Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι αλλα πακετα μηνυματων μπορω να κολλησω στο c120?ενα πολυ καλο ειναι και το (600+600)με 7,5ευρω!!!;)κανενα αλλο?ευχαριστω:rolleyes:

 

έχεις το cοsmοte 120 ή το παλιό cοsmοte 120 προνομιακό?

 

εχω την εντύπωση ότι αυτό το πακέτο δεν ισχύει πλέον,δίχως να είμαι σίγουρος,πάντως αυτα τα πακέτα που σου προανέφερα είναι σίγουρα εμπορικά διαθέσιμα

Edited by Petros the Great
Συνένωση μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την "τροποποίηση".
Link to comment
Share on other sites

c150 εχω τωρα,απλα θα το αλλαξω επειδη στελνω πολλα μηνυματα και θα βαλω το c120....και σκεφτομαι να βαλω το 600+600 ή αυτα με τα sms 500 με 5 ευρω...:wacko:θελω να μου ερχεται παγιο κοντα στα 30 ευρω...οχι παραπανω...:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

c150 εχω τωρα,απλα θα το αλλαξω επειδη στελνω πολλα μηνυματα και θα βαλω το c120....και σκεφτομαι να βαλω το 600+600 ή αυτα με τα sms 500 με 5 ευρω...:wacko:θελω να μου ερχεται παγιο κοντα στα 30 ευρω...οχι παραπανω...:rolleyes:

αν μιλάς και γράφεις σε cοsmοte βαλε το απεριόριστα 15 με 1500 λεπτά και μηνύματα,βάζεις με 5 ευρώ 200 λεπτά σε σταθερά,σύνολο 20 ευρώ,αν θες να μιλάς και να στέλνεις μηνύματα σε όλους βαλε το 150

Link to comment
Share on other sites

200 λεπτά σε σταθερά με 5 ευρω δεν μου χρειαζονται...οσον αφορα το απεριοριστα 15 δεν θα το βαλω γιατι δεν εχει επιδοτηση συσκευής...ειμαι σε 2 αναμεσα...ή στο απεριοριστα 25 συνολο 28ευρω...ή στο (c120+sms500) συνολο 30ευρω...;)τωρα πιο απο τα δυο ειναι καλυτερο ή θα εχω καλυτερη επιδοτηση δεν ξερω.....:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

200 λεπτά σε σταθερά με 5 ευρω δεν μου χρειαζονται...οσον αφορα το απεριοριστα 15 δεν θα το βαλω γιατι δεν εχει επιδοτηση συσκευής...ειμαι σε 2 αναμεσα...ή στο απεριοριστα 25 συνολο 28ευρω...ή στο (c120+sms500) συνολο 30ευρω...;)τωρα πιο απο τα δυο ειναι καλυτερο ή θα εχω καλυτερη επιδοτηση δεν ξερω.....:rolleyes:
το απεριόριστα 25 δεν αξίζει,μην το κάνεις,κανε ή το 15 ή το 35 αλλιώς ψαξτο για 120 ή 150
Link to comment
Share on other sites

Στα συμβολαια μπορεις να κανεις και συνδυασμους?

 

Δηλαδη μπορω εγω να εχω σε ενα προγραμμα τα "cosmote professional plus" και "unlimited 15"?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Στα συμβολαια μπορεις να κανεις και συνδυασμους?

 

Δηλαδη μπορω εγω να εχω σε ενα προγραμμα τα "cosmote professional plus" και "unlimited 15"?

 

Δεν ξερω για το συγκεκριμενο.. Αλλα για καποια πρεπει να γινεται..

 

π.χ. εγω εβαλα ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ 45 + 200mb wireless internet... (Iσως ομως να γινεται επειδη συνδυασα συμβολαιο με υπηρεσια)

 

Δεν νομιζω να γινεται μεταξυ 2 συμβολαιων...

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να σας ρωτησω..! Καθε ποτε πρεπει να μηδενιζω τον counter δεδομενων tou kinitou ετσι ωστε να υπολογιζω καθε μηνα το data plan μου..?

 

Απο τοτε που ενεργοποιηθηκε η συνδεση (στην περιπτωση μου τρεις του μηνα) ή καθε πρωτη του μηνα???

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να σας ρωτησω..! Καθε ποτε πρεπει να μηδενιζω τον counter δεδομενων tou kinitou ετσι ωστε να υπολογιζω καθε μηνα το data plan μου..?

 

Απο τοτε που ενεργοποιηθηκε η συνδεση (στην περιπτωση μου τρεις του μηνα) ή καθε πρωτη του μηνα???

 

Την ημέρα που εκδίδεται ο λογαριασμός σου.

Link to comment
Share on other sites

Την ημέρα που εκδίδεται ο λογαριασμός σου.

 

Δηλαδη φιλε Unique να δω στον λογαριασμο μου ποια περιοδο χρησης περιλαμβανει??

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη φιλε Unique να δω στον λογαριασμο μου ποια περιοδο χρησης περιλαμβανει??

 

Βασικά, το μόνο που χρειάζεται να κοιτάξεις είναι η μέρα που εκδίδονται οι λογαριασμοί σου. Εκείνη τη μέρα λοιπόν, θα μηδενίζεις τους μετρητές.

Link to comment
Share on other sites

orestes_12 το απεριοριστα 25 μπορεις σε παρακαλω να μου εξηγησεις γιατι δεν αξιζει σαν προγραμμα?και γιατι να προτιμησω το απεριοριστα 15?:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

διότι σου δίνει 30 λεπτά παραπάνω. Αν είσαι στο 15 τώτε τα 30 λεπτά στοιχίζουν 10 ευρώ 15+10= 25.

Αλλά αν τοιχόν πάρεις λιγώτερα έχεις κέρδος.

Έτσι το 25 δεν δίνει κάτι παραπάνω από το 15, δεσμεύεσαι παραπάνω χωρίς κανένα κέρδος. .Πιθανόν όμως να δίνει καλύτερη επιδότηση.

Link to comment
Share on other sites

cosmote 210 ή cosmote 300 συμφερει καλυτερα. Εχουν ακριβως 10 ευρω διαφορά...

υπαρχει και το 270 που ειναι καπου στη μεση...

τα εχει μελετησει κανεις για το ποιο συμφερει?

Edited by zigouri
Link to comment
Share on other sites

διότι σου δίνει 30 λεπτά παραπάνω. Αν είσαι στο 15 τώτε τα 30 λεπτά στοιχίζουν 10 ευρώ 15+10= 25.

Αλλά αν τοιχόν πάρεις λιγώτερα έχεις κέρδος.

Έτσι το 25 δεν δίνει κάτι παραπάνω από το 15, δεσμεύεσαι παραπάνω χωρίς κανένα κέρδος. .Πιθανόν όμως να δίνει καλύτερη επιδότηση.

 

Είναι σαν να συγκρίνεται το μηδενικό με το βασικό. Το πρώτο δεν δίνει ποσό επιδότησης στον χρόνο ( και γενικότερα ). Το ίδιο ισχύει και με το 15, προϋποθέτει σύμβαση αορίστου χρόνου.

Link to comment
Share on other sites

orestes_12 το απεριοριστα 25 μπορεις σε παρακαλω να μου εξηγησεις γιατι δεν αξιζει σαν προγραμμα?και γιατι να προτιμησω το απεριοριστα 15?:rolleyes:

με κάλυψε ο φίλος που σου απάντησε πριν,τσάμπα 10 ευρώ θα δίνεις για 30 λεπτά παραπάνω,γνώμη μου είναι να κάνεις το cοsmοte απεριόριστα 35 με 1500 λεπτά σε cοsmοte κ σταθερά 1500 μηνύματα σε cοsmοte κ 100 λεπτά σε wind και vodafone

Link to comment
Share on other sites

σωστος!!!μαλλον αυτο θα κανω,εαν δεν γινετε να βαλω στο c120 το προγραμμα (600+600)...αληθεια γνωριζει κανεις εαν υπαρχει ακομα και μπορω να το βαλω?:wacko:και γιατι να βαλω το απεριοριστα15 που θα μιλαω 1500+1500 προς cosmote αριθμους..και γιατι δεν παιρνω ενα what's up με 7 ευρω που θα μιλαω το ιδιο???ετσι δεν ειναι?θα εχω ομως αλλον αριθμο...:( Edited by xristos270
Link to comment
Share on other sites

σωστος!!!μαλλον αυτο θα κανω,εαν δεν γινετε να βαλω στο c120 το προγραμμα (600+600)...αληθεια γνωριζει κανεις εαν υπαρχει ακομα και μπορω να το βαλω?:wacko:και γιατι να βαλω το απεριοριστα15 που θα μιλαω 1500+1500 προς cosmote αριθμους..και γιατι δεν παιρνω ενα what's up με 7 ευρω που θα μιλαω το ιδιο???ετσι δεν ειναι?θα εχω ομως αλλον αριθμο...:(

 

Όχι φυσικά, δεν είναι το ίδιο! Με το What's Up, μιλάς και γράφεις μόνο προς What's Up, με τα συμβόλαια "Απεριόριστα", μιλάς και γράφεις προς ΟΛΗ την Cosmo!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ....!ετσι ειναι ωραια....!:D:rolleyes:αλλα δεν μου ειπε κανενας στο c120 μπορω να κολλησω και το (600+600)?και αν ναι ποσο θα μου ερχεται,32 ευρω?
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ....!ετσι ειναι ωραια....!:D:rolleyes:αλλα δεν μου ειπε κανενας στο c120 μπορω να κολλησω και το (600+600)?και αν ναι ποσο θα μου ερχεται,32 ευρω?

 

Το πακέτο συνδυάζεται με όλα τα οικιακά οικονομικά προγράμματα συμβολαίου, πλην των προγραμμάτων COSMOTE 60, COSMOTE 60 Προνομιακό, COSMOTE 60 Παλ., COSMOTE 60Π, COSMOTE 60Π Προνομιακό, COSMOTE 15, 30, 45 και τα αντίστοιχα προνομιακά, COSMOTE Βασικό Πρόγραμμα, Βασικό 1 Προνομιακό, Βασικό Πρόγραμμα 1, Προνομιακό Πρόγραμμα 1, Βασικό Πρόγραμμα 2 και COSMOTE Μηδενικό Πάγιο.

Link to comment
Share on other sites

σωστος!!!μαλλον αυτο θα κανω,εαν δεν γινετε να βαλω στο c120 το προγραμμα (600+600)...αληθεια γνωριζει κανεις εαν υπαρχει ακομα και μπορω να το βαλω?:wacko:και γιατι να βαλω το απεριοριστα15 που θα μιλαω 1500+1500 προς cosmote αριθμους..και γιατι δεν παιρνω ενα what's up με 7 ευρω που θα μιλαω το ιδιο???ετσι δεν ειναι?θα εχω ομως αλλον αριθμο...:(
το 600 νομίζω ότι δεν ισχύει,όσο για το whats up,ναι μεν δίνεις 7 ευρώ αλλά για κλήσεις αποκλειστικά σε whats up ενώ με το απεριόριστα έχεις 1500 σε συμβόλαια cοsmοte σε κοσμοκαρτα και σε whats up,οπότε το whats up σε περιορίζει

στις κλήσεις σου

Link to comment
Share on other sites

Η cosmote εχει φυσικη παρουσια σε καταστηματα? Δεν μιλαω για τους αντιπροσωπους γερμανος και οτεσοπ, αλλα πρατηριο που να εστιαζει σε οτιδηποτε αφορα την κοσμοτε και ανταποκρινεται με τις προσφορες του ηλεκτρονικυο καταστηματος e-cosmote που θελω να τους ρωτησω για καποις τιμες και τροπους πληρωμης.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

ναι,έχει αλλά πολύ λίγα καταστήματα cοsmοte shop έχει ένα στην πανεπιστημίου ένα στο κολωνάκι και μερικά επαρχία

 

πάρε το 1212 αν έχεις συμβόλαιο η το 1313 για καρτοκινητό η πάρε τις πληροφορίες cοsmοte η μπες ίντερνετ και θα δεις σου ακριβώς έχει όλα τα καταστήματα cοsmοte shοp

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια μικρή βοήθεια..

Από τη vodafone μάλλον χαιρετάω γιατί μου είπαν δεν τους ενδιαφέρουν η συνδρομητές τον δέκα χρόνον και 3 συνδέσεων εταιρικού πακέτου.:wacko:

 

Τέλος πάντων τώρα στη cosmote σε οικογενειακό πακέτο τον 15, 25, k 25 τι συνολικό ποσο επιδοτήσεις μπορεί να βγει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...