Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 ευρώ βλέπω στο site πως κοστίζει.

 

5 ευρώ ανανέωση δεν δίνει κάτι.

 

Με 10, έχει για 15 μέρες 1 gb, με 5 ευρώ έχεις 500 mb και για ενεργοποίηση μέχρι 31/8 άλλα 500.

 

Δωρεάν mb από την ανανέωση, reload it και μέσω του pare_dwse (μέχρι 300 mb για 3 μέρες αν θυμάμαι).

Link to comment
Share on other sites

Άρα,

Κόστος:

5€ για απόκτηση αριθμού What's Up (πού στο καλό έχουν την σελίδα και ακόμη δεν την βρήκα;)

10€ για ανανέωση χρόνου.

 

ΜΒ:

1GB για 15 ημέρες, από την ανανέωση των 10€.

500ΜΒ με 5€ +500ΜΒ και λόγω ενεργοποίησης ως 31/8.

 

Το reload it δεν το υπολογίζω επειδή δεν ξέρεις τι μπορεί να σου δώσει.

Άγνωστο εάν το μήνυμα στο 1256 με την λέξη 1000 δίνει 1GB στους νέους αριθμούς.

 

Ίσως το Frog είναι πιο συμφέρον, καθώς δίνει 2GB με 4,4€.

Κόστος:

5€ απόκτηση.

5€ ανανέωση.

 

ΜΒ:

2GB με 4,4€ (sms 17317 στο 1330).

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως δεν ισχύει η προσφορά στη frog. Φαντάζομαι στο τοπικ της frog θα σε κατατοπίσουν.
Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα στις σελίδες της Frog.

Ισχύει και στο What's Up αυτό για τα 2GB με 4,4€;

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα στις σελίδες της Frog.

Ισχύει και στο What's Up αυτό για τα 2GB με 4,4€;

 

Οχι δεν ισχύει στο WU..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι συνδρομητής στο παλιο Απερ. 35 της Cosmote με 1500 προς σταθερά και κοσμοτέ 120΄ προς άλλα δίκτυα και 120 σμσ (νομίζω).

Το πάγιο μου είναι σήμερα γύρω στα 39. Έληξε η σύμβαση 18 μηνών που μου έδινε έκπτωση 2,5 ευρώ τον μήνα και παράλληλα είχα και την μείωση 20% λόγω σταθερού οτε.

Από τους λογαριασμούς μου βλέπω ότι μιλάω κατά μέσο όρο γύρω στα 400 με 500 λεπτά προς όλους και καμιά 60 αριά μηνύματα ενώ ιντερνετ δεν χρησιμοποιώ αφού με wi fi ή με wifi της ΟΤΕ βολεύομαι.

Η προσφορά η Cosmote που μου κάνει είναι μειον 4 ευρώ σε 24μηνη. Παράλληλα δεν μου δίνει το mobile L στα 35 όπως θα έκανε για έναν νέο χρήστη

 

Έχω την εντύπωση ότι την ανωτέρω κατανάλωση μπορώ άνετα να την καλύψω με cosmocarta και μάλιστα φθηνότερα (π.χ. δύο χρεώσεις των 7 gia 600 λεπτα . Πείτε μου αν έχω δίκιο και τι μου προτείνετε σε πακέτα. (Αν παιζουν και mb δεν με πειράζει).

 

Υ.Σ.: Μπορώ να πάω από συμβόλαιο σε κοσμοκαρτα? Επίσης επειδή είμαι επαγγελματίας μπορεί η αγορά κάρτας να καταχωρηθεί ως έξοδο?

Edited by wilmott
Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι συνδρομητής στο παλιο Απερ. 35 της Cosmote με 1500 προς σταθερά και κοσμοτέ 120΄ προς άλλα δίκτυα και 120 σμσ (νομίζω).

Το πάγιο μου είναι σήμερα γύρω στα 39. Έληξε η σύμβαση 18 μηνών που μου έδινε έκπτωση 2,5 ευρώ τον μήνα και παράλληλα είχα και την μείωση 20% λόγω σταθερού οτε.

Από τους λογαριασμούς μου βλέπω ότι μιλάω κατά μέσο όρο γύρω στα 400 με 500 λεπτά προς όλους και καμιά 60 αριά μηνύματα ενώ ιντερνετ δεν χρησιμοποιώ αφού με wi fi ή με wifi της ΟΤΕ βολεύομαι.

Η προσφορά η Cosmote που μου κάνει είναι μειον 4 ευρώ σε 24μηνη. Παράλληλα δεν μου δίνει το mobile L στα 35 όπως θα έκανε για έναν νέο χρήστη

 

Έχω την εντύπωση ότι την ανωτέρω κατανάλωση μπορώ άνετα να την καλύψω με cosmocarta και μάλιστα φθηνότερα (π.χ. δύο χρεώσεις των . Πείτε μου αν έχω δίκιο και τι μου προτείνετε σε πακέτα. (Αν παιζουν και mb δεν με πειράζει).

 

Υ.Σ.: Μπορώ να πάω από συμβόλαιο σε κοσμοκαρτα? Επίσης επειδή είμαι επαγγελματίας μπορεί η αγορά κάρτας να καταχωρηθεί ως έξοδο?

 

και γω περιπου στην ιδια κατασταση με σενα ημουνα λοιπον εχουμε και λεμε συμφωνα με αυτα που θελεις αν βαλεις wu

7,06 ευρω και εχεις 400' προς WU 200' προς αλλα δυκτια

4.03 ευρω και εχεις 100 sms προς ολους

συνολο 11,09 καλυπτει ολα οσα θελεις χωρις ιντερνετ

τωρα αν θες και ιντερνετακι με 5 ευρω παιρνεις 500 mb για ενα μηνα και φυσικα εχεις και το reloaded καθε φορα που βαζεις καρτα που το κανεις οτι θες

δηλαδη με 16 ευρω εχεις ενα πακετο γαιδουρι !!!φυσικα εχει και αλλες επιλογες για να κανεις κολπα!!φυγε απο συμβολαιο αδερφε σου μιλαει ενας κολλημενος 33αρης που πλεον εχει wu και σωθηκε!

 

εφοσον εχει ληξει το συμβολαιο σου μπορεις να πας οπου θες

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

και γω περιπου στην ιδια κατασταση με σενα ημουνα λοιπον εχουμε και λεμε συμφωνα με αυτα που θελεις αν βαλεις wu

7,06 ευρω και εχεις 400' προς WU 200' προς αλλα δυκτια

4.03 ευρω και εχεις 100 sms προς ολους

συνολο 11,09 καλυπτει ολα οσα θελεις χωρις ιντερνετ

τωρα αν θες και ιντερνετακι με 5 ευρω παιρνεις 500 mb για ενα μηνα και φυσικα εχεις και το reloaded καθε φορα που βαζεις καρτα που το κανεις οτι θες

δηλαδη με 16 ευρω εχεις ενα πακετο γαιδουρι !!!φυσικα εχει και αλλες επιλογες για να κανεις κολπα!!φυγε απο συμβολαιο αδερφε σου μιλαει ενας κολλημενος 33αρης που πλεον εχει wu και σωθηκε!

 

εφοσον εχει ληξει το συμβολαιο σου μπορεις να πας οπου θες

 

Λοιπόν επειδή είμαι 34άρης σε καταλαβαίνω!!!!!! Δεν νομίζω ότι έχω κάποιον γνωστό με wu γι αυτό κοίταζα cosmocarta αλλά σε ευχαριστώ πολύ!!!

7,06 ευρω και εχεις 400' προς WU 200' προς αλλα δυκτια δεν το βλέπω στο σαιτ του wu

Edited by wilmott
Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή είμαι 34άρης σε καταλαβαίνω!!!!!! Δεν νομίζω ότι έχω κάποιον γνωστό με wu γι αυτό κοίταζα cosmocarta αλλά σε ευχαριστώ πολύ!!!

Δεν έχει διαφορά. Ίσα ίσα η What's up προσφέρει πολλά περισσότερα της cosmocartas.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και γω περιπου στην ιδια κατασταση με σενα ημουνα λοιπον εχουμε και λεμε συμφωνα με αυτα που θελεις αν βαλεις wu

7,06 ευρω και εχεις 400' προς WU 200' προς αλλα δυκτια

4.03 ευρω και εχεις 100 sms προς ολους

συνολο 11,09 καλυπτει ολα οσα θελεις χωρις ιντερνετ

τωρα αν θες και ιντερνετακι με 5 ευρω παιρνεις 500 mb για ενα μηνα και φυσικα εχεις και το reloaded καθε φορα που βαζεις καρτα που το κανεις οτι θες

δηλαδη με 16 ευρω εχεις ενα πακετο γαιδουρι !!!φυσικα εχει και αλλες επιλογες για να κανεις κολπα!!φυγε απο συμβολαιο αδερφε σου μιλαει ενας κολλημενος 33αρης που πλεον εχει wu και σωθηκε!

 

εφοσον εχει ληξει το συμβολαιο σου μπορεις να πας οπου θες

 

Δεν έχω να προσθέσω κάτι στα προηγούμενα, έχε υπόψη σου όμως ότι θα σε καθυστερήσουν 1 μήνα για να γίνει η αλλαγή σε κάρτα, επομένως θα πληρώσεις τουλάχιστον έναν λογαριασμό χωρίς εκπτώσεις εάν έχει ήδη λήξει το συμβόλαιο.

Δεν είναι απίθανο να σου προτείνουν μεγαλύτερη έκπτωση στο mobile L όταν κάνεις την αίτηση για κάρτα, οπότε φρόντισε να έχεις κάνει τις πράξεις σου από πριν για να δεις εάν θέλεις να ξανασυμφωνήσεις σε κάποιο πρόγραμμα συμβολαίου και σε τι τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή είμαι 34άρης σε καταλαβαίνω!!!!!! Δεν νομίζω ότι έχω κάποιον γνωστό με wu γι αυτό κοίταζα cosmocarta αλλά σε ευχαριστώ πολύ!!!

7,06 ευρω και εχεις 400' προς WU 200' προς αλλα δυκτια δεν το βλέπω στο σαιτ του wu

 

combo call them all λεγεται το εχει στην εφαρμογη του wu μην κοιτας το site στην εφαρμογη συνεχεια βγαζει διαφορους συνδυασμούς παντως οπως και να εχει να ξερεις πως συμφέρει....εγω βαραω το κεφαλι μου τοσο καιρο που με αρμεγαν τα συμβολαια.....πλεον δινω το μηνα max 12 ευρω και εχω συνεχεια ιντερνετ συνεχεια λεπτα και φυσικα sms που δεν ειμαι φαν στελνω 10 το μηνα....και πριν εδινα 42 ευρω και ειχα 400 mb!!!γελαει ο κοσμος!!επισης να σου πω πως μια μερα πριν ληξει ο μηνας τα mb που εχεις ρεστα αν ενεργοποιησεις αλλα 500mb μεταφερονται ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ για ενα μηνα ακομα!!δηλαδη θα φτασεις σε καποια φαση που θα εχεις και 5 gb !!!αστο η φαση ειναι YOLO!!!!οπως λενε και οι νεολαιοι!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν έχω να προσθέσω κάτι στα προηγούμενα, έχε υπόψη σου όμως ότι θα σε καθυστερήσουν 1 μήνα για να γίνει η αλλαγή σε κάρτα, επομένως θα πληρώσεις τουλάχιστον έναν λογαριασμό χωρίς εκπτώσεις εάν έχει ήδη λήξει το συμβόλαιο.

Δεν είναι απίθανο να σου προτείνουν μεγαλύτερη έκπτωση στο mobile L όταν κάνεις την αίτηση για κάρτα, οπότε φρόντισε να έχεις κάνει τις πράξεις σου από πριν για να δεις εάν θέλεις να ξανασυμφωνήσεις σε κάποιο πρόγραμμα συμβολαίου και σε τι τιμή.

 

σε μενα έληξε το συμβολαιο 28 του μηνα εκανα την αιτηση 5 μερες πριν και μεσα σε 24 ωρες εγινε καρτα!!!μαλιστα μου ειπαν πως εχεις το δικαιωμα να το κανεις μεχρι ενα μηνα πριν απλα γενικα θα εχεις μια χρεωση 10 ευρω η οποια θα μπει στον τελευταιο λογαρισμο του συμβολαιου αν συνυπολογισεις ομως πως δεν θα κανει ενα ολοκληρο μηνα ο τελαυταιος(εμενα ηταν καθε 5 του μηνα)απο τις 28 μεχρι της 05 αφαιρείτε βαλε και το 10ευρω μεσα και μου ηρθε αντι 42, 24 ευρω!!αρα ουτε γατα ουτε ζημια!!!δεν ξερω αν εγινα σαφης

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Συν και τα δώρα από τους κωδικούς reload κάθε φορά που θα βάζεις κάρτα,συν κάτι καινούργια κόλπα που δίνεις ίντερνετ σε φίλους σου και παίρνεις και εσύ,και πολλά άλλα πέραν των βασικών πακέτων.Πάρε wu με κλειστά μάτια μετά από κανά μήνα χρήσης θα σου φαίνεται εντελώς χαζή η σύνδεση,χωρίς παρεξήγηση για όσους έχουν σύνδεση ε...
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Έκανα πριν από λίγο μια ανανέωση 10€ σε φοιτητικό WU. Tα άσχημα νέα είναι αυτό που συζητάμε λίγο καιρό τώρα, δηλαδή το δώρο του 1GB που έδωσε έχει δική του ξεχωριστή ημερομηνία λήξης(15 ημέρες από σήμερα). Τα καλά (για το φοιτητικό) είναι πως τα υπόλοιπα που υπήρχαν προστίθονται στα 600ΜΒ που δίνει όταν κάνεις ανανέωση και μετατίθεται η λήξη του συνόλου 1 μήνα μετά. Δηλαδή είχα 2940 που έληγαν στις 2/9 και μετά την ανανέωση έχω 1024 που λήγουν στις 6/9 και 3540 που λήγουν στις 23/9.
Link to comment
Share on other sites

combo call them all λεγεται το εχει στην εφαρμογη του wu μην κοιτας το site στην εφαρμογη συνεχεια βγαζει διαφορους συνδυασμούς παντως οπως και να εχει να ξερεις πως συμφέρει....εγω βαραω το κεφαλι μου τοσο καιρο που με αρμεγαν τα συμβολαια.....πλεον δινω το μηνα max 12 ευρω και εχω συνεχεια ιντερνετ συνεχεια λεπτα και φυσικα sms που δεν ειμαι φαν στελνω 10 το μηνα....και πριν εδινα 42 ευρω και ειχα 400 mb!!!γελαει ο κοσμος!!επισης να σου πω πως μια μερα πριν ληξει ο μηνας τα mb που εχεις ρεστα αν ενεργοποιησεις αλλα 500mb μεταφερονται ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ για ενα μηνα ακομα!!δηλαδη θα φτασεις σε καποια φαση που θα εχεις και 5 gb !!!αστο η φαση ειναι YOLO!!!!οπως λενε και οι νεολαιοι!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

σε μενα έληξε το συμβολαιο 28 του μηνα εκανα την αιτηση 5 μερες πριν και μεσα σε 24 ωρες εγινε καρτα!!!μαλιστα μου ειπαν πως εχεις το δικαιωμα να το κανεις μεχρι ενα μηνα πριν απλα γενικα θα εχεις μια χρεωση 10 ευρω η οποια θα μπει στον τελευταιο λογαρισμο του συμβολαιου αν συνυπολογισεις ομως πως δεν θα κανει ενα ολοκληρο μηνα ο τελαυταιος(εμενα ηταν καθε 5 του μηνα)απο τις 28 μεχρι της 05 αφαιρείτε βαλε και το 10ευρω μεσα και μου ηρθε αντι 42, 24 ευρω!!αρα ουτε γατα ουτε ζημια!!!δεν ξερω αν εγινα σαφης

 

Οσο για sms,υπαρχει και viber/whatsapp/fb messenger οποτε κανενα θεμα.Οσο για προσφορες εχεις και 2 ωρες καβατζα τον μηνα οπου μπορεις να παρεις λεπτα προς whatsup ή 500MB.Μεσω εφαρμογης τα παιρνεις ή απο το m.whatsup.gr

Επισης και το pare serfare για να δινεις σε εσενα και σε αλλους 3 φιλους 100MB για 3 μερες,οποτε ενα μικρο ογκο των 300MB μπορεις να τον μαζεψεις με φιλους που εχουν Whats Up.Και για οσους χρησιμοποιουν πολυ το facebook,εχει και το 0.facebook(μονο κειμενο και καθολου εικονες)και δεν χρεωνεσαι καθολου αμα εχεις υπολοιπο κατω απο 1€.Φυσικα δεν χρεωνεσαι κανενα MB,γιατι ειναι δωρεαν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λοιπόν επειδή είμαι 34άρης σε καταλαβαίνω!!!!!! Δεν νομίζω ότι έχω κάποιον γνωστό με wu γι αυτό κοίταζα cosmocarta αλλά σε ευχαριστώ πολύ!!!

7,06 ευρω και εχεις 400' προς WU 200' προς αλλα δυκτια δεν το βλέπω στο σαιτ του wu

 

Δες στην εφαρμογη,τα εχει ολα.Κατα τη γνωμη μου πανε whats up,που εχει περισσοτερους συνδρομητες.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Στο 1330 στην ενότητα άλλα συνδυαστικά πακέτα (πατώντας 7) εκτός απο το combo call them all (το οποιο το προωθούν 3 φορες μέσα στο μενού!) υπάρχουν 2 ακόμη πολύ καλά πακέτα κατα τη γνώμη μου που μάλλον τα περνάνε στη ζούλα:

1. 400' προς whatsup & 100'προς όλους με 5.04

2. (το καλύτερο) 400' και 400 sms προς whatsup & 100' και 100 sms προς όλους με 7.06. Την επιλογή αυτη την έχει στο τέλος του μενού, σχεδόν κρυφή θα έλεγα...και νομίζω αυτά τα 2 δεν τα έχει στην εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Στο 1330 στην ενότητα άλλα συνδυαστικά πακέτα (πατώντας 7) εκτός απο το combo call them all (το οποιο το προωθούν 3 φορες μέσα στο μενού!) υπάρχουν 2 ακόμη πολύ καλά πακέτα κατα τη γνώμη μου που μάλλον τα περνάνε στη ζούλα:

1. 400' προς whatsup & 100'προς όλους με 5.04

2. (το καλύτερο) 400' και 400 sms προς whatsup & 100' και 100 sms προς όλους με 7.06. Την επιλογή αυτη την έχει στο τέλος του μενού, σχεδόν κρυφή θα έλεγα...και νομίζω αυτά τα 2 δεν τα έχει στην εφαρμογή.

 

σοβαρα μιλας το δευτερο δεν το χει καν στην εφαρμογη. και θα με βολευε απιστευτα ευχαριστουμε για το tip ξανα με τηλ μονο......

Edited by Mark_K

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Προσέχετε με τις ημερομηνίες λήξης γιατί κάποια πακέτα είναι για 15 μέρες και όχι 30 που είναι τα περισσότερα
Link to comment
Share on other sites

15 μερες διαρκει το πακετο με 500' προς wu και 100' προς όλους με 5 ευρώ. Είναι κανένα άλλο?

Τα 2 που εγραψα πανω ειναι για 1 μηνα παντως.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Είναι απαραδεκτο το what’s up! Από τον Αυγουστο μας εχει στο κινητο να βγαινουν διαρκως διαφημισεις! Αγορασε το ταδε παιχνιδι το ταδε αντιικο με χρεωση φυσικα και ανα μήνα! Αυτό συμβαινει όταν εχεις ανοιχτο το ιντερνετ. Συμβαινει σε όλες τις εφαρμογες και δε φταιει ο Chrome ή ο exprorer που εχω μπλοκαρει φυσικα τα αναδυομενα παραθυρα. Πας να γραψεις μηνυμα ανοιγει ξαφνικα ανεπιθυμητο παραθυρο με διαφημιση. Στην πλοηγηση κάθε 10 λεπτα στην καλυπτει με τη διαφημιση! Είναι και επικινδυνο στην οδηγηση, γιατι για να σβησεις κάθε λιγο το παραθυρο σου αποσπα την προσοχη σα να γραφεις μηνυμα! Πας να παρεις τηλεφωνο τα ιδια.

Απαραδεκτοι και συμβαινει μονο στο What’s up που εχουμε όλοι οι συγγενεις, 4 τηλεφωνα. Οσοι εχουν συμβολαιο cosmote κανενα προβλημα. Πηρα τηλεφωνο την εταιρια και ειπε ότι θα συμβαινουν αυτά σε οποιον εχει smartphone αλλα δεν εξηγουν γιατι στη συνδεση αυτό δε γινεται.

Προσεχτε γιατι με αυτά και αυτά η κατασταση είναι ανυποφορη στην καρτοκινητη cosmote. Μονο αν το δειτε θα καταλαβετε ποσο χαλια και ενοχλητικο είναι το φαινομενο

Link to comment
Share on other sites

καλα όλοι οι συγγενεις το ιδιο κολλησαμε; και πως βγαινει το adware? Στο ενα κινητο εχουμε αντιικο avast και παρολα αυτα, εκεινο εχει το μεγαλυτερο προβλημα
Link to comment
Share on other sites

Κάντε μια εκκαθάριση την cache του browser που χρησιμοποιείται μέσα από τη διαχείριση εφαρμογών.
Trust no one!
Link to comment
Share on other sites

και φυσικα βγαλεεεεεεεεεεεεε ολα τα αντιvirus και εφαρμογες τυπου clean master ειναι αχρειαστα και γεματα διαφημισεις !!! Edited by KIRIS

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

στις ρυθμισεις του grome εκανα διαγραφη δεδομενων περιηγησης. Σωστα;

 

μπα τιποτε δεν εγινε με διαγραφη δεδομενων περιηγησης

Edited by Mark_K
Προσθήκη
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...