Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα σχεδον 450 mb μολις εσκασε....

 

Τι αλλαγές λέει;

Μπορείς να ανεβάσεις φώτο το changelog?

Link to comment
Share on other sites

Τι αλλαγές λέει;

Μπορείς να ανεβάσεις φώτο το changelog?

 

Μονο ασφαλειας λεει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τι αλλαγές λέει;

Μπορείς να ανεβάσεις φώτο το changelog?

 

Ελληνικο ηταν το εκανα γερμανικο και μου ηρθε...η γερμανικη ειναι μεγαλο φτιαχνει την καμερα...για αυτο ειναι 450mb..

αν σε βοηθαει παντος την ανεβασε ενας στο reddit

Edited by MAFAdo
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικο ηταν το εκανα γερμανικο και μου ηρθε...η γερμανικη ειναι μεγαλο φτιαχνει την καμερα...για αυτο ειναι 450mb..

αν σε βοηθαει παντος την ανεβασε ενας στο reddit

 

και εγω γερμανικο εχω εγραφε μονο security update αλλα με παραξενεψε το μεγεθος ....σιγουρα φτιαχνει την καμερα ...δεν ειδα διαφορα

Link to comment
Share on other sites

και εγω γερμανικο εχω εγραφε μονο security update αλλα με παραξενεψε το μεγεθος ....σιγουρα φτιαχνει την καμερα ...δεν ειδα διαφορα

 

Οντως ειναι μεγαλη για ενημερωση για ενα security patch το οποιο το εχουμε παρει απο αρχες του μηνα τωρα κατι αλλο ειναι οσο για την καμερα μπορει να ειναι μια ενημερωση της εφαρμογης τιποτα αλλο...

Link to comment
Share on other sites

Οντως ειναι μεγαλη για ενημερωση για ενα security patch το οποιο το εχουμε παρει απο αρχες του μηνα τωρα κατι αλλο ειναι οσο για την καμερα μπορει να ειναι μια ενημερωση της εφαρμογης τιποτα αλλο...

 

Σύμπτωση με την παρουσίαση του s21 να μας βγάζει ένα μεγάλο update χωρίς να λέει λεπτομέρειες.... η αρχή των προβλημάτων του s20 για να πάμε στο 21......

Αστειεύομαι!

Link to comment
Share on other sites

Μείνετε με το εργαλείο παιδιά, μάπα κατά την γνώμη μου δεν αξίζει η μετάβαση. Μην κνιέστε ντιπ...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την ίδια άποψη έχω.

Πιο ολοκληρωμένη σειρά η 20

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Μείνετε με το εργαλείο παιδιά, μάπα κατά την γνώμη μου δεν αξίζει η μετάβαση. Μην κνιέστε ντιπ...

 

Συμφωνω...δεν αξιζει...δεν αξιζουν...

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες ειναι 2 μέρες που μου στέλνει κινητό και ταμπλετ ειδοποίηση για την εύρεση συσκευής. Έχει ένα εικονίδιο σαν φακό. Τι φάση είναι αυτό;

 

Και μένα τα ίδια σε s20

Σήμερα το πάτησα να δω τι είναι έκανα κάποιες ρυθμίσεις και δε ξανά βγήκε

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Μονο το S21 Ultra αξιζει, αν εκανε 300 ευρω λιγοτερα. Ειχα ηδη αποφασισει οτι θα μεινω σε S20+ οποτε δεν προκειται να γινει η μεταβαση φετος.

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μονο το S21 Ultra αξιζει, αν εκανε 300 ευρω λιγοτερα. Ειχα ηδη αποφασισει οτι θα μεινω σε S20+ οποτε δεν προκειται να γινει η μεταβαση φετος.

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μονο αυτο αν και χωρις sd card χωρις φορτιστη 1300 και βαλε ευρω το σκεφτεσαι και παλι...να τα δωσεις..s20+ και εχει ο θεος....

Link to comment
Share on other sites

Το μικρό s21 με 4000 mah και adaptive refresh με γαργαλάει. Αν το βρω καμιά αγγελία μέχρι καλοκαίρι.

 

Παρόλο που το εργαλείο εδώ πάει αέρα πατέρα.

Link to comment
Share on other sites

Δε μου στέλνει ηχητικά στο Messenger, το έχω βγάλει και το έχω ξανά βγάλει 2-3 φορές και ακόμα δε στέλνει, ενώ φαίνεται ότι ηχογραφεί το αφήνεις και δε στέλνει. Μόνο στο κινητό μου το κάνει... Έχει κανείς άλλος το ίδιο θέμα;;
Link to comment
Share on other sites

1. Εγκατάσταση του google dialer https://play.google.com/st...android.dialer

 

2. Γράφετε *#*#27262826#*#*

 

3. Διαλέγετε το επιθυμητό csc

μια ερωτηση επειδη ειμαι ασχετος .Στο παραθυρο που βγαζει ποιο απο τα 3 csc επιλεγουμε πριν κανουμε install.ποια η διαφορα τους

Edited by mips

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα αγόρασα πρόσφατα την κάρτα μνήμης*samsung evo plus microsdxc 256gb u3 απο το e-shop.gr

https://www.e-shop.gr/sams...r-p-PER.577110

 

Η συγκεκριμένη κάρτα μνήμης αναφέρει πως έχει ταχύτητες*read speed 100 mb/s και write speed 90 mb/s.

Το τηλέφωνο που έχω είναι το samsung s20+

Όμως οταν κάνω μεταφορά αρχείων από την εσωτερική μνήμη του τηλεφώνου στην κάρτα sd απαιτείται για 1 Gb αρχείου 1 λεπτό.

έχει κάποιος ίδια κάρτα σε πόσο χρόνο κάνει την μεταφορά?

 

Επίσης με το app A1 sd bench μου βγάζει read 53 και με το sd card test read 56 και write 17

 

Μήπως φταίει η κάρτα δηλαδή δεν είναι γνήσια ή φταίει κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Με τις κάρτες αυτές για να πιάσεις τις ταχύτητες που λένε θέλεις ιδανικές συνθήκες με πολύ καλούς controllers. Τα κινητά μας δεν μπορούν να πιάσουν τις ταχύτητες αυτές. Είχα τον ίδιο προβληματισμό πριν κάτι μήνες, μέχρι και άλλη κάρτα αγόρασα. Τα ίδια παντού. Ο controller του κινητού φταίει
Link to comment
Share on other sites

Όλων των κινητών όχι μόνο τών Samsung

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι συμφωνούμε.. Θα ήταν περίεργο άλλωστε να είχε χάλια το S20+ και να είχε ένα xiaomi των 100€ καλύτερο controller.
Link to comment
Share on other sites

Επειτα απο τοσο.καιρο σε συνομιλιες μου.λενε.οτι.κανει διακοπες το μικροφωνο...εγω ακουω κανονικα φυσικα... εψαξα λιγο..εκανα τεστ μεσω dialer στα μικροφωνα ολα το τεστ της σαμσουνγκ το περνανε κανονικα. Εχω απενεργοποιησει volte γιατι διαβασα καπου οτι εκανε θεματα ...μηπως εχει κανεις καμια ιδεα;
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται με αύριο το s21+ .. Χωρίς sd οθόνη μέτρια exynos με βλέπω για μετάβαση σε ios να δω και κάτι άλλο εδώ και 8 χρόνια μακρυά από το ios νοιώθω ότι με σπρώχνει εκεί η ίδια η Samsung...

 

Εκτός και εάν το κινητό γρήγορα πάει στα 700-800€ ή έχει καμία μπαταρία που να σκοτώνει...

 

Βέβαια το Android με καλύπτει απόλυτα και ειδικά το ui της Sammy αλλά όπως και να το κάνεις κάποια πράγματα ήταν στα υπέρ... Τα οποία τα χάνει στο s21+

Edited by redcom7
Link to comment
Share on other sites

Το S21+ αξιζει αν κανεις μεταβαση απο S8+ πχ... Αν εχεις S20+ μενεις εκει. Aν καθε χρονο θελεις να αλλαζεις συακευη τοτε ναι η πας Ultra η πας αλλου....

Το S21+ στην ουσια εχει καλυτερο επεξεργαστη, λιγο μεγαλυτερη μπαταρια και αρκετα χαμηλοτερο SAR.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...