Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα έχει κανείς θέμα με το σήμα τελευταία με cosmote ή έχω θέμα με το κινητό μου?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχει κανείς θέμα με το σήμα τελευταία με cosmote ή έχω θέμα με το κινητό μου?

 

Εγώ αιγαλεω και γύρω περιοχές δεν είχα πρόβλημα με το σήμα..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αιγαλεω και γύρω περιοχές δεν είχα πρόβλημα με το σήμα..

 

Και εγώ είμαι Αιγάλεω.. Χάλια εδώ και 2 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Θέλω όταν είναι κλειστό το κινητό να έχω κάποιο notification led, δεν θέλω always on display για λόγους burn in! Ούτε να κοιτάω κάθε 3 και λίγο αν έχω κάτι! Υπάρχει κάποια εφαρμογή η κάποια επιλογή στο κινητό που να μου αναβοσβήνει αν έχω κατι; Ειδα το το aodnotify αλλά στην free έκδοση όταν μου έρχεται μια ειδοποίηση ανοίγει το always on display και μένει ανοιχτό μέχρι να το πάρω στα χέρια το κινητό! Θέλω να είναι τελείως σβηστή η οθόνη και να βγάζει που και που κάτι σαν ένδειξη led! Αν το έχει αυτό η εφαρμογή aodnotify θα την αγοράσω η κάποια άλλη εφαρμογή!

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για ριξε μια ματια εδω https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.alwaysondisplay&hl=el

θεωρω οτι ειναι το καλυτερο σαυτο που ζητας...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Θέλω όταν είναι κλειστό το κινητό να έχω κάποιο notification led, δεν θέλω always on display για λόγους burn in! Ούτε να κοιτάω κάθε 3 και λίγο αν έχω κάτι! Υπάρχει κάποια εφαρμογή η κάποια επιλογή στο κινητό που να μου αναβοσβήνει αν έχω κατι; Ειδα το το aodnotify αλλά στην free έκδοση όταν μου έρχεται μια ειδοποίηση ανοίγει το always on display και μένει ανοιχτό μέχρι να το πάρω στα χέρια το κινητό! Θέλω να είναι τελείως σβηστή η οθόνη και να βγάζει που και που κάτι σαν ένδειξη led! Αν το έχει αυτό η εφαρμογή aodnotify θα την αγοράσω η κάποια άλλη εφαρμογή!

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το εχω αγορασμενο και ναι την εχει αυτη την επιλογη οπως και αρκετες αλλες.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Κάτοχος του Samsung Galaxy s20+ 5G (SM-G9860) Snapdragon.

Για όσους είναι κάτοχοι του ίδιου μοντέλου θα ήθελα να ρωτήσω αν υποστηρίζει 5G Ελλάδας.

Έχω Vodafone και με ενεργοποιημένο το 5G δεν έχω δει ως τώρα το εικονίδιο πάνω δεξιά να ξεπερνάει το 4G.

Περιοχές στην Αττική: Περιστέρι, Ίλιον, Μαρούσι, Κορωπί που το χρησιμοποιώ.

Αν γνωρίζει κάποιος ας δώσει τα φώτα του.

1.Dell G7 7790||Intel Core i7-9750H 12MB 2.60GHz - 4.50GHz||16GB DDR4 2666MHz||512GB SSD||17.3" FHD 144Hz IPS Anti-Glare 300 nits||Nvidia GeForce RTX 2070 8GB GDDR5||W10 Pro 64-bit||

2.Samsung Galaxy S23 Ultra 5G||12GB RAM||512GB ROM||Black||

Link to comment
Share on other sites

Για ριξε μια ματια εδω https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.alwaysondisplay&hl=el

θεωρω οτι ειναι το καλυτερο σαυτο που ζητας...

Το εχω αγορασμενο και ναι την εχει αυτη την επιλογη οπως και αρκετες αλλες.
Το αγόρασα παιδιά όντως το κάνει αυτό που ζητάω! Ευχαριστώ παιδιά!

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή να δίνει ένα έξτρα 20% ας πούμε στο ηχείο; στο μεγάφωνο;
Το Dolby Atmos το έχεις ενεργοποιήσει? Αν ναι και δεν σου φτάνει δοκίμασε εδώ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.goodev.volume.booster

 

Μην το ανεβασεις πάνω από 10%

 

Sent from my DUB-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το Dolby Atmos το έχεις ενεργοποιήσει? Αν ναι και δεν σου φτάνει δοκίμασε εδώ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.goodev.volume.booster

 

Μην το ανεβασεις πάνω από 10%

 

Sent from my DUB-LX1 using Tapatalk

 

Έχω το ultra και παίζει 30% κάτω από το S20+ που είχα πριν μιας και το πούλησα στον γαμπρό μου και το έχω και το συγκρίνω συνέχεια. Τέρμα εγώ και κάπου 60-70% το S20+ και παίζουν το ίδιο.. Έχει θέμα το ηχείο αλλά το είχα πάει Smartec το καθάρισαν και καλά είχε σκόνη λέει και αν δε φτιάξει να πάω για αλλαγή. Αλλά δε προλαβαίνω να τρέχω συνέχεια Smartec και να μου κάνουν συνέχεια restore το κινητό κσι να κάθομαι να φτιάχνω. Έχω πολύ πιεσμένο πρόγραμμα. Οπότε ψάχνω να βρω τρόπο να παίξει λίγο πιο δυνατά

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το χρειάζεται για ταινίες η για παιχνίδι και απλά για μουσική απο youtube ή κάτι άλλο το dolby atmos δεν κάνει δουλειά!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Και το ελληνικό ακόμα δεν έχει πάρει την προηγούμενη

 

Αν εννοεις του Ιανουαριου στο Ελληνικο EUR ηρθε 5-6 Γεναρη περιπου.

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγάλει άλλη μία στα μέσα Γενάρη την έχει πάρει σχεδόν όλος ο κόσμος και από ότι βλέπω η Ελλάδα δεν έχει πάρει κάτι
Link to comment
Share on other sites

Έχει βγάλει άλλη μία στα μέσα Γενάρη την έχει πάρει σχεδόν όλος ο κόσμος και από ότι βλέπω η Ελλάδα δεν έχει πάρει κάτι

 

Σωστα μονιμα εχουμε λιγοτερες αναβαθμισεις ...δεν ειναι η πρωτη φορα.

Link to comment
Share on other sites

Σωστα μονιμα εχουμε λιγοτερες αναβαθμισεις ...δεν ειναι η πρωτη φορα.

Τα ελληνικα δεν εχουν παρει την δευτερη του δεκεμβριου και την δευτερη ιανουαριου....εκτος απο τα ελληνικα της vodafone που εχουν παρει την δευτερη ιανουαριου...

Link to comment
Share on other sites

Υποθετω οτι θα ειναι ενσωματωμενη στο update Φεβρουαριου.... Ειτε τις εχεις τωρα αυτες τις ενημερωσεις ειτε 2 βδομαδες αργοτερα δεν θα δεις καμια διαφορα στη συσκευη σου...
Link to comment
Share on other sites

Ναι Απλά άμα δεις ποιες χώρες έχουν πάρει την αναβάθμιση τη δεύτερη πραγματικά μόνο την Ελλάδα δεν βλέπω μέσα Απλά μου κάνει εντύπωση
Link to comment
Share on other sites

Ναι Απλά άμα δεις ποιες χώρες έχουν πάρει την αναβάθμιση τη δεύτερη πραγματικά μόνο την Ελλάδα δεν βλέπω μέσα Απλά μου κάνει εντύπωση

Και εμενα μου εκανε εντυπωση και στο s20+ που εχω και στο s9+ που ειχα καποιες ενημερωσεις δεν της λαμβανα επειδη ηταν ελληνικο ευτυχως στο s20+ απο ελληνικο το εκανα γερμανικο...και τωρα ερχονται στην ωρα τους...

Link to comment
Share on other sites

Οι πάροχοι φταίνε!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...