Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το note 9 έχει νομίζω πολύ ποιο ζωντανή οθόνη.

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

είχα το νοτε 9 για 25 μήνες!

όχι,νομιζω ξεκάθαρα ότι η οθόνη του 20 είναι μια σκάλα πάνω εύκολα!

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

είχα το νοτε 9 για 25 μήνες!

 

όχι,νομιζω ξεκάθαρα ότι η οθόνη του 20 είναι μια σκάλα πάνω εύκολα!

Τα έχω και 2 .και τα συγκρίνω και βλέπω ποιο ζωντανά χρώματα στο note 9

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Τα έχω και 2 .και τα συγκρίνω και βλέπω ποιο ζωντανά χρώματα στο note 9

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τσέκαρε αν έχεις ίδιες ρυθμίσεις και στα δύο.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω και 2 .και τα συγκρίνω και βλέπω ποιο ζωντανά χρώματα στο note 9

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εχω το sony XZ3 και το 1ii

Το πρώτο έχει ζωντανά χρώματα σε σχέση με το καινούργιο 1ii

Η αποτύπωση των χρωμάτων όμως δεν είναι ίδια.

Πιο Vivid στο ΧΖ3, πιο φυσικά στο 1ii.

Κάτι παρόμοιο θα έχει και το 9αρι με το ΝΟΤΕ 20

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Λόγο δουλειάς είμαι πολλές ώρες εκτός σπιτιού και συνήθως έχω θέμα μπαταρίας.

Τι είναι καλύτερο για το κινητό και την μπαταρία.... Φόρτιση στο αυτοκίνητο η με power bank παιδιά;

Υπάρχουν κάποια προϊόντα που ενδείκνυνται περισσότερο γι αυτό το κινητό;

Φορτιστές αυτοκινήτου ή κάποιο power bank που να είναι πιο συμβατό για την συσκευή...;

Link to comment
Share on other sites

Λόγο δουλειάς είμαι πολλές ώρες εκτός σπιτιού και συνήθως έχω θέμα μπαταρίας.

Τι είναι καλύτερο για το κινητό και την μπαταρία.... Φόρτιση στο αυτοκίνητο η με power bank παιδιά;

Υπάρχουν κάποια προϊόντα που ενδείκνυνται περισσότερο γι αυτό το κινητό;

Φορτιστές αυτοκινήτου ή κάποιο power bank που να είναι πιο συμβατό για την συσκευή...;

 

Απ' όσο ξέρω power bank γιατί η φόρτιση από το αυτοκίνητο μπορεί να έχει αυξομειώσεις.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το PACKAGE DISABLER σας δουλευει ? μου βγαζει error πληρωμης ενω το εχω πληρωσει....και μαλιστα δευτερη φορα καθως το ειχα και παλιοτερα που θυμαμαι....:mad:

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Το PACKAGE DISABLER σας δουλευει ? μου βγαζει error πληρωμης ενω το εχω πληρωσει....και μαλιστα δευτερη φορα καθως το ειχα και παλιοτερα που θυμαμαι....:mad:

 

Σε note 10 lite σταμάτησε να δουλεύει. Στο δικό μου note 20u δουλεύει κανονικά

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το PACKAGE DISABLER σας δουλευει ? μου βγαζει error πληρωμης ενω το εχω πληρωσει....και μαλιστα δευτερη φορα καθως το ειχα και παλιοτερα που θυμαμαι....:mad:
Και σε εμένα έχει σταματήσει να δουλεύει.

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα σταμάτησε να δουλεύει πριν περίπου 5 μέρες και μου έκαναν refund το ποσό αγοράς. Είπαν ότι έχουν πρόβλημα με το play store και έχει βγει από εκεί. Όποιος το θέλει πλέον το αγοράζει από το site τους.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Get BIG and RIPPED or DIE trying!
Link to comment
Share on other sites

Μην ασχολειστε αλλο με το disabler pro μάγκες! Έδωσε την καλυτερη λυση συμφορουμιτης στο νημα του S20+ (σελ. 87, 3 σχολια απο το τελος)....χωρις αγορες και προβληματα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, για να το γράψω κ εδώ. Όποιος έχει πρόσβαση σε pc δεν υπαρχει κάτι καλύτερο.

 

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https%3A%2F%2Fforum%2Exda-developers%2Ecom%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D4147837&share_tid=4147837&share_fid=3793&share_type=t&link_source=app

 

Sent from my DUB-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο Note! Δεν το περίμενα μετά τα τόσα αρνητικά σχόλια που διαβάζω για την μπαταρία του.

 

http://

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο Note! Δεν το περίμενα μετά τα τόσα αρνητικά σχόλια που διαβάζω για την μπαταρία του.

 

http://

 

Καλά ναι, χωρίς SIM μέσα μια χαρά τα πάνε τα Samsung.

Βάλτε SIM και μετά τα λέμε. Ειδικά αν δεν έχει και καλο σήμα, μιλαμε για Βατερλώ.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο Note! Δεν το περίμενα μετά τα τόσα αρνητικά σχόλια που διαβάζω για την μπαταρία του.

 

http://

 

Και από ότι βλέπω στο βίντεο με τον snap όχι με τον exynos.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο Note! Δεν το περίμενα μετά τα τόσα αρνητικά σχόλια που διαβάζω για την μπαταρία του.

 

http://

 

Αλήθεια τώρα. Κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας???

Το Note ρίχνει ένα 2ωρο στο 11 pro max???

Σε ποιο παράλληλο σύμπαν???

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια τώρα. Κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας???

Το Note ρίχνει ένα 2ωρο στο 11 pro max???

Σε ποιο παράλληλο σύμπαν???

Μα το πρόβλημα με το note είναι ότι χάνει πολύ σε stand by ~1,5 - 2% /hr. Σε συνεχή χρήση είναι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Μα το πρόβλημα με το note είναι ότι χάνει πολύ σε stand by ~1,5 - 2% /hr. Σε συνεχή χρήση είναι μια χαρά.

Δηλαδή μπορεί να χάσει πχ 15% μέσα σε ένα βράδυ; Αν το αφήσεις οκτάωρο εννοώ.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μα το πρόβλημα με το note είναι ότι χάνει πολύ σε stand by ~1,5 - 2% /hr. Σε συνεχή χρήση είναι μια χαρά.

 

Δεν είναι μόνο αυτό το πρόβλημα. Σκέψου πως σε 15 ώρες stand by την ημέρα (αν αφαιρέσεις χρήση και φόρτιση το βράδυ είναι και λιγότερη) το note θα χάσει πχ 25% ενώ το μήλο πχ 10%. Η διαφορά αυτονομίας όμως των δύο συσκευών δεν είναι αυτή. Υπάρχει χάος. Καλά, για το βίντεο δεν το συζητάω.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια τώρα. Κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας???

Το Note ρίχνει ένα 2ωρο στο 11 pro max???

Σε ποιο παράλληλο σύμπαν???

 

Μονο απο αυτο καταλαβαινεις ποσο φολα ειναι το βιντεο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τι συζηταμε, ο τυπος ειναι αναξιοπιστος

Ο phonebuf εχει κανει ενα ωραιο battery test αναμεσα σε βασιλια και 11 Pro max που περιλαμβανει αποστολη μηνυματων, τηλεφωνικες κλησεις, αναμονη, τρεξιμο παιχνιδιων και προγραμματων και εκει πεφτει η φαπα του αιωνα. Ειναι ο μοναδικος του οποιου το αποτελεσμα συμβαdιζει με εμενα που χρησιμοποιουσα και βασιλια και 11 Pro max.

 

Σε αλλα νεα, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μετα απο 3 μηνες και 3 διαφορετικα Note 20 Ultra (2 exynos και 1 snap) και 1 S20 Plus, αλλαγη sim, αλλαγη πλακετας, safe mode κτλ, βρηκα τι εφταιγε για τα απανωτα UI soft reboot που αντιμετωπιζα σε συσκευες μονο της sammy.

Ο φταιχτης εχει ονομα και λεγεται... samsung pass.

Στην απελπιδα προσπαθεια μου που ξεκινησε τη Δευτερα, σεταρα κινητο μονο με gmail χωρις να βαλω τπτ μεσα και ολα οκ. Την ιδια μερα, αλλά αργοτερα, εβαλα ολες μου τις εφαρμογες, αλλα δεν σεταρα καμια και ολα οκ.

Την Τριτη αρχισα να σεταρω εφαρμογες, δηλαδη να βαζω username και password, οποτε αρχισα να χρησιμοποιω samsung pass οπου εχω αποθηκευσει καποια credentials. Αφου λοιπον σεταρα μερικες εφαρμογες το αφησα ησυχο για λιγο και τσοοοουπ UI Reboot.

Ωπα, λεω κατι παιζει εδω. Ξελογκαρω απο samsung Pass και εδω και 2 μερες δεν εχει κανει το παραμικρο το κινητο.

Λογικα κατά 99.9% αυτο εφταιγε.

DAMN YOU SAMMY :angry:

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τι συζηταμε, ο τυπος ειναι αναξιοπιστος

Ο phonebuf εχει κανει ενα ωραιο battery test αναμεσα σε βασιλια και 11 Pro max που περιλαμβανει αποστολη μηνυματων, τηλεφωνικες κλησεις, αναμονη, τρεξιμο παιχνιδιων και προγραμματων και εκει πεφτει η φαπα του αιωνα. Ειναι ο μοναδικος του οποιου το αποτελεσμα συμβαdιζει με εμενα που χρησιμοποιουσα και βασιλια και 11 Pro max.

 

Σε αλλα νεα, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μετα απο 3 μηνες και 3 διαφορετικα Note 20 Ultra (2 exynos και 1 snap) και 1 S20 Plus, αλλαγη sim, αλλαγη πλακετας, safe mode κτλ, βρηκα τι εφταιγε για τα απανωτα UI soft reboot που αντιμετωπιζα σε συσκευες μονο της sammy.

Ο φταιχτης εχει ονομα και λεγεται... samsung pass.

Στην απελπιδα προσπαθεια μου που ξεκινησε τη Δευτερα, σεταρα κινητο μονο με gmail χωρις να βαλω τπτ μεσα και ολα οκ. Την ιδια μερα, αλλά αργοτερα, εβαλα ολες μου τις εφαρμογες, αλλα δεν σεταρα καμια και ολα οκ.

Την Τριτη αρχισα να σεταρω εφαρμογες, δηλαδη να βαζω username και password, οποτε αρχισα να χρησιμοποιω samsung pass οπου εχω αποθηκευσει καποια credentials. Αφου λοιπον σεταρα μερικες εφαρμογες το αφησα ησυχο για λιγο και τσοοοουπ UI Reboot.

Ωπα, λεω κατι παιζει εδω. Ξελογκαρω απο samsung Pass και εδω και 2 μερες δεν εχει κανει το παραμικρο το κινητο.

Λογικα κατά 99.9% αυτο εφταιγε.

DAMN YOU SAMMY :angry:

 

Αφου σταλεγα, δεν ξερεις να στηνεις εσυ, κατσει στο αι φον! εσυ εκει εμμονη! :P

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αφου σταλεγα, δεν ξερεις να στηνεις εσυ, κατσει στο αι φον! εσυ εκει εμμονη! :P

 

Aμα σου πεταξω το Rog Phone 3 στο κεφαλι θα σου πω εγω!

Μονο ο Alextrela με βοηθησε ουσιαστικα!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Λογικα κατά 99.9% αυτο εφταιγε. DAMN YOU SAMMY :angry:

Απίστευτα πράγματα (το παρακολουθούσα το πρόβλημα αλλά ότι είχα στο μυαλό μου να προτείνω το είχες ήδη κάνει)!

Το DAMN είναι λίγο.

Soft reboots σε συσκευές Samsung από εφαρμογή Samsung! :baby:

 

from my S10 lite

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τι συζηταμε, ο τυπος ειναι αναξιοπιστος

Ο phonebuf εχει κανει ενα ωραιο battery test αναμεσα σε βασιλια και 11 Pro max που περιλαμβανει αποστολη μηνυματων, τηλεφωνικες κλησεις, αναμονη, τρεξιμο παιχνιδιων και προγραμματων και εκει πεφτει η φαπα του αιωνα. Ειναι ο μοναδικος του οποιου το αποτελεσμα συμβαdιζει με εμενα που χρησιμοποιουσα και βασιλια και 11 Pro max.

 

Σε αλλα νεα, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μετα απο 3 μηνες και 3 διαφορετικα Note 20 Ultra (2 exynos και 1 snap) και 1 S20 Plus, αλλαγη sim, αλλαγη πλακετας, safe mode κτλ, βρηκα τι εφταιγε για τα απανωτα UI soft reboot που αντιμετωπιζα σε συσκευες μονο της sammy.

Ο φταιχτης εχει ονομα και λεγεται... samsung pass.

Στην απελπιδα προσπαθεια μου που ξεκινησε τη Δευτερα, σεταρα κινητο μονο με gmail χωρις να βαλω τπτ μεσα και ολα οκ. Την ιδια μερα, αλλά αργοτερα, εβαλα ολες μου τις εφαρμογες, αλλα δεν σεταρα καμια και ολα οκ.

Την Τριτη αρχισα να σεταρω εφαρμογες, δηλαδη να βαζω username και password, οποτε αρχισα να χρησιμοποιω samsung pass οπου εχω αποθηκευσει καποια credentials. Αφου λοιπον σεταρα μερικες εφαρμογες το αφησα ησυχο για λιγο και τσοοοουπ UI Reboot.

Ωπα, λεω κατι παιζει εδω. Ξελογκαρω απο samsung Pass και εδω και 2 μερες δεν εχει κανει το παραμικρο το κινητο.

Λογικα κατά 99.9% αυτο εφταιγε.

DAMN YOU SAMMY :angry:

 

OK αλλα να σου πω οτι χρησιμοποιω το Sammy Pass εδω και χρονια σε ολες τις συσκευες μου χωρις κανενα προβλημα :lol::lol::lol:

Στην κατοχη μου τωρα εχω το Tablet S6 και το Fold2 και η εφαρμογη παιζει χωρις κανενα θεμα:X:X:X

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...