Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σας....εάν βρίσκεσαι στην Ελλάδα και καλέσεις στο εξωτερικό, πάλι δεν αφαιρείται από τον δωρεάν χρόνο ομιλίας....
...Life Is Beautiful...
Link to comment
Share on other sites

αφαιρειτε και χρεωνεσαι κανονικα..

εδω χανεις χρονο ομιλιας οταν καλεις στην εξυπηρετηση πελατων!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δυνατό να αφαιρείται και να χρεώνεσαι κιόλας, εγώ που έχω καλέσει πάντως δεν μου αφαιρέθηκε, και το χρεώθηκα όπως είναι φυσιολογικό....
...Life Is Beautiful...
Link to comment
Share on other sites

Όταν καλείς εξωτερικό ή γενικά κάνεις χρεώσιμες κλήσεις που δεν μετράνε στο δωρεάν χρόνο ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΑΦΑΙΡΕΙΤΑΙ χρόνος ομιλίας... ΚΑι είναι λογικό αυτό, από τη στιγμή που χρεώνεσαι την κλήση...
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Μηπως η κοσμοτε δεν εχει προγραμμα cosmote 60' ????

μηπως οι επιδοτησεις κοσμοτε πεφτουν κατακορυφα και ουτε στο 120' δεν θα υπαρχει δωρεαν συσκευη????

μια τετοια εντυπωση εχω..

και φοβαμαι πως αν το κανει η μια θα το κανουν και οι αλλες...

αν ειναι να πατωσουμε στην κινητη τηλεφωνια...να μας κανουν τα συμβολαια για 2 χρονια οπως και στο εξωτερικο!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Μηπως η κοσμοτε δεν εχει προγραμμα cosmote 60' ????

μηπως οι επιδοτησεις κοσμοτε πεφτουν κατακορυφα και ουτε στο 120' δεν θα υπαρχει δωρεαν συσκευη????

μια τετοια εντυπωση εχω..

και φοβαμαι πως αν το κανει η μια θα το κανουν και οι αλλες...

αν ειναι να πατωσουμε στην κινητη τηλεφωνια...να μας κανουν τα συμβολαια για 2 χρονια οπως και στο εξωτερικο!

 

Το Cosmote 60 υπάρχει κανονικά!!! Όσο για τις επιδοτήσεις... κατρακυλάνε και στις τρεις μεγάλες εταιρίες όπως ξέρεις πολύ καλά...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Το Cosmote 60 υπάρχει κανονικά!!! Όσο για τις επιδοτήσεις... κατρακυλάνε και στις τρεις μεγάλες εταιρίες όπως ξέρεις πολύ καλά...

 

Στη νέα εμπορική πολιτική της Cosmote που ισχύει απο το περασμένο Σάββατο στο 60 ας πούμε έχει πέσει 30 ευρώ κάτω!! Στα μεγαλύτερα λιγότερο!!

Ακολουθούν και οι άλλες σύντομα!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΑ δεν υπαρχει κοσμοτε 60' !!!!!!!

τελοςςςςςςςςςς!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Από 24/9 οι συνδρομητές που επιλέγουν το οικονομικό πρόγραμμα C60 για νέα σύνδεση, δεν επιδοτούνται με συσκευή και δεν έχουν χρονική δέσμευση 12 μηνών. Μετά την παρέλευση του 1 έτους ισχύει η ματάβασή τους στο C60 Προνομιακό.....
...Life Is Beautiful...
Link to comment
Share on other sites

ΜΑ δεν υπαρχει κοσμοτε 60' !!!!!!!

τελοςςςςςςςςςς!!

 

Δηλαδή πρέπει να σου στείλω την εμπορική πολιτική για να πειστείς??

Το 60 ζεί και βασιλεύει!!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6230i/2.0 (03.40) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Από 24/9 οι συνδρομητές που επιλέγουν το οικονομικό πρόγραμμα C60 για νέα σύνδεση, δεν επιδοτούνται με συσκευή και δεν έχουν χρονική δέσμευση 12 μηνών. Μετά την παρέλευση του 1 έτους ισχύει η ματάβασή τους στο C60 Προνομιακό.....

 

Kai malista akougetai oti tha akolouthisoun kai oi alles dyo sti diakopi tis epidotisis sta antistoixa programmata tous.

Billakos, opote se volevei kanonise na vrethoume, na exeis mazi sou taytotita kai ekkatharistiko, na pame se mia fili sto germano na sou kanoume ena cosmote 60 gia na peisteis! Loipon... I parapliroforisi TELOSSSS!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια κυριοι ξερω οτι στην διαφιμηση που ειναι το καλο το μωρο...απο κατω τα γραματακια τρεχουν!!! και λειπει το cosmote 60,επισεις να επισημανω σε εναν γερμανο εχω μια φιλη....και δεν το εχει στο συστημα της!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έλεγχε εκεί που δίνονται και συσκευές?... δεν εξηγείται αλλιώς....πάντως παιδιά μη "κακιώνουμε"....όλοι είχαμε κατά καιρούς λάθος πληροφορία, μη χαλάσουμε και τις καρδιές μας...
...Life Is Beautiful...
Link to comment
Share on other sites

ειχα μια συνδεση με cosmote απο τον Φεβρουαριο που δεν χρεισημοποιησα ποτε και λογω δικηγορων και τετοια πληρωσα πριν λιγες μερες τα μεχρι τωρα παγια.τωρα μου την κοψανε λογικα την συνδεση η να περιμενω με τον νεο μηνα τον νεο λογαριασμο?
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο μεγιστο ποσο επιδοτησης νομιζω ειναι στα 350 ε αλλα πρεπει να εχεις κανει τρελους λογαριασμους.Πανω κατω μετριους λογαριασμους παιζεις στα 150 ε
Η λογική του αύριο οδηγεί στη χώρα του ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο μεγιστο ποσο επιδοτησης νομιζω ειναι στα 350 ε αλλα πρεπει να εχεις κανει τρελους λογαριασμους.Πανω κατω μετριους λογαριασμους παιζεις στα 150 ε

 

Η μέγιστη επιδότηση που έχω δεί εγώ είναι 300 ευρώ και αφορούσε πελάτη που έκανε το μήνα απο 500 μέχρι 900 ευρώ λογαριασμό!!

Οσον αφορά πώς βγαίνει η επιδότηση απο όσο ξέρω προσθέτουν τα ποσά των 12 τελευταίων μηνών και διαιρούν διά 12 και βλέπουν το μέσο όρο του μήνα και έτσι σε εντάσουν στην ανάλογη κατηγορία επιδότησης!!

Link to comment
Share on other sites

ειχα μια συνδεση με cosmote απο τον Φεβρουαριο που δεν χρεισημοποιησα ποτε και λογω δικηγορων και τετοια πληρωσα πριν λιγες μερες τα μεχρι τωρα παγια.τωρα μου την κοψανε λογικα την συνδεση η να περιμενω με τον νεο μηνα τον νεο λογαριασμο?

 

Πόσους μήνες είχες αφήσει απλήρωτους??

Η κάρτα Sim δουλεύει??

Είχες πάρει επιδότηση συσκευής??

Αν θέλεις όμως μπορείς να πάρεις απο σταθερό 13838 και να ρωτήσεις!!

Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη εβδομάδα είχα ρωτήσει για το Κ700 στο cosmote 120 και μου είχαν πει 80 ευρώ χωρίς πιστωτική.Λέω κάτσε να αλλάξει ο μήνας μήπως πέσουν οι τιμές.Πάω και ρωτάω σήμερα και έκανε 118 ευρώ!!!!!Μιλάμε για ΤΕΡΑΣΤΙΑ αύξηση.Φυσικά και δεν πρόκειται να το πάρω ούτε και να κάνω σύνδεση.
No comment
Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη εβδομάδα είχα ρωτήσει για το Κ700 στο cosmote 120 και μου είχαν πει 80 ευρώ χωρίς πιστωτική.Λέω κάτσε να αλλάξει ο μήνας μήπως πέσουν οι τιμές.Πάω και ρωτάω σήμερα και έκανε 118 ευρώ!!!!!Μιλάμε για ΤΕΡΑΣΤΙΑ αύξηση.Φυσικά και δεν πρόκειται να το πάρω ούτε και να κάνω σύνδεση.

φιλε ετσι οπως εγιναν τα πραγματα..οι συνδεσεις θα ειναι γι'αυτους που θελουν απο 3 ωρες και πανω δωρεαν χρονο ομιλιας...

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε το καταργησανε το cosmote 90? Απ' οτι ειδα στη σελιδα της cosmote δεν υπαρχει.. Συμφαιρει να αλλαξει κανεις προγγραμμα απο το 90 στο νεο 120..τι λετε?
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε το καταργησανε το cosmote 90? Απ' οτι ειδα στη σελιδα της cosmote δεν υπαρχει.. Συμφαιρει να αλλαξει κανεις προγγραμμα απο το 90 στο νεο 120..τι λετε?

 

Εχει καταργηθεί το 90 οπότε πάς στο 120!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει καταργηθεί το 90 οπότε πάς στο 120!!

Tι εννοεις?

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...