Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αμα πάρω USB για ΝΕC N401i θα πρέπει να κατεβάσω τους Drivers για να στείλω ΜΡ3 απο το PC μου?
Freya
Link to comment
Share on other sites

Mε πήραν σήμερα από την Cote τηλέφωνο.. για κάποια επιδότηση που έχω.. εκεί γύρω στα 110 επίσης Euro.. Κ όταν τους ανέφερα το ότι περιμένω ένα συγκεκριμένο μοντέλο!!

είπαν, Θα με καλέσουν εκείνοι μόλις το έχουν!! http://www.disabled.gr/portal/modules/Forums/images/smiles/eek.gif

Link to comment
Share on other sites

Αμα πάρω USB για ΝΕC N401i θα πρέπει να κατεβάσω τους Drivers για να στείλω ΜΡ3 απο το PC μου?

 

καλησπέρα ! καλύτερα να ρωτήσεις εδώ

:)

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι τo Samsung E 300 το οποίο κάνει 237 αλλά με την επιδότηση μου το δίνουν 113 (τηλεφωνική προσφορά μόνο). Αν επιλέξω συσκευή i-mode η επιδότηση είναι 135. Για 3G δεν ρώτησα.

Για την cosmote που λες ότι μπορεί να με εξυπηρετήσει, ξέρεις αν κάνουν προσφορά?

 

Πολύ όμορφο κινητάκι αλλά από δυνατότητες? Μήπως να το ψάξεις κ άλλο ?η εκτός και αν δε ενδιαφέρει η συνδεσιμότητα !νομίζω οι υπάρχει η ανάλογη έκδοση του Ε 300 σε i-mode !Λογικά Θα κάνουν προσφορά !

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο κινητάκι αλλά από δυνατότητες? Μήπως να το ψάξεις κ άλλο ?η εκτός και αν δε ενδιαφέρει η συνδεσιμότητα !νομίζω οι υπάρχει η ανάλογη έκδοση του Ε 300 σε i-mode !Λογικά Θα κάνουν προσφορά !

Δεν με ενδιαφέρουν οι περίπλοκες λειτουργίες που βλέπω παραπάνω. Θέλω απλά μια καλή κάμερα, να έχει video, καλή εμφάνηση και οικονομικό. Νομίζω ότι για τα δεδομένα μου αυτό το κινητό είναι καλό.

Ρώτησα στον Γερμανό και δυστυχώς δεν βγαίνει σε i-mode έκδοση :(

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενδιαφέρουν οι περίπλοκες λειτουργίες που βλέπω παραπάνω. Θέλω απλά μια καλή κάμερα, να έχει video, καλή εμφάνηση και οικονομικό. Νομίζω ότι για τα δεδομένα μου αυτό το κινητό είναι καλό.

Ρώτησα στον Γερμανό και δυστυχώς δεν βγαίνει σε i-mode έκδοση :(

 

οKεάν καλύπτει τις ανάγκες σου αυτό τότε ;) :cool: εγώ μίλαγα γι αυτό εδώ

 

το οποίο όμως είναι πιο ακριβό :O

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

οKεάν καλύπτει τις ανάγκες σου αυτό τότε ;) :cool: εγώ μίλαγα γι αυτό εδώ

 

το οποίο όμως είναι πιο ακριβό :O

Για ποιό ακριβώς? μπήκα και έβγαλε την σελίδα με τις μάρκες.

Έλεγες κάποιο συγκεκριμένο?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

exo kanei sindesi me tin cosmote mesw germanou.

 

me piran apo tou germanou gia epidotisi alla mou epibaloun na ginei h paraggelia taxidromikos k o idios o katoxos tou kinitou na ine paron me tin taftotita tou!!

 

ti einai ayta re pedia? an den ine paron 8eloun eksousiodotisi!

 

ainte tora o aderfos mou apo to karabi stin kina na kani eksousiodotosi.!!!!!!!!

 

mipos boro na pao katef8ian meso cosmote me adigrafo ths taftotitas tou?

Link to comment
Share on other sites

Πες του να σου στείλει με φαξ την εξουσιοδότηση!!!!! Αστειεύομαι....!

Πήγαινε με την φωτοτυπία της ταυτότητας του αδερφού σου, πάρε κι ένα χαρτί και στιλό και γράψε ότι εγώ ο τάδε (το όνομα του αδερφού σου) εξουσιοδοτώ στον τάδε (το όνομά σου) ότι μπορεί να πάρει επιδότηση από το τάδε κατάστημα. Δεν είμαι παρών αλλά έχω στείλει τον αδερφό μου με ευτήν την εξουσιοδότηση για να πάρει αυτός την επιδότηση.

Ρίξε και μία τζίφρα όπως την κάνει ο αδερφός σου (ή στο περίπου) και πήγαινε ξανά στο Γερμανό. Δε νομίζω να σου αρνηθούν και τότε την επιδότηση!!!

Link to comment
Share on other sites

Πες του να σου στείλει με φαξ την εξουσιοδότηση!!!!! Αστειεύομαι....!

Πήγαινε με την φωτοτυπία της ταυτότητας του αδερφού σου, πάρε κι ένα χαρτί και στιλό και γράψε ότι εγώ ο τάδε (το όνομα του αδερφού σου) εξουσιοδοτώ στον τάδε (το όνομά σου) ότι μπορεί να πάρει επιδότηση από το τάδε κατάστημα. Δεν είμαι παρών αλλά έχω στείλει τον αδερφό μου με ευτήν την εξουσιοδότηση για να πάρει αυτός την επιδότηση.

Ρίξε και μία τζίφρα όπως την κάνει ο αδερφός σου (ή στο περίπου) και πήγαινε ξανά στο Γερμανό. Δε νομίζω να σου αρνηθούν και τότε την επιδότηση!!!

efxaristo poli alla oi mal.....mou ipAN oti 8eloun eksousiodotisi apo to proksenio sfragismenh!

 

TI NA PW APATEWNES IMASTE? KAI STO KATO KATO O LOGARIASMOS PLIRONETE MESO PISTOTIKIS KA8E MINA SE PERIPTOSH POU GINOTAN KATI PERI APATEONIAS ME IXAN SO XERI! ELEOS!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Υπάρχει περίπτωση να μπορώ να μάθω πότε ακριβώς έρχεται η επιδότηση?

 

έρχεται μετα τη συμπλήρωση 1 χρόνου ! για άμεσες πληροφορίες κάλεσε στο 1212 !

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο την cosmote γιατί έχω επειδότηση και μου είπαν ότι ισχύει για 20 ημέρες. Ισχύει αυτό ή έλεγε ότι ήθελε. Θέλω το Ν70 να αγοράσω αλλά θα έρθει το Σεπτέμβριο .
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Αμα κανεις λογαργιασμο κοντα στα 20-25 στην cosmote τι επιδοτηση περνεις??? ή δεν παιρνεις καθολου?????

Σας παρακαλω αν ξερει καποιος ας απαντησει!!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο την cosmote γιατί έχω επειδότηση και μου είπαν ότι ισχύει για 20 ημέρες. Ισχύει αυτό ή έλεγε ότι ήθελε. Θέλω το Ν70 να αγοράσω αλλά θα έρθει το Σεπτέμβριο .

 

Επιδότηση σου δεν χάνεται!!

Οντως ισχύει για 20 ημέρες αλλά μετά ξαναπαίρνεις και την ξαναεγκρίνουν.

Δεν χάνεις τίποτα μη φοβάσαι.

Το μόνο κακό είναι ότι πάς 2 μήνες πίσω αλλά μπρός τα κάλη τι είναι ο πόνος!! :D

Link to comment
Share on other sites

Αμα κανεις λογαργιασμο κοντα στα 20-25 στην cosmote τι επιδοτηση περνεις??? ή δεν παιρνεις καθολου?????

Σας παρακαλω αν ξερει καποιος ας απαντησει!!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!

 

Υπάρχουν διάφορες κατηγορίες και μάλλον κάπου στα 100 ευρώ περίπου σε βλέπω ίσως και πιό κάτω!!

Πάρε τηλέφωνο στο 1212 και ρώτα τους για να μην αερολογούμε κιόλας!!

Σε μερικούς πάντως που κάνουν μικρούς (σχετικά) λογαριασμούς τους αλλάζει και πρόγραμμα καμιά φορά!!

Link to comment
Share on other sites

Η επιδότηση ισχύει μόνο αν αγοράσεις καινούριο κινητό απο κατάστημα της κοσμοτε; ή απο οποιο κατάστημα παρέχει κινητά της κοσμοτε; π.χ. οτεσοπ γερμανος κτλ.
...
Link to comment
Share on other sites

Επιδότηση σου δεν χάνεται!!

Οντως ισχύει για 20 ημέρες αλλά μετά ξαναπαίρνεις και την ξαναεγκρίνουν.

Δεν χάνεις τίποτα μη φοβάσαι.

Το μόνο κακό είναι ότι πάς 2 μήνες πίσω αλλά μπρός τα κάλη τι είναι ο πόνος!! :D

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση και το κουράγιο που μου δίνεις είσαι σίγουρος για αυτο; Σε ρωτάω γιατί αυτή που μου το είπε στην ερώτηση μου μόνο 20 ημέρες και μετά; Μου απάντησε 20 ημέρες και μετά την χάνεις.Ευχαριστώ

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση και το κουράγιο που μου δίνεις είσαι σίγουρος για αυτο; Σε ρωτάω γιατί αυτή που μου το είπε στην ερώτηση μου μόνο 20 ημέρες και μετά; Μου απάντησε 20 ημέρες και μετά την χάνεις.Ευχαριστώ

 

Κατάστημα έχω και κάνω αρκετές κάθε μέρα!!

Σίγουρα μιλάω!!

Εχει τύχει πελάτης που είχε πέρασε το 20ήμερο και δεν την έκανε και τελικά ήρθε μετά απο 2 μήνες ξαναπήραμε στην Cosmote πήραμε πάλι την έγκριση και όλα ήταν τα ίδια!!

Link to comment
Share on other sites

Η επιδότηση ισχύει μόνο αν αγοράσεις καινούριο κινητό απο κατάστημα της κοσμοτε; ή απο οποιο κατάστημα παρέχει κινητά της κοσμοτε; π.χ. οτεσοπ γερμανος κτλ.

 

Απο όποιον Provider και αν έχεις κάνει την σύνδεση (Oteshop Γερμανός Sanyocm Spacephone Πλαίσιο κ.τ.λ.) δικαιούσαι επιδότηση!!

Link to comment
Share on other sites

Κατάστημα έχω και κάνω αρκετές κάθε μέρα!!

Σίγουρα μιλάω!!

Εχει τύχει πελάτης που είχε πέρασε το 20ήμερο και δεν την έκανε και τελικά ήρθε μετά απο 2 μήνες ξαναπήραμε στην Cosmote πήραμε πάλι την έγκριση και όλα ήταν τα ίδια!!

Σ'ευχαριστώ φίλε μου για την απάντηση και συγνώμη που σε αμφισβήτησα .

London for ever
Link to comment
Share on other sites

γεια σας,

ειμουν στο βασικο προνομιακο επι 3 χρονια με καταναλωση τελευταίους μήνες γυρω στα 30 ευρω.

Είχα ζητήσει στο 1212 επιδότηση και μου δίναν 100 ευρω συν 8 μηνες στο προγραμμα 150 λεπτων. Αυτο γινοταν μεχρι πριν 1,5 μηνα, αλλα περνουσαν τα 20ημερα χωρίς να αποφασισω.

Πριν 2 βδομάδες, ζητησα παλι ανανεωση της επιδοτησης και πηρα την ιδια μερα, με 100 ευρω εκπτωση το κ750ι.

Εκ των υστερων ανακαλυψα ότι εξακολουθώ να βρισκομαι στο βασικο προγραμμα. Αλλαξε κατι στις επιδοτήσεις, ή εγινε επειδή τελευταία ειχα κατανάλωση πανω απο 30 ευρω;

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν ρωτησα για επιδοτηση μου ειπαν οτι εχω €100 και €125 για i-mode κινητο!!!!

επισης επειδη ειμαι στο παλιο προγραμα Cote150, η επιδοτηση θα την παρω μονο αφου μεταβω σε ενα απο τα καινουρια προγραμματα ισης ή μεγαλυτερης αξιας!

Ε τους εριξα μια μουτζα και ησυχασα....

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...