤΟ SOCIAL ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ . ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΚΟΣΜΟΚΑΡΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΟΡΤΟΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΡΟΜΟΛΟΓΟΝΤΑΙ ΠΡΩΤΑ ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΑ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ . Ο ΟΓΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΗΣ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΟΣΜΟ ΑΡΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ . ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟ ΒΕΛΤΙΩΝΕ .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

JOHNMEGARYTHMOS

Μην γράφεις κεφαλαία. Εκτός του οτι είναι δυσανάγνωστα, στη γλώσσα του internet είναι σαν να φωνάζεις.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙΣ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΘΑΡΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΡΟ . ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΟ Φ.Π.Α. 19% ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΜΕΤΑ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΦΟΡΟ 12% ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ ΤΟ Φ.Π.Α 19% . ΟΧΙ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΟΥ 12% . ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ .

 

 

Απλά διαιρείς

Με 1.12 καί προκύπτει το καθαρό ποσό. Όλα τα άλλα τα λένε όσοι αγνοούν την απλή αριθμητική. 10 : 1.12 = 8.93

Link to comment
Share on other sites

Απλά διαιρείς

Με 1.12 καί προκύπτει το καθαρό ποσό. Όλα τα άλλα τα λένε όσοι αγνοούν την απλή αριθμητική.

 

Σωστός. Γιατί ορίζεται στο 12% επί του καθαρού ποσού για ύψος μέχρι 50€ ( που η μεγαλύτερη κάρτα είναι 30€ ) και προσαυξάνεται κατά 19% μετά. Αφού λοιπόν είναι δεδομένο ότι η καρτοκινητή παίζει στ0 12%, απλά αφαιρείς το 12%...

Link to comment
Share on other sites

Σωστός. Γιατί ορίζεται στο 12% επί του καθαρού ποσού για ύψος μέχρι 50€ ( που η μεγαλύτερη κάρτα είναι 30€ ) και προσαυξάνεται κατά 19% μετά. Αφού λοιπόν είναι δεδομένο ότι η καρτοκινητή παίζει στ0 12%, απλά αφαιρείς το 12%...

 

μηπως κανεις ενα τεραστιο λαθος?στην καρτοκινητη ο φορος ειναι σταθερος και ειναι 12%. μηπως να το ψαχνεις λιγο καλυτερα πριν πεις κατι?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηγα σημερα σε ενα seven και εχει εκει 3αρες και 9αρες καρτες.

Πουλανε και κει? Δεν το ξερα. Παντως εχει ακομη αφορολογητες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηγα σημερα σε ενα seven και εχει εκει 3αρες και 9αρες καρτες.

Πουλανε και κει? Δεν το ξερα. Παντως εχει ακομη αφορολογητες.

 

τα βιντεο κλαμπ εννοεις?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τα βιντεο κλαμπ εννοεις?

Ναι στο βιντεο κλαμπ εννοω. Στο καταστημα Σερρων τουλαχιστον ειχε.

Λογικα για να χει θα χει και στα αλλα.

exw peripou 19000 minimata(what`s up ) kai dn mporw na stilw oute ena..:cry: gt ??ti exei ??sryy an dn exw valei kala to post ! :D

Μηπως εχεις υπολοιπο κατω απο 11 λεπτα? Αν ναι τοτε δεν μπορεις να στειλει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη εχω wats up για 2ο αριθμο τι στελνω για να εχω 600 λεπτα και 600sms?ποσο κοστιζει?5ε ή εχω μεινει πισω?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Eπειδη εχω wats up για 2ο αριθμο τι στελνω για να εχω 600 λεπτα και 600sms?ποσο κοστιζει?5ε ή εχω μεινει πισω?

 

Για να ενεργοποιήσεις το Call Them All 600 + 600 sms θα στείλεις το μήνυμα "PLUS" στο 1313. Κόστος: 7 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Για να ενεργοποιήσεις το Call Them All 600 + 600 sms θα στείλεις το μήνυμα "PLUS" στο 1313. Κόστος: 7 ευρώ.

 

Yπαρχει πακετο που να εχει απεριοριστα sms?κατι τετοιο ειχα ακουσει...

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...