Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και απο την σελίδα της https://www.cosmote.gr/hub/ αφού συνδεθείς πας στο https://www.cosmote.gr/selfcare και εκεί στις συνδέσεις -κινητή εχει την Ενεργοποίηση Υπηρεσίων οπου επιλέγεις τι θες..
Link to comment
Share on other sites

Έκανα κ γω εκκαθάριση, ήρθε η προσφορά, την ενεργοποιησα και έχουν περάσει 5 ώρες και δεν είχα καμμία απάντηση ή χρέωση.

Τίποτα ακόμη. Άρχισε η Κοσμοτε να γίνεται πιο αργή και από τη Wind...

ΥΓ: τα έλαβα 03:00

Edited by survivorgr
Link to comment
Share on other sites

Τελικα αυτη η προσφορα των 5gb με 2€ δεν ειναι για ολους, σωστα;

 

Εγω δεν εχω δει τιποτα στην εφαρμογη, ουτε ελαβα ποτε sms. Κριμα και θα με βολευε πολυ ειδικα αν το εκαναν μεχρι 23/6 που ειδα πιο πανω.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα παλι αλλαξε το login στην cosmote;

καταλαβα, παλι θα μεινουμε κανα μηνα χωρις εφαρμογη!

η εφαρμογη κολλημενη και σε εμενα και σε συναδελφο και

βλεπω στο site οτι αλλαξε εντελως το login!

 

edit: μπηκα απ το site

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αυτη η προσφορα των 5gb με 2€ δεν ειναι για ολους, σωστα;

 

Εγω δεν εχω δει τιποτα στην εφαρμογη, ουτε ελαβα ποτε sms. Κριμα και θα με βολευε πολυ ειδικα αν το εκαναν μεχρι 23/6 που ειδα πιο πανω.

 

Σωστα,δοκιμασε να σβησεις και να ξαναβαλεις το whats up app.

Χθες το εβαλα το μεσημερι αλλα τα 5GB και τα 2€ μου τα πηρε χθες στις 3 το βραδυ.Τελος καλο ολα καλα.

Μου ειχε ερθει και πριν μεχρι 14/6 αλλα δεν μπορεσα να το βαλω.

Για οσους το πηραν μεχρι 14/6,το ξαναβγαζει.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που δεν έχω αυτόματη ανανέωση χρόνου κάθε μήνα, μπορώ να κρατήσω τυχόν εναπομήναντα λεπτά και ΜΒ απο τον προηγούμενο μήνα; Και πότε ακριβώς πρέπει να γίνει αυτό; Αν γίνεται και παράδειγμα με συγκεκριμένες ημερομηνίες. Ευχαριστώ :)
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Εμφανίστηκε εις διπλούν σε μένα, θα το πάρω για να φεύγουν τα ψιλά που έχω μέσα4d4fc11e83aeb7a8cc82768b910c079c.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Εγω την ενεργοποίησα σήμερα την προσφορά με τα 5GB και μεσα σε μισή ωρα ήλθε η ειδοποιηση με το sms οτι ενεργοποιήθηκε.

Δεν ρισκαρα να την αφήσω για πολύν καιρό πάλι...

Τελεια προσφορά,ελπίζω να επαναληφθεί στο μέλλον!

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε νέα προσφορά μόλις. Το play now unlimited στα 7.5 από 15 ευρώ

 

a9080e69b2c17e9489b6d5f248a98e36.jpg

e53ff1e3239c128c38c52bb9dca2ea23.jpg

 

Στο μεταξύ έχω 12000mb από πάρε μοίρασε εντελώς δωρεάν που δεν ληγουν ποτέ και περιμένουν να πάρω τις προσφορές που δίνουν.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ε οχι και δεν ληγουν ποτε, πρεπει να τα ανανεωνεις για να μην ληγουν

100mb να στείλεις τα ανανεώνεις. Και στέλνω πάνω από 3 4gb κάθε μήνα με πάρε μοίρασε εντελώς δωρεάν.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω. Μόλις μου ήρθε και εμένα προσφορά για το Play Now Unlimited.73af7e567d3ed6221f2ab1050f153a81.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Aυτή η τιμή είναι σαφώς πιο συμφέρουσα για 70kb/sec ταχύτητα..
Και πάλι πολλά είναι για 70κb και 480p σαβούραανάλυση.

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δε βλέπω να έρχεται ποτέ η προσφορά με τα 5GB, βγαίνει άκρη με το τηλέφωνο ή να μην μπω καν στον κόπο;
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά δεν είναι για όλους. Για επικοινωνία παρεπιπτόντως πλεον το chat λειτουργεί και για θέματα που αφορούν τις υπηρεσίες της γραμμής και με μικρότερη αναμονη σε σχέση με το τηλέφωνο.(παλιά δεν γινόταν καθώς δεν δεχονταν έλεγχο προσωπικών δεδομένων).
Link to comment
Share on other sites

Εγώ την πήρα την προσφορά και στα δύο νούμερα what's up που έχω (κινητό και mobile WiFi hotspot). Μόνο που επειδή το κανονικό πακέτο μου λήγει 1 Ιουλίου, τρώει κατά προτεραιότητα απ' αυτό κι όχι απ' την προσφορά. Βλακεία μεγάλη... :what:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ την πήρα την προσφορά και στα δύο νούμερα what's up που έχω (κινητό και mobile WiFi hotspot). Μόνο που επειδή το κανονικό πακέτο μου λήγει 1 Ιουλίου, τρώει κατά προτεραιότητα απ' αυτό κι όχι απ' την προσφορά. Βλακεία μεγάλη... :what:
Πάντα έτσι το κάνει η cosmote κανονικά τέτοιου είδους πακέτα θα έπρεπε να έχουν προτεραιότητα

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την πήρα την προσφορά και στα δύο νούμερα what's up που έχω (κινητό και mobile WiFi hotspot). Μόνο που επειδή το κανονικό πακέτο μου λήγει 1 Ιουλίου, τρώει κατά προτεραιότητα απ' αυτό κι όχι απ' την προσφορά. Βλακεία μεγάλη... :what:

 

καλημέρα, το ειχα παθει με αυτό που βαζω με τα 700MB κάθε μηνα, αναγκαστικα να κανω ποιο νωρις ανανεωση του για να παει ποιο μετα ώστε να τρωει από καποια προσφορα που ειχα τοτε. Αυτά είναι κουτοπονηριες της κάθε εταιρειας για να βαζεις πακετα και καρτες παλιο το κολπο….

Link to comment
Share on other sites

Το Λογικό είναι να καταναλώνει το πακέτο που λήγει πρώτο.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, ρε παιδιά, εμένα στο MyCosmote app δεν εμφανίζονται όλα τα νούμερα που έχω στην κατοχή μου. Εμφανίζεται ένα κινητό που δεν χρησιμοποιώ πια, ένα σταθερό (και τα δύο στο όνομα μου), ένα κινητό στο όνομα της μάνας μου που είχα περάσει με κάποιο τρόπο στο app, ενώ άλλα 3 κινητά που έχω επιβεβαιωμένα από την εξυπηρέτηση πελατών στο όνομα μου, δεν εμφανίζονται καθόλου.

Κι επειδή έχω διαβάσει ότι έχει να κάνει με τον ΑΦΜ, δεν θυμάμαι να έχω περάσει το ΑΦΜ στη συγκεκριμένη εφαρμογή.

Τι μπορεί να παίζει;

 

Γνωρίζει κανείς να μου απαντήσει κάτι για το παραπάνω;

Link to comment
Share on other sites

Δεν περνας αφμ στην εφαρμογη. Περνας το νουμερο και σου ζηταει στοιχεια μετα. Αριθμο δελτίου ταυτότητας και ονοματεπώνυμο ζητάει,για αφμ δεν θυμάμαι
Link to comment
Share on other sites

Ένωση χθες μου έσκασε κανονικά η προσφορά για το unlimited για τα 5gb πουθενά.

Έκανα εκκαθάριση μνήμης, απεγκατάσταση εγκατάσταση και τώρα δεν μου εμφανίζει ούτε για το unlimited

Έλεος κάπου

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...