Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρειάζεται να βάλει πακέτο;; Καταρχήν δε θα του φτάνει το ποσό να βάλει το οτιδήποτε. Νομίζω μόνο το υπόλοιπο χάνεται στο 2μηνο. Και με μηδέν υπόλοιπο δέχεται κανονικά κλήσεις μέχρι και το 3μηνο, δεν ισχύει;;

Ναι. Μολις τελειωσει ο τρίτος μήνας (και μπει ο τέταρτος) σταματάει να δέχεται κλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Έχω what's up καθαρά μόνο για να με παίρνουνε, δε χρησιμοποιώ κάποιο πρόγραμμα.Αναγκάζομαι κάθε 2 μήνες τώρα να βάζω 5 ευρώ!Αν δε βάλω καθόλου , τι θα γίνει?Εκτός ότι θα χάσω το υπόλοιπο χρημάτων που είναι στη κάρτα μου, θα μπορούνε να με παίρνουνε τηλέφωνο η θα διακοπεί η γραμμή?

Τι μπορώ να κάνω ώστε να γλυτώσω κάποια λεφτά?Θέλω όμως να με παίρνουνε τηλέφωνο καθώς είναι επαγγελματικό!

 

Άντε αντί για 2 μήνες να βάζεις το 5ευρο ανά 3 μήνες. Δεν υπάρχει άλλη λύση και αφού είναι και επαγγελματικό και δεν θες να χάνεις κλήσεις, φαίνεται μικρό το κόστος. Πες ότι και η διατήρηση της γραμμής δεν είναι δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι 5 ευρώ για τρεις μήνες είναι υποφερτό... Θα το δοκιμάσω έτσι όπως λέτε, θα το ανανεώνω κάθε τρεις μήνες περίπου, τα 5 ευρώ θα τα ρίχνω σε καμία κλήρωση στο Παπαδάκη πριν μου τα φάει στο δίμηνο...
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται να βάλει πακέτο;; Καταρχήν δε θα του φτάνει το ποσό να βάλει το οτιδήποτε. Νομίζω μόνο το υπόλοιπο χάνεται στο 2μηνο. Και με μηδέν υπόλοιπο δέχεται κανονικά κλήσεις μέχρι και το 3μηνο, δεν ισχύει;;

εγω απλα εστιασα στο οτι με μηδενικο υπολοιπο λογω μη ανανεωσης,οποιο πακετο εχει ηδη ενεργοποιηθει πριν το μηδενισμο μπορει να χρησιμοποιηθει κανονικα. Οποτε τα 4,46 ή 5 ή οσα ειναι μαζι με τυχον προηγουμενο υπολοιπο ή μεγαλυτερη πρότερη ανανέωση,μπορουν να χρησιμοποιηθουν ανετα για αγορα πακετου πριν ληξουν,και οι παροχες να μεινουν και να χρησιμοποιηθουν μεσα στον 3ο μηνα.Ή αλλιώς το δινεις το υπολοιπο σε κληρωσεις,φιλανθρωπιες ή ο,τι προτιμάει κανείς,όπως αναφέρθηκε.

υ.γ. υπαρχουν πακετα με μικροτερη διαρκεια απο μηνα που κοστιζουν και 4 ευρω και λιγοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Μολις τελειωσει ο τρίτος μήνας (και μπει ο τέταρτος) σταματάει να δέχεται κλήσεις.

 

Ε άρα δε χρειάζεται πακέτο, 5 ευρώ το 3μηνο όπως είπαμε εξαρχής. Ο άνθρωπος λέει ότι το έχει μόνο για να δέχεται κλήσεις, δεν τον ενδιαφέρουν τα πακέτα ή να κάνει κλήσεις.

 

Προσθήκη για την ερώτηση με τα ΜΒ στη μετατροπή cosmokarta > whatsup > frog. Όλα τα ΜΒ της κοσμοκάρτας μεταφέρθηκαν με κοινή ημερομηνία λήξης με το δώρο MB του frog.

Edited by apagogeas
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το κάνεις frog. Έχει πακέτο ομιλίας με 3 ευρώ αν δεν κάνω λαθος.
Αν είναι 5 ευρώ για τρεις μήνες είναι υποφερτό... Θα το δοκιμάσω έτσι όπως λέτε, θα το ανανεώνω κάθε τρεις μήνες περίπου, τα 5 ευρώ θα τα ρίχνω σε καμία κλήρωση στο Παπαδάκη πριν μου τα φάει στο δίμηνο...
Link to comment
Share on other sites

Στα βονταφον και Q νούμερα που έχω έχουν περάσει περίπου 8 και 10 μηνες που εχω να βαλω καρτα αντίστοιχα και ακομη δεχονται εισερχόμενες κλησεις. Δε ξέρω εαν συμβει και σε νουμερο κοσμοτε...
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, αυτό με το Cosmote one, που εχω και μια συνδεση σταθερου δεν είναι εφικτο με καρτοκινητο?

κατι εχει ερθει στο email αλλα επειδή δεν το λεει 100% ξεκάθαρα αν ξερει κανεις ας μου πει.

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/one.html

 

To εκανα από το cosmote app αλλα δεν βλεπω να εχει ενεργοποιηθεί.

Εξαλου αφου αφηνει να διαλέξεις νουμερα, εχω μια μια παγια συνδεση μονο ιντερνετ αλλα επειδή εκει εβαλα σταθερο στην ληξη του στα μισα του επομενου μηνα θα το καταργησω.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, αυτό με το Cosmote one, που εχω και μια συνδεση σταθερου δεν είναι εφικτο με καρτοκινητο?

κατι εχει ερθει στο email αλλα επειδή δεν το λεει 100% ξεκάθαρα αν ξερει κανεις ας μου πει.

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/one.html

 

To εκανα από το cosmote app αλλα δεν βλεπω να εχει ενεργοποιηθεί.

Εξαλου αφου αφηνει να διαλέξεις νουμερα, εχω μια μια παγια συνδεση μονο ιντερνετ αλλα επειδή εκει εβαλα σταθερο στην ληξη του στα μισα του επομενου μηνα θα το καταργησω.

Πρέπει να είναι στο ίδιο αφμ τα νούμερα. Πριν κάτι μέρες έβαλα 6 νούμερα στο cosmote one και πήραν όλα 1000 λεπτά προς όλα αυτά τα κινητα. Κάθε μήνα περνουν από 1000. Πρέπει να έχεις μια σταθερή ΟΤΕ και ένα κινητό ας είναι και κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Μέσω της εφαρμογής Whats up (δεν ξέρω αν γίνεται και αλλιώς) προσκαλείς τους φίλους σου και μέσα σε 14 μέρες πρέπει να κάνουν εγγραφή στην φοιτητική προσφορά.Προϋπόθεση είναι να έχεις εσύ ήδη την φοιτητική προσφορά και όταν εγγραφούν και αυτοί θα πάρεις το δώρο για 3 μήνες.Λεει και περισσότερες λεπτομέρειες στην εφαρμογή για ότι χρειαστείς :)
Εγώ έχω 2 φίλους με φοιτητικό αν με κάνουν & οι δύο θα έχω 4gb για 3 μήνες?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω 2 φίλους με φοιτητικό αν με κάνουν & οι δύο θα έχω 4gb για 3 μήνες?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν νομίζω ότι μπορούν να σε προκαλέσουν και οι 2,λογικά αυτός που θα πάει να το κάνει 2ος θα ενημερώνεται ότι δεν είναι δυνατή η πρόσκληση ή κάτι τέτοιο.Πάντως δεν έχετε να χάσετε κάτι,δεν το έχω δοκιμάσει οπότε ποτέ δεν ξέρεις.Παντως αν σε καλέσει ο ένας και καλέσεις και συ μετά έναν άλλο θα πάρεις σίγουρα 4gb.Ελπίζω να μην μπερδεύτηκα,όποιος το χει κάνει ας μας ενημερώσει.

Link to comment
Share on other sites

Το έγραψα ήδη πριν λίγες μέρες, οι εταιρείες μείωσαν τις προμήθειες που δίνουν για την έκδοση καρτών στα περίπτερα και τα διάφορα μάρκετ σε τόσο μικρά επίπεδα που ουσιαστικά δε βγάζουν τίποτα. Οπότε αντέδρασαν εφαρμόζοντας προμήθεια, χαζοί είναι να σου παρέχουν προϊόν ή υπηρεσία τζάμπα; Οι εταιρείες κινητής πάλι δε χάνουν, αν κάνεις παράπονα θα σου πουν να πας είτε σε κατάστημά τους είτε να ανανεώσεις online.
Υποτιθεται πως πηγαινοντας για καρτα οι αρκετοι θα παρουν και κατι αλλο οποτε μικρη ή καθόλου προμηθεια παρεμενει διαφημιση για το περιπτερο. Το θεμα ειναι οτι ενω καιρο τωρα δε πληρωνουν οι εταιριες στην αρχη το καναν λιγοι περιπταραδες και μαγαζοτερες οποτε ελεγες πουλο και πήγαινες σε αυτον που δε χρεωνε.

 

Τωρα απο οτι φαινεται το καναν ολοι οποτε απο το να στεκεσαι σε ουρες τσιμπας ενα ακομα χαρατσι

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι στο ίδιο αφμ τα νούμερα. Πριν κάτι μέρες έβαλα 6 νούμερα στο cosmote one και πήραν όλα 1000 λεπτά προς όλα αυτά τα κινητα. Κάθε μήνα περνουν από 1000. Πρέπει να έχεις μια σταθερή ΟΤΕ και ένα κινητό ας είναι και κάρτα.

 

Εγώ πήγα σήμερα και έβαλα τον ΑΦΜ μου σε έναν αριθμό What's Up που έχω, μου ήρθε μήνυμα πως τα στοιχεία μου ενημερώθηκαν επιτυχώς, έκανα τη διαδικασία ενεργοποίησης του Cosmote One για το σταθερό και το κινητό από την εφαρμογή, μου έγραψε ένα μήνυμα: "Ευχαριστούμε για το αίτημα ενεργοποίησης του Cosmote One και θα σε ενημερώσουμε άμεσα για την ενεργοποίησή του", αλλά 7-8 ώρες μετά δεν έχει γίνει τίποτα, συνεχίζει να "τρώει" λεπτά από το πακέτο όταν καλώ το σταθερό.

Παίρνει χρόνο για να ενεργοποιηθεί;

Link to comment
Share on other sites

Πάλι τα ίδια!!!!!!!!!!!!!!!

 

Βρε παιδιά μηπως υπάρχει περιορισμός όσο αφορά την ανανεωση υπόλοιπου, μέσω της εφαρμογής, με την ίδια χρεωστική κάρτα;;

 

Νομιζω είχα ρωτήσει πάλι στο παρελθόν εδώ και είχα λάβει απάντηση πως δεν υπάρχει περιορισμός από όσο θυμάμαι.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ, όχι πιστωτική, αλλά χρεωστική.

 

Αναγκάζομαι κάθε μήνα να κανω 6 ανανεώσεις την ίδια ημέρα για 3 διαφορετικά προνομιακά νούμερα.

 

Την μια χρεωστική που δοκίμασα και έβαζα στο παρελθόν, δεν την δέχεται καθόλου, την άλλη μέχρι 3 ανανεώσεις και μετά τέλος. Εμφανίζει το παρακατω:

 

c91326e8f258bc7b6fc80b96366d101b.jpg

 

Εννοείτε πως υπάρχει διαθέσιμο υπόλοιπο μέσα στις κάρτες.

 

Τι μπορεί να συμβαίνει;;;;; Το έχει αντιμετωπίσει και καποιος άλλος το συγκεκριμενο πρόβλημα;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα σήμερα και έβαλα τον ΑΦΜ μου σε έναν αριθμό What's Up που έχω, μου ήρθε μήνυμα πως τα στοιχεία μου ενημερώθηκαν επιτυχώς, έκανα τη διαδικασία ενεργοποίησης του Cosmote One για το σταθερό και το κινητό από την εφαρμογή, μου έγραψε ένα μήνυμα: "Ευχαριστούμε για το αίτημα ενεργοποίησης του Cosmote One και θα σε ενημερώσουμε άμεσα για την ενεργοποίησή του", αλλά 7-8 ώρες μετά δεν έχει γίνει τίποτα, συνεχίζει να "τρώει" λεπτά από το πακέτο όταν καλώ το σταθερό.

Παίρνει χρόνο για να ενεργοποιηθεί;

Και 48 ώρες μπορεί

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάλι τα ίδια!!!!!!!!!!!!!!!

 

Βρε παιδιά μηπως υπάρχει περιορισμός όσο αφορά την ανανεωση υπόλοιπου, μέσω της εφαρμογής, με την ίδια χρεωστική κάρτα;;

 

Νομιζω είχα ρωτήσει πάλι στο παρελθόν εδώ και είχα λάβει απάντηση πως δεν υπάρχει περιορισμός από όσο θυμάμαι.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ, όχι πιστωτική, αλλά χρεωστική.

 

Αναγκάζομαι κάθε μήνα να κανω 6 ανανεώσεις την ίδια ημέρα για 3 διαφορετικά προνομιακά νούμερα.

 

Την μια χρεωστική που δοκίμασα και έβαζα στο παρελθόν, δεν την δέχεται καθόλου, την άλλη μέχρι 3 ανανεώσεις και μετά τέλος. Εμφανίζει το παρακατω:

 

c91326e8f258bc7b6fc80b96366d101b.jpg

 

Εννοείτε πως υπάρχει διαθέσιμο υπόλοιπο μέσα στις κάρτες.

 

Τι μπορεί να συμβαίνει;;;;; Το έχει αντιμετωπίσει και καποιος άλλος το συγκεκριμενο πρόβλημα;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

δυστηχώς και εγω με paypal έχω το ίδιο θέμα...

Δεν μπορείς την ίδια μέρα να κάνεις πάνω απο μια ανανέωση ... τους είχα ρωτήσει και απο messanger και μου είχανε πεί οτι ισχύει...

επειδή εχω 3 whatsup σιγα - σιγά τους αλλαξα ημερομηνία λήξης .

Ρώτα τους και εσύ μια απαντάνε σχετικά γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι στο ίδιο αφμ τα νούμερα. Πριν κάτι μέρες έβαλα 6 νούμερα στο cosmote one και πήραν όλα 1000 λεπτά προς όλα αυτά τα κινητα. Κάθε μήνα περνουν από 1000. Πρέπει να έχεις μια σταθερή ΟΤΕ και ένα κινητό ας είναι και κάρτα.

 

καλημέρα, στο ιδιο ΑΦΜ είναι στο ονομα μου είναι.

Δεν φταιει αυτό.

Ειδα όμως ότι στο email που ηρθε λεει για μια σταθερη, κινητη με παγιο ή και καρτοκινητη.

Δλδ λέει ή και!!! δεν λεει ή καρτοκινητη!

αρα δεν κανει ΜΟΝΟ με καρτοκινητη χωρις παγια συνδεση.

Στην σελιδα όμως λεει ότι γινεται!

Κάθε σπίτι μπορεί να αποκτήσει COSMOTE One!

Ακόμα και με 1 καρτοκινητό και με 1 απλό πρόγραμμα σταθερής

μπορείς να δημιουργήσεις COSMOTE One.

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/one.html

 

καλα θα στειλω μυνημα στην cosmote από το messanger μου απαντανε αμεσως...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, στο ιδιο ΑΦΜ είναι στο ονομα μου είναι.

Δεν φταιει αυτό.

Ειδα όμως ότι στο email που ηρθε λεει για μια σταθερη, κινητη με παγιο ή και καρτοκινητη.

Δλδ λέει ή και!!! δεν λεει ή καρτοκινητη!

αρα δεν κανει ΜΟΝΟ με καρτοκινητη χωρις παγια συνδεση.

Εγώ έχω what's up και μια σταθερή σύνδεση. Το έβαλα κανονικά 2 μήνες τώρα έδωσε από 1000 λεπτά το ενα νούμερο στο άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω what's up και μια σταθερή σύνδεση. Το έβαλα κανονικά 2 μήνες τώρα έδωσε από 1000 λεπτά το ενα νούμερο στο άλλο.

 

δεν καταλαβαίνω γιατι εμενα δεν το περναει.

Το σταθερο είναι νέο μηπως δεν το βλεπει ακομα? είναι το πρόγραμμα S αλλα είναι κατοπιν συμφωνιας και εχει απεριοριστη 24αρα ADSL αλλα δεν εχω προπληρωμενο χρονο ομιλιας χρεωνονται δλδ όλα τα τηλεφωνα, λες να εχει σχεση με αυτό?

είναι και στο εξοχικο επισης όχι στην Αθηνα οποτε εχει άλλη διευθυνση. Ο λογαριασμος όμως θα ερχεται στην ιδια εκει που μενω δλδ.

κατι μαλλον δεν συμφωνει γιαυτο δεν το περναει.

Στο app δλδ μου λεει παλι να το κανω.

Αν το παρει πως θα το καταλαβω, φαινεται από καπου?

το περασα τωρα από την σελιδα από pc και λεει αριθμος παραγγελιας κτλ.

Πριν δεν εδειχνε τιποτα εκει αρα από το κινητο δεν το επαιρνε!!! για να δουμε!

λεει ενεργο ότι είναι από το my cosmote pc site.

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβαίνω γιατι εμενα δεν το περναει.

Το σταθερο είναι νέο μηπως δεν το βλεπει ακομα? είναι το πρόγραμμα S αλλα είναι κατοπιν συμφωνιας και εχει απεριοριστη 24αρα ADSL αλλα δεν εχω προπληρωμενο χρονο ομιλιας χρεωνονται δλδ όλα τα τηλεφωνα, λες να εχει σχεση με αυτό?

είναι και στο εξοχικο επισης όχι στην Αθηνα οποτε εχει άλλη διευθυνση. Ο λογαριασμος όμως θα ερχεται στην ιδια εκει που μενω δλδ.

κατι μαλλον δεν συμφωνει γιαυτο δεν το περναει.

Στο app δλδ μου λεει παλι να το κανω.

Αν το παρει πως θα το καταλαβω, φαινεται από καπου?

το περασα τωρα από την σελιδα από pc και λεει αριθμος παραγγελιας κτλ.

Πριν δεν εδειχνε τιποτα εκει αρα από το κινητο δεν το επαιρνε!!! για να δουμε!

Δεν έχουν σημασία αυτά όλη η ουσία είναι να έχεις μια σταθερή και όσα κινητά θέλεις στο ίδιο αφμ. Η ενεργοποίηση γίνεται γρήγορα πάντως εντός ώρας και σου έρχονται τα 1000 λεπτά γρήγορα. Ίσως λόγω φόρτου να καθυστερανε λίγο. Στο μεταξύ πρέπει να περνει και το σταθερό 1000 λεπτά προς τα κινητα με ίδιο αφμ αλλά η cosmote δεν έχει κάπου που να γράφει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν σημασία αυτά όλη η ουσία είναι να έχεις μια σταθερή και όσα κινητά θέλεις στο ίδιο αφμ. Η ενεργοποίηση γίνεται γρήγορα πάντως εντός ώρας και σου έρχονται τα 1000 λεπτά γρήγορα. Ίσως λόγω φόρτου να καθυστερανε λίγο. Στο μεταξύ πρέπει να περνει και το σταθερό 1000 λεπτά προς τα κινητα με ίδιο αφμ αλλά η cosmote δεν έχει κάπου που να γράφει.
Έχει πρόβλημα το app του Android δεν το περνούσε! Μόλις το έκανα από Pc όλα καλά! Και ενεργο το δείχνει πάνω από το νούμερο κινητού μου στο Android app και μου ήρθε και email και SMS! Thanks για τις απαντησεις:)

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάλι τα ίδια!!!!!!!!!!!!!!!

 

Βρε παιδιά μηπως υπάρχει περιορισμός όσο αφορά την ανανεωση υπόλοιπου, μέσω της εφαρμογής, με την ίδια χρεωστική κάρτα;;

 

Νομιζω είχα ρωτήσει πάλι στο παρελθόν εδώ και είχα λάβει απάντηση πως δεν υπάρχει περιορισμός από όσο θυμάμαι.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ, όχι πιστωτική, αλλά χρεωστική.

 

Αναγκάζομαι κάθε μήνα να κανω 6 ανανεώσεις την ίδια ημέρα για 3 διαφορετικά προνομιακά νούμερα.

 

Την μια χρεωστική που δοκίμασα και έβαζα στο παρελθόν, δεν την δέχεται καθόλου, την άλλη μέχρι 3 ανανεώσεις και μετά τέλος. Εμφανίζει το παρακατω:

 

c91326e8f258bc7b6fc80b96366d101b.jpg

 

Εννοείτε πως υπάρχει διαθέσιμο υπόλοιπο μέσα στις κάρτες.

 

Τι μπορεί να συμβαίνει;;;;; Το έχει αντιμετωπίσει και καποιος άλλος το συγκεκριμενο πρόβλημα;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Κάθε μήνα ανανεώνω σε δύο νούμερα 4πεντάρες για τα πάρε μοίρασε, εδώ και 5 μήνες χωρίς πρόβλημα.με προπληρωμένη κοτε και χρεωστική όταν δεν μπορούσαμε να στείλουμε λεφτά δωρεάν στη κάρτα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Παίρνει και το σταθερό.

 

Sent from my Redmi Note5 using Tapatalk

Γνωρίζουμε κάπως να βλέπουμε πόσα λεπτα απομένουν στο σταθερό?

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει πρόβλημα το app του Android δεν το περνούσε! Μόλις το έκανα από Pc όλα καλά! Και ενεργο το δείχνει πάνω από το νούμερο κινητού μου στο Android app και μου ήρθε και email και SMS! Thanks για τις απαντησεις:)

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλα καλά λοιπόν κάποιο σκάλωμα θα είχε φάει. Μέσω της εφαρμογής my cosmote έχω φτιάξει 2 cosmote one μέχρι στιγμής.

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει πρόβλημα το app του Android δεν το περνούσε! Μόλις το έκανα από Pc όλα καλά! Και ενεργο το δείχνει πάνω από το νούμερο κινητού μου στο Android app και μου ήρθε και email και SMS! Thanks για τις απαντησεις:)

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλα καλά λοιπόν κάποιο σκάλωμα θα είχε φάει. Μέσω της εφαρμογής my cosmote έχω φτιάξει 2 cosmote one μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...