Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πηρε κανεις sms

 

H COSMOTE ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΕΙ 5€! ΑΠΛΑ ΑΝΑΝΕΩΣΤΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ

ΟΜΙΛΙΑΣ ΣΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ

ΕΠΙΠΛΕΩΝ 5€ ΔΩΡΕΑΝ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ

 

Και οταν κανεις Reloadit απο κινητο σε χρεωνει με 1€ το 24ωρο??? γιατι εκει που πηγα να κανω με χρεωσε τι νεα κολπα ειναι αυτα ??

 

για να μην σε χρεώνει πρέπει να μπεις στο m.whatsup.gr, σε περίπτωση που μπεις στο κανικο site http://www.whatsup.gr τότε υπάρχει κανονική χρέωση ιντερνετ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω διάφορες ερωτήσεις για μια Cosmokarta.

 

Αρχικά, το bonus εισερχόμενων/εξερχόμενων κλήσεων είναι δωρεάν? ή έχει κρυφές χρεώσεις? Να το ενεργοποιήσω? Συμφέρει ή από τους πολλούς περιορισμούς που έχει είναι άχρηστο?

 

Στην συνέχεια: οι δύο αριθμοί του 0,01 €/ΛΕΠΤΟ μπορούν να αλλάξουν μόνο μία φορά τον μήνα ή γίνονται όσες αλλαγές θέλω μέσα στον μήνα? Μπορούν να περιλαμβάνουν και frog αριθμό? Ξέρω ότι δεν αναφέρεται τίποτα επίσημο για frog, αλλά ρωτάω γιατί μέσω του αλπακ (αλλαγή πακέτου καρτοκινητής) προσφέρεται πλέον και επιλογή για frog, οπότε λέω μήπως την έχουν βάλλει και εδώ.

 

Τέλος, κάτι σχετικό με τα internet day και monthly pass:

Έστω ότι ενεργοποιώ το Internet monthly pass και καταναλώνω και 60MB σε λιγότερο από έναν μήνα. Στο site λέει "Η ογκοχρέωση μετά την κατανάλωση της ενσωματωμένης χρήσης γίνεται ανά 1 KB με ελάχιστη χρέωση 1ΚΒ ανά σύνδεση. 1MB = 1024 KB και 1GB = 1024 MB". Οπότε, όταν τελειώσουν τα 60MB σε χρεώνει με βάση τιμοκατάλογο και ογκοχρέωση. Σωστό?

 

Δεν καταργεί έτσι, όμως, το INTERNET daily pass (το οποίο ενεργοποιείται αυτόματα όταν δεν υπάρχει άλλο πακέτο) ουσιαστικά? ή ίσως δεν επιτρέπει το daily pass για 30 μέρες από την ενεργοποίηση του monthly pass? Έχω μπερδευτεί...

 

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!!!

 

Κανείς δεν ξέρει?

 

Μόνο wu έχετε εδώ?

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν ξέρει?

 

Μόνο wu έχετε εδώ?

 

Όταν ενεργοποιείς τον οποιοδήποτε δωρεάν όγκο δεδομένων τότε αν προλάβεις και καταναλώσεις τα MB πριν την ημερολογιακή λήξη του πακέτου τότε για την επιπλέον χρήση θα χρεώνεσαι περίπου 1€/ΜΒ! Όταν εξαντληθεί πλέον και το ημερολογιακό όριο τότε ενεργοποιείται αυτόματα το DAY PASS. Θέλει επομένως ιδιαίτερη προσοχή γιατί μπορεί να εξανεμιστεί το υπόλοιπό σας χωρίς ιδιαίτερο κόπο.

Link to comment
Share on other sites

για να μην σε χρεώνει πρέπει να μπεις στο m.whatsup.gr, σε περίπτωση που μπεις στο κανικο site http://www.whatsup.gr τότε υπάρχει κανονική χρέωση ιντερνετ

To m.whatsup.gr δηλαδή είναι χωρίς χρέωση?? Αμα μπω δεν θα με χρεώσουν το 1€? :confused: Δεν το ήξερα...

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν ξέρει?

 

Μόνο wu έχετε εδώ?

 

το μπόνους εισερχόμενων κλήσεων ναι είναι δωρεάν και δεν έχει κρυφές χρεώσεις, οι δύο αριθμοί που δηλώνεις ως χρέωση 1λεπτό το λεπτό ναι μπορούν να αλλάξουν μόνο μια φορά τον μήνα, πρόσεχε όμως , ότι από όσο θυμάμαι εάν στείλεις μύνημα για να το ενεργοποιήσεις και στείλεις μόνο έναν αριθμό , και μετά θέλεις να βάλεις και δεύτερο αριθμό δεν σου παίρνει την αλλαγή και πρέπει να περιμένεις έναν μήνα για να κανείς την αλλαγή. Οπότε εάν είναι να το ενεργοποιήσεις βαλε δύο αριθμούς κατευθείαν για να μην έχεις πρόβλημα . Δεν μπορείς να βάλεις αριθμούς φρογκ από όσο ξέρω. Δεν το επιτρέπει το σύστημα, έτσι γνώριζα καιρό πριν τώρα δεν ξέρω εάν έχει αλλάξει, από όσο ξέρω η φρογκ δεν θεωρείται γραμμή κοσμοτε ανεξάρτητα ότι υποστηρίζεται από το δίκτυο της κόσμοτε. Βέβαια δεν χάνεις να το δοκιμάσεις και να μας πεις με σιγουριά εάν το πήρε το σύστημα ή όχι ;. Όσο για το πακέτο των 60ΜΒ ίντερνετ δεν σε συμφέρει όταν το καταναλώσεις να συνεχίζεις να μπαίνεις στο ίντερνετ διότι χρεώνεται ανά ΚΒ/ΜΒ οπότε ενεργοποίησε ένα δεύτερο πακέτο 60ΜΒ με 3ευρώ για να είσαι καλυμμένος. Στην συγκεκριμένη περίπτωση το internet daily pass δεν θα ενεργοποιηθεί μόλις καταναλώσεις τα 60ΜΒ του πακέτου παρά θα ενεργοποιηθεί μόνο όταν λήξει το πακέτο δηλαδή περάσει ένας μήνας από την τελευταία ενεργοποίηση. Ελπίζω να σε κάλυψα στις ερωτήσεις σου !.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Είχα δυο συμβόλαια στην cosmote όπου μπορούσα μέσα από το my account να βλέπω χρεώσεις κ.λ.π

, τα έκανα καρτοκινητά . ΕΡΩΤΗΣΗ : πως μπορώ να έχω και για τους δύο αριθμούς αναλυτική κατάσταση ?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Link to comment
Share on other sites

οταν μπεις στο νετ σε χρεωνει. ασχετως αν μπεις για reload ή σερφαρισμα ή οτιδήποτε άλλο

ναι ξερω οτι χρεωνει αλλα εγω μπηκα απο link που στελνει στο sms ..

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από 21/11/11 η πρώτη είσοδος στο internet day pass που το χρησημοποιούν για πρώτη φορά είναι δωρεάν δείτε εδώ

http://www.cosmote.gr/content/el/attached_files/Company/day_pass_web.pdf

 

Είχα δυο συμβόλαια στην cosmote όπου μπορούσα μέσα από το my account να βλέπω χρεώσεις κ.λ.π

, τα έκανα καρτοκινητά . ΕΡΩΤΗΣΗ : πως μπορώ να έχω και για τους δύο αριθμούς αναλυτική κατάσταση ?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Ναι στέλνοντας ένα φαξ στο αρμόδιο τμήμα και μέσα σε 10 εργάσιμες μέρες έρχεται ο λογαργιασμος, πάρε όμως το 13838 για να σου πουν το φαξ γιατι δεν το θυμάμαι ο λογαργιασμός είναι χωρίς χρέωση

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Όταν ενεργοποιείς τον οποιοδήποτε δωρεάν όγκο δεδομένων τότε αν προλάβεις και καταναλώσεις τα MB πριν την ημερολογιακή λήξη του πακέτου τότε για την επιπλέον χρήση θα χρεώνεσαι περίπου 1€/ΜΒ! Όταν εξαντληθεί πλέον και το ημερολογιακό όριο τότε ενεργοποιείται αυτόματα το DAY PASS. Θέλει επομένως ιδιαίτερη προσοχή γιατί μπορεί να εξανεμιστεί το υπόλοιπό σας χωρίς ιδιαίτερο κόπο.

 

το μπόνους εισερχόμενων κλήσεων ναι είναι δωρεάν και δεν έχει κρυφές χρεώσεις, οι δύο αριθμοί που δηλώνεις ως χρέωση 1λεπτό το λεπτό ναι μπορούν να αλλάξουν μόνο μια φορά τον μήνα, πρόσεχε όμως , ότι από όσο θυμάμαι εάν στείλεις μύνημα για να το ενεργοποιήσεις και στείλεις μόνο έναν αριθμό , και μετά θέλεις να βάλεις και δεύτερο αριθμό δεν σου παίρνει την αλλαγή και πρέπει να περιμένεις έναν μήνα για να κανείς την αλλαγή. Οπότε εάν είναι να το ενεργοποιήσεις βαλε δύο αριθμούς κατευθείαν για να μην έχεις πρόβλημα . Δεν μπορείς να βάλεις αριθμούς φρογκ από όσο ξέρω. Δεν το επιτρέπει το σύστημα, έτσι γνώριζα καιρό πριν τώρα δεν ξέρω εάν έχει αλλάξει, από όσο ξέρω η φρογκ δεν θεωρείται γραμμή κοσμοτε ανεξάρτητα ότι υποστηρίζεται από το δίκτυο της κόσμοτε. Βέβαια δεν χάνεις να το δοκιμάσεις και να μας πεις με σιγουριά εάν το πήρε το σύστημα ή όχι ;. Όσο για το πακέτο των 60ΜΒ ίντερνετ δεν σε συμφέρει όταν το καταναλώσεις να συνεχίζεις να μπαίνεις στο ίντερνετ διότι χρεώνεται ανά ΚΒ/ΜΒ οπότε ενεργοποίησε ένα δεύτερο πακέτο 60ΜΒ με 3ευρώ για να είσαι καλυμμένος. Στην συγκεκριμένη περίπτωση το internet daily pass δεν θα ενεργοποιηθεί μόλις καταναλώσεις τα 60ΜΒ του πακέτου παρά θα ενεργοποιηθεί μόνο όταν λήξει το πακέτο δηλαδή περάσει ένας μήνας από την τελευταία ενεργοποίηση. Ελπίζω να σε κάλυψα στις ερωτήσεις σου !.

 

Παιδιά, σας ευχαριστώ πολύ για όλες τις πληροφορίες. :up:

 

Οπότε ενεργοποιώ άφοβα και το μπόνους εισερχομένων και εξερχομένων κλήσεων.

 

Αν τον επόμενο μήνα, αλλάξω τους 2 αριθμούς του ενός λεπτού, τότε θα δοκιμάσω και με έναν frog να δούμε αν μπαίνει και θα ποστάρω εδώ. Απλώς, έλεγα μήπως το έχει κάνει και κανένας άλλος, μιας και μέσω αλπακ στα διαθέσιμα πακέτα έχει προστεθεί και το frog πλέον μαζί με wup - κοσμοκάρτα.

 

 

Είχα δυο συμβόλαια στην cosmote όπου μπορούσα μέσα από το my account να βλέπω χρεώσεις κ.λ.π

, τα έκανα καρτοκινητά . ΕΡΩΤΗΣΗ : πως μπορώ να έχω και για τους δύο αριθμούς αναλυτική κατάσταση ?

 

Μπορείς να ζητήσεις αναλυτική κατάσταση χρεώσεων για καρτοκινητά?

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να ζητήσεις αναλυτική κατάσταση χρεώσεων για καρτοκινητά?

 

ναι πρεπει να γινεται κατι τετοιο.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πακέτο στην cosmote καρτοκινητή (είτε whats up , είτε cosmokarta) που να δίνει κάποιο χρόνο ομιλίας προς cosmote (συμβόλαια + καρτοκινητά);
Link to comment
Share on other sites

To m.whatsup.gr δηλαδή είναι χωρίς χρέωση?? Αμα μπω δεν θα με χρεώσουν το 1€? :confused: Δεν το ήξερα...

 

Ναι, δεν σε χρεώνει..και εγώ μπαίνω από το κινητό για το reload...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πακέτο στην cosmote καρτοκινητή (είτε whats up , είτε cosmokarta) που να δίνει κάποιο χρόνο ομιλίας προς cosmote (συμβόλαια + καρτοκινητά);

 

οχι δεν υπαρχει . το μονο που υπαρχει ειναι στην κοσμοκαρτα που δεν σου δινει καποιο δωρεαν χρονο ομιλιας αλλα η χρεωση 0,01ευρω/λεπτο προς 2 αριθμους τις επιλογης σου κοσμοτε ( συμβολαια+καρτοκινητα ) . και επισης υπαρχει και το μπονους στην κοσμοκαρτα που ειναι προς ολα τα δικτυα που κερδιζεις 60 λεπτα προς ολα τα κινητα με ανανεωση 10ευρω και με ανανεωση 20ευρω 2,5ωρες παλι προς ολα τα δικτυα.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα μια sim what's up ξεχασμένη και πρόσφατα διαπίστωσα πως έληξε γιατί είχα καιρό να την ανανεώσω.

Έτσι τώρα όταν με καλούν λέει ότι έχει φραγή εισερχόμενων κλήσεων ενώ όταν προσπαθώ να καλέσω λέει"η σύνδεσή σας έχει απενεργοποιηθεί".

Ούτε στο 1314 παίρνει ώστε να την φορτώσω με μονάδες.

 

Τι μπορώ να κάνω?? Γίνεται να κάνω κάτι χωρίς να τρέχω και να συμπληρώνω χαρτιά και αιτήσεις?

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα μια sim what's up ξεχασμένη και πρόσφατα διαπίστωσα πως έληξε γιατί είχα καιρό να την ανανεώσω.

Έτσι τώρα όταν με καλούν λέει ότι έχει φραγή εισερχόμενων κλήσεων ενώ όταν προσπαθώ να καλέσω λέει"η σύνδεσή σας έχει απενεργοποιηθεί".

Ούτε στο 1314 παίρνει ώστε να την φορτώσω με μονάδες.

 

Τι μπορώ να κάνω?? Γίνεται να κάνω κάτι χωρίς να τρέχω και να συμπληρώνω χαρτιά και αιτήσεις?

 

περίεργο μου φαίνεται αυτό που λες ότι:" ενώ όταν προσπαθώ να καλέσω λέει"η σύνδεσή σας έχει απενεργοποιηθεί" συνήθως όταν ένας αριθμός έχει απενεργοποιηθεί όταν βάζεις την κάρτα σημ στο κινητό λέει ότι η σημ δεν έχει ενεργοποιηθεί ή κάτι τέτοιο σε καμία περίπτωση δεν συνδέεται στο δίκτυο. Από όσο ξέρω μπορείς να ξανά ζητήσεις τον αριθμό σου πίσω μέσα σε 6μήνες! Από την λήξη του αριθμού. Πηγαίνοντας στο κατάστημα και κάνοντας μια σχετική αίτηση. Και νομίζω ότι ξανά ενεργοποιείται στην υπάρχουσα σημ και δεν παίρνεις καινούργια. Τώρα το τελευταίο δεν το ξέρω με σιγουριά ρώτα για να είσαι οκ!.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

περίεργο μου φαίνεται αυτό που λες ότι:" ενώ όταν προσπαθώ να καλέσω λέει"η σύνδεσή σας έχει απενεργοποιηθεί" συνήθως όταν ένας αριθμός έχει απενεργοποιηθεί όταν βάζεις την κάρτα σημ στο κινητό λέει ότι η σημ δεν έχει ενεργοποιηθεί ή κάτι τέτοιο σε καμία περίπτωση δεν συνδέεται στο δίκτυο. Από όσο ξέρω μπορείς να ξανά ζητήσεις τον αριθμό σου πίσω μέσα σε 6μήνες! Από την λήξη του αριθμού. Πηγαίνοντας στο κατάστημα και κάνοντας μια σχετική αίτηση. Και νομίζω ότι ξανά ενεργοποιείται στην υπάρχουσα σημ και δεν παίρνεις καινούργια. Τώρα το τελευταίο δεν το ξέρω με σιγουριά ρώτα για να είσαι οκ!.

 

Ω ρε σπάσιμο...

Πρέπει να τρέχω δηλαδή για αιτήσεις? Αύριο φεύγω στρατό...

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το εξής μήνυμα με αποστολέα Cosmote:

 

" Μοναδικό δώρο στα πακέτα call them all. Κάθε Δευτέρα μέχρι το τέλος του έτους θα προστίθενται 100' στα διαθέσιμα λεπτά του πακέτου σου. Μόλις πήρες 100' επιπλέον! "

 

Έχω whats up !

 

Μάλλον ξεκίνησαν οι εταιρίες τα δώρα (παρόμοια δώρα στέλνει εδώ και καιρό και η Q)

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το εξής μήνυμα με αποστολέα Cosmote:

 

" Μοναδικό δώρο στα πακέτα call them all. Κάθε Δευτέρα μέχρι το τέλος του έτους θα προστίθενται 100' στα διαθέσιμα λεπτά του πακέτου σου. Μόλις πήρες 100' επιπλέον! "

 

Έχω whats up !

 

Μάλλον ξεκίνησαν οι εταιρίες τα δώρα (παρόμοια δώρα στέλνει εδώ και καιρό και η Q)

 

Και μένα μου ήρθε, και στα 2 νούμερα. . .

 

Μάλλον βλέπουν ότι χάνουν πελάτες (προσωπικα το ένα αποφάσισα και δε θα ξαναβάλω χρήματα!) και πάνε να μας "γλυκάνουν"!

Τα "μου μου μου" θα πάρουν όμως! ! :)

 

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το εξής μήνυμα με αποστολέα Cosmote:

 

" Μοναδικό δώρο στα πακέτα call them all. Κάθε Δευτέρα μέχρι το τέλος του έτους θα προστίθενται 100' στα διαθέσιμα λεπτά του πακέτου σου. Μόλις πήρες 100' επιπλέον! "

 

Έχω whats up !

 

Μάλλον ξεκίνησαν οι εταιρίες τα δώρα (παρόμοια δώρα στέλνει εδώ και καιρό και η Q)

 

και μετά απο το τελος του ετους;;;;

Link to comment
Share on other sites

αντι να στειλει κανενα μηνυμα του στυλ ''αναβαθμισαμε τη καλυψη και την ποιοτητα της'', πεταει ψίχουλα... Η κοσμοτε ειναι, με διαφορα, η χειροτερη γερμανικη εταιρια στην ελλαδα...
Link to comment
Share on other sites

Η φάση δείχνει που πάει, πέρυσι με 5 ευρό ανανέωση σου έδιναν δώρο ένα πακετάκι 1500' και 1500sms μετά το κατάργησαν και το αγόραζες με 5 ευρώ, μετά καταργήθηκε το πακετάκι με τα 1500+1500 και βγάλανε το 1200'+1200' με 7 ευρώ και τώρα φτάσαμε στα 600'+600sms με 7 ευρώ, όπως πάνε θα τα καταργήσουν είναι σίγουρο, αυτό που λένε οι πολίτες δεν είναι ψέμα, θυμάστε με τις επιδοτήσεις που χρόνια τώρα λέγανε θα τις καταργήσουν; Είδατε που φτάσαμε, και το πρόβλημα στην Ελλάδα είναι πως Κλεφτοτέ, κλέφταφον και γουήντ έχουν εναρμονισμένες πολιτικές ο ανταγωνισμός δεν λειτουργεί σε καμία των περιπτώσεων, δείτε στην Αγγλία πχ τι τιμές έχουν και τι πακέτα προσφέρουν και θα καταλάβετε τι συμβαίνει στην Ελλάδα.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ειχα σημερα ενα προβλημα καλεσα το 11831 της Cosmote (πληροφοριες καταλογου) και μιλησα με μια κυρια και ειχα αποκρυψη μπορει να το δει απο κει το νουμερο μου η υπαληλλος η οποιοδηποτε υπάλληλος δεν εδωσα στοιχεια μου απλα εψαχνα τηλεφωνο για φιλαρακι μου και την ωρα που ρωτησα την υπαλληλο στραβωσε κιολας επειδη δεν ηθελα να με συνδεσει γιατι να χρεωθω διπλασια :shock: τι να πω αυτο που με ενδιαφερει αμα με αποκρυψη που πηρα αν μπορει να το δει ποιος ειμαι παντως με τρομοκράτησε απο κει στο υπολογιστη της με καποιο μηχανημα :confused: :what: τι ακριβως παιζει :!: μιλησα ευγενικα κιολας στην υπαλληλο. :what: Edited by trexe
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το εξής μήνυμα με αποστολέα Cosmote:

 

" Μοναδικό δώρο στα πακέτα call them all. Κάθε Δευτέρα μέχρι το τέλος του έτους θα προστίθενται 100' στα διαθέσιμα λεπτά του πακέτου σου. Μόλις πήρες 100' επιπλέον! "

 

Έχω whats up !

 

Μάλλον ξεκίνησαν οι εταιρίες τα δώρα (παρόμοια δώρα στέλνει εδώ και καιρό και η Q)

 

ειναι που θα καταργηθουν τα καρτοκινητα οπως λενε πολλοι υπαλληλοι καταστηματων κινητης

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...