Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε αυτή την έκδοση το τηλέφωνο έχει caller id ενώ σε COS COS COS δεν έχει. Ποια έκδοση είναι αυτή που σας δείχνω από κάτω; θα κάνω αλλαγή CSC στο τηλέφωνο που έχει COS COS για να έχω Caller id.. Γαλλικό ή Ισραήλ?

 

dyZJi8Y.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σε αυτή την έκδοση το τηλέφωνο έχει caller id ενώ σε COS COS COS δεν έχει. Ποια έκδοση είναι αυτή που σας δείχνω από κάτω; θα κάνω αλλαγή CSC στο τηλέφωνο που έχει COS COS για να έχω Caller id.. Γαλλικό ή Ισραήλ?

 

dyZJi8Y.jpg

 

Το XEF είναι γαλλικό.

Αν θες και ηχογράφηση κλήσης βάλε Ισραήλ ILO, αλλά δεν θα έχεις samsung pay

Link to comment
Share on other sites

Το XEF είναι γαλλικό.

Αν θες και ηχογράφηση κλήσης βάλε Ισραήλ ILO, αλλά δεν θα έχεις samsung pay

 

caller id θελω μονο

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

φλασάρω XEF γαλλική rom και δεν αλλαζει απο COS COS COS COS... Και με τη διαδικασια αλλαγης CSC αφου βαζω τον αριθμο στο Phone της Google δεν βλεπω XEF για να κανω την αλλαγη

Link to comment
Share on other sites

caller id θελω μονο

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

φλασάρω XEF γαλλική rom και δεν αλλαζει απο COS COS COS COS... Και με τη διαδικασια αλλαγης CSC αφου βαζω τον αριθμο στο Phone της Google δεν βλεπω XEF για να κανω την αλλαγη

Μηπως θαπρεπε να εχεις ρομ cosmote να εγκαταστησεις το Phone της Google και να κανεις την αλλαγη πρωτα και μετα φλασαρεις ... μια ιδεα ειναι δεν ξερω αν θα εχεις επιτυχια

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να φλασάρεις άλλο firmware για φύγεις πρώτα από cosmote και μετά κάνεις αυτό με τον dialer
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα CSC με το Samkey εμφανίστηκε το caller ID και μόλις έβαλα τη sim και ξεκίνησε το τηλέφωνο έγινε EUR EUR XEF αντί για XEF XEF XEF COS που ήταν και εξαφανίστηκε ξανά
Link to comment
Share on other sites

Από όταν άλλαξα CSC είναι πολύ ασταθές το 5G στη συσκευή μου ενώ πριν είχαν παντού σχεδόν 5G τώρα το αντίθετο. Έχω σε πολύ λίγα σημεία. Και σε σημείο που είχα υψηλές ταχύτητες και μόνιμα 5G τώρα αλλάζει συνέχεια σε 4G και πιάνει 5G πολύ λίγο..

 

Επηρεάζει τόσο πολύ η αλλαγή από ελληνικό σε γαλλικό;

Edited by DjTony
Link to comment
Share on other sites

Πιθανον αναλογα με το csc αλλαζουν και οι συχνοτητες για το 5G...

 

Σε ευχαριστώ, θα γυρίσω σε ελληνικό ξανά

Link to comment
Share on other sites

 

Power saving mode + 120 hz.

 

χανονται ολες οι ρυθμισεις ομως ,,, καλο αλλα δεν θα παρω ,με το bixby routines ηταν πιο καλο . Τλχ βρεθηκε καινουριος τροπος

Link to comment
Share on other sites

Όταν το δουλέψετε παιδιά πείτε αν κομπιαζει η συσκευή για να ξέρουμε.

 

Γιατί το πιο πιθανό είναι να κομπιαζει και εγώ θέλω να πηγαίνει σα ρουλεμάν λαδωμένο.

Link to comment
Share on other sites

χανονται ολες οι ρυθμισεις ομως ,,, καλο αλλα δεν θα παρω ,με το bixby routines ηταν πιο καλο . Τλχ βρεθηκε καινουριος τροπος

 

Δεν χανονται οι ρυθμισεις. Αυτο που λες ειναι με αλλο τροπο.

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να μου δώσει κάποιος τα αποθηκευμένα WiFi δίκτυα του; S20+ το ένα τηλέφωνο S20 Ultra το άλλο... Είναι εφικτό;
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να μου δώσει κάποιος τα αποθηκευμένα WiFi δίκτυα του; S20+ το ένα τηλέφωνο S20 Ultra το άλλο... Είναι εφικτό;
Πήγαινε στις ρυθμίσεις του WiFi και σε αυτό που έχεις αποθηκευμένο πάτα το γρανάζι ⚙ και μετά το QRcodeb9a60c5249f18e2c7afbd56075d4790d.jpg7bb0d0817353aba84e1b5a9425bef05c.jpg4fa3afc6897e6b06ffe076a6a57f0ae1.jpg

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν το δουλέψετε παιδιά πείτε αν κομπιαζει η συσκευή για να ξέρουμε.

 

Γιατί το πιο πιθανό είναι να κομπιαζει και εγώ θέλω να πηγαίνει σα ρουλεμάν λαδωμένο.

 

Έλα ρε lurpac :) ... Ρίξε 0-30W στο εργαλείο λεπτόρρευστο τσίτα τα γκάζια ✌️

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα χαχαχα έτσι, έβαλα λάδι να πούμε και ήρθε βράδυ η κατάσταση.....
πρόσεχε μην φρακαρει ψηλέ....

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...