Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειπαμε, δακτυλος Tim Cook με malware! :lol:

 

Σε κανα μηνα με βλεπω για 12 Pro Max! :X

Χαχαχα άντε να δούμε και εμείς μπας και καταφέρω να το πάρω για μόνιμο.6 χρόνια με το Note 4 C είναι πολλά...αν κρατήσω τόσο και το 12 θα είναι φουλ η απόσβεση. (πλήρως ευχαριστημένος βέβαια αλλά με τρώει η αλλαγή από πρόπερσι)

 

Είδα και το τωρινό βασιλιά αλλά δεν με συγκίνησε ιδιαίτερα όπως κάθε χρονιά πριν....

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαχαχα άντε να δούμε και εμείς μπας και καταφέρω να το πάρω για μόνιμο.6 χρόνια με το Note 4 C είναι πολλά...αν κρατήσω τόσο και το 12 θα είναι φουλ η απόσβεση. (πλήρως ευχαριστημένος βέβαια αλλά με τρώει η αλλαγή από πρόπερσι)

 

Είδα και το τωρινό βασιλιά αλλά δεν με συγκίνησε ιδιαίτερα όπως κάθε χρονιά πριν....

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ρε θηριο ακομα με Note 4 εισαι; Σε θαυμαζω ειλικρινα...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Μου το εκανε και με την παλια sim και με αυτη που πηρα τον Σεπτεμβριο.

SD Card δε χρησιμοποιω.

 

Όταν το στήνεις, ακολουθείς τις οδηγίες του s_wind για καλύτερη μπαταρία??

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όταν το στήνεις, ακολουθείς τις οδηγίες του s_wind για καλύτερη μπαταρία??

Όχι, ποτέ δεν το έκανα!

Μέχρι τώρα με μοτίβο σαν κλείδωμα δεν έχω random reboot.

Για να δούμε μέχρι το βράδυ...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι, ποτέ δεν το έκανα!

Μέχρι τώρα με μοτίβο σαν κλείδωμα δεν έχω random reboot.

Για να δούμε μέχρι το βράδυ...

 

Παράξενα πράγματα.

Πάντως κι εγώ μοτίβο χρησιμοποιώ (αν λέει κάτι αυτό).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παράξενα πράγματα.

Πάντως κι εγώ μοτίβο χρησιμοποιώ (αν λέει κάτι αυτό).

 

αφου με μοτιβο δεν εχει θεμα δε λεει κατι, βαλε δαχτυλικο να δουμε αν θα εχεις τα ιδια προβληματα,..με το δαχτυλο του Σωτου κατι παιζει πιστευω, μαλλον το εχει δουλεψει πολυ το ατιμο :P

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ήταν που ήταν το θέμα το αποτελειώσατε. Τελείως εκτός θέματος.

Τι ακριβως ειναι εκτος θεματος φιλε μου;

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Ευτυχής κάτοχος του note από σήμερα.Αγορά έκανα από wondamobile.Το κινητό τέλειο και με τον snap πετάει,απλά με χαλάει που δεν έχει Ελληνικά καθώς έχει και κάποιες εφαρμογές από Κορέα μεριά.Πως μπορώ να περάσω rom Ευρωπαϊκή?Το μοντέλο που έχω είναι το Ν86Ν.

Samsung Note 9

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Ευτυχής κάτοχος του note από σήμερα.Αγορά έκανα από wondamobile.Το κινητό τέλειο και με τον snap πετάει,απλά με χαλάει που δεν έχει Ελληνικά καθώς έχει και κάποιες εφαρμογές από Κορέα μεριά.Πως μπορώ να περάσω rom Ευρωπαϊκή?Το μοντέλο που έχω είναι το Ν86Ν.
Δεν γίνεται αυτό, δεν είναι όπως τα xiaomi η OnePlus που άμα πάρεις China version συσκευή να του φλασαρεις ευρωπαϊκή η global rom.

 

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Ευτυχής κάτοχος του note από σήμερα.Αγορά έκανα από wondamobile.Το κινητό τέλειο και με τον snap πετάει,απλά με χαλάει που δεν έχει Ελληνικά καθώς έχει και κάποιες εφαρμογές από Κορέα μεριά.Πως μπορώ να περάσω rom Ευρωπαϊκή?Το μοντέλο που έχω είναι το Ν86Ν.

 

Θα μπρικαρει φιλε μου, μην του περασεις αλλη rom...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και την beta 2 σήμερα θα την δουλέψω αυτήν να δω πως θα πάει.

 

Υπόψη πρέπει να είστε ήδη στην beta 1 για να γίνει η αναβάθμιση, πάνω από Android 10 δεν γίνεται όπως δοκίμασα. b3a2e1ba12055d5f8ae45ead2ed19625.jpg

 

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καθομαι παλι σε αναμμενα καρβουνα...

Το ειχα και το εδωσα λογω μπαταριας.

Τωρα σκεφτομαι παλι, να παρω ξανα το ιδιο (Note 20 ultra) ελπιζοντας πως βελτιωθηκε η μπαταρια ἠ να παω για το s20 ultra που διαβαζω πως εχει καλυτερη αυτονομια? Το πενακι δεν με απασχολει καθως θα το χρησιμοποιουσα μονο για καμια εφαρμογη ζωγραφικης να περναει η ωρα στο αεροπλανο.

Πειτε καμια γνωμη ρε παιδια , ειδικα οσοι ειχατε/εχετε και τα δυο..

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

ταπεινή μου άποψη φίλε μου,note 20 ultra και με exynos για να εχεις εγγυηση!μετα απο σχεδον 1,5 μηνα με αυτο το κινητο,ψαχνω να βρω κατι να παραπονεθω,ομως δεν βρισκω!ακομη και η μπαταρια του,το εχω ξαναπει,για την χρηση που του κανω,σκληρη η οχι, ειμαι ευχαριστημενος 7 στα 10

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Καθομαι παλι σε αναμμενα καρβουνα...

Το ειχα και το εδωσα λογω μπαταριας.

Τωρα σκεφτομαι παλι, να παρω ξανα το ιδιο (Note 20 ultra) ελπιζοντας πως βελτιωθηκε η μπαταρια ἠ να παω για το s20 ultra που διαβαζω πως εχει καλυτερη αυτονομια? Το πενακι δεν με απασχολει καθως θα το χρησιμοποιουσα μονο για καμια εφαρμογη ζωγραφικης να περναει η ωρα στο αεροπλανο.

Πειτε καμια γνωμη ρε παιδια , ειδικα οσοι ειχατε/εχετε και τα δυο..

 

Εφοσον δε σε απασχολει το πενακι, πας σε S20 Ultra.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι μονο το πενακι, ειναι και θεμα γουστου, το n20u ειναι πολυ πιο ομορφο σαν σχεδιο και με τις γωνιες δειχνει πολυ πιο premium, αν προσθεσεις και το bronze χρωμα ειναι ενα κοσμημα. Βεβαια αυτα γουστα ειναι ποτε περι ορεξως...:)
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω για την ομορφια και επαυξανω... Γι αυτο ηλπιζα να εχει βελτιωθει η αυτονομια μετα και το τελευταιο update που πηρε η συσκευη.

Το θεμα μου ομως ηταν και θα ειναι η αυτονομια. Δεν γινεται να βρω ιδια αυτονομια με του 11 pro max που εχω (το αντιλαμβανομαι) αλλα εστω να βγαζω αξιοπρεπως την ημερα. Το βραδυ ετσι κι αλλιως μπαινει στην πριζα. Εαν τωρα το S20U με το N20U εχουν μιση ωρα διαφορα δεν αξιζει να παω εκει. Απλα ευχομαι να εχει γινει δουλεια με τις αναβαθμισεις...

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Καθομαι παλι σε αναμμενα καρβουνα...

Το ειχα και το εδωσα λογω μπαταριας.

Τωρα σκεφτομαι παλι, να παρω ξανα το ιδιο (Note 20 ultra) ελπιζοντας πως βελτιωθηκε η μπαταρια ἠ να παω για το s20 ultra που διαβαζω πως εχει καλυτερη αυτονομια? Το πενακι δεν με απασχολει καθως θα το χρησιμοποιουσα μονο για καμια εφαρμογη ζωγραφικης να περναει η ωρα στο αεροπλανο.

Πειτε καμια γνωμη ρε παιδια , ειδικα οσοι ειχατε/εχετε και τα δυο..

 

Έχοντας εμπειρία και από τα δύο και εφόσον δεν σε απασχολεί το πενάκι τότε κατευθείαν για S20ultra. Απροβληματιστη χρήση χωρίς άγχος. Το τελευταίο update στο note έφερε μια βελτίωση αλλά αρκετά μακριά από την άνεση χρήσης. Είτε θα χρειαστεί ενδιάμεση φόρτιση είτε θα φτάσω στο τέλος με άγχος και με μπαταρία κάτω του 20% που προκαλεί μεγαλύτερη φθορά στην μπαταρία. Όλα αυτά με την δική μου χρήση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ειναι μονο το πενακι, ειναι και θεμα γουστου, το n20u ειναι πολυ πιο ομορφο σαν σχεδιο και με τις γωνιες δειχνει πολυ πιο premium, αν προσθεσεις και το bronze χρωμα ειναι ενα κοσμημα. Βεβαια αυτα γουστα ειναι ποτε περι ορεξως...:)

 

Σαφώς και είναι περί ορέξεως αλλά και πρακτικά αν βάλεις θήκη όλα πάνε περίπατο..... Ίδια ή έστω σχεδόν ίδια είναι.

Γνώμη μου.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι μονο το πενακι, ειναι και θεμα γουστου, το n20u ειναι πολυ πιο ομορφο σαν σχεδιο και με τις γωνιες δειχνει πολυ πιο premium, αν προσθεσεις και το bronze χρωμα ειναι ενα κοσμημα. Βεβαια αυτα γουστα ειναι ποτε περι ορεξως...:)

Είναι οι λόγοι που κράτησα note παρόλο την χειρότερη μπαταρία,την χειρότερη selfie και το χειρότερο ( συνολικά) ζουμ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

και εγώ αυτό θα κράταγα, την θεωρώ πολύ όμορφη συσκευή!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

και εγώ αυτό θα κράταγα, την θεωρώ πολύ όμορφη συσκευή!

 

Ισχύει αν και παραμένει τουβλο. Μόνο για browsing βολεύει πιο πολύ από το xperia 5 ii

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πως σαν φαίνεται το ui 3.0.? Πότε το περιμένουμε;

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση : στο note 10 plus όταν τραβούσα φωτογραφία είχα την δυνατότητα να αυξομειωνω την φωτεινότητα πριν το κλικ... Τώρα αυτήν την δυνατότητα την βρίσκω μόνο στο video... Μου διαφεύγει κάτι?

 

----- προσθήκη μηνύματος 69 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπόψιν έχω το note 20 ultra

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...