Jump to content

Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

549 ευρω στον Κωτσοβολο το 10T pro πριν την μεγαλη εβδομαδα. Τωρα εχει 649 ευρω και παει στα 549 με σπασιμο τιμης.

Ειναι για γελια οι προσφορες που κανουν:lol::lol::lol:

 

Η μόνη πραγματική προσφορά που κατάφερα και πήρα, ήταν πρωτοχρονιά μια καφετιέρα της Philips :lol::lol::lol: (349 όταν όλοι την είχαν 465, και έτσι παραμένει :p )

Link to comment
Share on other sites

ενα γυαλι περασα στη καμερα χωρις προβλημα,αψογο φαινεται,του ειχα μεμβρανη μεχρι τωρα αλλα ακομα καλυτερα tempered.

αυτο ειναι: https://www.e-shop.gr/camera-tempered-glass-for-xiaomi-mi-10t-5g-mi-10t-pro-5g-p-TEL.080376

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε ✌️

Εγώ το έχω με την εργοστασιακή ζελατίνα στην οθόνη, κάμερες free όπως είναι δίχως τίποτα και με ultra slim θηκούλα σιλικόνης με ωραίο γκριπ. Απόλαυση μικραίνει στο μάτι και στο χέρι και συνολικά στην αίσθηση δείχνει πιο μαζεμένο το κινητό. Το έχω έτσι δέκα μέρες καθρεφτίζει και η θήκη πίσω ,πιο πολύ μ'αρεσει να δουλεύω πια το Mi 10 T και για καθημερινή χρήση παρά το Fe 5g που έχω μαζί εδώ και κάνα μήνα για βασική συσκευή....

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Μωρε κατσε να σε φτιαξω τωρα του εχω περασει και skin ματ πορτοκαλί και ειναι πανεμορφο....:cool:

 

εδω:

https://www.xtremeskins.co.uk/products/xiaomi-mi-10t-pro-skins?variant=33190419628095

 

 

ffff.jpg

 

 

 

 

 

ασχετο....

Διαβαστε ρε παιδια κριτικη που βρηκα στο Σκρουτζ...:lol::lol::lol:

 

Το έχω τρεις μέρες. Συνηθισμένη από το πολύ παλιό redmi note 3, που ακόμα δουλεύει μια χαρά, οι αλλαγές που ανακάλυψα μάλλον αρνητικές είναι για εμένα. Δεν έχει ραδιόφωνο και δεν αναφέρεται πουθενά. Πρέπει να σκεφτείς να το ρωτήσεις από μόνος σου. Δεν κάνει εγγραφή κλήσης, έχει πολλές λειτουργίες στο κέντρο ελέγχου που δεν είναι εύκολο να κατανοήσεις τον τρόπο λειτουργίας τους αν δεν είσαι "ειδικός". Δηλαδή και εκεί που το αγόρασα που ρώτησα για τον τρόπο χρήσης ορισμένων εργαλείων στο κέντρο ελέγχου δεν ήξεραν. Για κάθε χρήστη οι ανάγκες είναι διαφορετικές όπως και οι συνήθειες που έχει στον τρόπο χρήσης του τηλεφώνου του. Για εμένα είναι αρνητικό ένα τόσο ακριβό κινητό να έχει λιγότερες δυνατότητες από ένα μοντέλο 4 χρόνια πίσω.

Αν κάποιος μπορεί να μου προτείνει μια εφαρμογή καταγραφής κλήσεων που να έχει χρησιμοποιήσει θα με βοηθήσει εξαιρετικά.

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Κουκλί το έχεις ... καλά ότι θες μπορείς να δεις και να διαβάσεις πια ;) :)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Μωρε κατσε να σε φτιαξω τωρα του εχω περασει και skin ματ πορτοκαλί και ειναι πανεμορφο....:cool:

 

εδω:

https://www.xtremeskins.co.uk/products/xiaomi-mi-10t-pro-skins?variant=33190419628095

 

 

ffff.jpg

 

 

 

 

 

ασχετο....

Διαβαστε ρε παιδια κριτικη που βρηκα στο Σκρουτζ...:lol::lol::lol:

 

"Επίσης το κινητό είναι πολύ γρήγορο και αυτό με αγχωνει . Και χτες είδα την επιλογή 5g ενώ δεν έχω κάνει το εμβόλιο . " ...

Xiaomi Mi10T

Amazfit T-Tex

Sony a6000

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω την 12.1.4 θα έρθει η 5 η θα παμε κατευθείαν στην 12.5??? Ευχαριστώ πολύ

Εγώ και οι περισσότεροι υποθέτω εδώ έχουμε την 12.1.5 σταθερή για ευρωπαϊκή έκδοση.

Πολύ καλή δουλειά τα animations όλα γρήγορα και βελούδινα. Να φανταστείς ότι το δούλευα πάντα 144hz στην τελευταία έκδοση λοιπόν το δουλεύω 90 πολύ σπάνια πια στα 144. Είναι άριστο και στα 90 πια πιστεύω εγώ προσωπική άποψη φυσικά...

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η 12.1.5 είναι φυσικά android 11 με patches Μαρτίου.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ και οι περισσότεροι υποθέτω εδώ έχουμε την 12.1.5 σταθερή για ευρωπαϊκή έκδοση.

Πολύ καλή δουλειά τα animations όλα γρήγορα και βελούδινα. Να φανταστείς ότι το δούλευα πάντα 144hz στην τελευταία έκδοση λοιπόν το δουλεύω 90 πολύ σπάνια πια στα 144. Είναι άριστο και στα 90 πια πιστεύω εγώ προσωπική άποψη φυσικά...

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η 12.1.5 είναι φυσικά android 11 με patches Μαρτίου.

https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900386

Να το κατεβάσω απο εδω?? Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε ΟΤΑ αλλά αν σε ενδιαφέρει το δεύτερο λινκ που είναι το ευρωπαϊκό κατέβασε το.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε ΟΤΑ αλλά αν σε ενδιαφέρει το δεύτερο λινκ που είναι το ευρωπαϊκό κατέβασε το.

 

Ευχαριστώ πολύ το κατεβάζω...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαστε! Το τηλέφωνο έχει γίνει απίστευτα γρήγορο!

8481c4a04a65290a03cf4ca66819339f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην 12.1.5 και προσπαθώ να κρύψω τα κουμπιά πλοήγησης με το Fluid navigation button.

Το τηλέφωνο είναι rooted.

Ότι ενέργειες και να κάνω τα κουμπιά παραμένουν ορατά.

Κάποια βοήθεια;

Link to comment
Share on other sites

ΡΥΘΜΊΣΕΙΣ - ΠΛΟΉΓΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ - ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΕΣ - επέλεξε το δεξί παραθυράκι που λέει χειρονομίες... Το έκανες?

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Ναι και δεν δουλεύει. Έχω nova launcher..... για αυτό χρησιμοποιώ το fng

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έτσι το έχω κι εγώ, το έχω πληρώσει, μήπως είσαι στο δωρεάν. FNG?
Σ εμένα μια χαρά δουλεύε και με το δωρεάν

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Πως μπορώ να αλλάξω το μέγεθος ενός widget, να μεγαλώσω όπως εκαν σε hauwei. Για παράδειγμα του Yahoo ail είναι απίστευτα μικρό

 

Στάλθηκε από το M2007J3SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έτσι το έχω κι εγώ, το έχω πληρώσει, μήπως είσαι στο δωρεάν. FNG?

 

Αγορασμένο είναι. Και δεν μπορώ να κρύψω τα κουμπιά με τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Κάτω δεξιά έχει 3ωτελιτσες,παίξε εκεί με τις επιλογές permission που γράφει...

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Δεν εξαφανίστηκε.... απλά το έκρυψαν.... γιατί δημιουργεί πολλά θέματα αν δεν είναι ενεργό.

Αρκετά κλικ στο reset values to default και εμφανίζεται ξανά

 

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

Με 2 κλικ εμφανίζεται πάλι.

Μόλις πέρασα τη νέα έκδοση vanced χωρίς πρόβλημα.

Ευχαριστώ πολύ.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Έχω mi 10T pro με miui 12.1.5

Έχει πάρει κανείς την 12.5?

 

Η τελευταία είναι αυτή που έχεις. Η 12.5 δεν έχει βγει ακόμη για εμάς

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Από τότε που έχω κάνει την αναβάθμιση σε Android 11, η αφή έχει γίνει πιο τεμπέλικη. Για παράδειγμα το σκρολάρισμα σε μια σελίδα δεν γίνεται με το άγγιγμα, δηλαδή σπρώχνω το δάχτυλο στην οθόνη και είναι σαν να μην καταλαβαίνει το άγγιγμα. Το έχει εντοπίσει κανείς άλλος αυτό;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...