Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτά τα χάλια ρε παιδί μου με την εφαρμογή της cosmote νισάφι πια ακόμα και τώρα με την νέα εφαρμογή τα δωρεάν λεπτά προς frog με κάθε ανανέωση δεν τα λέει πουθενά... Ολόκληρη cosmote και να την φτιάξουν σωστά δεν μπορούν

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Ξεχάσατε τα ημερήσια και εβδομαδιαία πακέτα με κόστος 1 και 4 ευρώ για 1 ή 3 GB.

Ειχαν αναφερθεί ήδη.Πάντως τώρα που μειώθηκαν τα gb και οι ημέρες στο frog στις 25 το πόσο συμφέρον είναι για κάποιον που το θέλει μόνο για internet πιστεύω εξαρτάται και απο το ποσό που βάζει κάποιος.πχ Στο 10αρικο συμφέρει το frog αλλά αν βάλεις 20€ κάρτα το μήνα και τα θες όλα για νετ και μόνο,μαζί με τα 2 reload it και τα παρε-μοίρασε (που μπορουν να είναι 4χ100mb αν μοιράσεις το 20αρικο σε 4 οnline 5αρες) και παίζεις και με τα εβδομαδιαία μου φαίνεται προσωπικά ότι συμφέρει περισσότερο το wu.

Link to comment
Share on other sites

αυτά τα χάλια ρε παιδί μου με την εφαρμογή της cosmote νισάφι πια ακόμα και τώρα με την νέα εφαρμογή τα δωρεάν λεπτά προς frog με κάθε ανανέωση δεν τα λέει πουθενά... Ολόκληρη cosmote και να την φτιάξουν σωστά δεν μπορούν
Αν δεν κάνω λάθος σε εμένα φαίνονται κανονικά. Είχα κάνει αυτό για τα ΣΚ του 17 αλλά προφανώς αφού είναι Τρίτη σήμερα δεν τα βλέπω.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, το παρακάτω πως το απενεργοποιώ;

Δεν επιθυμώ την αυτόματη χρέωση των 4€.

Ευχαριστώ.

Με τη προσφορά της COSMOΚΑΡΤΑ έχεις 450 λεπτά ομιλίας και videoκλησεων προς όλα τα κινητά & σταθερά δίκτυα για τις δύο πρώτες ανανεώσεις από 10€ ανά μήνα με αυτόματη χρέωση 4€ στο υπόλοιπο σου κάθε φορά που ανανεώνεις το χρόνο σου

Link to comment
Share on other sites

Μετά από online ανανέωση των 10 ευρώ πρώτα κάνουμε το reload it και μετά το παρε μοίρασε;

 

Ακριβώς. Ωστόσο έχει να κάνει και με τι συμφέρει τον καθένα. Πάντως η κατανάλωση γίνεται από αυτό που ενεργοποιήται πρώτο!

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος σε εμένα φαίνονται κανονικά. Είχα κάνει αυτό για τα ΣΚ του 17 αλλά προφανώς αφού είναι Τρίτη σήμερα δεν τα βλέπω.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Τα 1500 προς frog για όλα τα σαββατοκύριακα του 2017 φαίνονται

 

Αυτό που δεν δείχνει είναι τα λεπτά προς frog τα 600 που δίνει δώρο με κάθε ανανέωση...

 

 

Καλησπέρα παιδιά, το παρακάτω πως το απενεργοποιώ;

Δεν επιθυμώ την αυτόματη χρέωση των 4€.

Ευχαριστώ.

Με τη προσφορά της COSMOΚΑΡΤΑ έχεις 450 λεπτά ομιλίας και videoκλησεων προς όλα τα κινητά & σταθερά δίκτυα για τις δύο πρώτες ανανεώσεις από 10€ ανά μήνα με αυτόματη χρέωση 4€ στο υπόλοιπο σου κάθε φορά που ανανεώνεις το χρόνο σου

Εγώ στην θέση δεν θα το έκοβα αυτό... Για το απλό τον λογο ότι να πάρεις τι...? Σίγουρα με περισσότερα λεφτά λιγότερα λεπτά...

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Τα 1500 προς frog για όλα τα σαββατοκύριακα του 2017 φαίνονται

 

Αυτό που δεν δείχνει είναι τα λεπτά προς frog τα 600 που δίνει δώρο με κάθε ανανέωση...

 

 

Εγώ στην θέση δεν θα το έκοβα αυτό... Για το απλό τον λογο ότι να πάρεις τι...? Σίγουρα με περισσότερα λεφτά λιγότερα λεπτά...

 

Για αυτό:

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=66968&stc=1&d=1511880511

Link to comment
Share on other sites

Στη εφαρμογή μού γράφει ότι έχω 2.398Gb που λήγουν στις 26/12 1:48, και άλλα 4.482Gb που λήγουν 26/12 1:47.

 

Πώς θα μάθω ποιό πακέτο είναι από το Reload it και ποιό από το Πάρε/Μοίρασε;

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση για μια προσφορά του frog λέω που δίνει για όλο το 2017 κάθε Σάββατοκυριακο 1500 προς frog

 

Σου έστειλε τέτοια προσφορά στο frog...?

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση για μια προσφορά του frog λέω που δίνει για όλο το 2017 κάθε Σάββατοκυριακο 1500 προς frog

 

Σου έστειλε τέτοια προσφορά στο frog...?

 

Δεν έχω frog.Cosmokarta έχω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Έχω συμβόλαιο που λήγει με την cosmote και πληρώνω 23 ευρώ/μήνα.

Οι απαιτήσεις μου είναι 2gb / 3 ώρες ομιλίας προς όλους και 30-40 sms. Σε μια αρχική συζήτηση με την cosmote για ανανέωση ,για τις ανάγκες μου χοντρικά, μου προσέφεραν ένα πρόγραμμα στα 27 ευρώ το μήνα. Θεωρείτε ότι αξίζει να ανανεώσω ή να πάω σε καρτοκινητή? Και αν ναι what's up ή frog?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Έχω συμβόλαιο που λήγει με την cosmote και πληρώνω 23 ευρώ/μήνα.

Οι απαιτήσεις μου είναι 2gb / 3 ώρες ομιλίας προς όλους και 30-40 sms. Σε μια αρχική συζήτηση με την cosmote για ανανέωση ,για τις ανάγκες μου χοντρικά, μου προσέφεραν ένα πρόγραμμα στα 27 ευρώ το μήνα. Θεωρείτε ότι αξίζει να ανανεώσω ή να πάω σε καρτοκινητή? Και αν ναι what's up ή frog?

What s up καντω σε συμφερει πιο πολυ

Link to comment
Share on other sites

Οχι απο 10€ και άνω.Αν βάλεις άλλα 5€ σχετικά σύντομα εντός μερικών λεπτών ή και ωρών ( ; ) θα σου δώσει τον κωδικό.Λεπτών πάντως δίνει κανονικά
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, το παρακάτω πως το απενεργοποιώ;

Δεν επιθυμώ την αυτόματη χρέωση των 4€.

Ευχαριστώ.

Με τη προσφορά της COSMOΚΑΡΤΑ έχεις 450 λεπτά ομιλίας και videoκλησεων προς όλα τα κινητά & σταθερά δίκτυα για τις δύο πρώτες ανανεώσεις από 10€ ανά μήνα με αυτόματη χρέωση 4€ στο υπόλοιπο σου κάθε φορά που ανανεώνεις το χρόνο σου

 

Κάλεσε 1330 και ακολούθα τις οδηγίες (παλιά ήταν 1-2 αλλά ίσως να έχει αλλάξει. )

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω frog.Cosmokarta έχω.

& δεν δοκιμάζεις 2πλή ανανέωση Διαδικτυακώς με €5άρες⁉ Το ½Gb/½ μήνα\€10(=2×€5), πάντως -αν το 'παιρνες- δεν το χάνεις:!:

Edited by w@P
Διευκρινιστικώς…
Link to comment
Share on other sites

Πάντα θα ισχύει αυτό. Μέχρι να τελειώσει το the voice.

 

Ζητάει όμως να υπάρχει ήδη κάποιο data πακέτο ενεργοποιημένο. Δεν καταλαβαίνω τον λογο, αφού μονο το app YouTube θα χρησιμοποιώ. Και δεν έχω αυτόματα updates, ουτε weather app.

Link to comment
Share on other sites

Κάπως έτσι ξεκίνησε η φήμη για το Public πέρσι τέτοια εποχή (που τελικά το "επιστημονικοποίησαν" κ η φόρτωση € γίνεται απευθείας στο ταμείο με την αγορά, χωρίς κανένα χάσιμο χρόνου).

 

Όποιος μάθει νεότερα ΑΣ ενημερώσει, ΑΝ και (νομίζω) ότι θα έχουν μικροπροβλήματα με τις παραλαβές των sim (αλά Back2U) από υπαλλήλους στο Γερμανό, το πρώτο χρονικό διάστημα:

 

ΑΝ είναι όπως λένε οι φήμες.:)

 

Λοιπόν κάλεσα χθες στα κεντρικά του Γερμανού και μου είπαν ότι σε μερικά καταστήματα δίνουν καινούργια κάρτα sim με νέο αριθμό What's Up ανάλογα με το ποσό αγοράς. Πήγα σήμερα , δεν είχαν ενημέρωση για το συγκεκριμένο θέμα οπότε δεν ίσχυει η προσφορά μέχρι στιγμής για το κατάστημα στην Πετρούπολη.

Edited by Brainmorf

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Ζητάει όμως να υπάρχει ήδη κάποιο data πακέτο ενεργοποιημένο. Δεν καταλαβαίνω τον λογο, αφού μονο το app YouTube θα χρησιμοποιώ. Και δεν έχω αυτόματα updates, ουτε weather app.

 

Αναφέρει ρητά ότι μόνο τα streaming data καλύπτονται από το πακέτο.

Το UI, το search, τα thumbnails κτλ δεν καλύπτονται. Πρακτικά δεν μπορείς να ξεκινήσεις το τσάμπα βίντεο χωρίς κάποια ελάχιστα data για control.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε πότε πρέπει να βάζεις κάρτα ? Γιατί είχα 3 μήνες να βάλω κ μου κάναν φραγή εισερχομένων.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...