Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανοιγει αλλα δεν ανανεώνεται σε μενα... επίσης εχω εκτος απο τα δωρα που αναφέρθηκαν, και ενα reloadit εβδομαδιαίο που λήγει νωρίτερα απο τα αλλα. Καποια στιγμή αφησε 50 mb απο το reloadit και ξεκινησε να τρωει απο τα αλλα...σε επομενη συνδεση συνεχισε για λιγο (35mb) από το reloadit και μετα ξαπαέπαιρνε απο τα υπόλοιπα...περίεργα πράγματα...
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μια γρήγορη απορία, σε καρτοκινητο whats up πέρα των προσφορών πακέτων ανανέωσης που βρίσκονται είτε στο σαιτ είτε στην εφαρμογή αντροιντ υπάρχει κάτι άλλο σαν, να το πω '' κρυφή η προνομιακή '' προσφορά που ενεργοποιειται μέσω σμσ όπως συμβαίνει στη wind όπου και αυτά τα πακέτα είναι λίγο πιο βολικά και φθηνά.??
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μια γρήγορη απορία, σε καρτοκινητο whats up πέρα των προσφορών πακέτων ανανέωσης που βρίσκονται είτε στο σαιτ είτε στην εφαρμογή αντροιντ υπάρχει κάτι άλλο σαν, να το πω '' κρυφή η προνομιακή '' προσφορά που ενεργοποιειται μέσω σμσ όπως συμβαίνει στη wind όπου και αυτά τα πακέτα είναι λίγο πιο βολικά και φθηνά.??

 

και η προσφορα της ευρωπαικης καρτας νεων μην την ξεχνας αμα δεν εχεις φοιτητικο νουμερο , και αφορα εως και 30 χρονων και αφορα μονο whats up δες εδω https://europeanyouthcard.gr/offers/cosmote/

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τα δωρεάν πακετάκια που ποστάρατε είναι δυνατόν να τα ενεργοποιήσουμε χωρίς εφαρμογή, π.χ. για SIM που έχω σε pocket WiFi hotspot;;;
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τα δωρεάν πακετάκια που ποστάρατε είναι δυνατόν να τα ενεργοποιήσουμε χωρίς εφαρμογή, π.χ. για SIM που έχω σε pocket WiFi hotspot;;;

 

Eγω που εχω twin sim και ποτε την δοκιμαζα σε ενα mikrotik routerboard με στικ 4G το εκανα μεσω sms που υποστηριζει αυτο το λειτουργικο.

Το ιδιο και οταν του ειχα παγια συνδεση.

Αν η συσκευη που λες δεν εχει τετοια δυνατοτητα που μαλλον δεν εχει θα πρεπει να βγαζεις την καρτα να την βαζεις σε κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Κατά λάθος ενεργοποίησα το πακέτο με την αυτόματη ενημέρωση.

Όταν το κατάλαβα το ακύρωσα λίγο μετά. Τον επόμενο μήνα θα έχω κάποιο πρόβλημα;

 

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η whats up φαίνεται για να χρυσωσουν το χαπι με τις αυξήσεις που έρχονται από αύριο παντού για να πει ο κόσμος δεν βαριέσαι. Σαν τυράκι δες το.

 

Σοβαρά, υπάρχει έστω και ένας που θα πει μας κάνανε αυξήσεις στο θεό και επειδή του δώσανε ένα δώρο με διάρκεια 3 ημερών ή όσο είναι αλλά κάτω από μήνα σίγουρα θα τον αποσυντονίσει τόσο και θα πει χαλάλι δεν έγινε και τίποτα;;;;;;;; Περισσότερο χλευασμό στα μούτρα μας το βλέπω αυτό παρά χρύσωμα χαπιού που δεν είναι κιόλας. Τι δώρα ήταν αυτά που προσέφεραν;

 

Εδώ να πω ότι για πρώτη φορά στα χρονικά μου έστειλε η cosmote 2 μηνύματα

 

"ΝΟΜΑΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ: Ανανέωσε το χρόνο μέχρι 16/3 ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΔΩΡΟ 2GB ΚΑΙ 100' ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ 7 ημέρες" - έληγε το υπόλοιπο της 3μηνης που είχα κάνει στις 19/3 και το μηνυμα ήρθε 2 βδομάδες πριν.

 

Επίσης ήρθε 10 μέρες μετά αυτό "ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΝΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. 4GB / 4 ευρώ / 7 ημέρες, ενεργοποίησε έως 20/3 στέλνοντας Α(ΚΕΝΟ)59 ΣΤΟ 1256".

 

Ποτέ τόσα χρόνια με κοσμοκαρτα ούτε με frog το τελευταίο χρόνο δεν έχω λάβει κάτι που να λέει προσφορά μόνο για σένα. Σίγουρα έχουν αλλάξει προσέγγιση.Έχουν έρθει σε κανένα τέτοια μηνύματα;

Edited by apagogeas
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω οτι και οι τρεις εταιριες κανουν ακριβως τις ιδιες αυξησεις, οπότε επιλέγω αυτήν που δίνει τα περισσότερα δώρα. Προσώπικη μου άποψη. Οσοι αισθάνεστε προσβολή με τα δώρα, μπορείτε να πάτε στις άλλες 2 εταιρίες που, ενώ κάνουν τις ίδιες αυξήσεις, δε δίνουν τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Έρχονται συχνά.

Δεν νομίζω να τους πιστεύει ή να τους δικαιολογεί κανένας. Απλά μένουμε να κοιτάμε με το στόμα ανοιχτό, όπως όλες τις καρπαζιές που έχουμε φάει, σε όλα τα επίπεδα.

 

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν what's up. Μπείτε στους συνδέσμους έναν έναν με τον stock browser του κινητού η τον Chrome. Προϋπόθεση να έχετε την εφαρμογή what's up. Μόλις ανοίξετε έναν σύνδεσμο θα σας πετάξει στην εφαρμογή για να ενεργοποιήσετε το δώρο σας.

 

 

 

https://www.whatsup.gr/c/scanme/

 

https://www.whatsup.gr/c/clickme/

 

https://www.whatsup.gr/c/findme/

 

https://www.whatsup.gr/c/gift

 

 

 

Τα δώρα που δίνει είναι

 

-το social media 2gb πακέτο για 1 μήνα

 

-το video streaming 5gb πακέτο για 1 μήνα

 

-το giga week 3gb πακέτο για 7 μέρες

 

-το after dark 10gb πακέτο για 1 μήνα

Να 'σε καλά, σήμερα γεμίσαμε τα what's up της οικογένειας και των φίλων με giga για όλο τον μήνα . Ευχαριστούμε!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες για την μητέρα μου που απλά χρησιμοποιεί το κινητό για κλίσεις και τπτ άλλο, θέλω να βάλω το πιο οικονομικό μηνιαίο πρόγραμμα ομιλίας με έστω100 ως 200 προς όλους τον μήνα σε κόσμοτε. Ποιο είναι αυτό των 8.5 ευρώ combo call them all plus.? Υπάρχει κάτι άλλο? Δεν πολυγνωριζω τι παίζει με κόσμοτε προσφορές είμαι στην wind ανέκαθεν
Link to comment
Share on other sites

Γύρισε το σε frog. Με 3 ευρώ έχεις 60 λεπτά προς όλους με χρέωση να δευτερόλεπτο. Το οποίο πρόγραμμα κάθε 2-3 εβδομάδες έχει διπλασιασμό για μια εβδομάδα και θα έχεις 60+60 με 3 ευρώ. Τώρα π.χ. το frog είναι σε εβδομάδα διπλασιασμού.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες για την μητέρα μου που απλά χρησιμοποιεί το κινητό για κλίσεις και τπτ άλλο, θέλω να βάλω το πιο οικονομικό μηνιαίο πρόγραμμα ομιλίας με έστω100 ως 200 προς όλους τον μήνα σε κόσμοτε. Ποιο είναι αυτό των 8.5 ευρώ combo call them all plus.? Υπάρχει κάτι άλλο? Δεν πολυγνωριζω τι παίζει με κόσμοτε προσφορές είμαι στην wind ανέκαθεν

 

Καλημέρα,

 

Το πακέτο των 8.5€ είναι πλέον το φθηνότερο μηνιαίο πακέτο.

 

Περισσότερα εδώ: https://www.whatsup.gr/paketa/paketa-omilias/combo-call-them-all-plusi

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κάτι που είχα τσεκαρει πιο παλιά και όντως είναι έτσι.

Σε καρτοκινητα what's up που είναι ενταγμένα σε cosmote one, με μήνυμα να έχει έρθει ότι μπαίνει φραγή εισερχομένης και εξερχόμενης κίνησης, φραγή δεν μπήκε ποτέ. Καλεί και το καλούν κανονικά τα δωρεάν νούμερα απ' το cosmote one όπως επίσης και τα νούμερα εκτός cosmote one. Τσεκαρισμενα όλα αυτά.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κάτι που είχα τσεκαρει πιο παλιά και όντως είναι έτσι.

Σε καρτοκινητα what's up που είναι ενταγμένα σε cosmote one, με μήνυμα να έχει έρθει ότι μπαίνει φραγή εισερχομένης και εξερχόμενης κίνησης, φραγή δεν μπήκε ποτέ. Καλεί και το καλούν κανονικά τα δωρεάν νούμερα απ' το cosmote one όπως επίσης και τα νούμερα εκτός cosmote one. Τσεκαρισμενα όλα αυτά.

 

Έγινε :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Οποιος εχει εφαρμογη whats up ας πατησει στα παρακαρω link και ας τερματησουμε τα mb της cosmote. Ειναι 4 διαφορετικά λινκ 4 δωρα για όλους

 

https://whatsup.gr/c/gift

 

https://whatsup.gr/c/scanme/

 

https://whatsup.gr/c/findme

 

https://whatsup.gr/c/clickme

Link to comment
Share on other sites

Εισαι ο 3ος που το γραφει απο προχτες και εχει ηδη σχολιαστεί αρκετά.Καλό είναι να κοιτάμε τι έχει γραφτεί λίγο πιο πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Εισαι ο 3ος που το γραφει απο προχτες και εχει ηδη σχολιαστεί αρκετά.Καλό είναι να κοιτάμε τι έχει γραφτεί λίγο πιο πίσω.

Δεν νομιζω να ηταν τοσο ενοχλητικη η αναρτηση μου για να την σχολιασεις για να μου την πεις. Το συγκεκριμένο θεμα εχει πολλες ακυρες αναρτησεις και δεν σχολιαζονται απο εσενα για ποιο λογο αναρτουνται

Μια προσφορα που αναφερεται πανω απο μια δεν ειναι τοσο αρνητικό ισα ισα βοηθα ποιο πολλούς συνδρομητες να την απολαυσουν

 

Τα περισσότερα ερωτηματα ουτως ή αλλως κάποια στιγμη ειχαν απαντηθεί αρα να το κλεισουμε το νήμα. Όποιος θελει κατι να το διαβάσει απο την πρώτη σελίδα

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να ηταν τοσο ενοχλητικη η αναρτηση μου για να την σχολιασεις για να μου την πεις. Το συγκεκριμένο θεμα εχει πολλες ακυρες αναρτησεις και δεν σχολιαζονται απο εσενα για ποιο λογο αναρτουνται

 

Μια προσφορα που αναφερεται πανω απο μια δεν ειναι τοσο αρνητικό ισα ισα βοηθα ποιο πολλούς συνδρομητες να την απολαυσουν

 

 

 

Τα περισσότερα ερωτηματα ουτως ή αλλως κάποια στιγμη ειχαν απαντηθεί αρα να το κλεισουμε το νήμα. Όποιος θελει κατι να το διαβάσει απο την πρώτη σελίδα

Ευχαριστούμε όλα τα παιδιά σαν εσένα που μπαίνουν στον κόπο να ενημερώσουν και εμας τους υπόλοιπους που αλλιώς θα χάναμε τέτοιες προσφορές. Να είστε καλά.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να ηταν τοσο ενοχλητικη η αναρτηση μου για να την σχολιασεις για να μου την πεις. Το συγκεκριμένο θεμα εχει πολλες ακυρες αναρτησεις και δεν σχολιαζονται απο εσενα για ποιο λογο αναρτουνται

Μια προσφορα που αναφερεται πανω απο μια δεν ειναι τοσο αρνητικό ισα ισα βοηθα ποιο πολλούς συνδρομητες να την απολαυσουν

 

Τα περισσότερα ερωτηματα ουτως ή αλλως κάποια στιγμη ειχαν απαντηθεί αρα να το κλεισουμε το νήμα. Όποιος θελει κατι να το διαβάσει απο την πρώτη σελίδα

 

δεν το εγραψα για να σου "την πω",ειχε γραφτει μερικα ποστ παραπανω,εν παση περιπτωση συγγνωμη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει καλά έκανε το παιδί. Κάποιοι ίσως να μην ενημερώθηκαν. Όπως συμβαίνει και με άλλα ερωτήματα και τα ξαναγράφουμε.

 

Πάντως οι προσφορές των συνδέσμων είναι εξαιρετικές.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πάντως ότι τα περισσότερα έχουν λήξει, μόνο το social now βγάζει για ενεργοποίηση.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...