Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήγαινε στις ρυθμίσεις του WiFi και σε αυτό που έχεις αποθηκευμένο πάτα το γρανάζι ⚙ και μετά το QRcodeb9a60c5249f18e2c7afbd56075d4790d.jpg7bb0d0817353aba84e1b5a9425bef05c.jpg4fa3afc6897e6b06ffe076a6a57f0ae1.jpg

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

 

Εννοώ για πολλά wifi.. Εκατοντάδες.. Όχι 1-2 οπότε αυτο δεν είναι εφικτό. Το έκανα με smart switch αλλά δε γίνεται μόνο wifi, πήρα και τις ρυθμίσεις του κινητού εκείνου, όπως ήχο κλήσεις και κάτι άλλα, αλλά δε πειράζει τις άλλαξα σε 5 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα. Αν φορτίζω το plus με φορτιστή 45W ενώ το plus υποστηρίζει έως 25 δεν έχουμε θέμα έτσι;
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ανεβαζει υψηλες θερμοκρασιες οχι...

Καλυτερα η πολυ γρηγορη φορτιση να μην γινεται πολυ συχνα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αν φορτίζω το plus με φορτιστή 45W ενώ το plus υποστηρίζει έως 25 δεν έχουμε θέμα έτσι;

 

Τα Watt στους φορτιστές δείχνουν μέχρι πόσα μπορούν να δώσουν, όχι ότι τα δίνουν 'με το ζόρι' στην συσκευή. Συνδέοντας το τηλέφωνο σου, αυτό τραβάει τα 25w που θέλει, χωρίς να ζορίζει τον φορτιστή.

Link to comment
Share on other sites

Όταν το δουλέψετε παιδιά πείτε αν κομπιαζει η συσκευή για να ξέρουμε.

 

Γιατί το πιο πιθανό είναι να κομπιαζει και εγώ θέλω να πηγαίνει σα ρουλεμάν λαδωμένο.

Για πείτε παιδιά για αυτό αξίζει η κομπιαζει;;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αν φορτίζω το plus με φορτιστή 45W ενώ το plus υποστηρίζει έως 25 δεν έχουμε θέμα έτσι;

 

Φορτίζω με τον 65W του Huawei Matebook 14 που έχω. Κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε παιδιά για αυτό αξίζει η κομπιαζει;;

 

Δεν καταλαβα καποια διαφορα, αλλα δεν το κρατησα πολυ...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι άσχετο..... Κάποτε από 3G πήγαμε κατευθείαν σε 4G χωρίς να αλλάξουν συσκευή γινόταν μόνο με τις κάρτες SIM τώρα μόνο συσκευή 5G πρέπει να έχεις για να γίνει αυτό;;; Εμείς τι κάνουμε μόνο με 4G που θα είμαστε αναγκαστικά πρέπει να αλλάξουμε στο 5g συσκευή η θα δοθεί για όλους;;;
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι άσχετο..... Κάποτε από 3G πήγαμε κατευθείαν σε 4G χωρίς να αλλάξουν συσκευή γινόταν μόνο με τις κάρτες SIM τώρα μόνο συσκευή 5G πρέπει να έχεις για να γίνει αυτό;;; Εμείς τι κάνουμε μόνο με 4G που θα είμαστε αναγκαστικά πρέπει να αλλάξουμε στο 5g συσκευή η θα δοθεί για όλους;;;

 

Εννοείται ότι ήθελες και 4g συσκευή, απλά τότε η μετάβαση έγινε τόσο αργά που τα περισσότερα κινητά ήταν 4g. Το ίδιο και με 3g.. Ολόκληρο iPhone ονομάστηκε 3g μόνο για αυτό το λόγο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά καινουριος κατοχος απο σημερα! Στο update μου βγάζει EUR αυτό σημαίνει ότι είναι ελληνικό σωστά; Το πήρα από κατάστημα του Skroutz από τα πρώτα βασικά!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Καλοροζικο. Ναι, Ελληνικο ειναι. Και εγω το ειχα παρει απο καλο σκρουτζαδικο και ηταν Ελληνικο.
Link to comment
Share on other sites

https://techmaniacs.gr/ayta-einai-4-dorean-ergaleia-gia-enimeroseis-sta-samsung-smartphones-soy/

 

εργαλεία από την ελεύθερη κοινότητα των προγραμματιστών για να κατεβάσεις απευθείας software updates για τις συμβατές Galaxy συσκευές σου.

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε και άλλος ένας εδώ μέσα το κινητό ισχύει πάει πραγματικά βούτυρο!! Πισω σε 60 hertz δεν γυρίζεις για κανένα λόγο και έχει απόλυτο δίκιο!

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε και άλλος ένας εδώ μέσα το κινητό ισχύει πάει πραγματικά βούτυρο!! Πισω σε 60 hertz δεν γυρίζεις για κανένα λόγο και έχει απόλυτο δίκιο!

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

60hz? Τι είναι αυτό?

Όπως τα κινητά αφής όταν ήμουν μικρός, ούτε το φανταζόμουν ότι θα υπάρχει κάτι τέτοιο. Τα μικρά παιδιά τώρα το θεωρούν δεδομένο.

Ότι και να λέει ο καθένας, όλα τριγύρω αλλάζουν.

Το θέμα όμως είναι υποκειμενικό. Άλλος του αρέσει τηλεόραση led, άλλος lcd, άλλος κάτι άλλο, ακόμα και τις παλιές τις ογκώδης. Γούστα είναι αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Με πληρη φορτιση πλεον βγαζω 2 μερες χρησης στα 120 hz... Καθολου ασχημα. Με αρκετο 4g εκτος απο wifi...
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε νεα ενημερωση που κατασκευαστηκε 7 ιανουαριου με κωδικο G980FXXU5CUA3 για s20 και για s20 ultra λογικα θα βγει και για s20+

Για την ωρα δεν υπαρχει κατι...

Edited by zorbas100
Link to comment
Share on other sites

Για την ωρα δεν υπαρχει κατι σε κανενα S20 μηπως κανεις κατι λαθος που το ειδες αυτο..???

Sammobile s20

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s20/firmware/SM-G980F/DBT/download/G980FXXU5CUA3/1143564/

s20ultra

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s20-ultra/firmware/SM-G988B/DBT/download/G988BXXU5CUA3/1143552/

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση.....αν πάω σε note 20 ultra θα καταλάβω διαφορά η να μεινω εδώ που είμαι....s20 plus.... Εκτοε6 πενάκι στα άλλα υπερέχει η όχι ;

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση.....αν πάω σε note 20 ultra θα καταλάβω διαφορά η να μεινω εδώ που είμαι....s20 plus.... Εκτοε6 πενάκι στα άλλα υπερέχει η όχι ;

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εξαρτάται τι ψάχνεις. Σε ζουμ πχ μεγάλη διαφορά. Σε βασικό φακό υπάρχει μια διαφορά ανάλογα το θέμα μικρή ή λίγο πιο μεγάλη. Σε μέγεθος είναι λίγο κουραστικό σε σχέση με S20 plus για μένα. Όλα λοιπόν είναι σχετικά. Αν το plus είχε κάμερες του ultra εννοείται ότι δε θα το σκεφτόμουν ακόμα και αν ήθελα φόρτιση 3 φορές τη μέρα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες ειναι 2 μέρες που μου στέλνει κινητό και ταμπλετ ειδοποίηση για την εύρεση συσκευής. Έχει ένα εικονίδιο σαν φακό. Τι φάση είναι αυτό;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...