Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν φέρεις το κινητό με Snapdragon στην Ελλάδα, η εγγύηση ισχύει εδώ;

 

Όχι. Κι εκεί αρχίζει η περιπέτεια.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 96 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για τώρα μόνο Νοτελι με snap. Του χρόνου fold 3 με πενάκι!!!

Όλα τα άλλα καραμέλες hols.

Snap με μόνιμες δύο σιμ 120 GHz all time πάνω από 5 ώρες σοτ την ημέρα. Δεν μπορώ να καταλάβω τι άλλο θέλουμε από ένα τηλέφωνο που τα κάνει όλα.

 

Nikos Note 20 ultra snapdragon

 

Θέλουμε εγγύηση και μεγαλύτερο sot. Η εγγύηση υπάρχει με κατώτερα νούμερα βέβαια.

Στα υπόλοιπα η συσκευή είναι σούπερ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μετά ένα δίμηνο που τίμησα για μια εβδομάδα το bronze και πλέον άλλο ένα πέρασμα από βασιλιά σε μαύρο τούτη την φορά και κατευθείαν πέρασμα Android 11 και beta one ui 3.0 :lol:

 

Από αύριο στήσιμο, εγκατάσταση εφαρμογών κλπ, εξαίρεση μόνο το γνώριμο μου debloat για σήμερα η μόνη μου ενασχόληση με τη συσκευη και το νέο one ui 3.0.:p

 

ea26c0e2f83403fd33100d11a253fc62.jpg977f2f2cbc51b893358ffe63561bdf2e.jpg

 

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μετά το update εγώ είμαι πολύ ικανοποιημένος.

120 hz και φουλ φωτεινότητα

----- προσθήκη μηνύματος 77 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στελνω και screenshot

 

Screenshot-20201031-232022-Device-care.jpg

Edited by blue8
Link to comment
Share on other sites

Με γεια Άλεξ, στενοχωρήθηκα που στο έδωσα αλλά δεν πήγαινε άλλο η κατάσταση με τα random restarts.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Με γεια Άλεξ, στενοχωρήθηκα που στο έδωσα αλλά δεν πήγαινε άλλο η κατάσταση με τα random restarts.

 

Πάρε σονυ να σωθεις, αν και απλά δεν ξέρεις να στήνεις κινητά.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μετά το update εγώ είμαι πολύ ικανοποιημένος.

120 hz και φουλ φωτεινότητα

----- προσθήκη μηνύματος 77 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στελνω και screenshot

 

Screenshot-20201031-232022-Device-care.jpg

 

Δεν τους λες και καλούς αυτούς του χρόνους. Για την χρήση σου μπορεί να είναι αρκετό το sot αλλά γενικά είναι ψιλοχαλια. Σίγουρα μπορείς να αυξήσεις το sot

Πώς αντέχεις αυτή την ασπριλα???

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με γεια Άλεξ, στενοχωρήθηκα που στο έδωσα αλλά δεν πήγαινε άλλο η κατάσταση με τα random restarts.

 

Πάλι το έδωσες???

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με γεια Άλεξ, στενοχωρήθηκα που στο έδωσα αλλά δεν πήγαινε άλλο η κατάσταση με τα random restarts.
Thanks βρε καλά τα πάει με την 11 έως τώρα δεν βρήκα καμία ασυμβατότητα με app η να μην δουλεύει σωστά, notification όλα νορμάλ μπαταρία νύχτα έχασε μόνο 2% αν και σε χρήση έως τώρα έτσι και έτσι.

 

Βέβαια έκανα στήσιμο περισσότερο διάστημα επομένως την επόμενη φορά όταν ξεκινήσω από φορτισμένη μπαταρία και καθαρά χρήση θα έχω πιο ασφαλές συμπέρασμα.

 

Double tap to sleep δουλεύει εξαιρετικά πάντως το που προστέθηκε με one ui 3.0!!

 

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πάλι το έδωσες???

 

Αφου μου κανει συνεχως random restarts ρε man... Στο τσακ να το πεταξω απο το μπαλκονι!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Αφου μου κανει συνεχως random restarts ρε man... Στο τσακ να το πεταξω απο το μπαλκονι!

 

Πώς γίνεται αυτό???

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται αυτό???

 

Και τα 3 Note που εχω παρει μου το κανουν (2 exynos και 1 snap)....

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Και τα 3 Note που εχω παρει μου το κανουν (2 exynos και 1 snap)....
Δεν ηταν η sim τελικα Σωτηρη?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και τα 3 Note που εχω παρει μου το κανουν (2 exynos και 1 snap)....

 

Restarts σε 3 διαφορετικα Note? Ξεκαθαρα κατι στο setup σου Σωτηρη, το τηλεφωνο δουλευει υποδειγματικα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τους λες και καλούς αυτούς του χρόνους. Για την χρήση σου μπορεί να είναι αρκετό το sot αλλά γενικά είναι ψιλοχαλια. Σίγουρα μπορείς να αυξήσεις το sot

Πώς αντέχεις αυτή την ασπριλα???

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Πάλι το έδωσες???

 

 

Σωστά

Με τον τρόπο που το χρησιμοποιώ για εμένα είναι ικανοποιητικό με 29% μπαταρια να έχω περίπου 4 ώρες sot.Σε σύγκριση με το note 10 plus είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα τώρα.Τρελαίνομαι για φουλ φωτεινότητα και να χαζεύω αυτή την οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηταν η sim τελικα Σωτηρη?

Πηρα αλλη sim, αλλα τα ιδια Γιαννο!

 

Restarts σε 3 διαφορετικα Note? Ξεκαθαρα κατι στο setup σου Σωτηρη, το τηλεφωνο δουλευει υποδειγματικα.

Και γιατι δε μου κανει restarts το xiaomi mi 10 pro και το xperia 5 ii;;;

Πηρα σημερα ενα S20 Plus να δοκιμασω για να δω αν ειναι θεμα sammy device ή κατι αλλο...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Πηρα αλλη sim, αλλα τα ιδια Γιαννο!

 

 

Και γιατι δε μου κανει restarts το xiaomi mi 10 pro και το xperia 5 ii;;;

Πηρα σημερα ενα S20 Plus να δοκιμασω για να δω αν ειναι θεμα sammy device ή κατι αλλο...

 

Σωτήρη δεν έχω απάντηση σε αυτό. Συστηματικό / widespread Θέμα το note 20 ultra με random restarts δεν έχει πάντως. Trust me...ψάξε αλλού το αίτιο, όχι στο hardware...

Link to comment
Share on other sites

Σε 3 διαφορετικα note και σου κανει restart??? Δεν υπαρχει καμια μα καμια πιθανοτητα να φταινε οι συσκευες, κατι αλλο ειναι που σχετιζεται με το setup σου, καποια εφαρμογη, ακομη και η microsd (αν βαζεις) μπορει να φταιει.
Link to comment
Share on other sites

Το wake υπάρχει ηδη.

 

Ναι όντως λάθος sleep θέλω. Γιατί η θήκη που έχω αν την κλείνω δεν κλείνει η οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Και τα 3 Note που εχω παρει μου το κανουν (2 exynos και 1 snap)....

 

Όπως είπαν και οι φίλοι πιο πάνω, αποκλείεται να φταίει η συσκευή. Δεν είδα πρόβλημα από άλλους.

Αν θυμάμαι χρησιμοποιείς κι εσύ package disabler Pro. Μήπως έκλεισες κάτι που δεν έπρεπε???

Υ. Γ. Γιατί s20 plus και όχι ultra???

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι όντως λάθος sleep θέλω. Γιατί η θήκη που έχω αν την κλείνω δεν κλείνει η οθόνη

 

Αν βάλεις nova launcher έχει για σβήσιμο οθόνης εδώ και χρόνια. Πολύ βολικό.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπαν και οι φίλοι πιο πάνω, αποκλείεται να φταίει η συσκευή. Δεν είδα πρόβλημα από άλλους.

Αν θυμάμαι χρησιμοποιείς κι εσύ package disabler Pro. Μήπως έκλεισες κάτι που δεν έπρεπε???

Υ. Γ. Γιατί s20 plus και όχι ultra???

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αν βάλεις nova launcher έχει για σβήσιμο οθόνης εδώ και χρόνια. Πολύ βολικό.

 

Θα τρώει μπαταρία

Link to comment
Share on other sites

Θα τρώει μπαταρία

 

O nova δύσκολο....εδώ και 7 χρόνια δεν έχω δει κάτι στα στατιστικά της μπαταρίας.

Link to comment
Share on other sites

Restarts σε 3 διαφορετικα Note? Ξεκαθαρα κατι στο setup σου Σωτηρη, το τηλεφωνο δουλευει υποδειγματικα.

Αφού έχουμε πει, δεν ξέρει να στήνει ρε συ, αστον βρήκε το έτερο του ήμισυ στη σονυ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...