Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kανε απεγκατασταση την εφαρμογη και ξανα εγκατασταση

 

δεν αλλαζει κατι με αυτο το εκανα....

αμα δεις τα σχολια της εφαρμογης ολοι τους κραζουν!!! σε κανεναν δεν εμφανιζεται! τι στο καλο γινεται????

και στην σελιδα να μπω δεν υπαρχει καπου!

εμενα ομως δεν ηρθε και sms οπως λενε αλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Μα η προσφορά δεν είναι για όλους, είναι αποκλειστική. Αφορά μια μερίδα συνδρομητών και όχι το σύνολο των συνδρομητών. Απορώ γιατί κάποιοι απαιτούν να υπάρχει οπωσδήποτε για τον αριθμό τους.
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Μα η προσφορά δεν είναι για όλους, είναι αποκλειστική. Αφορά μια μερίδα συνδρομητών και όχι το σύνολο των συνδρομητών. Απορώ γιατί κάποιοι απαιτούν να υπάρχει οπωσδήποτε για τον αριθμό τους.

 

το ειπε αυτο κανεις ή καπου? ολοι ειπαν υπαρχει μια προσφορα και μας δειχνουν φωτος απο την εφαρμογη! πως να το ξερουμε δλδ εμεις??? :wacko::wacko::wacko: μαλλον ο μοναδικος που το λες, και γιατι βγαινει σε μια μεριδα των συνδρομητων λοιπον?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Εχω ενα συμβόλαιο απ το οποίο θέλω να φυγω και να πάω σε καρτοκινητο. Αυτό που με ενδιαφέρει κυρίως είναι τα λεπτά ομιλίας προς όλους (κινητά και σταθερά). Δεν θέλω να αλλάξω απο κοσμοτε. Ποιο καρτοκινητο με συμφέρει; Δίνει το wu πακέτα προς όλους; με 600' είμαι καλυμμένος. Ευχαριστώ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

COMBO CALL ΤHEM ALL PLUSi

400’+400 SMS προς WHAT’S UP, 200’+200 SMS προς όλα τα δίκτυα και 200 ΜΒ για σερφάρισμα στο Internet για 1 μήνα με χρέωση 8,5€

 

Γίνεται να ενεργοποιηθεί αυτό το πακέτο μέχρι 4 φορές τον μήνα! Ερώτηση : μπορώ να το ενεργοποιησω 2 φορες μαζεμένες στα καπακια;

 

Ναι,αρκει να βαζεις 2 φορες απο 10€ ωστε να παιρνεις διπλο Reload It.Βαζεις 1.200Mb για ενα μηνα αν κανεις Online ανανεωση.

Αν βαλεις το πακετο 2 φορες την ιδια μερα βαλε 10€ και παρε 2GB για μια βδομαδα απο το πρωτο reload it και μετα με τα αλλα 10€ και το 2ο reload it τα 1.200MB ωστε να τα μεταφερεις τα 2Gb για ολο τον μηνα.

Αν κανεις 2 φορες 10€ ανανεωση την ιδια μερα θα εχεις συνολο μαζι με τα 2 combo call them all plus i:

800' και 800 sms προς Whats Up

400' και 400 sms προς ολους.

Αν τα βαζεις μεσω του whats up app θα εχεις 600' προς ολους(παιρνεις 200'+ 100' λεπτα προς ολους επειδη το εβαλες μεσω του app).

Και απο MB θα εχεις 3.200Mb μεσω Reload it

Και 400Mb απο το πακετο

Και με παρε μοιρασε αν κανεις μετα την ανανεωση 2 φορες παιρνεις αλλα 100MB+300MB να στελεις.

Δηλαδη 200MB εξτρα και 600Mb να δωσεις.

3.800MB απο το Reload it,τα πακετα και παρε μοιρασε.Αν βρεις καποιον να στειλεις και να σου δωσει και εκεινος 100Mb μπορεις να πας μεχρι 4.400MB.

Με 20€ εισαι βασιλιας,σε σχεση με τα καρτοσυμβολαια τους.

Αν βαλεις 2 καρτες μεσα σε 30 μερες και οχι την ιδια μερα θα εχεις 2.400MB(2x1200).Με τα πακετα συνολο 2.600 και με παρε μοιρασε 2.800.Μεχρι 3.400MB μπορεις να παρεις αν στελνεις και παιρνεις 100MB.

Με τα λεπτα και τα sms δεν αλλαζει κατι,παραμενουν ως εχουν.

Επισης οτι παιρνεις μεσω του whats up app μπορεις να το παρεις και μεσω του m.whatsup.gr αν μπεις απο το browser του κινητου.Λειτουργει ομως μονο με δεδομενα,ενω το App λειτουργει ειτε με δεδομενα ειτε με WiFi.

Αν και εγραψα πολλα,σου ανελυσα τι κερδιζεις καθε μηνα συνολο καθως και αν συμφερει να βαλεις 2 φορες καρτα την ιδια μερα ή να τις βαλεις χωριστα μεσα σε 30 μερες.

Τα Mb του reload it ανανεωνονται με reload it,το παρε μοιρασε ισχυει για εναν μηνα και ανανεωνεται με παρε μοιρασε.Για το 2ο εχει θεμα στο φορουμ οπου μπορεις με αλλα μελη να ανταλλαξετε 100Mb.

Τελος τα deals 4 you 1+1 ισχυουν κανονικα και σε καρτοκινητα,20 λεπτα το sms.

Πρακτικα με 20€ το μηνα μπορεις καθε εβδομαδα να βγαζεις εναν κωδικο,με τα ψιλα που μενουν στην καρτα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, ρε παιδιά, εμένα στο MyCosmote app δεν εμφανίζονται όλα τα νούμερα που έχω στην κατοχή μου. Εμφανίζεται ένα κινητό που δεν χρησιμοποιώ πια, ένα σταθερό (και τα δύο στο όνομα μου), ένα κινητό στο όνομα της μάνας μου που είχα περάσει με κάποιο τρόπο στο app, ενώ άλλα 3 κινητά που έχω επιβεβαιωμένα από την εξυπηρέτηση πελατών στο όνομα μου, δεν εμφανίζονται καθόλου.

Κι επειδή έχω διαβάσει ότι έχει να κάνει με τον ΑΦΜ, δεν θυμάμαι να έχω περάσει το ΑΦΜ στη συγκεκριμένη εφαρμογή.

Τι μπορεί να παίζει;

Link to comment
Share on other sites

μηπως δεν ειναι απλα για ολους η προσφορα?

 

Ακριβως αυτο,εμενα μου ηρθε γιατι εβαλα 28-29/5 καρτα μετα απο 2,5 μηνες.Και ηρθε ηδη η προσφορα 5GB/2€ για 15 μερες.

Και ηρθε με sms και στο app μετα το ειδα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Υποθετικά μιλώντας μια τέτοια προσφορά που έρχεται επιλεγμένα με ποια κριτήρια επιλέγονται οι χρήστες;
Link to comment
Share on other sites

Γραφτηκα το περασμενο μηνα σε πακετο Whatsup απο καταστημα Γερμανος, το οποιο μεσω προωθητικης ενεργειας εδινει διπλασιασμο για την πρωτη καρτα του μηνα για τους 3 πρωτους μηνες. Εβαλα 10 με την ενεργοποιηση τα οποιο εγινε 20 (μειον του φορους). Το κανα frog την ιδια μερα, και εκτοκε, πριν καποιες μερες μπηκα στο δευτερο μηνα. Μολις εβαλα μια 20 αρα, και μπηκαν 20 μειον τους φορους αντι για 40 που ελεγε ο διπλασιασμος. Δε ξερω αν επαιξε ρολο η μετατροπη σε φρογκ, αλλα στο γερμανο τους ειπα οτι φρογκ ηθελα εξαρχης και με διαβεβαιωσαν οτι ο διπλασιασμος θα ισχυσει

 

-Το θεμα ειναι οτι με το Γερμανο που ηταν ο χειροστης δια μερους κοσμοτε με διαβεβαιωσε πως και φρογκ θα χω και θα διπλασιασμος θα ισχυει

-και πως εβαλα 20αρα χωρις πραγματικα να τη χρειαζομαι απλα για το διπλασιασμο και πηρα τις παλες μου

 

Σε αυτη τη περιπτωση τι κανω. Τους παιρνω στην εξυπηρετηση και αρχιζω τις καμπανες?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια , δεν φταίει η εξυπηρέτηση αλλά ατο κατάστημα που στο πούλησε.

Σε αυτό πρέπει να απευθηνθείς

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αυτο,εμενα μου ηρθε γιατι εβαλα 28-29/5 καρτα μετα απο 2,5 μηνες.Και ηρθε ηδη η προσφορα 5GB/2€ για 15 μερες.

Και ηρθε με sms και στο app μετα το ειδα.

 

και εγω ειχα βαλει ποσες φορες ποιο κοντα απο εσενα, και εβαλα και χτες και παλι δεν βγηκε.

Δλδ ειναι δωρο για οσους εχουν αργησει να βαλουν καρτα?

δεν καταλαβαινω με τι κριτηριο γινεται η επιλογη αν ειναι επιλογη.

Και οκ σε εμενα δεν ηρθε και sms, σε αλλους ομως που ηρθε και δεν υπαρχει πουθενα?

αν δειτε στα σχολια της εφαρμογης γινεται χαμος !!!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Εφόσον εξαντλήσω το χρόνο ομιλίας (400 λεπτά) προς γουάτς απ και μείνει χρόνος προς "όλους", αυτός ο χρόνος μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για κλήσεις προς αριθμούς γουάτς απ, ή μόνο για όλους τους άλλους;

NOKIA 8

LG G2 32Gb (DEU)

Link to comment
Share on other sites

Για όλους .

Και για τους άλλους , και για τους δικούς.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Εφόσον εξαντλήσω το χρόνο ομιλίας (400 λεπτά) προς γουάτς απ και μείνει χρόνος προς "όλους", αυτός ο χρόνος μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για κλήσεις προς αριθμούς γουάτς απ, ή μόνο για όλους τους άλλους;

 

Αν θελεις να παρεις τηλεφωνο προς Whats Up ή προς ιδιο δικτυο ισχυει το εξης και στους αλλους 2.

Πρωτα τα λεπτα προς Whats Up,μετα τα λεπτα προς ολους και τελος το υπολοιπο καταναλωνεται αν δεν υπαρχει πακετο.

Το ιδιο ισχυει για το CU,το F2G κλπ.

για κλησεις προς ιδιο δικτυο/ιδιο πακετο καρτοκινητης

Λεπτα προς ιδιο δικτυο/ιδιο πακετο>λεπτα προς ολους>χρηματικο υπολοιπο σε € που εχει η καρτα μεσα.

Αν εισαι κατω απο 0,75€ πλεον κληση δεν βγαζεις.Και αυτο γιατι 0,75€/λεπτο χρεωνεται η κληση εκτος πακετου.Στα καρτοκινητα ανα δευτερολεπτο οπως το Frog,την Q και αλλα θελεις κατω απο 0,75€ γιατι η κληση εκτος πακετου χρεωνεται ανα δευτερολεπτο.

Αν εχεις πακετο ακομα και 0€ καρτα να εχεις στο Whats Up,η εστω 5-10-20 λεπτα υπολοιπο καλεις κανονικα.

Αλλα αν εχεις κατω απο 3' χρονο στο πακετο ομιλιας,το πακετο δεν καταναλωνεται αλλα καταναλωνεται το χρηματικο υπολοιπο σε € που εχεις στην καρτα.Ισχυει για Whats Up καθως και σε CU/F2G.

Αυτο ομως δεν ισχυει στο Frog και σε καρτοκινητες που εχουν χρεωση ανα δευτερολεπτο στην κληση οπως η Q για παραδειγμα.

Και δινω παραδειγματα απο αλλες εταιριες γιατι εχουν το ιδιο συστημα ολες με τις κλησεις.Ειτε εχεις καρτοκινητο με 3 λεπτα ελαχιστη χρεωση ειτε με χρεωση ανα δευτερολεπτο.

Και επειδη ειχα και απο τις 2 κατηγοριες,το καρτοκινητο με χρεωση ανα δευτερολεπτο συμφερει για αναπαντητη κληση ειδικα σε οσους πιτσιρικαδες εχουν whats up.

Γιατι πολλες φορες εχουν 5-10-20 λεπτα και δεν μπορουν να βγαλουν κληση.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Γραφτηκα το περασμενο μηνα σε πακετο Whatsup απο καταστημα Γερμανος, το οποιο μεσω προωθητικης ενεργειας εδινει διπλασιασμο για την πρωτη καρτα του μηνα για τους 3 πρωτους μηνες. Εβαλα 10 με την ενεργοποιηση τα οποιο εγινε 20 (μειον του φορους). Το κανα frog την ιδια μερα, και εκτοκε, πριν καποιες μερες μπηκα στο δευτερο μηνα. Μολις εβαλα μια 20 αρα, και μπηκαν 20 μειον τους φορους αντι για 40 που ελεγε ο διπλασιασμος. Δε ξερω αν επαιξε ρολο η μετατροπη σε φρογκ, αλλα στο γερμανο τους ειπα οτι φρογκ ηθελα εξαρχης και με διαβεβαιωσαν οτι ο διπλασιασμος θα ισχυσει

 

-Το θεμα ειναι οτι με το Γερμανο που ηταν ο χειροστης δια μερους κοσμοτε με διαβεβαιωσε πως και φρογκ θα χω και θα διπλασιασμος θα ισχυει

-και πως εβαλα 20αρα χωρις πραγματικα να τη χρειαζομαι απλα για το διπλασιασμο και πηρα τις παλες μου

 

Σε αυτη τη περιπτωση τι κανω. Τους παιρνω στην εξυπηρετηση και αρχιζω τις καμπανες?

 

λαθος σε πληροφορησαν. Απο τη στιγμη που η προσφορα ηταν στο whatasup,με την αλλαγη σε φρογκ,οποιεσδηποτε ειδικες προσφορες χαθηκαν.Οι προσφορες που δινονται δηλαδη με την ενεργοποιηση του πακετου,ισχυουν αν παραμεινεις στο ιδιο (whatsup εν προκειμενω) και δεν το αλλάξεις (σε κοσμοκαρτα/φρογκ). Στο μονο που εν μερει ειχαν δικιο,ηταν (αν εννοουσαν αυτο) οτι τα λεφτα που πηρες ως διπλασιασμο καθως και οποιοδηποτε υπολοιπο ειχες,δεν θα χανοταν με τη μετατροπη. Τωρα φοβαμαι οτι το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να παραπονεθεις στο καταστημα ή ακομα καλυτερα στο 13800 μηπως υπαρξει καποια λυση. Δυσκολα πιστευω (ισως και για συστημικους λογους) να σου δωσουν την προσφορα διπλασιασμου στο φρογκ. Μηπως βρουν τροπο να ξαναπαρεις διπλασιασμο αν το ξανακανεις wu με χρεωση 3€.

Link to comment
Share on other sites

λαθος σε πληροφορησαν. Απο τη στιγμη που η προσφορα ηταν στο whatasup,με την αλλαγη σε φρογκ,οποιεσδηποτε ειδικες προσφορες χαθηκαν.Οι προσφορες που δινονται δηλαδη με την ενεργοποιηση του πακετου,ισχυουν αν παραμεινεις στο ιδιο (whatsup εν προκειμενω) και δεν το αλλάξεις (σε κοσμοκαρτα/φρογκ). Στο μονο που εν μερει ειχαν δικιο,ηταν (αν εννοουσαν αυτο) οτι τα λεφτα που πηρες ως διπλασιασμο καθως και οποιοδηποτε υπολοιπο ειχες,δεν θα χανοταν με τη μετατροπη. Τωρα φοβαμαι οτι το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να παραπονεθεις στο καταστημα ή ακομα καλυτερα στο 13800 μηπως υπαρξει καποια λυση. Δυσκολα πιστευω (ισως και για συστημικους λογους) να σου δωσουν την προσφορα διπλασιασμου στο φρογκ. Μηπως βρουν τροπο να ξαναπαρεις διπλασιασμο αν το ξανακανεις wu με χρεωση 3€.
ΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Πραγματικά γελάω με ορισμένους υπάλληλους του Γερμανού aka cosmote και όχι μόνο cosmote αλλά και από τα άλλα τσαντίρια χωρίς πραγματικά να ξέρουν πετάνε ότι να ναι και καίνε το κόσμου υπάρχει ανάγκη από δουλειά σε τούτη την έρμη χώρα αλλά εάν φίλε δεν ξέρεις τι σου γίνεται που πας για δουλειά στα πράσινα - κόκκινα- μπλε τσαντίρια θα κάψεις κόσμο και μετά θα το παίζεις Αλέκος και δεν θα βρεις λύση για το κόσμο που εσύ έκαψες για δικιά σου χαζομάρα υπευθυνότητα 0

 

 

Συμφωνώ με το φίλο kmpatra πάρε στο 13888 και ίσως γίνει κάτι ίσως και όχι το πιθανότερο είναι να σου κάτσει και άλλος ανεύθυνος στο 13888 και να μην βγάλεις άκρη τουλάχιστον προσπάθησες φίλε

therock

 

 

Μόνο μην το αφήσεις έτσι therock και όποτε μπορείς ενημέρωσε εδώ να δούμε τι έγινε.

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Είναι δύσκολο να περιγράψω το πόσο ικανοποιημένος έχω μείνει όλα αυτά τα χρόνια (πάνω από 10) από την τηλεφωνική εξυπηρέτηση της κοσμοτέ (ή μέσω email).

 

Δυστυχώς δε μπορώ να πω το ίδιο για την εξυπηρέτηση μέσω των καταστημάτων Γερμανός. Οι άνθρωποι δεν ξέρουν, δε θέλουν να εξυπηρετήσουν, δεν αναλαμβάνουν την ευθύνη των λαθών τους και είναι και αγενείς όταν παραπονεθείς. Πλέον αποφεύγω να περνάω ακόμα κι απ' έξω!

Link to comment
Share on other sites

Είναι δύσκολο να περιγράψω το πόσο ικανοποιημένος έχω μείνει όλα αυτά τα χρόνια (πάνω από 10) από την τηλεφωνική εξυπηρέτηση της κοσμοτέ (ή μέσω email).

 

Δυστυχώς δε μπορώ να πω το ίδιο για την εξυπηρέτηση μέσω των καταστημάτων Γερμανός. Οι άνθρωποι δεν ξέρουν, δε θέλουν να εξυπηρετήσουν, δεν αναλαμβάνουν την ευθύνη των λαθών τους και είναι και αγενείς όταν παραπονεθείς. Πλέον αποφεύγω να περνάω ακόμα κι απ' έξω!

 

Καλημέρα! θα συμφωνησω κατα 1.000.000% μαζι σου! ακριβως τα ιδια και εγω!!!

Εκτος από κινητο Whats ups ποσα χρονια εχω ξεχασει, εχω και παγια συνδεση cosmote mobile internet σε στικακι πανω σε Mikrotik routerboard στο εξοχικο.

γιαυτο κιολας τωρα που μου εκαναν προσφορα σπαω το συμβολαιο μου με nova και παω στον ΟΤΕ και το σταθερο-tv, εχω καλωδιακη ζημια και με εχουν κανει μπαλακι δεν εχω υπηρεσίες από τις 2 του μηνα!!!! δορυφορικη μονο εχω φυσικα.

Ο Γερμανος δυστυχως δεν ξερω γιατι, αλλα θεωρω ότι κατά 99% οι περισσοτεροι εκει είναι ασχετοι….

στα καταστήματα του ΟΤΕ παω όχι σε Γερμανους.

Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια , δεν φταίει η εξυπηρέτηση αλλά ατο κατάστημα που στο πούλησε.

Σε αυτό πρέπει να απευθηνθείς

 

Ε τωρα δε παιζει να ξαναπαω mall. Ουτε καν Αθηνα δεν βρισκομαι αυτη τη περιοδο. Πηγα σε τοπικο Γερμανο και δε ξεραν ουτε οι ιδιοι αν θα ισχυε ο διπλασιασμος. Μου δωσαν σα πιθανη λυση να το ξανακανω whatsup μπας και ισχυσει ο διπλασιασμος. Τι να το κανω. Το θεμα ειναι οτι εριξα ενα 20ρικο στο κενο

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Εκτιμώ οτι δεν θα αλλάξει κάτι αν το αλλάξεις παλι σε wu. Μια λύση θα ηταν να παρεις νεο wu με διπλασιασμό και να κανεις ανανεώσεις το πρωτο τριμηνο,όσο ισχύει ο διπλασιασμός. Μετα το κανεις φρογκ αν θες.

Το παλιο ή το πουλας σε γνωστό σε καλή τιμή (π.χ. την αξια των ανανεωσεων χωρίς το διπλασιασμο) ή να το κανεις wu και σε βαθος χρονου να μεταφερεις τα λεφτα στο νεο νουμερο (πριν τη μετατροπή σε frog). Το πρόβλημα ειναι οτι στο παλιο wu πρεπει να τηρηθει ο ορος μεταφοράς (20€ το 4μηνο).

Ακομα πιο συμφερον για την τσεπη σου (αν δεν βρεις λύση στο 13888) ειναι να ξεχασεις το διπλασιασμο και να προχωρησεις με το φρογκ ως εχει. Αδικο μεν λιγοτερη ταλαιπωρία και εξοδα δε. Εύχομαι να σου δωσουν καποια λύση απο το 13888 παντως...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

Είμαι συνδρομητής της Vodafone και θέλω να κάνω καρτοκινητό στην cosmote.

 

Εδώ και 2 εβδομάδες έχω πάει σε 3 καταστήματα να κάνω φορητότητα και μου λένε υπάρχει έλλειψη καρτών. Μήπως ξέρετε τι συμβαίνει;

 

Ευχαριστώ πολύ. :)

Edited by nmantas84
Link to comment
Share on other sites

Είναι συμφωνια μεταξύ των εταιρειών να μην προωθούν φορητοτητες για καρτοκινητες. Και βρίσκουν ολο δικαιολογίες. Αν τους πεις ότι θες καινούργιο νούμερο αμέσως θα βρεθεί απόθεμα σε κάρτες σιμ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

Είμαι συνδρομητής της Vodafone και θέλω να κάνω καρτοκινητό στην cosmote.

 

Εδώ και 2 εβδομάδες έχω πάει σε 3 καταστήματα να κάνω φορητότητα και μου λένε υπάρχει έλλειψη καρτών. Μήπως ξέρετε τι συμβαίνει;

 

Ευχαριστώ πολύ. :)

 

Με μια γρήγορη καταγγελία στην ΕΕΤΤ με το όνομα του καταστήματος και της εταιρείας που θες να πας μέσα, στρώνουν άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, τα 5gb για 15 μέρες με 2€ υπάρχει η δυνατότητα να τα ενεργοποιήσουμε 2η φορά? Το ενεργοποίησα μια φορά και μετά έφυγε η επιλογή

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...