Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΕΧΩ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ 100Ε ΚΟΣΜΟΤΕ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΟΥ

ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΑΒΗ

 

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΗΛΟΥΝ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ

ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΝΩ ΕΙΔΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ 100Ε ΚΟΣΜΟΤΕ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΟΥ

ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΑΒΗ

 

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΗΛΟΥΝ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ

ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΝΩ ΕΙΔΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

ΓΕΡΜΑΝΟΥ

 

Aν θέλεις μη γράφεις κεφαλαία γιατί φαίνεται σαν να φωνάζεις!!

Δυστυχώς για σένα έτσι δουλεύει ο Γερμανός. Τα στέλνει με κούριερ σε όλη την Ελλάδα οπότε υπομονή!!

Link to comment
Share on other sites

Εννοεί ότι για καινούργια σύνδεση δεν ισχύει πλέον το Cosmote90, μόνο όσοι συνδρομητές το έχουν ήδη μπορούν να το διατηρήσουν!...
...Life Is Beautiful...
Link to comment
Share on other sites

σημερα με πηραν κι εμενα απο γερμανο και μου ειπαν για επιδοτηση 185 ευρω (εχω κανει περιπου 2000 ευρω λογαριασμους σε 12 μηνες) ενω περσυ ειχα καλυτερη. σε ερωτηση μου (στην κοτε) γιατι λιγότερο φέτος ειπαν "οι επιδοτησεις αλλαζουν συμφωνα με τα κριτηρια της αγορας".

 

α ρε ξύλο που θέλουν...

MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Εννοεί ότι για καινούργια σύνδεση δεν ισχύει πλέον το Cosmote90, μόνο όσοι συνδρομητές το έχουν ήδη μπορούν να το διατηρήσουν!...

den katalaves exw c90, kai rwtw an simferi na alaxw paketo kai na paw sto 120.

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Α!....sorry...θα χρειαστεί να ελέγξεις πόσο μιλάς και εάν στέλνεις πολλά μηνύματα, για να μπορέσεις να υπολογίσεις τι σε συμφέρει.... :)
...Life Is Beautiful...
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε δυο συνδέσεις που εκδίδονται διαφορετικές ημερομηνίες !εάν ζητήσουμε να εκδίδονται στον ίδιο λογαριασμό θα κερδίσουμε ένα από τα 2 πάγια τέλους χρήσης κινητής τηλεφωνίας ?

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να την γλιτωσεις...οπως επισεις νομιζω δεν γινεται μεταφορα ημ/νιας στην εκδοση λογαριασμου..

 

επισεις να πω για ενα ποστ μου που ειχα πει οτι η κοσμοτε δεν εχει 60'...αν και δεν το ειδα με τα ματια μου..εχει c60' αλλα επιδοτηση γιοκ!

μη δημιουργησω και αρνητικη εντυπωση για την κοσμοτε.. :O

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις χτες άλλαξα πρόγραμμα και από το παλιό 150 πήγα στο καινούργιο 180, καθώς μιλάω πάνω από τρεις ώρες κάθε μήνα και το νέο πρόγραμμα έχει χαμηλότερες χρεώσεις προς Vodafone όπου είναι και το μεγαλύτερο μέρος των κλήσεων που κάνω...
η δύναμη της βλακείας είναι ακατανίκητη... :confused:
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να την γλιτωσεις...οπως επισεις νομιζω δεν γινεται μεταφορα ημ/νιας στην εκδοση λογαριασμου..

 

επισεις να πω για ενα ποστ μου που ειχα πει οτι η κοσμοτε δεν εχει 60'...αν και δεν το ειδα με τα ματια μου..εχει c60' αλλα επιδοτηση γιοκ!

μη δημιουργησω και αρνητικη εντυπωση για την κοσμοτε.. :O

 

billakosss και επιδότηση έχει αν και πολύ μικρή!!

Οι εταιρίες τώρα και κάποιους μήνες κατόπιν συνενόησης μειώνουν όλο και πιό πολύ τις επιδοτήσεις!! Που θα φτάσουν μόνο αυτοί ξέρουν!!

Link to comment
Share on other sites

μεχρι εκει φανη...παρακατω δεν θα φτασουν...

αν φτασουν...κακο του κεφαλιου τους!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

σημερα με πηραν κι εμενα απο γερμανο και μου ειπαν για επιδοτηση 185 ευρω (εχω κανει περιπου 2000 ευρω λογαριασμους σε 12 μηνες) ενω περσυ ειχα καλυτερη. σε ερωτηση μου (στην κοτε) γιατι λιγότερο φέτος ειπαν "οι επιδοτησεις αλλαζουν συμφωνα με τα κριτηρια της αγορας".

 

α ρε ξύλο που θέλουν...

 

Τι προηγουμενη χρονια ειχες κανει μεγαλυτερους λογαριασμους ή απλα ετυχε να παρεις μεγαλυτερη επιδοτηση ?

Η λογική του αύριο οδηγεί στη χώρα του ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

ρε παληκαρια δεν ξερω αεν καποιος γνωριζει αν δικαιουμαστε δωρεαν συνδεση για internet οπως εχει η vodafone?

:yahoo:

τσικι-τσικι τσικι-τσικι....ουαααα

Link to comment
Share on other sites

ρε παληκαρια δεν ξερω αεν καποιος γνωριζει αν δικαιουμαστε δωρεαν συνδεση για internet οπως εχει η vodafone?

 

Όχι, η Cosmote δεν δίνει κάτι τέτοιο...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Δικαιούμαι επιδότηση από κατάστημα cosmote 110€ και θέλω να πάρω το k750. Το θέμα είναι ότι στα καταστήματα cosmote δεν το έχουν διαθέσιμο. Υπάρχει εναλλακτική;;
Link to comment
Share on other sites

Δικαιούμαι επιδότηση από κατάστημα cosmote 110€ και θέλω να πάρω το k750. Το θέμα είναι ότι στα καταστήματα cosmote δεν το έχουν διαθέσιμο. Υπάρχει εναλλακτική;;

Ean ekanes tin sindesi apo germano, dikeouse siskevi KAI apo germano!

MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους .

Έχω εταιρία και θέλω να πάρω 4 κινητά με συμβόλαιο εταιρικό για να μιλάμε δωρεάν

Εμείς που θα έχουμε τα κινητά μας οι συνεργάτες δηλ.

Κοίταξα στις άλλες εταιρίες κινητής τηλεφωνίας και βλέπω ότι γίνετε χρέωση όταν μιλάνε τα εταιρικά κινητά

 

Εμένα με ενδιαφέρει να πληρώσουμε κάποιο πάγιο το μήνα πχ. 10 εύρο και να μιλάμε απεριόριστα όσες ώρες θέλουμε χωρίς χρονοχρέωση .

Θα μου πει κάποιος αν ξέρει πια εταιρία είναι πιο συμφέρουσα σε συμβόλαια τέτοιου τύπου

 

Σας ευχαριστώ πολύ..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους .

Έχω εταιρία και θέλω να πάρω 4 κινητά με συμβόλαιο εταιρικό για να μιλάμε δωρεάν

Εμείς που θα έχουμε τα κινητά μας οι συνεργάτες δηλ.

Κοίταξα στις άλλες εταιρίες κινητής τηλεφωνίας και βλέπω ότι γίνετε χρέωση όταν μιλάνε τα εταιρικά κινητά

 

Εμένα με ενδιαφέρει να πληρώσουμε κάποιο πάγιο το μήνα πχ. 10 εύρο και να μιλάμε απεριόριστα όσες ώρες θέλουμε χωρίς χρονοχρέωση .

Θα μου πει κάποιος αν ξέρει πια εταιρία είναι πιο συμφέρουσα σε συμβόλαια τέτοιου τύπου

 

Σας ευχαριστώ πολύ..

 

Λοιπόν φίλε σωστή κίνηση εφόσων μιλάτε πολύ μεταξύ σας!!

Περίπου τα ίδια είναι όλες ........ λέω περίπου!!

Στην Cosmote που έχω και εγώ μπορείς να επιλέξεις καταρχήν χρόνο ομιλίας πρός τα έξω απο 0-90-180-300-540 (τα σχετικά εδώ) και για ενδοεταιρικές κλήσεις 45-90-12΄0 ή το απεριόριστο!! (τα σχετικά εδώ) Ολα τα νούμερα είναι σε λεπτά πάντα!!

 

Ελπίζω να βοήθησα!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους .

Έχω εταιρία και θέλω να πάρω 4 κινητά με συμβόλαιο εταιρικό για να μιλάμε δωρεάν

Εμείς που θα έχουμε τα κινητά μας οι συνεργάτες δηλ.

Κοίταξα στις άλλες εταιρίες κινητής τηλεφωνίας και βλέπω ότι γίνετε χρέωση όταν μιλάνε τα εταιρικά κινητά

 

Εμένα με ενδιαφέρει να πληρώσουμε κάποιο πάγιο το μήνα πχ. 10 εύρο και να μιλάμε απεριόριστα όσες ώρες θέλουμε χωρίς χρονοχρέωση .

Θα μου πει κάποιος αν ξέρει πια εταιρία είναι πιο συμφέρουσα σε συμβόλαια τέτοιου τύπου

 

Σας ευχαριστώ πολύ..

 

Όπως είπε και ο fanish1 και οι τρείς μεγάλες έχουν πρόγραμμα απεριόριστης δωρεάν ενδοεταιρικής επικοινωνίας οπότε το καλύτερο θα ήταν να κοιτάξεις τα προγράμματα και των τριών (είτε μέσω νετ είτε πηγαίνοντας σε καταστήματά τους) για να δεις ποιο σε συμφέρει περισσότερο...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι?

κάνω λογαριασμούς απο 120-180 ευρώ τον μήνα στο cosmote 180.

ξέρει κανείς να μου πεί περίπου τι επιδότηση θα έχω?

είναι 2ος χρόνος αν παίζει ρόλο.

thanx

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι?

κάνω λογαριασμούς απο 120-180 ευρώ τον μήνα στο cosmote 180.

ξέρει κανείς να μου πεί περίπου τι επιδότηση θα έχω?

είναι 2ος χρόνος αν παίζει ρόλο.

thanx

Αφού φτάνεις τα 180ε γιατί δεν αλλάζεις πάγιο και παραμένεις στο 120; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στο πλάισιο στο Πειραιά για να κάνω μια νέα σύνδεση cosmote 60.Έκπληκτος άκουσα ότι δεν έχει επιδότηση και μάλιστα είναι αορίστου χρόνου. Τι γίνεται ρε παιδιά ; Ισχύει αυτό; Εδώ λέμε να κάνουνε επέκταση στην φορητότητα και κόβουνε την επιδότηση στο cosmote 60.
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Πήγα στο πλάισιο στο Πειραιά για να κάνω μια νέα σύνδεση cosmote 60.Έκπληκτος άκουσα ότι δεν έχει επιδότηση και μάλιστα είναι αορίστου χρόνου. Τι γίνεται ρε παιδιά ; Ισχύει αυτό; Εδώ λέμε να κάνουνε επέκταση στην φορητότητα και κόβουνε την επιδότηση στο cosmote 60.

 

Ναι ισχύει, το έχουμε αναφέρει ξανά μέσα στο φόρουμ. Επιδότηση πλέον από το 120 και πάνω και πάλι μειωμένη σε σχέση με ό,τι ίσχυε παλιότερα...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχύει, το έχουμε αναφέρει ξανά μέσα στο φόρουμ. Επιδότηση πλέον από το 120 και πάνω και πάλι μειωμένη σε σχέση με ό,τι ίσχυε παλιότερα...

αυτό ισχύει και για τα άλλα δίκτυα η μόνο για cosmote??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...