Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 minutes ago, nikotsal said:

Καλησπέρα, θέλω να κάνω μεταφορά έναν αριθμό Q, σε what's up. Έχει κάποια διαφορά αν το κάνω σε κατάστημα ή online? 

Ναι. Δες στο σαιτ τι μπόνους δίνει. Επίσης ονλαιν δεν μπορούν να σου πουν οτι δε εχουν καρτες σιμ (οπως κάνουν στα καταστήματα).

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, nikotsal said:

Καλησπέρα, θέλω να κάνω μεταφορά έναν αριθμό Q, σε what's up. Έχει κάποια διαφορά αν το κάνω σε κατάστημα ή online? 

Αν θες να γίνει γρήγορα μπορείς και από το my Cosmote app να κάνεις Cosmote neo (ο 1ος μήνας δωρεάν).

Στέλνεις όλα τα χαρτιά ηλεκτρονικά και η κάρτα έρχεται με κούριερ.

Μετά απλά αλλάζεις πακέτο σε what's up με ένα sns.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Παρομοίως !! 

IMG_3158.png

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το Whatsup Έβγαλε Mystery token έως 3/4 με απεριοριστα data για 3 μέρες χωρίς λήξη. 

 

Τρεχάτε χωριανοί.. 😁

Edited by nemesis1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, nemesis1 said:

Το Whatsup Έβγαλε Mystery token έως 3/4 με απεριοριστα data για 3 μέρες χωρίς λήξη. 

 

Τρεχάτε χωριανοί.. 😁

Από internet exporer γράφεις μπρε;

Link to comment
Share on other sites

Χαζή ερώτηση, το υπόλοιπο στο Cosmote internet on the go με κάρτα πόσο διαρκεί; 2 μήνες ή παραπάνω;

Ενεργοποίησα μια νέα γραμμή αλλά το 0,01€ που έχει μέσα, λήγει 10/24 και μου φαίνεται περίεργο.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Nikos_96 said:

Εμφανίστηκε η έρευνα στο app. 500mb. μπείτε!!

Σε μένα για κάποιο λόγο δεν έχει φανεί.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, stark said:

Σε μένα για κάποιο λόγο δεν έχει φανεί.

Μου έχει φανεί από το μεσημέρι. Κλείσε και άνοιξε το app,αλλιώς ενημέρωση ή εκ νέου εγκατάσταση

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, stark said:

Σε μένα για κάποιο λόγο δεν έχει φανεί.

πρέπει να έχει καποιο προβληματάκι γιατι κ εμένα που μου τα εδωσε σαν επιλογή αριθμού μετά απο τοση ωρα δεν τα εχω λαβει..θα περιμενω κ αν εν τελη δεν τα δώσουν θα ζητήσω αποζιμίωση😜..κουφάλες δεν θα μου τα φάτε!!

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, aektzhs 1 said:

Μου έχει φανεί από το μεσημέρι. Κλείσε και άνοιξε το app,αλλιώς ενημέρωση ή εκ νέου εγκατάσταση

Έκλεισα και ξανάνοιξα την εφαρμογή και φάνηκε. Σε ευχαριστώ για το tip.

Και σε μένα ακόμα δεν τα έχει δώσει τα MB, αλλά οκ θυμάμαι κι άλλη φορά στο παρελθόν πέρασαν ώρες μέχρι να προστεθούν. 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, Nikos_96 said:

πρέπει να έχει καποιο προβληματάκι γιατι κ εμένα που μου τα εδωσε σαν επιλογή αριθμού μετά απο τοση ωρα δεν τα εχω λαβει..θα περιμενω κ αν εν τελη δεν τα δώσουν θα ζητήσω αποζιμίωση😜..κουφάλες δεν θα μου τα φάτε!!

Το ιδιο και σε μενα. Δεν μου τα εχει δωσει ακομη.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, stark said:

Και σε μένα ακόμα δεν τα έχει δώσει τα MB, αλλά οκ θυμάμαι κι άλλη φορά στο παρελθόν πέρασαν ώρες μέχρι να προστεθούν.

 

3 minutes ago, aenaos15 said:

Το ιδιο και σε μενα. Δεν μου τα εχει δωσει ακομη.

Μπήκα στο chat το πρωί και τα ζήτησα..με ρώτησε καποια πραγματα η υπάλληλος και τελικά μου τα έδωσε εκεινη την στιγμή αλλιώ δεν... άάά και περιέργως λήγουν σε 14 ημέρες..

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

On 31/3/2024 at 4:26 ΜΜ, MIKU said:

Αν θες να γίνει γρήγορα μπορείς και από το my Cosmote app να κάνεις Cosmote neo (ο 1ος μήνας δωρεάν).

Στέλνεις όλα τα χαρτιά ηλεκτρονικά και η κάρτα έρχεται με κούριερ.

Μετά απλά αλλάζεις πακέτο σε what's up με ένα sns.

Μόλις το έκανα. 

Σας ευχαριστώ πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, advantix said:

Έχω ένα F2G και θέλω να το μεταφέρω στην COSMOTE ως Cosmokarta, περίπου σε πόσες μέρες γίνεται η φορητότητα ; 

Η φορητοτητα σε κατάστημα άμεσα, την άλλη μέρα μπορείς να είσαι ήδη στο δίκτυο της cosmote. Το θέμα είναι αν θα βρεις sim για καρτοκινητο ώστε να κάνεις την φορητοτητα. Αν το κάνεις online, θα πάρει καμία 10αρια μέρες μέχρι να το δει η εξυπηρέτηση το αίτημα, να επικοινωνήσει μαζί σου και να σου έρθει ο κουριερ. 

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνω μετατροπή από What's Up σε Neo, και μετά ξανά πίσω σε WU, ξέρουμε αν διατηρούνται τα token που δεν έχει παρέλθει η ημερομηνία λήξης τους (ή δεν έχουν λήξη);

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, advantix said:

Έχω ένα F2G και θέλω να το μεταφέρω στην COSMOTE ως Cosmokarta, περίπου σε πόσες μέρες γίνεται η φορητότητα ; 

Κατεβάζεις το app Cosmote και το κάνεις προς CosmoteNEO. Διάλεξε ό,τι πακέτο θες, ο 1ος μήνας δωρεάν. Μετά στέλνεις SMS και το μετατρέπεις, χωρίς κόστος, σε CosmoKarta.

Η διαδικασία γίνεται εξ ολοκλήρου ηλεκτρονικά. Εναλλακτικά σε κατάστημα.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, MIKU said:

Κατεβάζεις το app Cosmote και το κάνεις προς CosmoteNEO. Διάλεξε ό,τι πακέτο θες, ο 1ος μήνας δωρεάν. Μετά στέλνεις SMS και το μετατρέπεις, χωρίς κόστος, σε CosmoKarta.

Η διαδικασία γίνεται εξ ολοκλήρου ηλεκτρονικά. Εναλλακτικά σε κατάστημα.

Πόσες μέρες θέλει για να μεταφερθεί; 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, CaptainNickGR said:

Πόσες μέρες θέλει για να μεταφερθεί; 

Κάνεις την αίτηση και σε 2 εργάσιμες έχεις την κάρτα. Τη σκανάρεις και σε 1 εργάσιμη ολοκληρώνεται.

Edited by MIKU

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...