Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα,

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά αλλά θέλω να ρωτήσω..

 

Αξίζει η αλλαγή από s20 ultra αν υποθέσουμε ότι το πενάκι θα το χρησιμοποιήσω λίγο έως καθόλου?

Δεν έχω πλέον κανένα παράπονο από το s20 ultra, αλλά με τρώει μια αλλαγή.

 

Και επειδή κοιτάω μόνο Samsung δεν υπάρχει άλλη επιλογή από το note 20 ultra.

 

Έχει κάνει κανείς την αντίστοιχη μετάβαση να μου πει τώρα που έχει περάσει και αρκετός καιρός από την κυκλοφορία του?

Ευχαριστώ

 

 

κατα μια αρκετά μεγάλη πιθανότητα θα είναι και το τελευταίο note του 2020!

ταπεινή άποψη μου,κανε το βήμα!έχω δυο μήνες το νοτε ultra και ειμαι πολυ ευχαριστημενος,μα παρα πολυ!για την μπαταρια του ,δεν εχω προβληματιστει εως τωρα!με λιγη εως ελαχιστη χρηση μου κραταει 4 μερες(για να φτασει 20%),με αρκετη χρηση 1,5 μερα και με βαρεια χρηση στο τελος της ημερας θα εχω ανετα ενα 20 με 30% το πολυ!

σημειώνω ότι το βράδυ συνήθως κατα τις 12.00 κλείνω το κινητό έως την επόμενη ημέρα το πρωί,που κι εκεί για να ανοιξει τρώει 1% σίγουρα!

 

Σχετικά με τον exynos σε συγκριση με snapdragon μπορεις να παρηγορηθεις οτι ειναι καλυτερος απο τον sd 855 και λιγο η πολυ χειροτερος σε καποια σημεια,ελαχιστα καλυτερος σε αλλα!

Το s21 θα ερθει με πενακι,αλλα note δεν θα ειναι!μου θυμιζει μαρκετινγκ οπως octavia rs γνησια και octavia gt!

Edited by NasosMazdaspeed6

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κατα μια αρκετά μεγάλη πιθανότητα θα είναι και το τελευταίο note του 2020!

ταπεινή άποψη μου,κανε το βήμα!έχω δυο μήνες το νοτε ultra και ειμαι πολυ ευχαριστημενος,μα παρα πολυ!για την μπαταρια του ,δεν εχω προβληματιστει εως τωρα!με λιγη εως ελαχιστη χρηση μου κραταει 4 μερες(για να φτασει 20%),με αρκετη χρηση 1,5 μερα και με βαρεια χρηση στο τελος της ημερας θα εχω ανετα ενα 20 με 30% το πολυ!

σημειώνω ότι το βράδυ συνήθως κατα τις 12.00 κλείνω το κινητό έως την επόμενη ημέρα το πρωί,που κι εκεί για να ανοιξει τρώει 1% σίγουρα!

 

Σχετικά με τον exynos σε συγκριση με snapdragon μπορεις να παρηγορηθεις οτι ειναι καλυτερος απο τον sd 855 και λιγο η πολυ χειροτερος σε καποια σημεια,ελαχιστα καλυτερος σε αλλα!

Το s21 θα ερθει με πενακι,αλλα note δεν θα ειναι!μου θυμιζει μαρκετινγκ οπως octavia rs γνησια και octavia gt!

 

Επειδή ο φίλος ρώτησε κάτι συγκεκριμένο. Έχει s20 Ultra, σκέφτεται το Note 20 ultra και ΔΕΝ ενδιαφέρεται για πενάκι. Τι θα κερδίσει και τι θα χάσει πηγαίνοντας στο Note???

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κερδιζει μπαταρια,χανει πενακι...με το S20.Ας παραμεινει...

 

Όπου αν το πενάκι δεν το δουλεύεις δεν αποτελεί απώλεια. Για μένα να παραμείνει με το ultra.

Link to comment
Share on other sites

Νικο ειδικα αν βγαλει και ματ το σ21 οπως το νοτε, τοτε φυγαμε με κλειστα ματια, αν και θα ειναι υπερτουβλο, ομως αν ισχυουν οσα διαβαζουμε θα μιλαμε για το απολυτο οπλο. Για μενα περιμενε 2 μηνακια, εγω ηδη σκεφτομαι να δωσω το νοτε.

 

Μια φιλική συμβουλή.

 

Όταν μιλάς για Sammy καλύτερα να αποφεύγεις τη λέξη "απόλυτο" :lol:

 

Με καλή διάθεση και χιούμορ πάντα.

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Μια φιλική συμβουλή.

 

Όταν μιλάς για Sammy καλύτερα να αποφεύγεις τη λέξη "απόλυτο" :lol:

 

Με καλή διάθεση και χιούμορ πάντα.

 

κοιτα, αν καποια εταιρεια δινει το απολυτο αυτη τη στιγμη, αυτη ειναι η samsung γιατι στο συνολο των πραγματων που δινουν τα κινητα ειναι η πιο πληρης. Τωρα αν καποιος πχ θελει κατι συγκεκριμενο στο οποιο υπερτερει αλλη εταιρεια, πασο, αλλα συνολικα ειναι τα πιο ολοκληρωμενα κινητα, δυστυχως ή ευτυχως.

ΠΡοσωπικα παντα επεμενα σε σονυ στο ανδροιδ μεχρι που μπουχτησα, ξανα γυρισα τωρα και ειναι ολογυμνο.

Τραβας βιντεο και δεν μπορεις να αλλαξεις καμερα, κανει ενα ψηφιακο ζουμ 3x και τιποτα αλλο, ουτε στην ultra wide παει ουτε στην ζουμ απο οσο καταλαβσ.

Με τετοιες ανοητες ελλειψεις (και πολλες ακομα δηλαδη, παραδειγμα εφερα), με κατωτερα specs, με ελλειψεις σε hw, με κουρεμενο sw για χαρην της ταχυτητας, το συμπερασμα ειναι οτι με τα samsung αυτη τη στιγμη εχεις ενα υπερ πληρες σε sw κινητο, που εδω και 2 χρονια πεταει και εχει τιμημα στην ταχυτητα η πληροτητα αυτη , με sd και αδιαβροχοποιηση σταθερα που αλλοι ειτε το ενα ειτε το αλλο το βγαζουν, πραγματα που θεωρω σημαντικα οταν μιλαμε για multimedia και 4Κ αναλυσεις και action καταστασεις, με οθονες τοπ, με μπαταριες απο απλα καλες μεχρι τοπ με εξαιρεση το νοτε 8,με καμερες που αλλοτε ειναι στην 1η τριαδα αλλοτε πιο πισω αλλα ποτε μαπα, ειναι παντα απο καλες εως αριστες, τοτε φιλε μου, αν δωσει και ενα ωραιο ματ και αααααν μαζεψει και λιγο διαστασεις, τι θα εχεις? για μενα το απολυτο κινητο.

αμα τα δινει ολα αυτα κανας αλλος πες το μου να παω να παρω, γιατι ο,τι δοκιμαζω κατα καιρους με πειθουν πιο πολυ οτι η samsung καταφερνει να ειναι πιο πληρης εστω και αν τα δινει με το σταγονομετρο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Όπου αν το πενάκι δεν το δουλεύεις δεν αποτελεί απώλεια. Για μένα να παραμείνει με το ultra.

 

Και τα δύο ultra είναι.... :lol: :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια φιλική συμβουλή.

 

Όταν μιλάς για Sammy καλύτερα να αποφεύγεις τη λέξη "απόλυτο" :lol:

 

Με καλή διάθεση και χιούμορ πάντα.

 

Απόλυτο δεν υπάρχει. Όμως ΓΙΑ ΜΈΝΑ η Samsung δίνει τις καλύτερες προτάσεις.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και τα δύο ultra είναι.... :lol: :lol:

 

:p

Δίκιο έχεις απλά το note 20 το έχω σαν light στο μυαλό και το άλλο σαν το κανονικό....

Link to comment
Share on other sites

Το απόλυτο??

Για εμένα το απόλυτο είναι ένα iPhone.

Τώρα για ελλείψεις που έχουν τα Sammy πολλές, μάλλον όχι ελλείψεις αλλά φάουλ.

Φάουλ στο hw με τα exynos φάουλ στην μπαταρία και φάουλ πού ακόμα πολλοί κάτοχοι παραπονιούνται για το focus τής κάμερας.

Αν μιλήσουμε δε και για τίς πλαστικές πλάτες τού απλού note που ζητάει ένα διόλου αξιοσέβαστο ποσό ε τότε η λέξη απόλυτο ακούγεται στα αυτιά κάποιου ως υπερβολή.

Αλλά περί ορεξεως ο καθένας αγοράζει ότι θέλει αλλιώς θα είχαμε όλοι τις ίδιες συσκευές τα ίδια αυτοκίνητα μέχρι και τίς ίδιες γυναίκες.

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Το απόλυτο??

Για εμένα το απόλυτο είναι ένα iPhone.

Τώρα για ελλείψεις που έχουν τα Sammy πολλές, μάλλον όχι ελλείψεις αλλά φάουλ.

Φάουλ στο hw με τα exynos φάουλ στην μπαταρία και φάουλ πού ακόμα πολλοί κάτοχοι παραπονιούνται για το focus τής κάμερας.

Αν μιλήσουμε δε και για τίς πλαστικές πλάτες τού απλού note που ζητάει ένα διόλου αξιοσέβαστο ποσό ε τότε η λέξη απόλυτο ακούγεται στα αυτιά κάποιου ως υπερβολή.

Αλλά περί ορεξεως ο καθένας αγοράζει ότι θέλει αλλιώς θα είχαμε όλοι τις ίδιες συσκευές τα ίδια αυτοκίνητα μέχρι και τίς ίδιες γυναίκες.

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Συμφωνώ αλλά μίλησα συνολικά, εσύ έπιασες αρνητικά από κάθε συσκευή.. Αντίστοιχα όμως έχει συσκευές που είναι υπέρ πλήρεις και γιαυτό μίλησα για απόλυτο.

Φυσικά και δεν υπάρχει απόλυτο αν πάμε με τα θέλω μας. Συγκριτικά όμως το φτάνει σε σχέση με άλλους.

Από εκεί και πέρα και η Huawei θα μπορούσε τώρα να την έχει φάει αλλά χωρίς Google είναι ανάπηρη. Τέλος πάντων τέλος το off topic.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ αλλά μίλησα συνολικά, εσύ έπιασες αρνητικά από κάθε συσκευή.. Αντίστοιχα όμως έχει συσκευές που είναι υπέρ πλήρεις και γιαυτό μίλησα για απόλυτο.

 

Φυσικά και δεν υπάρχει απόλυτο αν πάμε με τα θέλω μας. Συγκριτικά όμως το φτάνει σε σχέση με άλλους.

 

Από εκεί και πέρα και η Huawei θα μπορούσε τώρα να την έχει φάει αλλά χωρίς Google είναι ανάπηρη. Τέλος πάντων τέλος το off topic.

Χωρίς google και emui, θα προσθεσω...

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κοιτα, αν καποια εταιρεια δινει το απολυτο αυτη τη στιγμη, αυτη ειναι η samsung γιατι στο συνολο των πραγματων που δινουν τα κινητα ειναι η πιο πληρης. Τωρα αν καποιος πχ θελει κατι συγκεκριμενο στο οποιο υπερτερει αλλη εταιρεια, πασο, αλλα συνολικα ειναι τα πιο ολοκληρωμενα κινητα, δυστυχως ή ευτυχως.

ΠΡοσωπικα παντα επεμενα σε σονυ στο ανδροιδ μεχρι που μπουχτησα, ξανα γυρισα τωρα και ειναι ολογυμνο.

Τραβας βιντεο και δεν μπορεις να αλλαξεις καμερα, κανει ενα ψηφιακο ζουμ 3x και τιποτα αλλο, ουτε στην ultra wide παει ουτε στην ζουμ απο οσο καταλαβσ.

Με τετοιες ανοητες ελλειψεις (και πολλες ακομα δηλαδη, παραδειγμα εφερα), με κατωτερα specs, με ελλειψεις σε hw, με κουρεμενο sw για χαρην της ταχυτητας, το συμπερασμα ειναι οτι με τα samsung αυτη τη στιγμη εχεις ενα υπερ πληρες σε sw κινητο, που εδω και 2 χρονια πεταει και εχει τιμημα στην ταχυτητα η πληροτητα αυτη , με sd και αδιαβροχοποιηση σταθερα που αλλοι ειτε το ενα ειτε το αλλο το βγαζουν, πραγματα που θεωρω σημαντικα οταν μιλαμε για multimedia και 4Κ αναλυσεις και action καταστασεις, με οθονες τοπ, με μπαταριες απο απλα καλες μεχρι τοπ με εξαιρεση το νοτε 8,με καμερες που αλλοτε ειναι στην 1η τριαδα αλλοτε πιο πισω αλλα ποτε μαπα, ειναι παντα απο καλες εως αριστες, τοτε φιλε μου, αν δωσει και ενα ωραιο ματ και αααααν μαζεψει και λιγο διαστασεις, τι θα εχεις? για μενα το απολυτο κινητο.

αμα τα δινει ολα αυτα κανας αλλος πες το μου να παω να παρω, γιατι ο,τι δοκιμαζω κατα καιρους με πειθουν πιο πολυ οτι η samsung καταφερνει να ειναι πιο πληρης εστω και αν τα δινει με το σταγονομετρο.

 

Πρώτα απ όλα να είσαι καλά που ασχολήθηκες. Δεν εχω να προσθέσω πολλά, συμφωνώ στα περισσότερα μαζί σου. Απλα το θέμα είναι οτι εμένα σαν παλίο Νοτάκια με ενοχλεί που η ίδια η Sammy έχει ξεγυμνώσει το Βασιλιά και ακόμα δε μπορώ να χωνέψω τα πολλά φάουλ της. Και επειδή αυτή είναι απ ότι φαίνεται στρατηγική της εταιρίας τόσα χρόνια δε βλέπω να διορθώνεται. Μάλλον για να είμαι ακριβής θα διορθωθεί μια και καλά με την απόσυρση της σειρά ΝΟΤΕ όπως ακούγεται. Η Sammy πάντα θα δίνει κάτι και θα αφαιρεί άλλα. Μιλάμε για αφαίρεση όχι αστεία. Για να μη το συνεχίσω όμως, με το καλο, νa έρθει το S21 και να συνεχίσει να είναι από τα πιο πλήρη Android κινητά. Τη καλημέρα μου συναγωνιστές Νοτάκηδες.

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Για πότε το κοβετε να παρει official 11 ο βασιλιας;; Μεσα στο Δεκεμβρη;

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος note 20 ultra πλεον., Μετά από 7 χρόνια σε nexus pixel τηλέφωνο.

Πρώτη εντύπωση μου έκανε το πόσο έχει ωριμάσει ωραία το android με την Sammy.

Η επιλογή των προεγκατεστημένη εφαρμογών είναι κάτι που μου άρεσε ιδιαίτερα καθώς και τα μηνιαία update.

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά,καλοριζικα!

κι εγώ από το νοτε 9 πήγα στο 20αρι!

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Η κάμερα κάνει σε όλους ένα κλικ από τους φακούς όταν κλείσει κανείς την εφαρμογή;
Link to comment
Share on other sites

!!!! με εκανες να το δοκιμασω και οντως κανει, αν δεν το ελεγε καποιος δε θα το καταλάβαινα ποτε γιατι για να να ακουστεί κόλλησα το αυτι μου στις καμερες. Μην ανησυχείς πρεπει να ειναι καποιος "ηλεκτρομαγνητης" ή τελοσπαντων θεμα κατασκευής.

 

Στάλθηκε από το Samsung Note 20 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Ένα ήχο που κάνει όταν ξεκινάει η κλήση μπορούμε να τον απενεργοποίησουμε?

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Χτύπησα κι εγώ ένα Ultra 5g 512 προς αντικατάσταση του 9. Για να δούμε...

 

Είναι που δεν θα έπαιρνες. :lol:

Καλορίζικο...

Busso

Link to comment
Share on other sites

Ένα ήχο που κάνει όταν ξεκινάει η κλήση μπορούμε να τον απενεργοποίησουμε?

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα πας στην μαμά εφαρμογή "τηλέφωνο", επάνω δεξιά επιλέγεις ρυθμίσεις, ειδοποιήσεις και ήχοι κλήσεων. Γενικά εκεί είναι όλες οι ρυθμίσεις.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας κύριες και κύριοι, η εγώ δεν ξέρω να προσθέτω δαχτυλικό αποτύπωμα που δεν νομίζω, η το ultra έχει το χειρότερο ever Edited by manos_1966
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας κύριες και κύριοι, η εγώ δεν ξέρω να προσθέτω δαχτυλικό αποτύπωμα που δεν νομίζω, η το ultra έχει το χειρότερο ever

 

oχι,δεν εχει το χειροτερο ever!αν το κανεις πολυ γρηγορα ειναι 50-50!

 

αν όμως έχεις την υπομονή ενός δευτερολέπτου παραπάνω ,να βάλεις σωστά το δάχτυλο σου και να περιμένεις εκείνο το δευτερόλεπτο ,θα έχεις 100% επιτυχία!

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ το βρήκα!

Γενικά έχει τόσες ρυθμίσεις που κυριολεκτικά χάνεσαι!

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 82 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπέρα σας κύριες και κύριοι, η εγώ δεν ξέρω να προσθέτω δαχτυλικό αποτύπωμα που δεν νομίζω, η το ultra έχει το χειρότερο ever
Να δεις πόσο δυσκολεύει όταν βάλεις και το domeglass. 3 φορές το προγραμμάτισα για να το καταφέρω!

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by chris1984

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Οι υπότιτλοι που μπορείς να έχεις σε οποιοδήποτε βίντεο είναι καταπληκτικό!! Αν μπορούσες με κάποιο τρόπο να τους αποθηκεύσεις γιατί είναι μόνο στα αγγλικά θα ήταν το τέλειο!!!!

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...