Jump to content

Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πηρα την Q που εχω σύνδεση, ελέγξαν την γραμμή μου και είπαν ότι είναι ενταξει. Αυτοι μου είπαν ότι ισως ειναι η καρτα sim...μιας και ειναι λενε και παλια κατα κάποιο τρόπο. Θα δειξει όταν την παραλαβω.

 

Σε ευχαριστώ πολύ. Εάν θες στείλε ένα feedback όταν την αλλάξεις.

Θα κάνω και εγώ ένα τηλέφωνο στην cosmote να δω τι θα μου πουν, γιατί και η δικιά μου είναι παλιά.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ. Εάν θες στείλε ένα feedback όταν την αλλάξεις.

Θα κάνω και εγώ ένα τηλέφωνο στην cosmote να δω τι θα μου πουν, γιατί και η δικιά μου είναι παλιά.

Ναι πες τους οτι εχεις σοβαρο πρόβλημα. Θα στην αλλάξουν. Να δουμε τι γίνεται.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μιας και η δουλειά μου είναι σε συνεργείο φορτηγών τα κινητά μου τρώνε αρκετό ξύλο. Τόσα χρόνια είμαι με θήκες τύπου βιβλίο. Για πρώτη φορά πήρα fusion x ringke αλλά εκανα μετατροπή και πήρα το καπάκι της κάμερας από την θήκη της

Nillkin. Είναι λίγο εκτός balance αλλά κάθεται καλύτερα στο χέρι και ακουμπά το δάχτυλο. Όμως το καπάκι προστατεύει καλά και η fusion x είναι πολύ καλή σαν θήκη. Έβαλα και tempered και όλα καλά... [/img]

Edited by dskopa

Htc One X

Samsung Galaxy S 3

Samsung Galaxy S plus

redmi note 3 pro

redmi note 5 pro

Link to comment
Share on other sites

Τα updates της εφαρμογής εννοώ.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δες ποιο πάνω.... έχω γράψει πως να το ενεργοποιήσεις

 

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μιας και η δουλειά μου είναι σε συνεργείο φορτηγών τα κινητά μου τρώνε αρκετό ξύλο. Τόσα χρόνια είμαι με θήκες τύπου βιβλίο. Για πρώτη φορά πήρα fusion x ringke αλλά εκανα μετατροπή και πήρα το καπάκι της κάμερας από την θήκη της

Nillkin. Είναι λίγο εκτός balance αλλά κάθεται καλύτερα στο χέρι και ακουμπά το δάχτυλο. Όμως το καπάκι προστατεύει καλά και η fusion x είναι πολύ καλή σαν θήκη. Έβαλα και tempered και όλα καλά... [/img]

Μάχιμο...✌️

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία αναβάθμιση φαίνεται να πηγαίνει σφαίρα πάντως το MI 10T.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πόσο πιο σφαίρα?? Δε πάει άλλο... Προσωπικά είναι η πιο αλαγκαριστη συσκευή που είχα ποτέ!

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα ή 12. 1.5 αν και δεν το περίμενα μιας και την προηγούμενη την είχα καταβάσει μόνος μου. Την περνάω και βλέπουμε....

Htc One X

Samsung Galaxy S 3

Samsung Galaxy S plus

redmi note 3 pro

redmi note 5 pro

Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία αναβάθμιση φαίνεται να πηγαίνει σφαίρα πάντως το MI 10T.

 

Φαίνεται να κάνει καλυτερη διαχείριση πλέον, πάει εντελώς απροβληματιστα μετά το update.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Μπορείτε να μου πείτε ποιος είναι ο κωδικός του γνήσιου μαμά φορτιστή του Mi 10t Pro ώστε να παραγγείλω έναν ίδιο;

Ευχαριστώ.

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Μπορείτε να μου πείτε ποιος είναι ο κωδικός του γνήσιου μαμά φορτιστή του Mi 10t Pro ώστε να παραγγείλω έναν ίδιο;

Ευχαριστώ.

Καλημερα. MODEL: MDY-11-EZIMZ620115201884G

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Έχω το mi 10T pro και ακουστικά Panasonic RP-HJE125.

Όταν συνδέω τα ακουστικά δεν λειτουργούν τα πλήκτρα +&- μόνο το κεντρικό.

Είχα το πρόβλημα και στο παλιό κινητό μου redmi note 4.

Έχει κανείς το πρόβλημα ;

Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου και καλή Μεγαλοβδομάδα σε όλους, μια διευκρίνηση αν δεν σας κουραζει το Xiaomi Mi 10T έχει dual sim και ασύρματη φόρτιση???
Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου και καλή Μεγαλοβδομάδα σε όλους, μια διευκρίνηση αν δεν σας κουραζει το Xiaomi Mi 10T έχει dual sim και ασύρματη φόρτιση???
Μόνο dual sim. Ασύρματη φόρτιση δεν έχει

 

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλή Μεγάλη Εβδομάδα σε όλους.. έχω ένα θέμα ρε παιδιά εδώ και πολύ καιρό αλλά ειναι και λίγο αστείο...οποτε πληκτρολογώ πατιούνται αλλά νταλον και έχει καταντήσει πολύ κουραστικό.. έχω δοκιμάσει 5-6 πληκτρολόγιο σε όλα το ίδιο πρόβλημα.. μηπως τελικά φταίει η εργοστασιακή μεμβράνη; να την αφαιρέσω; τι λέτε; θα δω διαφορά;;

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

καλή Μεγάλη Εβδομάδα σε όλους.. έχω ένα θέμα ρε παιδιά εδώ και πολύ καιρό αλλά ειναι και λίγο αστείο...οποτε πληκτρολογώ πατιούνται αλλά νταλον και έχει καταντήσει πολύ κουραστικό.. έχω δοκιμάσει 5-6 πληκτρολόγιο σε όλα το ίδιο πρόβλημα.. μηπως τελικά φταίει η εργοστασιακή μεμβράνη; να την αφαιρέσω; τι λέτε; θα δω διαφορά;;
Μόνος σου το είπες μια χαρά.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μετά την τέλευταια αναβάθμιση μου εμφανίζει συνέχεια στις ειδοποιήσεις την εργαλειοθήκη sim. Θυμηστε μου πως το βγαζουμε

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

549 ευρω στον Κωτσοβολο το 10T pro πριν την μεγαλη εβδομαδα. Τωρα εχει 649 ευρω και παει στα 549 με σπασιμο τιμης.

Ειναι για γελια οι προσφορες που κανουν:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μετά την τέλευταια αναβάθμιση μου εμφανίζει συνέχεια στις ειδοποιήσεις την εργαλειοθήκη sim. Θυμηστε μου πως το βγαζουμε

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ έκανα επανεκκίνηση κ έφυγε...

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα επανεκκίνηση κ έφυγε...
Σωστός... Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...