Jump to content

Samsung Galaxy Note 20 Ultra


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοεις αφρολεξ, σωστα;
Ναι. Απορία πρώτη φορά που το ανοίγω το φορτίζω κατευθείαν η το αφήνω να αδειαση;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι. Απορία πρώτη φορά που το ανοίγω το φορτίζω κατευθείαν η το αφήνω να αδειαση;

 

Το χρησιμοποιεις και οταν η μπαταρια παει 20% φορτισε το μεχρι τερμα.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Παντως οι αναφορες οσο αφορα το update N986BXXU1ATJ1 για τη μπαταρια ειναι θετικες:

 

-Hi,

With the latest DBT update ( N986BXXU1ATJ1) the battery life is significantly improved!!!

I have almost 50 % more screen on time with the same use in 4G / 120Hz!!!

And about 1/2 °C battery temp less with the same usage (but the camera still gets the phone heating up )

Happy with this update

 

 

-Same here, recent update made battery significantly better. Last night went to bed with 5h30min screen on time and still 47% battery!

 

Before update was about 4h30min and 15% left.

 

Εις αναμονη !

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το βγαζω από τη φόρτιση 100% στις 23:34 χώρις να το δουλέψω, κλειστή οθόνη δηλαδή , μόνο WiFi ανοιχτό και το Bluetooth... Και την AOD. Στις 23:43 είχε πάει στο 99%...ειχε χάσει 1% σε 9 λεπτά !!!

Κάποια βλακεια έχουν κάνει οι σχιστοματηδες, το update και γρήγορα! Υπόψιν έχω αδρανοποιησει πολλές εφαρμογές, και γενικά το έχω σεταρει καλά....

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Με χάλασε πολύ ότι δεν μπορείς να δεις βίντεο εύκολα. Με plex φαίνεται χάλια στο YouTube αλλά με μπάρες πολλές αλλά λιγότερο γενικά δύσκολο να ευχαριστηθείς βίντεο. Έτσι είναι σε όλα τα νέα κινητά τηλέφωνα;

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το βγαζω από τη φόρτιση 100% στις 23:34 χώρις να το δουλέψω, κλειστή οθόνη δηλαδή , μόνο WiFi ανοιχτό και το Bluetooth... Και την AOD. Στις 23:43 είχε πάει στο 99%...ειχε χάσει 1% σε 9 λεπτά !!!

Κάποια βλακεια έχουν κάνει οι σχιστοματηδες, το update και γρήγορα! Υπόψιν έχω αδρανοποιησει πολλές εφαρμογές, και γενικά το έχω σεταρει καλά....

 

Σε όλα τα Samsung ο πρώτο 1% φεύγει σε dt (νομίζω). Τσέκαρε αν φεύγει και το επόμενο έτσι γρήγορα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το βγαζω από τη φόρτιση 100% στις 23:34 χώρις να το δουλέψω, κλειστή οθόνη δηλαδή , μόνο WiFi ανοιχτό και το Bluetooth... Και την AOD. Στις 23:43 είχε πάει στο 99%...ειχε χάσει 1% σε 9 λεπτά !!!

Κάποια βλακεια έχουν κάνει οι σχιστοματηδες, το update και γρήγορα! Υπόψιν έχω αδρανοποιησει πολλές εφαρμογές, και γενικά το έχω σεταρει καλά....

 

Ετσι είναι σε όλα τα σαμμυ devices... το πρώτο 1% χάνεται πολύ γρήγορα αλλα και γενικά μέχρι το 95% πέφτει πολύ γρήγορα η μπαταρια!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το τελευταίο 2ήμερο η μπαταρία μου έχει βελτιωθέι πολύ και το θέμα είναι ότι δεν έχω κάνει τίποτα περισσότερο απ ότι το προηγούμενο διάστημα.

 

Πλεόν το battery app της Samsung βγάζει 1 μερα εναπομείνουσα διάρκεια στο 84%.

 

Αντε να έρθει και το update να τελειώνουμε με αυτό το θέμα.

 

* Δε μπορώ να ανεβάσω φώτο, βγάζει ότι έχω ξεπεράσει το όριο ενώ η φωτο είναι 30ΚΒ όλη και όλη

Edited by baxy
Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευασία το κουτί το κινητό όλα οκ απλώς μέσα στο κουτί μεταφοράς είχαν βάλει το κινητό χωρίς προστασία μια ζελατίνη με φυλαλιδες ας πούμε

 

Έτσι ήρθε και σε εμένα σε μια κούτα αρκετά μεγαλύτερη από τις φυσικές διαστάσεις συσκευής χωρίς τίποτα αφρολέξ μέσα το 7T pro από κωτσοβολο.

 

Χύμα στο χύμα :lol:

 

Αντίθετα από public ένα mi mix 3 ήρθε μεν με κούτα μεγαλύτερη αλλά με προστασία αφρολέξ και χωρίς κενά αέρα.

 

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ήρθε και σε εμένα σε μια κούτα αρκετά μεγαλύτερη από τις φυσικές διαστάσεις συσκευής χωρίς τίποτα αφρολέξ μέσα το 7T pro από κωτσοβολο.

 

Χύμα στο χύμα :lol:

 

Αντίθετα από public ένα mi mix 3 ήρθε μεν με κούτα μεγαλύτερη αλλά με προστασία αφρολέξ και χωρίς κενά αέρα.

 

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

 

Εμένα ο Κωτσόβολος με πρόσεξε περισσότερο. Η συσκευασία είχε περιτύλιγμα με φυσαλίδες.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο Κωτσόβολος με πρόσεξε περισσότερο. Η συσκευασία είχε περιτύλιγμα με φυσαλίδες.

 

Ετσι ξεχωριζουν οι καλοι πελατες απο την πλεμπα (βλ Alextrela)!!! :lol:

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ξεχωριζουν οι καλοι πελατες απο την πλεμπα (βλ Alextrela)!!! :lol:

 

Να τα λέμε αυτά..... :lol: :lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να το επιστρέψω πίσω αν θέλω; στον κωτσοβολο; η πρέπει να υπάρχει λογος;
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να το επιστρέψω πίσω αν θέλω; στον κωτσοβολο; η πρέπει να υπάρχει λογος;

 

Δεν σου άρεσε κάτι?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου άρεσε κάτι?
Ναι ότι δεν μπορείς να δεις σωστά, βίντεο και η κυρτοτητα της οθόνης. Μπορώ να το γυρίσω; η δεν θα δεχτούν; χάνω κάτι σε λεφτά;
Link to comment
Share on other sites

Ναι ότι δεν μπορείς να δεις σωστά, βίντεο και η κυρτοτητα της οθόνης. Μπορώ να το γυρίσω; η δεν θα δεχτούν; χάνω κάτι σε λεφτά;

 

Δεν έχεις παρά να το προσπαθήσεις ΆΜΕΣΑ

Κάποιος πιο πάνω ανέφερε πως επέστρεψε το z Fold και το έκαναν δεκτό.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις παρά να το προσπαθήσεις ΆΜΕΣΑ

 

Κάποιος πιο πάνω ανέφερε πως επέστρεψε το z Fold και το έκαναν δεκτό.

Έχει δίκτυο καταστήματον στην Μυτιλήνη δεν ξερω αν αύριο είναι ανοιχτά
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να το επιστρέψω πίσω αν θέλω; στον κωτσοβολο; η πρέπει να υπάρχει λογος;

 

αν το εχεις λιγοτερο απο 15 μερες μπορεις απλα να το επιστρεψεις.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μια ερώτηση εκτος θέματος μπαταριών και sot ... όσοι πήρατε τα buds μέσο της προωθητικής ενεργείας τι χρώμα σας ήρθαν ? το χρώμα του κινητού η τα bronze ?

ευχαριστώ εκ των προτέρων !!!

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μια ερώτηση εκτος θέματος μπαταριών και sot ... όσοι πήρατε τα buds μέσο της προωθητικής ενεργείας τι χρώμα σας ήρθαν ? το χρώμα του κινητού η τα bronze ?

ευχαριστώ εκ των προτέρων !!!

 

Bronze στα ultra και και λευκα νομιζω στα απλα

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

αν το εχεις λιγοτερο απο 15 μερες μπορεις απλα να το επιστρεψεις.
Το έχω 3 μέρες. Αύριο Σάββατο λογικά είναι, ανοιχτά θα, το πάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Το έχω 3 μέρες. Αύριο Σάββατο λογικά είναι, ανοιχτά θα, το πάω πίσω.

 

 

Βρε μουρελιμ τέτοια τηλεφωναρα κ θέλεις να την πας πίσω είσαι με τα Καλάς; Κρατακι γιακι θα το μετανιωις!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οτσν ακούω μουσική με τα galaxy buds live δεν έχω κανένα πρόβλημα. Όμως στις κλήσεις υπάρχει μεγάλο πρόβλημα. Κακός ήχος, θόρυβος,, ανύπαρκτο μικρόφωνο και γενικά αδύνατη επικοινωνία.

 

Και στις 2 περιπτώσεις το τηλέφωνο βρίσκεται σε τσαντάκι μέσης.

 

Κανείς καμιά Ιδέα;.

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω...για καλύτερη κάμερα κ φωτογραφίες τι αναλογία πρέπει να βάλω γιατί έχω μπρεδευτει! Στο 108mp δεν μου δίνει 50x zoom..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...