Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει λες αυτή η περίπτωση;
Είναι αρκετά πιθανό.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω σε ποια αναβάθμιση το πρόσθεσαν εγώ πάντως από προχθές το έχω δει στην εφαρμογή,και μάλιστα από εκεί την έκανα την φραγή.....d1ae0321d534d90b1593beac4f37db33.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πατάς πάνω δεξιά στο shop. Έχει ένα μενού. Πατάς στο κινητό σου αριθμό και είναι κάτω κάτω. Θα το δεις.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Πατάς πάνω δεξιά στο shop. Έχει ένα μενού. Πατάς στο κινητό σου αριθμό και είναι κάτω κάτω. Θα το δεις.
Ωραίος το βρήκα. Ευχαριστώ πολύ!
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

7.8.4 και εγώ.

Για να βρείτε την επιλογή κάντε ότι λέει ο alteo.

Shop- ψηλά διαλέξτε την καρτέλα με τον αριθμό σας-κάτω κάτω προς τις τελευταίες επιλογές θα το βρείτε.

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω ενα φρογκ, και βαρεθηκα να το ανανεωνω καθε 2 μηνες απλα για να μη χασω τον αριθμο. Το εβαλα αρχικα γιατι εχει φθηνες κλησεις προς εξωτερικο και καλο πακετο ιντερνετ, αλλα δε το χρησιμοποιω και εχω φτασει να χω 40 ευρω υπολοιπο μεσα. Δε βγαζει πουθενα αυτη η μονιμη ανανεωση απλα για να κρατας εναν αριθμο. Μπορω να μεταφερω το υπολοιπο σε φρογκ ενος φιλου που το χρησιμοποιει και να το αφησω να ακυρωθει?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω ενα φρογκ, και βαρεθηκα να το ανανεωνω καθε 2 μηνες απλα για να μη χασω τον αριθμο. Το εβαλα αρχικα γιατι εχει φθηνες κλησεις προς εξωτερικο και καλο πακετο ιντερνετ, αλλα δε το χρησιμοποιω και εχω φτασει να χω 40 ευρω υπολοιπο μεσα. Δε βγαζει πουθενα αυτη η μονιμη ανανεωση απλα για να κρατας εναν αριθμο. Μπορω να μεταφερω το υπολοιπο σε φρογκ ενος φιλου που το χρησιμοποιει και να το αφησω να ακυρωθει?

 

Δεν κανει μεταφορά χρημάτων το φρογκ. Μπορεις α) να αγοραζεις πακετα ιντερνετ και να το έχεις ως hotspot, β) να πουλησεις το νουμερο σε ελκυστικη τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Όλα κομπλέ έκανα φραγή σε όλα ευχαριστουμε. Ελπίζω να μην υπάρχει θέμα με τους κωδικούς που έρχονται από τα ebankings.
Ερχονται με ονομα, όχι με 5ψηφιο

 

Envoyé de mon SM-A705FN en utilisant Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όλα κομπλέ έκανα φραγή σε όλα ευχαριστουμε. Ελπίζω να μην υπάρχει θέμα με τους κωδικούς που έρχονται από τα ebankings.

 

Κάνει φραγή στα ΧΡΕΩΣΙΜΑ σμσ που έρχονται από 5ψηφια νούμερα.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

τελικά μπορώ να γυρίσω το συμβόλαιό μου σε φοιτητικό καρτοκινητό (αλήθεια είναι wu ή κοσμοκάρτα)?
Link to comment
Share on other sites

Ερχονται με ονομα, όχι με 5ψηφιο

 

Envoyé de mon SM-A705FN en utilisant Tapatalk

Το γνωρίζω παιδιά. Είπα μήπως είναι 5ψηφια και τα νούμερα από ebankings. Μια φορά είχα κάνει φραγή από το κινητό κάτι νούμερα που επερναν για προσφορές και δεν μου έρχονταν ο κωδικός για συναλλαγές σε winbank. Πέρασαν 2 μέρες μέχρι να το πάρω χαμπάρι είχα φάει γερό σκάλωμα.

Κάνει φραγή στα ΧΡΕΩΣΙΜΑ σμσ που έρχονται από 5ψηφια νούμερα.
Link to comment
Share on other sites

τελικά μπορώ να γυρίσω το συμβόλαιό μου σε φοιτητικό καρτοκινητό (αλήθεια είναι wu ή κοσμοκάρτα)?

 

Έχεις πάσο από σχολή; Εάν όχι, η απάντηση είναι αρνητική.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω ενα φρογκ, και βαρεθηκα να το ανανεωνω καθε 2 μηνες απλα για να μη χασω τον αριθμο. Το εβαλα αρχικα γιατι εχει φθηνες κλησεις προς εξωτερικο και καλο πακετο ιντερνετ, αλλα δε το χρησιμοποιω και εχω φτασει να χω 40 ευρω υπολοιπο μεσα. Δε βγαζει πουθενα αυτη η μονιμη ανανεωση απλα για να κρατας εναν αριθμο. Μπορω να μεταφερω το υπολοιπο σε φρογκ ενος φιλου που το χρησιμοποιει και να το αφησω να ακυρωθει?

 

Το Αλλάζεις σε whats Up.

Μεταφέρεις τα χρήματα σε ένα άλλο whats Up

Και το αφήνεις να ακυρωθεί.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω σε ποια αναβάθμιση το πρόσθεσαν εγώ πάντως από προχθές το έχω δει στην εφαρμογή,και μάλιστα από εκεί την έκανα την φραγή.....d1ae0321d534d90b1593beac4f37db33.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σωστοοοοοός!!!Να'σαι καλά @tolisfz6!!!

Mου είχε έρθει μήνυμα 5ψήφιο σε αριθμό μου που είναι χρόνια σε αρχαίο τηλ με "πράσινη" οθόνη...και ζήτησα απο την εξυπηρέτηση να μπλοκάρουν τα 5ψηφια.Αφού το έκανε η κοπέλα της ζήτησα αν μπορεί να κάνει το ίδιο και σε τρια συγγενικά μου πρόσωπα και μου λεει οκ, θα το κάνω.Δεν το έλεγξα,-επιβεβαίωσα- και τωρα μπήκα στην cosmo app και ΔΕΝ το είχε κάνει!!!:-(

 

Ευχαριστούμε Τόλη.

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή του what's up δεν βλέπω αντίστοιχη επιλογή για τον αποκλεισμό μηνυμάτων από 5ψηφια νούμερα.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...